زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی دوباره کلید - IT

ارسال: #۱۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
بررسی دوباره کلید - IT
دوستان یه خواهش دارم:
این تاپیک برای این هست که همه عزیزان بتوانند مواردی که به صورت قطعی نادرست هستند ببینند و در سایت اعتراض وارد کنند.
اگر بحثی درباره‌ی سؤالات دارید، خواهش می‌کنم در تاپیک خودش بیان کنید اگر به نتیجه رسید اینجا اعلام کنید.

ممنون که به نظم تاپیک کمک می‌کنید

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
RE: بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوستان برای کلیدهای زیر دلایل قطعی برای نادرست بودن کلید سنجش وجود دارد.

سوال ۶۸ - مبانی مدیریت
اشکال: صورت سوال فعل را باید معکوس می‌نوشت. »»» سه گزینه‌ی باید درست باشند.
مرجع: صفحه‌ی ۴۴ کتاب مبانی مدیریت نوشته رابینز ترجمه‌ی دکتر اعرابی
فایل پیوست:

سوال ۷۹ پایگاه داده‌ها
اشکال: هیچ‌کدام از گزینه‌ها خروجی مطلوب نیستند.
دستور داده شده فهرست افرادی را می‌دهد که هم برای آن‌ها پدر و هم مادر ثبت شده است و هر دوی پدر و مادر باید موجود باشند. این خروجی در MS SQL بررسی شده.

خواهشی که دارم، پیش از سؤالات بحث‌برانگیز مثل سؤال ۶۱ این موارد رو در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ثبت کنید.

من سوال ۶۸ رو اعتراض زدم... ولی برای پایگاه نمیدونم قسمت نام کتاب و مترجم و ... چی بنویسم؟

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۱۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  سلام دوستان من شدیدا به سوال ۳۲ گسسته اعتراض دارم عبارت اول ۱۰۰% نادرسته چون گفته بدون جهت بزرگتر مساوی ۲ ...
و سوال ۴۹ نرم افزار...
۵۶ شبکه هم که گزینه اول درسته پس چرا زده ۴///
سوال ۸۰ پایگاه داده هم که بدون شک غلطه چون تو همه کتابا میگه چیزی که تو Group by حتما باید تو select هم بیاد...
اهههههههههههههههههههههههههههههههههه.........

سوال ٣٢ در تاپیک گسسته بحث شده و درست است
سوال ٥٦ گزینه ٤ یعنی پردازش سریعتر علت اصلی عدم تکه تکه کردن در گره های میانی است.( مطابق با جزوه ی دکتر صبایی)
ارسال: #۱۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  من سوال ۶۸ رو اعتراض زدم... ولی برای پایگاه نمیدونم قسمت نام کتاب و مترجم و ... چی بنویسم؟
ممنونم برای ۶۸ Smile

من مرجعی برای ۷۹ ننوشتم چون واضحه که توی پایگاه داده داره خروجی غلط میده.

ارسال: #۲۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  من سوال ۶۸ رو اعتراض زدم... ولی برای پایگاه نمیدونم قسمت نام کتاب و مترجم و ... چی بنویسم؟
ممنونم برای ۶۸ Smile

من هیچی برای ۷۹ ننوشتم چون واضحه که توی پایگاه داده داره خروجی غلط میده.

ارسال شد؟؟؟ پس چرا برای من خطا میدادHuh

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۲۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
بررسی دوباره کلید - IT
سوال ۸۰ - پایگاه داده‌ها
گزینه‌ی صحیح ندارد.
نام فیلدهای جلوی Group By باید همواره جلوی Select نیز باشند. گزینه‌ی انتخابی سازمان سنجش از این لحاظ درست نیست.
مرجع: Fundamentals of Database Systems fourth Edition
نوشته‌ی: Ramez Elmasri
صفحه‌ی: ۲۴۰

پیوست:

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  ارسال شد؟؟؟ پس چرا برای من خطا میدادHuh
برای مرجع چیزی ننوشتم، توضیحات رو کامل نوشتم که خروجی چیه. من توضیح رو اینطور نوشتم که خروجی اسامی افرادی رو میده که هم پدر و هم مادر برای آن‌ها ثبت شده.

ارسال: #۲۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  سلام دوستان من شدیدا به سوال ۳۲ گسسته اعتراض دارم عبارت اول ۱۰۰% نادرسته چون گفته بدون جهت بزرگتر مساوی ۲ ...
و سوال ۴۹ نرم افزار...
سوال ۸۰ پایگاه داده هم که بدون شک غلطه چون تو همه کتابا میگه چیزی که تو Group by حتما باید تو select هم بیاد...

سوال ٥٦ گزینه ٤ یعنی پردازش سریعتر علت اصلی عدم تکه تکه کردن در گره های میانی است.( مطابق با جزوه ی دکتر صبایی)

من چیکار به جزوه ی دکتر صبایی دارم تو کتاب مرجع میگه گزینه ۱////
ارسال: #۲۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  سلام دوستان من شدیدا به سوال ۳۲ گسسته اعتراض دارم عبارت اول ۱۰۰% نادرسته چون گفته بدون جهت بزرگتر مساوی ۲ ...
و سوال ۴۹ نرم افزار...

من چیکار به جزوه ی دکتر صبایی دارم تو کتاب مرجع میگه گزینه ۱////

کدوم مرجع؟ راس مرجع هست جزوه ی ایشون هم منطبق بر راس هست !
ارسال: #۲۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  من چیکار به جزوه ی دکتر صبایی دارم تو کتاب مرجع میگه گزینه ۱////
دوست عزیز من برای سؤال ۵۶ گزینه یک زدم. خیلی هم علاقمندم همین گزینه درست باشه.
اگر آدرس مرجع رو دارید، بنویسید تا بررسی کنیم. اگر درست بود حتماً من هم اعتراض می‌زنم

ارسال: #۲۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  سوال ۸۰ - پایگاه داده‌ها
گزینه‌ی صحیح ندارد.
نام فیلدهای جلوی Group By باید همواره جلوی Select نیز باشند. گزینه‌ی انتخابی سازمان سنجش از این لحاظ درست نیست.
مرجع: Fundamentals of Database Systems fourth Edition
نوشته‌ی: Ramez Elmasri
صفحه‌ی: ۲۴۰

پیوست:

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  ارسال شد؟؟؟ پس چرا برای من خطا میدادHuh
برای مرجع چیزی ننوشتم، توضیحات رو کامل نوشتم که خروجی چیه. من توضیح رو اینطور نوشتم که خروجی اسامی افرادی رو میده که هم پدر و هم مادر برای آن‌ها ثبت شده.

درسته ارسال شد ....برای ۸۰ هم ارسال کردم....نبود دیگه؟Big Grin

ارسال: #۲۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  سوال ۴۹ مهندسی نرم افزار گزینه ۳ میشه پارسه هم همینو زده بنظر من سنجش اشتباه زده واضحه

بر اساس دفترچه ی a منظورتونه؟

بله دفترچه a همون مدل نمونه سازی جوابه بنظر من
ارسال: #۲۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
بچه ها کسی که ٣٢ رو الف نادرست زده ب درست لطفا اعتراض کنه چون حالت درستش بزرگتر نه بزرگتر مساوی به هرحال جمله باید ١٠٠٪ درست باشه تا بهش گفت درست مرسی

Stop talking. Start walking
ارسال: #۲۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  سوال ۴۹ مهندسی نرم افزار گزینه ۳ میشه پارسه هم همینو زده بنظر من سنجش اشتباه زده واضحه

راستش برای من جوابای پارسه اعتبار بیشتری داره تا سنجش. چون خودمم گزینه ی ۳ رو زدم.
شما اعتراض نوشتین؟

ارسال: #۲۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
خیلی جالبه...هیچ کس به سوال ۷۱ مدیریت اعتراضی نداره ؟؟؟؟ "کار را درست انجام دادن" عین جمله ایه که من از روی رابینز توی خلاصه هام نوشته بودم !!!!!
سوال ۴۹ و ۵۲ نرم رو هم شدیدا اعتراض دارم....۵۲ گفته "تبادل رکورد"...این اصطلاح یعنی داده ای .....اهههههههههههههههههه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mindhunter , Good!
ارسال: #۳۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  

راستش برای من جوابای پارسه اعتبار بیشتری داره تا سنجش. چون خودمم گزینه ی ۳ رو زدم.
شما اعتراض نوشتین؟

نه هنوز من خیلی ناراحتم Sad((((( من سوال ارضای محدودیت هوش هم که اشتباه تایپی داشت اشتباه فهمیدم خب چمیدونستم فکر نکردم توی کنکور سراسری ارش انقدر دقت نکردن که غلط تایپی دارن!!!فک کردم اینا سه ا متغیرن و j به k ربطی نداره از کجا بدونم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۳ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۱۶ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close