زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...

ارسال: #۳۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
سلام.
احتمالاً فرداد خان پستها رو میخونند، هم بهش سلام میگم هم اینکه واقعاً دلم براشون تنگ شده.
راستش مانشت رو به خاطر مانشت بودنش و مجموعه ی خوبش دوست دارم ، ولی واقعاً مدیریت و جدیت فرداد خان اینجا رو در مسیر درست نگه داشت . همه ی مدیرا دوست داشتنی و لایق سپاس فراوان هستند اما مدیر کلی فقط برازنده نام ایشون بود و خواهد ماند. امیدوارم هرجا که هستین سلامت و موفق باشید آقا فرداد
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , mehdi.m2 , mohammad.ardeshiri , minami , hnarghani , Fardad-A , diligent
ارسال: #۳۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ
RE: حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...
Sad
من اولین پست رو که خوندم شوکه شدم ...
آقای علیخانی اوایل که عضو مانشت شدم احساس میکردم خیلی تند تذکر میدید و گاها میگفتم اه چه بداخلاقه خب مدیری که مدیری باید اینجوری صحبت کنی با بچه ها! ولی هی زمان گذشت و گذشت و من بیشتر به توانمندی شما پی بردم . به تدریج درک کردم که یک مدیریت موفق نیاز به یک مدیر قاطع داره و مدیر باید تند تذکر بده باید بن کنه باید برای جلوگیری از هرج و مرج قاطع باشه. به قول یکی از دوستان ما عادت کردیم به بی نظمی. عادت کردیم هرجوری میخوایم و هرجور راحتیم رفتار کنیم و کسی هم چیزی بهمون نگه.
من دلیل رفتن شمارو نمیدونم . اگه به دلیل خستگی رفتین که بحثش جداست ما هم دوست داریم مدیر توانمندی مثل شما آرامش و استراحت داشته باشه که بتونه باز هم به کارهای مدیریتی موفق ادامه بده. اما دوست نداریم با ناراحتی و دلخوری از ما برید.
ما قدر زحمات شمارو میدونیم . ای کاش راهی برای قدردانی بود ای کاش بازتاب نیت پاکتون رو میتونستیم بهتون نشون بدیم اونوقت شاید شما هم بیشتر انرژی و انگیزه میگرفتید و حالا حالاها خسته نمیشدید ... ای کاش یه تاپیک مخصوص قدردانی زودتر به وجود میومد شاید میتونستیم مدیران خوب رو بیشتر در کنار بچه ها نگه میداشتیم.

امیدوارم برگردید هی بهمون تذکر بدید
قسم میخورم دلمون تنگ میشه برای تذکرهاتون Sad

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , samaneh@90 , minami , mehdi.m2 , hnarghani , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , diligent
ارسال: #۳۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ق.ظ
سلام آقا فرداد
منم به عنوان یکی از اعضا مانشت واقعا از زحماتتون تشکر میکنم که اگر نبود اون همه انرژی و وقتی که شما و سایر مدیرا گذاشتند به قطع امروز مانشت این همه قوی و پر انژی نبود. به هر حال اگه برگردید همه رو خوشحال میکنید
من که هر وقت ی چیزی از مانشت یاد میگیرم میگم خدا خیرت بده آقا فرداد و آقای تنهایی (البته زحمت بقیه مدیران هم پوشیده نیست)
فقط ی چیزی آقا فرداد

تو رو خدا این کامنت "خدا حافظ مانشت" رو بردارید
هر وقت میبینمش دلم میگیره

امیدوارم هر جا هستید چون گذشته موفق و پیروز باشید

شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند.

عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند.

دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند.

و بخند که خدا هنوز ان بالا با توست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , saeedehs , minami , mehdi.m2 , hnarghani , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , Good! , diligent
ارسال: #۳۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ق.ظ
سلام
من همیشه به مانشت سر میزنم با اینکه خیلی پست نداشتم تا حالا ولی اگه تا بحال چیزی یاد گرفتم و تونستم اطلاعاتی کسب کنم بخاطر وجود این سایت خوب و مدیرانش بوده انشااله که همیشه موفق باشن و قطعا وجود مدیران خوبی مثل آقا فرداد بوده که این همه علاقه مند به این سایت وجود داره انشااله که همیشه موفق باشن.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , saeedehs , minami , mehdi.m2 , hnarghani , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , diligent
ارسال: #۳۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط saeedehs.)
سلام
من هم از اعضایی هستم که کمتر پست میذارم اما هر روز تقریبا به مانشت سر میزنم و میخونم مطالب روShy
میخاستم بگم به اقای فرداد و اقای تنهایی و دیگر دوستان و کسایی که برای مانشت زحمت کشیدن : خیلی ممنون
واقعا تشکر که مکانی رو قرار دادید که کنکوری ها بخصوص شهرستانی ها که امکانات کمتری دارن بتونن شرایط مشابه بقیه داشته باشن و با راهنمایی بقیه بخونن و انشاالله که نتایج خوبی هم بگیرنAngelHeartHeart

من از مانشت خیلی استفاده کردم چه پست های درسی ، چه دانلود جزوات ، چه راهنمایی ها و مشاوره های درسی و برنامه ریزی اقای تنهایی و دیگر دوستان
به خاطر این سایت خوب و بانظم و تدبیر متشکرم
منم به چندانجمن دیگه سرزدم این نظم و جامعیت مانشت رانداشت

اقای فرداد لطفا باشید حداقل با چندروز یه بار سرزدن و پست گذاشتن و "خداحافظ مانشت " رو برداشتن ! Sadو حضور به عنوان یه مدیرم اگه وقتش رو ندارید به عنوان یه کاربر ویژه یه بزرگتر که حضورش ارامش بخشه باشین و نریدShy
رفتن خوب نیست هیچوقت ........دلگیرهUndecided

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Breeze , minami , Jooybari , mehdi.m2 , hnarghani , FAM , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , diligent
ارسال: #۳۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ
خوش اومدین اقا فرداد ولا من که همین امسال عضو انجمن مانشت شدم باید تبریک بگم بابت انجمن علمی توپتون و ناراحتم از اینکه نتونستم در دوران کارشناسیم ازش استفاده کنم! به منم خانومه good-wishesهمون اول انقدر اخطار دادن که موضوعاتم در تایپیک های مخصوص خودشون بزارم اما من هنوز درگیرم تازه بعضی سوالام جواب داده نشده ی سوال واسه زبان دانشگاه ازاد پرسیده بودم اونم تو تایپیک مخصوص خودش اما هنوز جواب داده نشده اما بازم ممنون چون جواب بیشتری از سوالامو گرفتم دست خانوم good-wishes و اقا فرداد و همه مدیران درد نکنه راستی اقا فرداد من اگه میدیدم انقدر طرفدار دارم همون اول بدوبدو میومدم به پست مدیرتم ادامه میدم مرسی که برگشتید تا ما تازه واردا از علمتون و مدیریتتون استفاده کنیم .باتشکر

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , minami , mehdi.m2 , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , diligent
ارسال: #۳۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
سلام
اول از همه خسته نباشید به همه دوستان میگم که زحمات زیادی برای این مجموعه کشیدن
من یکی از کاربرای هستم که همیشه به صورت چراغ خاموش میام و میرم
و سعی میکنم کمتر پست بزنم و اکثر دوستان را هم میشناسم و هدفشون از اومدن به مانشت هم با خبر هستم
و لی می خوام تمام تشکرم اول از اقای دکتر انجام بدم که مانشت را به اینجا رسونده
من یادم اوایل مانشت به این شکل نبود و چه زحمت های که اون اوایل به دوش اقای دکتر بود وانجام میدادن
و خداوند اجر این همه تلاش را هم بهشون داده و باز هم میده و تمام تشکرم از اقا فرداد و دوستانی که زحمت کشیدن من نمی خوام اسم ببرم انجام بدم
واقعا از تلاشهای دوستان نمیشه گذشت اخه من هر چی دارم از اینها دارم
و اگه تحصیلات من به جایی رسیده از همین مانشت بوده افرادی مثا اقا فردا مدیران زحمت کش بوده
و درمورد انتقاد دوستان هم بگم هدف مانشت از روز اول که ایجاد شده مادیات نبوده بلکه در اختیار گذاشتن امکاناتی که بعضی از افراد جامعه به هر دلیلی دسترسی به اونا ندارن بوده
من که از همون اوایل خیلی دلم روشن بود که خیلیا از این سایت استفاده میکردن و خواهند کرد
یه نکته به افراد بگم هدفما مشخص هست و هیچ چیزی ما را از این راه دور نمیکنه
و من دست تک تک دوستانی که برای این سایت زحمت کشیدن و میبوسم و با تمام وجود ازشون تشکر می کنم
در اخر هم به دوستانی که میان در مورد سخت گیری های مدیران صحبت میکنن
من کسی هستم که از اون اول با مانشت بودم و خواهم بود نه یک تذکر نه یک اختار و نه یک بن نگرفتم
پس بیاید باهم برای سر بلندی همه بچه های که برای مانشت ودوستانشون زحمت کشیدن احترام بگذاریم
دوستون دارم یک مانشتی که دار از مانشت بالا میرهHeartHeartHeart

رَ‌بِّ هَبْ لِی حُکْمًا وَأَلْحِقْنِی بِالصَّالِحِینَ ﴿شعرا/٨٣﴾
پروردگارا، به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , مهرانگیز , minami , Jooybari , mehdi.m2 , hnarghani , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , diligent
ارسال: #۳۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط minami.)
من نمیدونستم آقای علیخانی، مدیر Fardad-A هستن Smile واسه همین این تاپیک رو زودتر باز نکرده بودم

من سه سال واسه کنکور خوندم

سال های پیش چون با دوستام بودم خیلی کم به مانشت سر می زدم ولی امسال که همه دوستام دیگه ارشدی شدن و خیلی تنها بودم، بدون مانشت نمیشد که بخونم و همه چی واسم سخت بود، مخصوصا یه ماه آخر.

مشاوره های آقای علیخانی تو تاپیک ها خیلی خوب بودن، حرفای ایشون باعث شد که باز بخونم وگرنه تا آخر عمرم میگفتم کاش یه سال دیگه میخوندم Big Grin
نتیجم شاید هم اونی نشه که میخوام ولی همین که تلاش کردم واسه خودم یه دنیا ارزش داره

امیدوارم هر کجایی که هستن موفق و شاد باشن Smile

مانشت خیلی خوب بود واسه من امسال، تو اوج ناامیدی و ناراحتی اینجا امیدوار و شاد شدم . (امیدوارم روز اعلام نتایج هم شاد شیم هممون)

اینجا باید هم از بنیانگزار مانشت تشکر ویژه کرد، هم از همه مدیرهای خوب، هم از بچه های با معرفتی که کلی وقت صرف کردن تو مانشت Smile

یه دنیا مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی Smile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , Breeze , mehdi.m2 , hnarghani , FAM , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , diligent
ارسال: #۳۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
من نمیدونم قضیه چیه و چرا آقا فرداد و دوستان دیگه رفتن از این سایت اما تنها چیزی که میدونم اینه که سایت مانش و مدیرانش به خصوص آقا فرداد جزو معدود سایتاییه که با هدف کمک به ما بوجود اومده و مخصوصا برای کسایی که تواناییه پرداخت هزینه های اونچنانی مشاوره کلاس و چیزای دیگه رو ندارن.حیفه که اینطور برخورد بشه با این عزیزان و باعث رنجش و رفتنشون و در نتیجه کاهش بار ارزش این سایت بشیم.به نظر من مانشت سایتیه که ما بچه های کامپیوتر و آیتی و علوم بهش افتخار میکنیم و بعید میدونم سایتایی نظیر مانشت با این سطح خدمت پیدا بشه
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , Breeze , mehdi.m2 , hnarghani , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , diligent , سجاد۶۷
ارسال: #۴۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ)bargozideh نوشته شده توسط:  من البته زیاد تو مانشت نیستم و نمیدونم ایشون واسه چی رفت
من فک کردم واسه کمبود وقت رفتن
به هر حال من میگم به موازات این تاپیک و درخواست برگشت ایشون باید از مدیر جدید هم حمایت بشه مگه ایشون چی کم گذاشتن؟
آقا فرداد هم برگرده جاش رو جفت چشمای ما ولی اگه به من باشه و در حال بخوام تصمیم بگیرم اینو میگم:
حمایت از مدیر جدید
تلاش برای برگردوندن آقا فرداد

بزارید یکم استراحت کنن ایشون شما هم این همه مدت همش جنگ اعصاب داشته باشید آخر میزارید میرید

باریکلا خیلی خوب و بجا گفتین Smile

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , bargozideh , Fardad-A
ارسال: #۴۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  راستش یه چیزی رو بگم
برام خیلی سوال شده که چرا من کمبود آقای فرداد رو حس نمیکنم؟!!!!!! (البته با احترام به ایشون و تشکر از تمامی زحماتشون)

شاید اگر خانوم انرژی مثبت میرفتن کمبودشون رو احساس میکردم یا وقتی آقای باد یا آقای موج رفتن کمبودشون رو کاملا احساس کردم
بهر حال برای همه مدیران و کاربران مانشت آرزوی موفقیت دارم
مثبت و منفی گرفتن واسم اصلا مهم نیست (چون نه خیر دنیوی داره و نه اوخرویBig Grin)
ولی واسم جالبه بدونم که دقیقا چرا پست من منفی گرفت؟
ممنون میشم اگر اون عزیزانی که منفی دادن علتش رو بگن یا غیر از اون عزیزان اگر کس دیگه ای هست که فکر میکنه اون پست بایستی منفی میگرفته خوشحال میشم که علتش رو بگه

چرا صداقت بعنوان بی ادبی یا بی معرفتی یا بی احترامی استنباط میشه!!!
من مرتکب خطایی شدم که کمبود یه مدیر سایت رو حس نکردم ولی کمبود یه کاربر سایت رو حس کردم
فکر میکنم بازم تو مانشت هستن کساییکه مثل من باشن

نظراتون برام جالبه ممنون میشم بگید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , salehi_raziye
ارسال: #۴۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  راستش یه چیزی رو بگم
برام خیلی سوال شده که چرا من کمبود آقای فرداد رو حس نمیکنم؟!!!!!! (البته با احترام به ایشون و تشکر از تمامی زحماتشون)

شاید اگر خانوم انرژی مثبت میرفتن کمبودشون رو احساس میکردم یا وقتی آقای باد یا آقای موج رفتن کمبودشون رو کاملا احساس کردم
بهر حال برای همه مدیران و کاربران مانشت آرزوی موفقیت دارم
مثبت و منفی گرفتن واسم اصلا مهم نیست (چون نه خیر دنیوی داره و نه اوخرویBig Grin)
ولی واسم جالبه بدونم که دقیقا چرا پست من منفی گرفت؟
ممنون میشم اگر اون عزیزانی که منفی دادن علتش رو بگن یا غیر از اون عزیزان اگر کس دیگه ای هست که فکر میکنه اون پست بایستی منفی میگرفته خوشحال میشم که علتش رو بگه

چرا صداقت بعنوان بی ادبی یا بی معرفتی یا بی احترامی استنباط میشه!!!
من مرتکب خطایی شدم که کمبود یه مدیر سایت رو حس نکردم ولی کمبود یه کاربر سایت رو حس کردم
فکر میکنم بازم تو مانشت هستن کساییکه مثل من باشن

نظراتون برام جالبه ممنون میشم بگید

سلام دوست عزیز
خودتون فرمودید نظرات منفی دیگران براتون جالب بود، و برهمین اساس با توجه به پستی هم که شما گذاشتید، صحبت شما هم برای من جالب بود. بنابراین گفتم پاسخگو بشم وگرنه اهل بحث و بگومگو نیستم Smile
در جمعی که دوستان هستند و دارند نظری میدهند، و همه از یه پیشامدی نظر مثبت یا منفی دارند وقتی یک کسی میاد و نظر مخالف نظر همه جمع میده صورت خوشی ندارد.یک جور بی احترامی به نظر کاربران و ادعای شهامت کاذب برای فرد را میرسونه. اگر مثلا من از موضوعی ناراضی هستم وقتی در جمعی همه راضی هستند میتونم بیان نظرم را با لحن بهتر یا در موقعیت بهتری با شرایط متفاوت بیان کنم.اینجور نه تنها نظرتون مورد حمایت جمع قرار میگیره بلکه صورت خوشی از پختگی فرد را هم میرسونه.

برطبق این موضوع هم که فرمودید اصلا نیاز به حمایت جمع ندارید و براتون رای منفی یا مثبت اهمیت ندارد، ولی باید عرض کنم که در حد ۱% حداقل براتون اهمیت داشته که باعث شده پستی بگذارید و در آن با لحن هوشمندانه ای بیان کنید که براتون رای منفی یا مثبت مهم نیست و میخواهید نظر کاربرانی که منفی دادند را بدونید.

من با این صحبت نه موافق حمایت از جمعی هستم نه مخالف از صحبت کسی و نظراتی. فقط پست شما در جمع کثیری از پستهای دوستان برام چشمگیر بود که پاسخگو شدم.
موفق باشید . Smile
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Breeze , kati , sahar bano , mohammad.ardeshiri , Fardad-A
ارسال: #۴۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
سلام به جناب فرداد و همه ی اعضا و مدیران عزیز مانشتی
من به مدت ۳ سال از فارغ التحصیلیم میگذشت و در این مدت هر بار که تصمیم گرفتم واسه ارشد درس بخونم ۲ ، ۳ هفته بیشتر طول نمی کشید و بعد دلسرد میشدم ت امسال که اولین سالی بود که واسه ارشد تلاش کردم فارغ از نتیجه ای که داره خواستم بگم مانشت همه جوره به من کمک کرد از منابع ، برنامه ریزی ، مشاوره ،همدلی دوستان گرفته تا حتی انگیزه . نمی خوام پرگویی کنم اما درسته که تلاش خیلیا از مدیران و کاربران مانشتو مانشت کرده اما اگر کسی این تلاش ها رو هدایت نمی کرد جهت دهی نمی کرد شاید الان مانشتی در کار نبود
بنابراین سپاس ویژه و صادقانه از جناب فرداد و یه درخواست عاجزانه " حضور پر رنگ شما باعث دلگرمی همه ی ما مانشتیاس " پس ما رو بیشتر از این منتظر نذارید به خاطر مشغله هایی که دارین اتظار ندارم به عنوان مدیر کلی برگردین اما حداقل به عنوان مدیر بخش کنارمون باشید
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , nazanin_sh , mehdi.m2 , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , minami , Fardad-A
ارسال: #۴۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ ب.ظ
بنده نیز از تمامی زحماتی که اقای علیخانی و دکتر تنهایی کشیدن تشکر می کنم.
هرجا هستن سلامت و پایدار باشن و ارزوی بهترین ها براشون.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , mehdi.m2 , Jooybari , tayebe68 , mohammad.ardeshiri , Fardad-A , sarisa , kimidoonekekie , diligent
ارسال: #۴۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط tayebe68.)
من هم سپاس گزاری می کنم از فرداد خان به خاطر تمام زحماتی که برای مانشت کشیدن
و ناراحتم که ایشون مثل سابق حضور فعال در مانشت ندارند ، هر چند روح فرداد در مانشت همچنان حاضره! بچه ها تو تاپیک گروه درسی خودشون به هم تذکر می دادند و یادآور می شدند اگر فرداد خان می بود الان برای چند روز بن می کردشون یا بهشون تذکر می داد و ...Smile

حتما بعضی ها از برخورد های جدی و تذکر و بن شدن ها که در مانشت بوده و هست ناراحت و دلگیرند، ولی به هر حال نمیشه که همیشه همه راضی باشند، میشه مثال شیری که می خواست همه حیوانات جنگل رو از خودش راضی نگه داره رو یادآوری کرد ... اگر اینها نباشه ، خیلی زود مانشت کارایی و برتری هاش رو از دست میده

نظم و هارمونی که اینجا وجود داره مدیون زحمات مدیران مانشت، مخصوصا آقا فرداد هست و من به همشون خدا قوت می گم و صمیمانه از همه شون تشکر می کنم، امیدوارم همواره و در همه حال سلامت و شادکام باشند. ادمین، گودویشز، انرژی مثبت، جناب جویباری و همه مدیران عزیز دیگه ...

به امید پیشرفت و بهتر شدن هر روزه ی مانشت و مانشتی ها

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , minami , Fardad-A , انرژی مثبت , Jooybari , sarisa , nazanin_sh , diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۳ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۱۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۸۱ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close