زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...

ارسال: #۴۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ
RE: حرف دل بچه ها به آقای علیخانی و همه ی مدیرای خوب مانشت ...
باز هم جز شرمندگی در برابر اینهمه لطف چیزی ندارم که تقدیم کنم.
همه پستهاتون را خواندم.
از همه ممنونم. از همه اونهایی که همچنان لطف دارند.
من هستم ولی فقط مدیر کل بازنشسته ام.Smile

کاش اگه کسی از دست من بدلیلی هنوز ناراحت هست یا انتقادی از این مدت که بودم داشت هم میگفت .بهر حال شرط دوستی این است که اگه عیب و ایرادی هم دیدین بگید .

دوستانی هم که درخواستی داشتند سعی کردم انجام بدم.

یک تعداد زیادی هم پیام خصوصی است که انشاءا... بتدریج جواب میدم و از بابت تاخیری که هست عذر میخوام.

برای مدیر کل محترم هم آرزوی موفقیت دارم.

فعلا" خدانگهدار.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Amoojan , انرژی مثبت , **sara** , tayebe68 , Eternal , saeedehs , 0X00412E49H , virtual girl , kati , unicornux , Breeze , SaMiRa.e , mohammad.ardeshiri , maneshty , samaneh@90 , Aref Safari , hnarghani , mehdi.m2 , minami , azad_ahmadi , nazanin_sh , احسان مومنی , bargozideh , sahar121 , Jooybari , f2000 , hamid88 , imanch , nina69 , neda_Network , Good! , sarehkar , Aurora , rahil_free , مهشاد , sarisa , Menrva , agh42778 , nazanin2020 , diligent , lotus , zahra412 , e2000
ارسال: #۴۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  راستش یه چیزی رو بگم
برام خیلی سوال شده که چرا من کمبود آقای فرداد رو حس نمیکنم؟!!!!!! (البته با احترام به ایشون و تشکر از تمامی زحماتشون)

شاید اگر خانوم انرژی مثبت میرفتن کمبودشون رو احساس میکردم یا وقتی آقای باد یا آقای موج رفتن کمبودشون رو کاملا احساس کردم
بهر حال برای همه مدیران و کاربران مانشت آرزوی موفقیت دارم
مثبت و منفی گرفتن واسم اصلا مهم نیست (چون نه خیر دنیوی داره و نه اوخرویBig Grin)
ولی واسم جالبه بدونم که دقیقا چرا پست من منفی گرفت؟
ممنون میشم اگر اون عزیزانی که منفی دادن علتش رو بگن یا غیر از اون عزیزان اگر کس دیگه ای هست که فکر میکنه اون پست بایستی منفی میگرفته خوشحال میشم که علتش رو بگه

چرا صداقت بعنوان بی ادبی یا بی معرفتی یا بی احترامی استنباط میشه!!!
من مرتکب خطایی شدم که کمبود یه مدیر سایت رو حس نکردم ولی کمبود یه کاربر سایت رو حس کردم
فکر میکنم بازم تو مانشت هستن کساییکه مثل من باشن

نظراتون برام جالبه ممنون میشم بگید

سلام دوست عزیز
خودتون فرمودید نظرات منفی دیگران براتون جالب بود، و برهمین اساس با توجه به پستی هم که شما گذاشتید، صحبت شما هم برای من جالب بود. بنابراین گفتم پاسخگو بشم وگرنه اهل بحث و بگومگو نیستم Smile
در جمعی که دوستان هستند و دارند نظری میدهند، و همه از یه پیشامدی نظر مثبت یا منفی دارند وقتی یک کسی میاد و نظر مخالف نظر همه جمع میده صورت خوشی ندارد.یک جور بی احترامی به نظر کاربران و ادعای شهامت کاذب برای فرد را میرسونه. اگر مثلا من از موضوعی ناراضی هستم وقتی در جمعی همه راضی هستند میتونم بیان نظرم را با لحن بهتر یا در موقعیت بهتری با شرایط متفاوت بیان کنم.اینجور نه تنها نظرتون مورد حمایت جمع قرار میگیره بلکه صورت خوشی از پختگی فرد را هم میرسونه.

برطبق این موضوع هم که فرمودید اصلا نیاز به حمایت جمع ندارید و براتون رای منفی یا مثبت اهمیت ندارد، ولی باید عرض کنم که در حد ۱% حداقل براتون اهمیت داشته که باعث شده پستی بگذارید و در آن با لحن هوشمندانه ای بیان کنید که براتون رای منفی یا مثبت مهم نیست و میخواهید نظر کاربرانی که منفی دادند را بدونید.

من با این صحبت نه موافق حمایت از جمعی هستم نه مخالف از صحبت کسی و نظراتی. فقط پست شما در جمع کثیری از پستهای دوستان برام چشمگیر بود که پاسخگو شدم.
موفق باشید . Smile
اول از همه خیلی ممنونم که نظرتون رو گفتین
بگو و مگو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه بابا اصلا این منظورم نبود
در مورد اینکه گفتید: یک جور بی احترامی به نظر کاربران و ادعای شهامت کاذب برای فرد را میرسونه
همینکه فرهنگ غالب تو جامعه ما به این شکله باعث شده که دموکراسی نداشته باشیم (کلی میگم ها قصدم به شخص شما نیست)
هر کسی چه موافق ما باشه و چه مخالف، چه خوشمون بیاد چه خوشمون نیاد، چه مثل ما فکر کنه چه مثل ما فکر نکنه، همونقدر که ما حق اظهار نظر داریم اونم حق اظهار نظر کردن داره
آقای فرداد لطف کردن و از پست اول من تو این تاپیک، سپاس گذاری کردن، اما پانوشت گذاشتن که گویا ازشون ناراحتم و حلال کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقای فرداد و بقیه دوستای خوب مانشتی، اول به خود حقیرم میگم بعد به بقیه، نظر متفاوت با ما به معنی ناراحت بودن از دست ما، بی احترامی، بی معرفتی یا بی ادبی نیست
شاید اینکه نمیتونیم با هم صادق بشیم و دموکراسی نداریم، بخاطر همین فرهنگ غالبی که حاکمه.
اگر به نظرات مختلف و مخالف گوش ندیم، میتونیم رشد کنیم اصلا؟ یا همیشه با همون طرز فکر ثابت و بدو ن تغییر باقی میمونیم؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , salehi_raziye
ارسال: #۴۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ ق.ظ
سلام به همه دوستان و مدیران عزیز به خصوص جناب دکتر تنهایی و جناب مهندس علیخانی
راستش اینکه افرادی بدون هیچ چشمداشت مالی انقدر صمیمانه رو کاری وقت بذارن شاید یه مقدار عجیب باشه.نه که اگه اینکارو انجام ندی آدم بدی باشی.نه.بنظرم اصلا اینطور نیست چون واقعا اگه بخواهیم درنظر بگیریم الان زندگیها انقد شلوغ شده و همه انقدر به فکر خودشون و مشکلاتشون هست که فرصتی برای انجام اینجور کارها باقی نمیمونه.واقعا جای تشکر و تقدیر داره که افرادی مثل شما رو اینجا داریم.انسان باید خیلی بزرگوار باشه که جای افرادی همچون آقای تنهایی، آقای علیخانی، خانم good-wishes، همه مدیران این سایت و همه دوستانی که اینجا هستند باشه.
مدیران بدون چشمداشت مدیریت میکنند و دوستان دیگه بدون چشمداشت تو مسائل درسی و.... کمک میکنند.همه اینجان که در هر زمینه ای به هم کمک کنند. Smile
همتون عالی هستید و بزرگوار Smile
آقای علیخانی میدونم واقعا مدیریت چنین سایتی وقت گیره برای همین اصراری نمیکنم که حتما مدیر باشید.اما اگر وقت کردید گاهی سر بزنید همه خوشحال میشیم.براتون آرزوی موفقیت میکنم هرجا که هستید Smile
همه ما هم سعی میکنیم مانشت رو مرتب و منظم نگه داریم تا کمی زحمات مدیران رو جبران کرده باشیم Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarisa , kimidoonekekie , maneshty , tayebe68
ارسال: #۴۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
درود به همه ی دوستان و یاران مانشت
من می خواستم از تمام کسانی که توی این مدت لطف کردند و وقت گذاشتند و زحمت کشیدند نهایت سپاس رو داشته باشم.
از آفای علیخانی هم بی نهایت سپاس گذاری می کنم و امید دارم که هرجا هستند شاد باشند مهم همینه
توی این دنیا هیچ کدوممون توی هیچ جا موندنی نیستیم ولی مهم اینه که توی یادها بمونی
امیدوارم که هرجا هستید شاد و آرام باشید...

ssucces isnt a result of spontaneous combustion.you must set your self on fire
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimidoonekekie , tayebe68
ارسال: #۵۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
منم که یه عضو فوق عادی حساب میشم
ینی کلا خیلی قاطی نشدم و دورادور "فقط" استفاده بردم.

بنظرم مانشت بهترینه و باید با انرژی تمام ادامه بده و این محیط رو هدفمند بکنه تا سودمندی چند جانبه ایجاد بشه .
از شما ممنونم به خاطر چیزهایی که اینجا یاد گرفتم(باواسطه یا بی واسطه) و اصلا اصل هدف شرکت در کنکور و باز مطالعه ی درسهام ک بواسطه ی این محیط بود

از خدا میخام بهتون قوت بده تا این محیط پایدار و هدفمند و استراتژیک بشه و بمونه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Autumn.Folio , tabassomesayna
ارسال: #۵۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ق.ظ
من چند وقته این تاپیک رو دیدم اما وقت نمیشد وارد بشم و پست بذارم. هرچند دیر اما دوست داشتم من هم از همه مدیرها و بخصوص آقا فرداد تشکر کنم.
من نمیدونم چه اتفاقی افتاد (از پست ها به نظر میاد که خدا نکرده دلخوری پیش اومده بوده) ایشون خیلی خیلی برای این سایت زحمت کشیدند.من هم اوایل فکر میکردم که آقا فرداد خیلی تند برخورد میکنند اما بعد دیدم واقعا لازم هست و اگر سخت گیری های ایشون نبود الان مانشت این نظم فعلی را نداشت. من هر وقت یه سر به اینجا میزدم میدیدم یه درگیری هست و بعضا برخوردهای نامناسبی هم با ایشون میشد. امیدوارم اجر این کار را خدا به ایشان عطا کند. بیشتر از این کاری از من بر نمیاد.

تقدیم به مدیران برای عرض سپاسBlush :
ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده‌ایم**** از بد حادثه این جا به پناه آمده‌ایم
ره رو منزل عشقیم و ز سرحد عدم **** تا به اقلیم وجود این همه راه آمده‌ایم
سبزه خط تو دیدیم و ز بستان بهشت**** به طلبکاری این مهرگیاه آمده‌ایم
با چنین گنج که شد خازن او روح امین **** به گدایی به در خانه شاه آمده‌ایم
لنگر حلم تو ای کشتی توفیق کجاست ****که در این بحر کرم غرق گناه آمده‌ایم
آبرو می‌رود ای ابر خطاپوش ببار **** که به دیوان عمل نامه سیاه آمده‌ایم
حافظ این خرقه پشمینه مینداز که ما **** از پی قافله با آتش آه آمده‌ایم

--------------------
چون اینجا بخش پیشنهاد هست دوست دارم این مورد رو هم بگم: کاش در این همه مدتی که آقا فرداد اصرار داشتند که پستشون رو به فرد دیگری تحویل دهند این کار انجام میشد. چون ایشون میتونستند مدیر کل بعدی را در ابتدای راه همراهی کنند. معمولا من دیدم که در سازمان ها وقتی کسی که پست خاصی داره، کار تخصصی انجام میده و قراره بازنشست بشه از قبل مشخصه چه کسی باید جایگزین ایشون بشه. یه بنده خدایی رو میشناسم ۴ ساله ابقا میشه، از ۳سال قبل موعد بازنشستگیشون یک نفر داره برای قرار گرفتن در پستش آموزش میبینه اما حتما مدیرای ارشدشون هنوز نگرانن که اون مدیر عوض بشه! یعنی اون یارو ۷ ساله نتونسته اعتماد لازم رو جلب کنه... البته سوءتفاهم نشه یه نفر رو هم میشناسم که الان ۸۰ و چند سالشه! کار فنی هم انجام میده مربوط به دکل های مخابراته اصلا هم نمیخواد کارش رو رها کنه. من منظورم این نیست که چقدر خوب شد مدیر عوض شد، میگم که کاش مانشت با آمادگی کامل به استقبال این تغییر میرفت.
راستی اگر هم این کار مدیریت خیلی زمان بر هست میشه زوج و فردش کرد. برای آلودگی هوا همیشه همین کار رو میکنند جواب میدهWink مثلا نیمه اول ماه مدیر کل اول نظارت کنه نیمه دوم ماه مدیر کل دوم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۵۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  .. میخوام بگم که با ترک کردن مانشت ، شاید تلنگری وارد بشه ولی مشکلی حل نمیشه ..اگر همه ی ما سعی کنیم طوری رفتار کنیم که مشکلی رو مشکلات موجود نیاد ، مشکلات قبلی رو هم میتونیم با کمک هم و با درایت همه ی مدیران عزیز حل کنیم ..

ممنون میشم از همه ی دوستان که این تاپیک رو لایک کنن تا جزو برترین ها بشه و صفحه ی اول مانشت قرار بگیره تا صدای ما به گوش آقای دکتر ، آقا فرداد و همه ی مدیرای عزیز برسه تا بدونن که ما چقدر دوستشون داریم و نباید هیچ وقت ترکمون نکنن..

دوستای عزیز .. هر کس هر حرفی با ایشون داره اینجا بگه ..

بچه ها لطفاً همکاری کنید ..
یا علی ...

(۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  از خانم آوا و آقای بهنام عذرخواهی میکنم.
شاید نباید تو بحث تون وارد میشدم.
من اگه میام مانشت واسه اینه که دارم پستهام را حذف میکنم . نزدیک ۴۰۰ تا از پستهام پاک شده و فکر کنم پست هام بجز اونهاییکه اجازه حذفش را ندارم را پاک کنم و به زیر هزار پست برسه.
سعی میکنم دیگه جواب کسی را ندهم تا این پستها پاک بشه و برم.
منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  377315_100.jpg]

منبع اسکرین شات بالا لینک زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  377315_101.jpg]

اسکرین شات گرفته شده در امروز از پروفایل ایشان
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ق.ظ
اینکه یک نفر تو ارسال اولش همچین پستی بزاره خیلی مشکوک هست. نام کاربری تون هم همین.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamsargol

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۸ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۵۶ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close