زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۷۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط S.AB.)
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
سلام دوستانCool
سایت بسیار بسیار بسیار خوبی دارید و واقعا چیز ازش یاد گرفتم Blush
امسال کنوکوری ارشد هستم برخلاف بسیاری از دوستانم که هیچ تمایلی به درس خوندن ندارند من علاقه شدیدی به ادامه تحصیل دارم و تمام تلاشمم میکنم بقیش با خداست ... Angel
ارشد هوش میخوام بخونم Heart
اصلا نمیدونم از کجا و چجوری باید شروع کنم با چه برنامه ای و چه درسایی Huh
دارم تاپیک های مروبط به مشاوره رو میخونم ایشالله بتونم از اونا چیزایی یاد بگیرم ولی اگر نکته ای به ذهنتون میرسه بفرمایید Blush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , زهرا سادات
ارسال: #۷۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)S.AB نوشته شده توسط:  سلام دوستانCool
سایت بسیار بسیار بسیار خوبی دارید و واقعا چیز ازش یاد گرفتم Blush
امسال کنوکوری ارشد هستم برخلاف بسیاری از دوستانم که هیچ تمایلی به درس خوندن ندارند من علاقه شدیدی به ادامه تحصیل دارم و تمام تلاشمم میکنم بقیش با خداست ... Angel
ارشد هوش میخوام بخونم Heart
اصلا نمیدونم از کجا و چجوری باید شروع کنم با چه برنامه ای و چه درسایی Huh
دارم تاپیک های مروبط به مشاوره رو میخونم ایشالله بتونم از اونا چیزایی یاد بگیرم ولی اگر نکته ای به ذهنتون میرسه بفرمایید Blush

اولین کار اینه که ببینین چه منابعی رو قصد دارین بخونین و اینو میتونین از مصاحبه های نفرات برتر ببینین چی خوندن.بعدش برنامه ریزی هرکسی مطابق روحیاتش فرق میکنه.بیشتر به نظرم به خودتون بستگی داره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات
ارسال: #۷۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
سلام بر تمامی دوستان ، مهندسان عزیز
منم به تازگی عضو مانشت شدم، راستش هنوز با محیط اینجا درست آشنا نیستم (از نظر ارسال پست و شرکت در نظرات و ...) ولی زود راه میوفتم. فقط اومدم بگم منم با شماها هستم و امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم تا به آرزوهای شیرین علمیمون برسیم.Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , زهرا سادات , ashena1
ارسال: #۷۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ
دوستای خوبم، دوستای گلم
کنکور ریسکه، چی توو زندگی ریسک نیست؟ خود زندگی اولین ریسک بزرگه، قبول دارین؟ ریسک نیست که وقتی شب میخوابیم معلوم نیست صب زنده ایم یا نه؟
کنکور کارشناسی دادیم، ریسک بود، هیچی هم نشد، الان اصلن ناراحت هستین چرا کارشناسی کنکور دادین؟( اتفاقا من ناراحتم چرا یه سال نموندم پشت کنکور کارشناسی که دانشگاه دولتی برم)
من به نظرات افرادی که کنکورو قبول ندارن حالا به هر دلیلی( نبود عدالت، فلان، بیسار...) احترام میزارم اما ازتون خواهش میکنم دیگه ادامه ندین این بحثو، بسیار سپاسگذارم( من مدیر نیستم که این حرفو بزنم اما دووس ندارم روحیه ی کسی خراب شه، هرکی اینجاس هدفش کنکوره و میخواد براش تلاش کنه، کسی موفقه که همش به آخر راه نگاه نکنه و هی آیه یاس نخونه که اگه قبول نشم چی میشه، کسی موفقه که این ١ سالو خوب تلاش کنه، هیچ کس از درس خوندن ضرر نمیکنه، حتی اگه تهش به جایی نرسه، اینو با تمام وجودم قبول دارم)
برای همه ی عزیزانی که بعد از تلاششون متوجه شدن کنکور مسیر رسیدن به موفقیتشون نیست، آرزوی موفقیت دارم و از مدیران تقاضا دارم یه تاپیک ایجاد کنن برای مصاحبه با افرادی که مسیر موفقیتشون جدا از کنکور بوده، بنظرم چیز جالبی میشه، ممنونم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , زهرا سادات , shayesteNEY
ارسال: #۸۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
Rainbow RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
سلام دوست جونیا

من از حاشیه خوشم نمیاد پس میرم سر اصل مطلب :
اصل مطلب اینکه : تنها راه درس خوندن =======> خوندن درسه
شروع کنید به خوندن درسا

من از درسی که دوسش ندارم شروع می کنم گسسته Cool

لبخند بزن سگرمه های آسمان باز شود ...
شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
دیکتاتورها هم لبخند می زنند !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۸۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
شروع کردن از درسی که دووس دارین بنظرم بهتره اما اگر گسسته خستتون کرد سمج نباشید یکم با یه درسه دووس داشتنی تر جایگزینش کنید

۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شروع کردن از درسی که دووس دارین بنظرم بهتره اما اگر گسسته خستتون کرد سمج نباشید یکم با یه درسه دووس داشتنی تر جایگزینش کنید

ممنون از راهنمایی تون . با نظرتون موافقم اما ترس این گسسته و ربطش به آمار و ساختمان و طراحی الگوریتم استرس منو زیاد می کنه .

هر وقت خسته شدم ازش مدارHeart رو می خونم Blush

شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ق.ظ
گسسته رو خوب بخونی و باحوصله ...عاشقش میشی...
منم اولش بدم میومد.

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۲
۰
ارسال: #۸۴
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ق.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)زهرا سادات نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شروع کردن از درسی که دووس دارین بنظرم بهتره اما اگر گسسته خستتون کرد سمج نباشید یکم با یه درسه دووس داشتنی تر جایگزینش کنید

ممنون از راهنمایی تون . با نظرتون موافقم اما ترس این گسسته و ربطش به آمار و ساختمان و طراحی الگوریتم استرس منو زیاد می کنه .

سلیقه ها و علایق متفاوته. من که بدم میاد از هرچی مدار و ریاضی مهندسی. ولی گسسته رو هنوز ول نکردم. به نظرم درس خیلی شیرینیه. یه ایده کوچیک میخاد برای رسیدن به یه راه حل ساده برای مسائل سنگین.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: زهرا سادات , هانی الرضا , ashena1
ارسال: #۸۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
اگه بخوای با نظریه ی اون غورباقه ات را قورت بده پیش بری حرف شما درسته:دی
درکل درس مورد علاقه انگیزه ی شروعو زیاد میکنه
درنهایت همه چیز به خود شخص و عادتش هم برمیگرده
تو شروع کن....مهم نیست از کجا....بسم الله....

۲
۰
ارسال: #۸۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط زهرا سادات.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)زهرا سادات نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شروع کردن از درسی که دووس دارین بنظرم بهتره اما اگر گسسته خستتون کرد سمج نباشید یکم با یه درسه دووس داشتنی تر جایگزینش کنید

سلیقه ها و علایق متفاوته. من که بدم میاد از هرچی مدار و ریاضی مهندسی. ولی گسسته رو هنوز ول نکردم. به نظرم درس خیلی شیرینیه. یه ایده کوچیک میخاد برای رسیدن به یه راه حل ساده برای مسائل سنگین.

منم از ریاضی مهندسی بدم میاد اما مــــــــــــدارHeart یه چیز دیگه س . گسسته شیرینه برای کسایی که امتحان کردن راه های مختلف رو دوست دارن .Blush

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)زهرا سادات نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی تون . با نظرتون موافقم اما ترس این گسسته و ربطش به آمار و ساختمان و طراحی الگوریتم استرس منو زیاد می کنه .

تجربه شخصی نشون داده از هر چی بدت میاد از همون شروع کنی بهتره.

ممکنه. خوبیش اینکه یه بار فکری از رو مغز آدم برداشته میشه . می دونی که زشت ترین قورباغه رو قورت دادی Big Grin

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  اگه بخوای با نظریه ی اون غورباقه ات را قورت بده پیش بری حرف شما درسته:دی
درکل درس مورد علاقه انگیزه ی شروعو زیاد میکنه
درنهایت همه چیز به خود شخص و عادتش هم برمیگرده
تو شروع کن....مهم نیست از کجا....بسم الله....

درست می فرمایید .شروع کردن بهتره. اولین قدم رو که برمیداری دیگه تمومه Blush

به امید روزی که با آرامش خاطر به مدرک فوق لیسانسمون نگاه کنیم و به این روزهامون لبخند بزنیم. Angel

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  گسسته رو خوب بخونی و باحوصله ...عاشقش میشی...
منم اولش بدم میومد.

شروع کردم به خوندنش الان صفحه ی ۵۰ م Big Grin امیدوارم منم مثل شما حوصله م بیاد تا آخرش رو با حوصله و دقت بخونم Blush

شبیه تو است بهار
که وقتی می آید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۸۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ق.ظ
خلاصه برداری کن و اروم آروم پیش برو
واقعا درس شیرینیه
ایشالله ازمن بهتر میخونی
۰
۰
ارسال: #۸۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
بسته پارسه تا عید تخفیف داره بنظرتون ارزش خرید داره ؟
۰
۰
ارسال: #۸۹
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ ب.ظ
Re: RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  بسته پارسه تا عید تخفیف داره بنظرتون ارزش خرید داره ؟

به نظر من،بسته هر موسسه ای رو بخرین،چند تا کتابش به در میخوره فقط....من البته بسته پارسه رو ندارم،بسته مدرسان رو دارم،چند تا از کتاباش خوبه،چند تاش افتضاحه....فکر میکنم بسته بقیه موسسه ها هم اینجوری باشه،کتاب هایی که لازم دارین تکی بگیرین بهتره..البته این فقط نظر منه،چون خودم یک بار بسته گرفتم و پشیمون شدم....

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidkk , زهرا سادات , هانی الرضا
ارسال: #۹۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  بسته پارسه تا عید تخفیف داره بنظرتون ارزش خرید داره ؟

من این حماقت(!) رو سال ۹۱ کردم الان احساس میکنم سرم کلاه رفته عجیب!Undecided
فقط اگر سال دیگه میخواین تو آزموناش شرکت کنید و تخفیف داره برید برای اونا ثبت نام کنید ولی کتابارو حتما تک تک بگیرید... ضمنا اگر من دوباره بخوام کتاب برای کنکور کامپیوتر و آیتی بگیرم اصلا کتاب نو نمیخرم! اصلا ها!!! حتما میرم کتابای چاپ۹۰ و اینا رو میگیرم هم خیلی خیلی ارزونتره هم فرقش با کتابای چاپ امسال فقط تو ۲،۳ صفحه آخر شایدم یکی دو صفحه داخل خوده درسنامه کتاب باشه که ارزش ۱۰ ، ۱۵ هزارتومن اختلاف قیمت برای هر کتاب رو نداره...
همون صفحه هایی رو هم که تو کتاب دسته دوم نیست به بچه های مانشت بگی برات عکس میگیرن میزارن...
از ما گفتن بود!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , omidkk , زهرا سادات , هانی الرضا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۴۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۹۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۷۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۲۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۲۰۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۹۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۸۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close