زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)

ارسال: #۱۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ
منم احتمالا پایه ی زبان باشم. برنامه ی خاصی دارین؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط jamshidi.)
RE: بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  بله کاملا درسته...اونوقت بچه های بالا به بقیه هم مشاوره میدن؟یا اختصاصیه؟
یه سوال خارج از بحث:شما ( یا بچه های بالا) درباره ی spss اطلاعی دارین؟فک میکنید بدردم بخوره برم مدرکشو بگیرم؟
والا بچه های بالا یکی از رفیقما تو دنیای واقعی هست و فقط به من مشاوره میده طبیعتاًBig GrinBig GrinBig Grin
منم سعی می کنم چیزایی که به درد بخوره رو بیام مطرح کنم .مطمئن باشید آدم تک خوری نیستمSmileSmileSmile
در مورد spss فک کنم به درد مدیریت و تحلیل داده می خوره . هدفتون از یادگیریش چیه؟ اگه می خواین فقط بزارین و هزینه کنید چرا دنبال چیزایی نمیرید که بازار کار بهتری داشته باشن و شاخ تر باشن ؟ البته من بازم میگم زیاد نمیدونم از spss که یه جورایی فک کنم از دید آمار به مسائل نگاه میکنه.

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  .اول می خام با زبان شروع کنم هم سبک تره هم مثه بقیه درسا خشن نیستExclamation
هر کی پایس . بسم الله ....

به نظر شما الان زبان چی بخونیمم بهتر ه؟

والا من امروز یه سری ویدئو که تعریفشو شنیده بودم گرفتم . هنوز خودم نگاه نکردم اگه خیلی جالب بود میام میگم.

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  منم احتمالا پایه ی زبان باشم. برنامه ی خاصی دارین؟
برنامه خودم دنبال کردن یه سری فیلم های آموزشی . به ترتیب ۵۰۴( البته دوران کنکور خوندمش ولی میخام کاری کنم که دیگه یادم نره)+
essential words toefl++ بعلاوه ۱۱۰۰ Words You Need .... فعلا. نظر شما چیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim**
ارسال: #۱۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ
حالا که بحث مشاوره شد پس هم اکنون نیازمند یاری سبرتان هستم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاوره لازمم!!

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
ارسال: #۱۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
ممنون از توضیحاتتون.بله درباره ی تحلیل داده ست.راستش یه بنده خدایی که خودش تو این کاره بهم گفت برای رزومه خوبه!ولی خودمم گیج شدم .....خدایا انگار زمانی که درس میخوندیم وضعیت بهتر بود.

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۲۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  ممنون از توضیحاتتون.بله درباره ی تحلیل داده ست.راستش یه بنده خدایی که خودش تو این کاره بهم گفت برای رزومه خوبه!ولی خودمم گیج شدم .....خدایا انگار زمانی که درس میخوندیم وضعیت بهتر بود.

دقیقا اونموقع خیلی بهتر بود
ارسال: #۲۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
ای بابا چرا این تاپیک داره همینجور خاک میخوره!یعنی هیچکدومتون قصد خوندن ندارین؟یوهوووو بچه های پر انرژی کجایییین؟

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
من که احتمالن بخوام آی تی بخونم سال دیگه! آی تی ها خودتونو بگیرید که اومدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992
ارسال: #۲۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط jamshidi.)
دوستان عزیز من دپرس شدمHuhHuhHuhHuh امشب رفتم فوتسال یکی از آشنا ها منو دیده میگه آقای جمشیدی درصدات نا امید کننده بودا. مثه اینکه اومده بود مانشت اون تاپیکو خونده بود. آبروم رفت. منو بگو چرا آواتار و فامیلی واقعی گذاشتم . شدیدا نصحیتتون می کنم به امنیت اطلاعات شخصیتون که مثه من دپرس نشین. هی روزگار فعلا که داره می باره.................

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که احتمالن بخوام آی تی بخونم سال دیگه! آی تی ها خودتونو بگیرید که اومدم.
امسال چی خوندی مگه ؟ چطور بود؟

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  ای بابا چرا این تاپیک داره همینجور خاک میخوره!یعنی هیچکدومتون قصد خوندن ندارین؟یوهوووو بچه های پر انرژی کجایییین؟

بابا ما هر دفعه میام اینجا میبینیم آخرین ارسال جمشیدی . تقریبا یه جورایی دارم اینجا با خودم حرف میزنم . همه دوستان عقب کشیدنConfused
ارسال: #۲۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که احتمالن بخوام آی تی بخونم سال دیگه! آی تی ها خودتونو بگیرید که اومدم.

نه دیگه.ما همینجوریم ظرفیتمون کمه.از پذیرش بچه های درس خون معذوریمBig Grin
ارسال: #۲۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ
نه دیگه اگه واقعا کسی نبست من برم برنامه ی آزاد رو شروع کنمUndecided

ارسال: #۲۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
بابا ما هر دفعه میام اینجا میبینیم آخرین ارسال جمشیدی . تقریبا یه جورایی دارم اینجا با خودم حرف میزنم . همه دوستان عقب کشیدنConfused
[/quote]
اخه ناامیدی به این زودی تموم نمیشه.این فشار روحی زود دست از سر ادم بر نمیداره که زود پر انرژی بشیم.من که دیگه مانشت هم کم میام.
امیدوارم همتون موفق باشید
ارسال: #۲۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط ezra.)
بیخیال باو

همین یه سال هم اشتباه کردم خودم رو پاسوز ارشد کردم !
همون آزادی که قبول شده بودم رو ثبت نام می کردم
بیخود ۱ سال از عمرم فنا نمی رفت !

ولی خب داغ یه دانشگاه درست حسابی موند رو دلم !
الان دارم میسوزم [تصویر:  258162_156fs428254.gif]

تا الان دیگه مطمئنم فازت پریده [تصویر:  258162_146fs96171.gif]

الان احتمالاً رفتی تو حالت "های امپدانس "

ارسال: #۲۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ
امضای قشنگیه
ارسال: #۲۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ
دوست عزیزم درسته ناراحتی و فکر و خیال برای همه هست ,جتی دوستی که درصدهای بالایی داره! من خودم هم تا یکی دو روز پیش فقط گریه میکردم ولی واقعا ناراحتی و ناامیدی تا کی؟مهم تلاشی بوده که برای کنکور کردیم اگه قبول بشیم که خب خدارو شکر و اگر خدایی نکرده قبول نشیم دو سه ماه دیگه برای آزاد یا سراسری نمیگیم چه حیف ای کاش بجای افسوس خوردن زودتر شروع میکردم .......در هر صورت امیدارم موفق باشید.

سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۳۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  برنامه خودم دنبال کردن یه سری فیلم های آموزشی . به ترتیب ۵۰۴( البته دوران کنکور خوندمش ولی میخام کاری کنم که دیگه یادم نره)+
essential words toefl++ بعلاوه ۱۱۰۰ Words You Need .... فعلا. نظر شما چیه؟

عالیه
خدا قوت
منم سعی می کنم یکارایی بکنم. احتمالا از ۵۰۴ شروع کنم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۱ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۰۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی fazel-d ۲۰ ۳۷,۹۵۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad del
  بالاخره دفاع دکتری من (admin) admin ۵۴ ۲۷,۱۷۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: malekinasab
  نمایش یک متن ناخواسته در بالای سایت targol ۲ ۲,۵۵۳ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  ذخیره ماتریس بالا و یا پایین مثلثی در یک آرایه یک بعدی zeinab ۸ ۲۰,۴۶۳ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  بالا بردن کیفیت عکس های نمودار و ... در ورد The BesT ۱ ۷,۹۶۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ماه بانو
Question دانشگاه امیرکبیر-پردیس گرمسار-مدیریت انرژی aida_ayz ۱ ۲,۲۰۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ali-fe
  ۶۳۴ نرم‌افزار شبانه امیدی هست؟ moler ۳ ۱,۶۹۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dhgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close