زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)

ارسال: #۳۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط ezra.)
RE: بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  برنامه خودم دنبال کردن یه سری فیلم های آموزشی . به ترتیب ۵۰۴( البته دوران کنکور خوندمش ولی میخام کاری کنم که دیگه یادم نره)+
essential words toefl++ بعلاوه ۱۱۰۰ Words You Need .... فعلا. نظر شما چیه؟

عالیه
خدا قوت
منم سعی می کنم یکارایی بکنم. احتمالا از ۵۰۴ شروع کنم

والا ما که از این ۵۰۴ هیچ خیری ندیدیم تو کنکور !

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  دوست عزیزم درسته ناراحتی و فکر و خیال برای همه هست ,جتی دوستی که درصدهای بالایی داره! من خودم هم تا یکی دو روز پیش فقط گریه میکردم ولی واقعا ناراحتی و ناامیدی تا کی؟مهم تلاشی بوده که برای کنکور کردیم اگه قبول بشیم که خب خدارو شکر و اگر خدایی نکرده قبول نشیم دو سه ماه دیگه برای آزاد یا سراسری نمیگیم چه حیف ای کاش بجای افسوس خوردن زودتر شروع میکردم .......در هر صورت امیدارم موفق باشید.

والا کنکور آزاد انقدا شاخ نیست که بخوایم الان بریم تو گیجش !

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ
من متوجه نشدم شما بالاخره میخوایید دوباره بخونید؟یا نه دوباره خوندن وقت تلف کردن؟:-)
در هر صورت منظور من صرفا خوندن برای آزاد نیست و درسته که امتحان آزاد بنسبت خیلی هم سخت نیست....هدف صرفا دور نشدن از مباحث درس هست و آزاد هم در این بین فقط یه بهانست. 

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۳۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ
کاش از اول آیتی شرکت کرده بودم Smile)
امسال میرم واسه آیتی احتمالا
ولی بیاین زبان بخونیم اپلای کنیم بریم Smile) از همه بهتره

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۳۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط tayebe68.)
من پایه ی خوندن زبان هستم، چند روزی هست خوندن لغات ۵۰۴ رو شروع کردم؛ تابستون ۱۷ تا درسش رو خوندم ولی نه جدی و عمیق
الان می خوام شروع کنم به خوندن جدی و از انیمیشن و فیلم و سریال و ... هم استفاده کنم

به نظرم یه تاپیک گروهی خوندن زبان بزنیم، قبل کنکور یه نفر پیشنهادشو داد ولی خبری ازش نیست

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۳۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  من پایه ی خوندن زبان هستم، چند روزی هست خوندن لغات ۵۰۴ رو شروع کردم؛ تابستون ۱۷ تا درسش رو خوندم ولی نه جدی و عمیق
الان می خوام شروع کنم به خوندن جدی و از انیمیشن و فیلم و سریال و ... هم استفاده کنم

به نظرم یه تاپیک گروهی خوندن زبان بزنیم، قبل کنکور یه نفر پیشنهادشو داد ولی خبری ازش نیست

منم پایه ام. از همه چی مهم تر واسم زبانه. از ارشد و کنکورم مهمتره واسم. از امروزم خیلی جدی شروع می کنم البته بدون اشتباهات گذشته
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۳۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ
منم زبان رو شروع کردم به خوندن از کتاب ۵۰۴

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
ارسال: #۳۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
من ۵۰۴ رو امسال خوندم به نظرم خیلی نتیجه ای نداشت و تصمیم دارم ۱۱۰۰ رو شروع کنم
ارسال: #۳۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط mary1234.)
یه سوال شما الان دارید واسه کنکور آزاد میخونید یا سراسری ؟

جهنم الضرر ما هم هستیـــــــــــــــــــــم Big Grin:

زمان بندی خدا بی نظیر است ... نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود ... کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار... اما ارزش انتظار را دارد . . .
ارسال: #۳۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
منم برای زبان هستم ...البته از ۵۰۴واژه و صرفا برای مکالمه .

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۴۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  من ۵۰۴ رو امسال خوندم به نظرم خیلی نتیجه ای نداشت و تصمیم دارم ۱۱۰۰ رو شروع کنم

۵۰۴ سطحش پایینه ولی خوب واسه یادگیری بقیه ببهتره ۵۰۴ رو بلد باشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۴۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
آقا کسی راه حلی برای بی نظمی داره؟

من روش مطالعه ام خیلی اثربخشه. پایه ی درسیم هم خیلی خوبه ، چون دروس ترمم رو مفهومی خوندم و یاد گرفتم(برای پاس کردن نخوندم).
اما یه بدبختی بزرگ دارم اونم اینه که بی نظم و تنبلم. یعنی استاد وقت تلف کردنم

کسی تجربه ی مفیدی داره؟

وقتی دریای افکار آرام گیرد، کشتی های نجات از راه می رسند. امام علی (ع)
ارسال: #۴۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)khani نوشته شده توسط:  آقا کسی راه حلی برای بی نظمی داره؟

من روش مطالعه ام خیلی اثربخشه. پایه ی درسیم هم خیلی خوبه ، چون دروس ترمم رو مفهومی خوندم و یاد گرفتم(برای پاس کردن نخوندم).
اما یه بدبختی بزرگ دارم اونم اینه که بی نظم و تنبلم. یعنی استاد وقت تلف کردنم

کسی تجربه ی مفیدی داره؟

داش من در مورد نظم که چیزی خاصی نمی دونم ولی فوق تخصص بی نظمی هستم . در مورد بی نظمی سوالی داشتی در خدمتمBig GrinBig GrinBig Grin
جداً دوستانی که بانظمن بیان به ما کمک کنن ممنون میشیم
ارسال: #۴۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  داش من در مورد نظم که چیزی خاصی نمی دونم ولی فوق تخصص بی نظمی هستم . در مورد بی نظمی سوالی داشتی در خدمتمBig GrinBig GrinBig Grin

بزن قدش..Big Grin

آره واللا اگه آدم منظمی هست به داد ما برسه تا از دست نرفتیم...

ارسال: #۴۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)khani نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  داش من در مورد نظم که چیزی خاصی نمی دونم ولی فوق تخصص بی نظمی هستم . در مورد بی نظمی سوالی داشتی در خدمتمBig GrinBig GrinBig Grin

بزن قدش..Big Grin

آره واللا اگه آدم منظمی هست به داد ما برسه تا از دست نرفتیم...

دوست عزیز بنظر من کسی نیست که بگه من ۱۰۰%منظم هستم ...بالاخره کمی بینظمی هم لازمهBig Grin ولی میتونم بگم در حدود ۹۰% نظم رو دارمCool اولین و مهمترین راه هم برای داشتن نظم داشتن برنامه هست و البته نه برنامه ی بلند مدت بلکه برنامه های کوتاه مدت (اگه درصد بینظمی خیللللللی زیاده از برنامه های یک روزه استفاده کنیدBlush)و در مرحله ی بعدی وجود جریمه هست (بنا به شخصیت خودتون) بفرض برای خودم من اگه یکی از برنامه هامو انجام ندم خودمو جریمه میکنم (از نوع معنوی )حالا یا یک مقدار صدقه میزارم یا ۲۰۰ تا صلوات .این راه حل آخری رو برای چندتا از دوستام هم گفتم و جواب گرفتن امیدوارم برای شما هم جواب بده.

سپاس‌گزاری شده توسط: khani
ارسال: #۴۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ، توسط khani.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  دوست عزیز بنظر من کسی نیست که بگه من ۱۰۰%منظم هستم ...بالاخره کمی بینظمی هم لازمهBig Grin ولی میتونم بگم در حدود ۹۰% نظم رو دارمCool اولین و مهمترین راه هم برای داشتن نظم داشتن برنامه هست و البته نه برنامه ی بلند مدت بلکه برنامه های کوتاه مدت (اگه درصد بینظمی خیللللللی زیاده از برنامه های یک روزه استفاده کنیدBlush)و در مرحله ی بعدی وجود جریمه هست (بنا به شخصیت خودتون) بفرض برای خودم من اگه یکی از برنامه هامو انجام ندم خودمو جریمه میکنم (از نوع معنوی )حالا یا یک مقدار صدقه میزارم یا ۲۰۰ تا صلوات .این راه حل آخری رو برای چندتا از دوستام هم گفتم و جواب گرفتن امیدوارم برای شما هم جواب بده.

آقا همین دیگه.. من همیشه برنامه ریزی میکنم. ولی جالبه وقتی برنامه ریزی میکنم همون مقدار فعالیت کمی هم که داشتم انجام نمی دم Big GrinBig Grin

از تجربیاتتون در مورد برنامه ریزی و مخصوصا عمل به برنامه بفرمایید لطفا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۰۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی fazel-d ۲۰ ۳۷,۹۵۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad del
  بالاخره دفاع دکتری من (admin) admin ۵۴ ۲۷,۱۷۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: malekinasab
  نمایش یک متن ناخواسته در بالای سایت targol ۲ ۲,۵۵۲ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  ذخیره ماتریس بالا و یا پایین مثلثی در یک آرایه یک بعدی zeinab ۸ ۲۰,۴۵۷ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  بالا بردن کیفیت عکس های نمودار و ... در ورد The BesT ۱ ۷,۹۶۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ماه بانو
Question دانشگاه امیرکبیر-پردیس گرمسار-مدیریت انرژی aida_ayz ۱ ۲,۲۰۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ali-fe
  ۶۳۴ نرم‌افزار شبانه امیدی هست؟ moler ۳ ۱,۶۹۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dhgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close