زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ق.ظ
سلام به همه ی دوستان. خوب الان دیگه باید کلک فاز منفی کند و دوباره سر حال شد و بلاخره یه حرکت بدرد بخور زد. من که خودم می خام از امروز شروع کنم. از امروز شروع می کنم . اول می خام با زبان شروع کنم هم سبک تره هم مثه بقیه درسا خشن نیستExclamation
هر کی پایس . بسم الله ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinaaaaa , soheila2012 , fatemeh_m , tayebe68 , ایزدی , zander , Engineer
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ق.ظ
به این زودی حاجی؟Huh
اگه ایشالا بزنه و قبول بشیم چی؟دل ادم می سوزه با درس این روزهارو حیف و میل کنیم Big Grin
ارزو می کنم موفق بشی

ShyCool
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ق.ظ
RE: بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ق.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  به این زودی حاجی؟Huh
اگه ایشالا بزنه و قبول بشیم چی؟دل ادم می سوزه با درس این روزهارو حیف و میل کنیم Big Grin
ارزو می کنم موفق بشی

داش فاز مارو نپرون دیگه. منم که سست عنصرBig GrinBig GrinBig Grin داش آخه می ترسم دیر بشه شروع کردنش سخت بشه . زبانو که آدم باید فول کنه چه واسه کنکور چه زندگی . پس به نظرم بهترین کارهUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , tayebe68 , ایزدی
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  داش فاز مارو نپرون دیگه. منم که سست عنصرBig GrinBig GrinBig Grin داش آخه می ترسم دیر بشه شروع کردنش سخت بشه . زبانو که آدم باید فول کنه چه واسه کنکور چه زندگی . پس به نظرم بهترین کاره
آقا خیلی زود، دیر میشه! اینو من بهش ایمان پیدا کردم! دقیقا پارسال همین موقع بود که به یکی از بچه میگفتم که کـــــــــــــــــو تا کنکور! ، دیدی اومد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , نیکا , perlan , پوونه
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  داش فاز مارو نپرون دیگه. منم که سست عنصرBig GrinBig GrinBig Grin داش آخه می ترسم دیر بشه شروع کردنش سخت بشه . زبانو که آدم باید فول کنه چه واسه کنکور چه زندگی . پس به نظرم بهترین کاره
آقا خیلی زود، دیر میشه! اینو من بهش ایمان پیدا کردم! دقیقا پارسال همین موقع بود که به یکی از بچه میگفتم که کـــــــــــــــــو تا کنکور! ، دیدی اومد!

عاشق امضاتم. منم سربازم
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
دوستان پر انرژی بنظرتون بهتر نیست فعلا برای آزاد شروع کنیم تا اگه احیانا یه وقتی شاید خدا خواستو سراسری قبول شدیم خیلیم دلمون نسوزه ؟

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط jamshidi.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  دوستان پر انرژی بنظرتون بهتر نیست فعلا برای آزاد شروع کنیم تا اگه احیانا یه وقتی شاید خدا خواستو سراسری قبول شدیم خیلیم دلمون نسوزه ؟

خوب شما بفرمایید برنامتون چیه تا در موردش نظر بدیم.منتظریم
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ب.ظ
سلام
من چند تا برنامه دارم اول ورزش دوم زبان سوم هم کسب درآمد

Sent from my ST26i using Tapatalk
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  سلام
من چند تا برنامه دارم اول ورزش دوم زبان سوم هم کسب درآمد

سلام دوست عزیز . تقریبا هم برنامه ایم . یه خورده بیشتر توضیح میدی؟
ارسال: #۱۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
راستش دارم رو یه سایت کار میکنم و میخوام وارد Network marketing بشم .

ارسال: #۱۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  دوستان پر انرژی بنظرتون بهتر نیست فعلا برای آزاد شروع کنیم تا اگه احیانا یه وقتی شاید خدا خواستو سراسری قبول شدیم خیلیم دلمون نسوزه ؟

فک میکنم برای اسفند میشه از روزی ۲-۳ ساعت شروع کرد تا فروردین از ۱۵ فروردین به بعدم که هر چی بیشتر بهتر...اما در مورد نحوه ی خوندن و برنامه...میشه روزانه برای هر درس برنامه ریخت یا هفتگی برای کل درسها و روفع اشکال و البته ابتدا برای درسهای با ضریب بالا...و با نظرتون درباره ی زبان کاملا موافقم...

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۱۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط jamshidi.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  راستش دارم رو یه سایت کار میکنم و میخوام وارد Network marketing بشم .

چه جالب منم یه پروژه طراحی وب گرفتم که تا چند روز دیگه باس تحویل بدم .
به این نتیجه رسیدم که تو ای ن زمان های به اصطلاح مرده باس دنبال تخصص بود . شدیدآ به درد آدم می خوره
موفق باشی

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  دوستان پر انرژی بنظرتون بهتر نیست فعلا برای آزاد شروع کنیم تا اگه احیانا یه وقتی شاید خدا خواستو سراسری قبول شدیم خیلیم دلمون نسوزه ؟

فک میکنم برای اسفند میشه از روزی ۲-۳ ساعت شروع کرد تا فروردین از ۱۵ فروردین به بعدم که هر چی بیشتر بهتر...اما در مورد نحوه ی خوندن و برنامه...میشه روزانه برای هر درس برنامه ریخت یا هفتگی برای کل درسها و روفع اشکال و البته ابتدا برای درسهای با ضریب بالا...و با نظرتون درباره ی زبان کاملا موافقم...

درسته . باید شروع کرد. امروز با بچه های بالا صحبت کردم . واقعا خیلی خوبه که یکی که سطحش بالا هست پیش آدم باشه و مشاوره بده. تفکر آدم عوض می کنه.بشدت مشاوره پذیر باشید .بشدت
ارسال: #۱۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ
بله کاملا درسته...اونوقت بچه های بالا به بقیه هم مشاوره میدن؟یا اختصاصیه؟
یه سوال خارج از بحث:شما ( یا بچه های بالا) درباره ی spss اطلاعی دارین؟فک میکنید بدردم بخوره برم مدرکشو بگیرم؟

ارسال: #۱۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ
Re: RE: بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  .اول می خام با زبان شروع کنم هم سبک تره هم مثه بقیه درسا خشن نیستExclamation
هر کی پایس . بسم الله ....

به نظر شما الان زبان چی بخونیمم بهتر ه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۱۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ
Re: بسه دیگه نا امیدی ( پر انرژی بپرین بالا)
منم حاضرTongue

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۰۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی fazel-d ۲۰ ۳۷,۹۵۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad del
  بالاخره دفاع دکتری من (admin) admin ۵۴ ۲۷,۱۷۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: malekinasab
  نمایش یک متن ناخواسته در بالای سایت targol ۲ ۲,۵۵۲ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  ذخیره ماتریس بالا و یا پایین مثلثی در یک آرایه یک بعدی zeinab ۸ ۲۰,۴۶۱ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  بالا بردن کیفیت عکس های نمودار و ... در ورد The BesT ۱ ۷,۹۶۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: ماه بانو
Question دانشگاه امیرکبیر-پردیس گرمسار-مدیریت انرژی aida_ayz ۱ ۲,۲۰۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ali-fe
  ۶۳۴ نرم‌افزار شبانه امیدی هست؟ moler ۳ ۱,۶۹۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dhgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close