زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرح حال ما ... آنچه گذشت کنکور ۹۳

ارسال: #۱۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ
RE: شرح حال ما ... آنچه گذشت کنکور ۹۳
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ)mohamadmo نوشته شده توسط:  من فقط به خاطر رتبه تک رقمی امتحان دادم و با خودم می گفتم اگر حتی رتبه ام ۵۰ شود دوباره سال بعدش کنکور شرکت می کنم ولی با این سؤالات غلط و اشتباه چاپی وکلیدهای غلط رتبه ام حدود ۱۵۰ می شود و انگیزه ای برای سال بعد ندارم پس پیش بسوی دانشگاه شهید بهشتی یا علم وصنعت
سلام
میتونم بپرسم درصداتون چی بوده که به این دو تا دانشگاه امید دارید؟
ممنون.Shy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
من همیشه فک میکردم این اتفاق واسه من میفته.نگو واسه همه میفته

خوب شد حداقل یه ذره روحیه گرفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۱۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط alagh.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  بهتر است که فراموشش کنیم و به زندگی ادامه بدیم!!!
بهترین کار همینه

خیلی قشنگ بود
تو ۹۰ درصد با شما مشترک بودمBig Grin
ارسال: #۱۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
فکر نکنم کسی مثل من بوده که سوالارو میخوندم راه حلو میدونستم ولی حل نمیکردم میرفتم سوال بعدی Undecided هی سوالارو میخوندم و برگه میزدم به جلو و برگه میزدم به عقب و فقط صورت سوالا رو میخوندم عین این خل وضعا Blushنمیدونم چی شده بود شاید استرس داشتم که نکنه بعدیا رو نرسم بخونم این روال ادامه پیدا کرد تا وقتی دفترچه ۱ رو تحویل دادم.....تازه سر تخصصی به خودم اومده بودمCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۲۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
شماها خوبه حالا فقط خواندید منی که هم خواندم هم ۳-۴ میلیون پول کلاس دادم!هم کنکورهای آْزمایشی پارسه رفتم هم سازمان سنجشSmile
من دیگه خیلی خوشحال بودم در فکر این بودم که رتبم آنقدر خوب می شه بورسیم می کنن واسه خارج از کشور!
آخه شریفم هر چی باشه در حد دانشگاه های خارج نمی رسه که!
ولی الان که درصدهامو حساب کردم!میبنم کلا از حیطه کنکور خارج شدم و باید به فکر رشته و دانشگاه دیگه باشم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: killerphp , ریحان
ارسال: #۲۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ
کنکور ما که یکم آسون بود و پر دام آموزشی من که بعد ۳ سال کنکور دادن حتی کلیدم چک نکردم و ۱ هفته عقب افتادن کنکور که به ضرر من بود فقط تداخل داشت با عقد و... خالم و فشارش و استرسش رو من بود که کلا مدیر برنامه هستم تو کل کارهایی که سختن و این لطف همه هس که میندازن گردن منHuh اما من تلاشما کردم با اینکه ۴۵ دقیقه زودترسوال و جواب را تحویل دادم چون بخاری سالن خراب بود و اون وسط میخواستن درست کننش اما نشد و از سرما سگ لرز زنان امحان دادیم توفیق تلاش برام خیلی با ارزشه همین خیلی برام مهمه نتیجه هر چی باشه راضیم به رضای خدای مهربونم که هیچ وقت تنهام نزاشته HeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , sadafak7 , Engineer , Pegasus , tayebe68
ارسال: #۲۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
ولی واقعا این پست اول داستان منم هست
خدا عاقبتمون رو بخیر کنه

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
ارسال: #۲۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط Good!.)
رمز موفقیت به خصوص در کنکور آرامشه.خیلی از ماها که داریم ایینجا پست میذاریم مدام میگیم آرامش نداشتیم.من که خودم دستام میلرزید! Undecided من که نظرم اینه یوگا بریم
البته بنظرم اینکه هر سوال رو باید در حدود ۲ دقیقه جواب داد بی مزه س!خیلی!
در خصوص ادامه زندگی هم که بنده که بالاخره میخوام برم تماشای کنسرت-تئاتر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
بچه ها طاقت بیارین تا اعلام نتایج

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
[quote='khalilparvar' pid='265505' dateline='1397898374']
فقط ۱۵ روز دیگر....
[واقعا ۱۵ روز دیگه؟؟؟

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
ارسال: #۲۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ
الان یه سوال برام پیش اومده شماها که اینقد از شهریور جدی گرفتید و الان به این وضع دچار شدین اونایی که رتبه دو رقمی و تک رقمی میارن از کجا؟ کی؟ چجوری و با چه امیدی شروع کردن؟
فک نمیکنم کنکور اینقدم غول بی شاخو دمی که میگید باشه.
من که به رتبه خوب فکر میکنم، از این حرفام نمیترسم،
یکی هم نبود اینجا حرف خوب بزنه بگه بابا شما که اینا رو نوشتی حتما یه جای کارت اشتباه بوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , ezra
ارسال: #۲۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  الان یه سوال برام پیش اومده شماها که اینقد از شهریور جدی گرفتید و الان به این وضع دچار شدین اونایی که رتبه دو رقمی و تک رقمی میارن از کجا؟ کی؟ چجوری و با چه امیدی شروع کردن؟
فک نمیکنم کنکور اینقدم غول بی شاخو دمی که میگید باشه.
من که به رتبه خوب فکر میکنم، از این حرفام نمیترسم،
یکی هم نبود اینجا حرف خوب بزنه بگه بابا شما که اینا رو نوشتی حتما یه جای کارت اشتباه بوده.

آره دایی !!! [تصویر:  270556_63izs7n.gif]

تو درست می گی !!!
من یه جا کارم اشتباه بود !!!!
البته یه جا نه , صد جای کارم اشتباه بود !!!

اما از این پست من , لا اقل این یه درس رو بگیر :
که من بازنده ی اعتماد به نفس بی حد و اندازه ی خودم شدم !!!
اعتماد به نفسی که دقیقاً اندازه ی اعتماد به نفس الآن شماست !!!!

کنکور یه غول بی شاخ و دم نیست .
تو درست می گی .

سر و ته کنکور همش روهم اندازه ی یه گربه هم شاید نباشه !!!
که با یه برنامه ریزی مدبّرانه و تلاشی عاقلانه , راهشو میکشه میزنه کنار !!! تو هم خیلی راحت میرسی به فانتیزی های ذهنت !!

اما اگه خدایی نخواسته , یکی مثل من ! از اعتماد به نفس زیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد کلش باد کنه !!
قبولی تو کنکور واسه خیال خامش قطعی بشه !!!
دانشگاه های شریف و امیرکبیر و تهران و شهید بهشتی ,,,, یکی یکی مثل سراب جلوش صف بکشن !!!

اون جاست که همین توله گربه ی فسقلی , به زانو درمیارت !!!
رتبه ی مبارکت تخت میشه ۲۷۸۰ !!!!
اونقته که تنها دلخوشیت میشه اینکه دوستات به حقشون رسیدن !!!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , kavoshgar21974
ارسال: #۲۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
خوب باشه تو راست میگی تو یکی از اونایی که اعتماد به نفس زیاد داشتی، ولی من کی گفتم که مثه تو ام؟!!! کی گفتم اعتماد به نفسم زیاده من فقط به خدا اعتماد میکنم، اگه قبول شدم که خدامو شکر میکنم اگه نشدمم میدونم چیزی از دست ندادم، میدونم یعنی یقین دارم! بازم خدامو هزار مرتبه شکر میکنم.
اومدی بخونی که بری شریف، ولی نشد بری، همه میخوان برن شریف، از این همه ۵۰ درصدشون خیلی میخونن، میدونم خیلییییی، اونقد که تمام زندگیشون میشه ارشد، ( همه ی این ۵۰ درصد از نظر خودشون زیاد خوندن) پس همه باید برن شریف ولی متاسفانه شریف بیچاره ظرفیت همه رو نداره.

از طرفی اونایی که میرن شریف اکثرا میگن که از اول به شریف و رتبه برتری فکر میکنن، یعنی بودن آدمایی که آرزوشون شریف بود و قبول شدن،یکیش همون دوستات، حالا شما قبول نشدی حتما اونا بیشتر از تو حقشون بوده که برن شریف، قبول دارم که کنکور استاندارد نیست ولی چاره چیه؟

حرفم یک کلامه حالا که خودت رتبت خوب نشده سعی نکن جوون مردمو نا امید کنی.
خودمو نمیگم چون من دلیل خودمو دارم واسه وقت گذاشتن واسه ارشد و از عاقبتشم نمیترسم.
ارسال: #۲۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
اینجا کسی قصد ترسوندن شمارو نداره.این پست واسه کسایی هست که ۶ماه زحمت کشیدن و جون کندن واسه هیچ و پوچ
شما هم نمیتونی قضاوت کنی وبگی من راضیم به رضای خدا! هرچی مصلحت باشه! چون تو این وضعیت نیستی
دوستان کنکوری ۹۴ هم نیان اینجا لطفا که ناامید نشن چون پست مربوط به بچه های ۹۳ هست
درضمن نمیتونی بگی کسی که رتبش بهتر شده قطعا تلاشش بیشتر بوده!مشکل اینجاست که کنکور فقط خوندن نیست هزار اتفاق کوچیک ممکنه رتبه رو به گند بکشونه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , mahyamk
ارسال: #۳۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
باشه چرا میزنی.
خوب برین تو خودتونو عزا بگیرین
در ضمن من نگفتم هر چی مصلحته... من دارم جور دیگه ای به کنکور نگاه میکنم واسه همینم یقین دارم اگه مجازم نشم هیچ اتفاقی نمیافته.
نه اسیر حرف مردمم، نه در بند مدرک.
با حرفت موافقم بهتره من اینجا پست نذارم. خوش باشین.
بای

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۲ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۳۲ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۰۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  هر آنچه باید در مورد لنز ویدئو پروژکتورها بدانید projector ۰ ۲,۳۰۸ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: projector
  تقریبا همه آنچه برای یک ارائه هوشمندانه، خلاقانه و تاثیر گذار بدان نیازمندیم good-wishes ۱ ۳,۰۹۴ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: seofreehome
  شرح مختصر سمینار aria ۰ ۱,۹۲۳ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aria
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۵۶۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  کمک جنگنده اف-۱۶ برای نجات جان بیمار در حال مرگ! irpersian20 ۰ ۱۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close