زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)

ارسال: #۱۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
Smile شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)
دوستان من امسال کنکور دادم زیاد بد نبود ، اگه میخواین شروع کنید با زبان شروع کنید و ۵۰۴ و تافل و بعدش سوالای سالای قبل کنکور ارشد ، هوش خیلی آسونه با کمی وقت میتونین بالا بزنید من خودم ۳ هفته جمع کردمش و اصلا این درس رو پاس نکرده بودم قبلا ، تو کنکورم خدا رو شکر ۵ تا درست زدم ، توصیه بعدیم راجع به داده و الگوریتم هست الان که وقت دارید مرجع بخونین ما رو که اذیت کردن امسال اما ایشالا سال دیگه استاندارد باشه سوالاش، شبکه ام سعی کنید ۳۰۰۰ مساله رو بخونین و پارسه ، سیستم عامل هم پارسه خوبه ، پایگاهم فکر نمیکنم زیاد اذیت بشین.
پیروز باشید همگی
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , blue70 , مریم۷۰ , hubble , K@online
ارسال: #۱۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
من واسه امسال شبکه پارسه خوندم. خیلی خوب بود . یه توصیه :
از همون اول فرمول ها رو حفظ کنید. من اینکارو نکردم . واسه همین تو دوره کلا گذاشتمش کنار و شبکه دوره نکردم و تو کنکور هم غیر یه سول حفظی(متنی) تست دیگه ای هم نزدم . فقط ۳-۴ هفته وقتم هدر رفت. همین
با حفظ کردن فرمول بخونید.
در ضمن کنکور ۵۰-۵۰ هست. درس خوندن و شانس. من درس خوندم ولی بدشانسی کلی غلط دارم Sad
شاید سال دیگه هم همین طور باشه. عقل میگه بیخیال ارشد !!!
ولی عاشق درس خوندنم. بزرگترین لذت زندگیمه Sad
نمیدونم ....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , نارین , nlp@2015 , ka arman , مریم۷۰
ارسال: #۱۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
RE: شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)
فقط روی passage وقت بذار
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مریم۷۰
ارسال: #۱۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ
دوستانی که میخوان شروع کنن ،برای زبان نرم افزار Anki رو نصب کنن و Deckهای Essential words for the Tofle و Kaplan GRE 500 رو بخونن به جای اون ۵۰۴ کذایی(البته اگر متوسط رو به پایین هستید ۵۰۴ هم اضافه میشه) . جمع سه تا میشه حدود هزار تا کلمه منهای تکراری ها. با نرم افزاری که گفتم بسیار لذت بخش خواهد بود این کار. همچنین یک دک هم خودتون درست کنید که اگه کلمه ای رو جایی دیدید و یاد نداشتید به این یکی اضافه کنید ) البته ۱۱۰۰ هم هست که من دک مناسبی ندیدم براش وگرنه ۱۱۰۰ هم خوبه.
به نظر من سه تای بالا کافیه برای کنکور.
کسانی هم که فکر میکنن تو کلمات ریدینگ های کنکور ضعف دارن اول برن سراغ روش بالا برای پوشش کلمات (با دک های هم سطح خودشون) چون سریعترین روش برای حفظ کلماته،بعد برن سراغ ریدینگ جواب دادن و این قضایا.

من با این روش تو ۶ماه تقریبا ۲۰۰۰تا به حافظه بلند مدت فرستادم و حدود ۱۰۰۰ تا کلمه هم در حال یادگیری دارم.البته با تنبلی زیاد وگرنه بیشتر از اینها هم میشه.
برای کنکور هم که نخواستید بخونید مطمئنا بدرد آیندتون میخورهSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , shamim_70 , Riemann , sand , مریم۷۰
ارسال: #۲۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
سلام به دوستان
من تازه کار ناشی ام توی دانشگاهی هم درس میخونیم استاد درست درمون نداریم راهنمایی امون کنن پس دوستان کمک کنید فعلا منم از زبان با ۵۰۴ شروع میکنم.
در ضمن من این ترمی ۲۰تا و تابستون ۸تا و مهر ۲۴تا به نظرتون میتونم قبول شم اونم امنیت تهران یا اصفهانHuhSad

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ق.ظ
برای کسایی که بنابه دلایلی از کنکور ناامید شدن دلم میگیره ولی خودشون بهتر می دونن که سرمایه انسانه امیده.ولی به نظر من کنکور تنها راه چاره نیست اگر کسی نمیتونه خودشو با کنکور وفق بده می تونه راه های دیگه رو امتحان کنه.ولی برای یه عده مثل من که عاشق درس خوندن و یادگرفتن و ادامه تحصیل دادنه کنکور بهترین راهه.همگی موفق و سربلند و شاد باشید.Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , مریم۷۰
ارسال: #۲۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
نمیدونم چیکار کنم با سهمیه ۱۰ درصدی که دارم دانشگاه خودم برم برای ارشد یا بشینم برای کنکور بخونم

مثل تمبر به هدفی که داری بچسب...
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
بچه ها این ۵۰۴ هفته ای باید ۱۲تا کلمه خواند؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , مریم۷۰
ارسال: #۲۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها این ۵۰۴ هفته ای باید ۱۲تا کلمه خواند؟

فک نکنم لزوما هفته ای باشه!!
بستگی ب خودت داره!

---------------

بچه ها شبکه پارسه خیلی وقت گیرو زیاده!!..بعدم تو کنکو باز یچیز دیگ برمیدارن از درس شبکه میدن!!

من خودم این بذهنم رسید بجای این ۵تا سوال بیایم معماری بخونیم ک اسونتره در همون محدوده هم سوال میدن!!درضمنم ۱۲سوال داره اگ بتونیم خوب بزنیمش میتونه یجورایی اون ۵رو جبران کنه!چون بلاخره کسی همون ۵تا رو هم نمیتونه کامل درس بزنه..بیشتر از ۳تا۴تا نمیشه زد...تازه اونم اگه بشه زد!!

نظر اونایی ک امسال شبکه پارسه یا معماری خوندن چیه؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۱
۰
ارسال: #۲۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ
دوستان برای بررسی منابع لطفا به بخش منابع هر درس مراجعه بفرمایند
در بخش مشاوره فقط سوالات کلی مشاوره ای رو پیگیری بفرمایید
البته هر مبحث در یک تاپیک نه به این شکل

امیدوارم دوستان تو ذوقشون نخوره
ما هیچ وقت در مانشت نداشته ایم همه چیز را یکجا ارائه کنیم
بلکه هر مبحث در بخش خودش و طی طبقه بندی خودش
تا بهتر و سریعتر قابل دستیابی باشه

ممنون از همکاری همه عزیزان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , neda_Network , shovaliehsiah , mahyamk , مریم۷۰ , احسان مومنی , tayebe68
ارسال: #۲۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
واسه منم امسال بد نبود ولی نتیجه هرچی باشه من دست از سر این سازمان سنجش بر نمیدارم شمام بر ندارید نا امیدم نشید اصلن رسالت همه ی ما خفت کردن سازمان سنجش ما که زورمون به جای دیگه نمیرسه D:
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مریم۷۰ , hubble
ارسال: #۲۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
با سلام به همه ی دوستان.
من هم امسال کنکور رو آزمایشی شرکت کردم و واسه درسایی که تا حالا تو دانشگاه خونده بودم خوب بود .
واسه سال آینده هم به امید خدا فقط و فقط به هدف امنیت استارت زدم و با ۵۰۴ و گسسته شروع کردم.
امیدوارم همگی موفق باشید...
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط shvh.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها این ۵۰۴ هفته ای باید ۱۲تا کلمه خواند؟

بستگی ب خودت داره!

---------------

بچه ها شبکه پارسه خیلی وقت گیرو زیاده!!..بعدم تو کنکو باز یچیز دیگ برمیدارن از درس شبکه میدن!!

من خودم این بذهنم رسید بجای این ۵تا سوال بیایم معماری بخونیم ک اسونتره در همون محدوده هم سوال میدن!!درضمنم ۱۲سوال داره اگ بتونیم خوب بزنیمش میتونه یجورایی اون ۵رو جبران کنه!چون بلاخره کسی همون ۵تا رو هم نمیتونه کامل درس بزنه..بیشتر از ۳تا۴تا نمیشه زد...تازه اونم اگه بشه زد!!

شبکه ضریبش ۴ هست، سخت میشه ازش گذشت ولی خدایی موافقم که سخت میشه تست زد. خیـــــــــــــلی سخت.
کتاب پارسه خوبه. میخونی بعدم میبینی تستای همون فصل رو میشه زد !!!! ولی ..... تو کنکور یه چی دیگه میدن . کنار نزارید . بخونید. یه چند تا سوال بود تو چند سال تکرار شده بود. یا سری چیزای فوق العاده آسون داره. در حدی بخونید که بشه این آسونا رو زد (البته امسال از این آسونا و تکراری ها نداشت Angry )
معماری بهتر میشه تست زد. وقت میگیره ولی آسونتره(نسبت به شبکه هاااا، وگرنه همچینم آسون نیست) . لا اقل معلومه چی میدن ولی اونایی که شبکه و امنیت نمیخوان مسلما اینو نمیخونن دیگه !!!! مجبورن شبکه بخونن !!!
بینید تواناییتون تو چی بیشتره.به نظر من شبکه ارزش زیاد وقت گداشتن نداره.(یه کمو وقت بزارید)Big Grin

اونایی که میگن شروع کردیم !!! واقعا از الان شروع کردن ؟؟؟؟!!!!
زود نیست ؟؟؟؟
من ۶ ماه خوندم. ۵ ماه از خونه بیرون نرفتم الان سختمه شروع کنم Sad
ایشالا اردیبهشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , مریم۷۰
ارسال: #۲۹
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها این ۵۰۴ هفته ای باید ۱۲تا کلمه خواند؟

بستگی ب خودت داره!

---------------

شبکه ضریبش ۴ هست، سخت میشه ازش گذشت ولی خدایی موافقم که سخت میشه تست زد. خیـــــــــــــلی سخت.
کتاب پارسه خوبه. میخونی بعدم میبینی تستای همون فصل رو میشه زد !!!! ولی ..... تو کنکور یه چی دیگه میدن . کنار نزارید . بخونید. یه چند تا سوال بود تو چند سال تکرار شده بود. یا سری چیزای فوق العاده آسون داره. در حدی بخونید که بشه این آسونا رو زد (البته امسال از این آسونا و تکراری ها نداشت Angry )
معماری بهتر میشه تست زد. وقت میگیره ولی آسونتره(نسبت به شبکه هاااا، وگرنه همچینم آسون نیست) . لا اقل معلومه چی میدن ولی اونایی که شبکه و امنیت نمیخوان مسلما اینو نمیخونن دیگه !!!! مجبورن شبکه بخونن !!!
بینید تواناییتون تو چی بیشتره.به نظر من شبکه ارزش زیاد وقت گداشتن نداره.(یه کمو وقت بزارید)Big Grin

اونایی که میگن شروع کردیم !!! واقعا از الان شروع کردن ؟؟؟؟!!!!
زود نیست ؟؟؟؟
من ۶ ماه خوندم. ۵ ماه از خونه بیرون نرفتم الان سختمه شروع کنم Sad
ایشالا اردیبهشت.
برای شما چرا که قبلا یه دور برای کنکور خوندی ولی برای ما که سوال اولمون هست نه

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان برای بررسی منابع لطفا به بخش منابع هر درس مراجعه بفرمایند
در بخش مشاوره فقط سوالات کلی مشاوره ای رو پیگیری بفرمایید
البته هر مبحث در یک تاپیک نه به این شکل

امیدوارم دوستان تو ذوقشون نخوره
ما هیچ وقت در مانشت نداشته ایم همه چیز را یکجا ارائه کنیم
بلکه هر مبحث در بخش خودش و طی طبقه بندی خودش
تا بهتر و سریعتر قابل دستیابی باشه

ممنون از همکاری همه عزیزان

بخدا میخواهیم ولی هر کاریش میکنیم آخرش بحث به منابع میکشهBig Grin
شما ببخش ان شاالله درست میشهBlush

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ)alireza_se7en نوشته شده توسط:  با سلام به همه ی دوستان.
من هم امسال کنکور رو آزمایشی شرکت کردم و واسه درسایی که تا حالا تو دانشگاه خونده بودم خوب بود .
واسه سال آینده هم به امید خدا فقط و فقط به هدف امنیت استارت زدم و با ۵۰۴ و گسسته شروع کردم.
امیدوارم همگی موفق باشید...
بابا ظرفیت امنیت ای تی کمه بیخیالش بشیدAngry

۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بابا ظرفیت امنیت ای تی کمه بیخیالش بشیدAngry
میدونم واقعا" خیلی خیلی کمه Sad
ولی واقعا" دارم خیلی تلاش می کنم ؛ معدل کلم رو تو ۳ ترم رسوندم به بالای ۱۷/۵ حالا هم واسه ارشد استارت زدم...
خدا کنه جوابشو ببینم Sad
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۵۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۶۰۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۳۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۴۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۸۸ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close