زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)

ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط shamim_70.)
سلام خدمت همه ی دوستان چ اونایی ک امسال تازه سال اولشونه چ اونایی ک امساله رو نتونستن کنکورو خوب بدن و میخام سال دیگه بتررررررررررررکونن!Tongue

هرچی کردینو نکردین دیگه گذشته...باید کم کم ذهنتونو آماده کنین واسه سال بعد!ک بتونین با ی شروع خوب ،ایشالا پایان خوبی هم داشته باشین.Angel

پس بیاین اینجا تا بگیم از کی شروع کنیم واسه خوندن!؟Huh

اونایی هم ک تجربه دارن بیانو تجربه هاشونو در اختیار دیگرون بزارن!!چ کسایی ک حالا امسالو قبول میشن چ نمیشن!Cool

یا علی...
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , hamid88 , 0X00412E49H , نارین , armin.sheikh , احسان مومنی , tohidi4503 , yaser.b , jparisa , مریم۷۰ , tayebe68
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
من اردیبهشت یا خرداد میام

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , Riemann , jparisa , مریم۷۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ
من از ۱۱۰۰ شروع کردم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , Riemann , مریم۷۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
من کلا بیخیال شدم بسه دیگه ! هر سال یه بازی واسه ما در میارن اینا واقعا مسخره شده برام این ماجرا
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , نارین , bahar1369 , mahyamk , tohidi4503 , shamim_70 , Riemann , sand , مریم۷۰ , neda_Network , web13xx12
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
RE: شروعی تازه برای بچه های IT(پیش به سوی کنکور ۹۴)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)irera نوشته شده توسط:  من کلا بیخیال شدم بسه دیگه ! هر سال یه بازی واسه ما در میارن اینا واقعا مسخره شده برام این ماجرا
خوشحالم که کسی رو دیدم که بلاخره به این نتیجه رسید

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , bahar1369 , irera , Riemann , neda_Network , sand , jparisa , مریم۷۰ , web13xx12
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط armin.sheikh.)
سلام به بچه ها من هم بعد از چند سال دوری از درس و مشق و انصراف از دانشگاه و گرفتن کاردانی در رشته به جای کارشناسی و رفتن به خدمت مقدسه!! سربازی،، سال پبش جو گیر شدم دوباره کنکور دادم و کاردانی به کارشناسی قبول شدم، گفتم تا تو جو هستم ادامه بدم شاید یه چیزی شدم Tongue
این چند وقت گشتم کل مرجع ها رو زبان اصلی دانلود کردم ودر کنار ترجمه هاشون دارم نمه نمه میخونم و خلاصه نویسی میکنم، کلاً زیاد با کتاب کنکوری تو مرحله اول نمیتونم کنار بیام مخصوصاً که وقت زیاد باشه البته بعد مرجع ها شروع میکنم جدی کتاب کنکوری خوندن، مرجع ها برام جذاب تره آخه زمان ما کلاً مرجع ها مال زمان ارسطو و سقراط بود و هیچ ربطی به دنیای روز نداشت!Big Grin
زبانم ۵۰۴ شروع کردم و Grammar in use

هدفمم گذاشتم برای شبکه ،
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , shamim_70 , مریم۷۰ , tayebe68
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
منم از سیستم عامل حقیقت شروع کردم
ولی خو من قبلا بعضی چیزا رو روزنامه وار خوندم خخخ
ولی من اصن هیچ وخت نا امید نمیشممممممممممممم من تا اخر عمرم هم شدم شرکت میکنم تا تهران امنیت قفول شم خخخخخ
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , 0X00412E49H , marjan20 , n_amiry70@yahoo.com , kingmax , perlan , tayebe68
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
والا منم خسته شدم دیگه ، خیلی به سرم میزنه که کلا بیخیال ارشد بشم اما خب بعدش چیکار کنیم؟باز دوباره میگم نه درس بخونیم بهتر از بیکاریه اما فعلا شروع نمیکنم چون هم کار خونه تکونی داریم همم یه مسافرت در پیشه و یه مسئله دیگه ای هم هست ... به هر حال باید زودتر شروع کنیم آهسته و پیوسته حتی شده با روزی ۱ یا دو ساعت ... میدونم کنکور ارشد همه زندگیمون نیست ولی شرایطی ممکنه پیش بیاد که نتونیم ازش بگذریم ، به هر حال واسه همه دوستان هم سن و سال خودم آرزو میکنم به هر چیزی که توی زندگی میخوان برسند چه کنکور چه هر چیز دیگه ای .... موفق باشید

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , مریم۷۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)irera نوشته شده توسط:  من کلا بیخیال شدم بسه دیگه ! هر سال یه بازی واسه ما در میارن اینا واقعا مسخره شده برام این ماجرا
خوشحالم که کسی رو دیدم که بلاخره به این نتیجه رسید

ما هم از خوشحالی شما خوشحالیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , مریم۷۰
ارسال: #۱۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
با سلام خدمت دوستای عزیز و هم قطاران گرامی Big Grin

ما هم هستیمBig Grin من راستش قراره IT شرکت کنم (اگه بشه که انشاالله شبکه ، اگر خداای نکرده به شبکه نرسید رتبم ، فناوری اطلاعات پزشکی (دانشگاه تهران - دانشکده فناوری های نوین )رو به این خاطر که میان رشته ایه و یه سری دلیله دیگه خیلی دوست دارمBig Grin ) ولی هدف اول و با اولویت بالا شبکه می باشد Big Grin

راستش من با دو تا درس شبکه و مهندسی نرم افزار کارمو شروع کردم Smile

۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , مریم۷۰ , tayebe68
ارسال: #۱۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  والا منم خسته شدم دیگه ، خیلی به سرم میزنه که کلا بیخیال ارشد بشم اما خب بعدش چیکار کنیم؟باز دوباره میگم نه درس بخونیم بهتر از بیکاریه اما فعلا شروع نمیکنم چون هم کار خونه تکونی داریم همم یه مسافرت در پیشه و یه مسئله دیگه ای هم هست ... به هر حال باید زودتر شروع کنیم آهسته و پیوسته حتی شده با روزی ۱ یا دو ساعت ... میدونم کنکور ارشد همه زندگیمون نیست ولی شرایطی ممکنه پیش بیاد که نتونیم ازش بگذریم ، به هر حال واسه همه دوستان هم سن و سال خودم آرزو میکنم به هر چیزی که توی زندگی میخوان برسند چه کنکور چه هر چیز دیگه ای .... موفق باشید

به نظرم با این اندیشه و انگیزه ای که شما داری برای درس خوندن از امروز شروع کنی روزی ۱۰ ساعتم بخونی به نتیجه نمیرسید، اول باید هدف مشخص بشه، هدفه که به آدم انگیزه میده، خیلی ها بودن یه ماه بعد از ورود به ارشد کلا به خودشون گفتن : " من واسه چی اومدم اینجا؟" به نظرم کسایی که میخوان ارشد جای خوب قبول شن اول باید انگیزه و هدفشون رو مشخص کنن و بعد از اون از همین الان تا فرصتی گیرآوردن درس بخونن.
پس کی میخواییم عبرت بگیریم؟ اینهمه از عمرمون به بطالت رفت چه نتیجه ای گرفتیم، چرا با هدف کار نمی کنیم؟ چرا فقط میگیم هر چه آمد خوش آمد؟ من از همین الان میخوام بخونم و میخونم. روزی شده ۱۵ ساعت میخونم. شب یکونیم خوابیدم صبح هم ۵/۵ بیدار شدم، کاری راحتر از درس خوندنم داریم مگه؟ وقتی هم که میخونم لذت میبرم چون دارم به هدفم نزدیک تر میشم. اونایی که عاشق شدن میدونن چی می گم، اگه به شما بگن شما قراره یه سال دیگه به معشوقتون برسید و شرط رسیدنش هم اینه که فقط درس بخونید خیلی زیاد، طرف همه چیزو فراموش میکنه، حتی غذا خوردن و بیرون رفتن و سایر سرگمی ها، حتی خودشم فراموش میکنه دیگه براش عید و جمعه و شب روز معنی نداره تنها چیزی که براش مهمه تلاش برای رسیدن به معشوقه ولاغیر...
خلاصه خواهشا دوستایی که انگیزه ندارن و تیریپ افسردگی گرفتن، پست ندنو انگیزه ی بقیه رو هم کم نکنن...
یاعلی

منم دقیقاً موافقم در کل دو دسته میشیم دوستایی که به نظرشون خوندن برای ارشد وقت تلف کردن هستش حالا به هر دلیلی(البته اعتراف میکنم من هم یه زمانی دانشگاه رو کلاً وقت تلف کردن میدونستم و بعد چند سال دوباره احساس کردم نیاز دارم )
و دسته دوم که الان منم توشون هستم بچه هایی که با دلایل خودشون فکر میکنن برای ارشد خوندن و سرمایه گذاری چند وقت از زندگیشون برای کنکور دادن درسته! هر کسی هم دلیل خاص خودش رو داره

امیدوارم هر دو گروه موفق باشن چون هر کدوم با توجه به شرایط خاص خودشون تصمیم گرفتن، ولی منم خواهش دارم این تاپیک بزاریم برای دسته دومی که تصمیم گرفتن شروع کنن! چون یه جورایی این فروم میتونه به انگیزه دادن به همدیگه کمک بکنه نه اینکه اگه یه روزی سرد شدیم و فروم باز کردیم کلاً دیگه نابود بشیم
قصد جسارتم ندارم ها اما به نظرم بهتره اگر دوستان به هر دلیلی فکر میکنند که این کار فایده نداره یه تاپیک مجزا بزنن و در موردش بحث بکنن البته من هم باز میگم هر کسی با توجه به شرایط خودش بهترین انتخاب رو میکنه ولی این تاپیک بزاریم برای کسایی که تصمیم گرفتن شروع کنن و یه جایی بشه که انرژی مثبت توش باشه فقط اصلاً بیاین عصر به عصر RedBull نذری بدیم اینجا

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , f2000 , shamim_70 , kingmax , مریم۷۰ , poorchitsa , perlan , tayebe68 , mshelman
ارسال: #۱۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  والا منم خسته شدم دیگه ، خیلی به سرم میزنه که کلا بیخیال ارشد بشم اما خب بعدش چیکار کنیم؟باز دوباره میگم نه درس بخونیم بهتر از بیکاریه اما فعلا شروع نمیکنم چون هم کار خونه تکونی داریم همم یه مسافرت در پیشه و یه مسئله دیگه ای هم هست ... به هر حال باید زودتر شروع کنیم آهسته و پیوسته حتی شده با روزی ۱ یا دو ساعت ... میدونم کنکور ارشد همه زندگیمون نیست ولی شرایطی ممکنه پیش بیاد که نتونیم ازش بگذریم ، به هر حال واسه همه دوستان هم سن و سال خودم آرزو میکنم به هر چیزی که توی زندگی میخوان برسند چه کنکور چه هر چیز دیگه ای .... موفق باشید

به نظرم با این اندیشه و انگیزه ای که شما داری برای درس خوندن از امروز شروع کنی روزی ۱۰ ساعتم بخونی به نتیجه نمیرسید، اول باید هدف مشخص بشه، هدفه که به آدم انگیزه میده، خیلی ها بودن یه ماه بعد از ورود به ارشد کلا به خودشون گفتن : " من واسه چی اومدم اینجا؟" به نظرم کسایی که میخوان ارشد جای خوب قبول شن اول باید انگیزه و هدفشون رو مشخص کنن و بعد از اون از همین الان تا فرصتی گیرآوردن درس بخونن.
پس کی میخواییم عبرت بگیریم؟ اینهمه از عمرمون به بطالت رفت چه نتیجه ای گرفتیم، چرا با هدف کار نمی کنیم؟ چرا فقط میگیم هر چه آمد خوش آمد؟ من از همین الان میخوام بخونم و میخونم. روزی شده ۱۵ ساعت میخونم. شب یکونیم خوابیدم صبح هم ۵/۵ بیدار شدم، کاری راحتر از درس خوندنم داریم مگه؟ وقتی هم که میخونم لذت میبرم چون دارم به هدفم نزدیک تر میشم. اونایی که عاشق شدن میدونن چی می گم، اگه به شما بگن شما قراره یه سال دیگه به معشوقتون برسید و شرط رسیدنش هم اینه که فقط درس بخونید خیلی زیاد، طرف همه چیزو فراموش میکنه، حتی غذا خوردن و بیرون رفتن و سایر سرگمی ها، حتی خودشم فراموش میکنه دیگه براش عید و جمعه و شب روز معنی نداره تنها چیزی که براش مهمه تلاش برای رسیدن به معشوقه ولاغیر...
خلاصه خواهشا دوستایی که انگیزه ندارن و تیریپ افسردگی گرفتن، پست ندنو انگیزه ی بقیه رو هم کم نکنن...
یاعلی

یعنی شما واقعا این ارسال را تریپ افسردگی میبینید ؟ تمام چیزهایی را که پیشنهاد دادین من تجربه کردم . فقط زمانی که بری بشینی سر جلسه با اون سوالا سنجش روبرو بشی بعد از اون همه تلاش شاید به این حرفای من برسید اونموقع میبینید که شاید سلامتیتون از هر چیزی واجبتره . بنده الانم از تمام عمرم راضیم چون واسه هر چیزی تلاش کردم این هم شاید یه حس زودگذره که نمیخوام از هدفم کوتاه بیام .به هر حال باز هم حرف همیشگیمو میگم انشاا... هر کسی تلاش میکنه به اون چیزی که لایقشه برسه

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , مریم۷۰ , sahar_rostami2
ارسال: #۱۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
یادتونه سر کلاس تخته پاک کن رو خیس میکردیم میکشیدیم رو تخته
فکر میکردیم خیلی تمیز شد
بعد که تخته خشک میشد میدیدم چه گندی زدیم...!
الان همین حس رو نسبت به کنکور دارم وقتی می خونم و وقتی سوالای جلسه رو می بینم<>Sad
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , ۰X00412E49H , f2000 , مهرانگیز , Riemann , neda_Network , ka arman , nlp@2015 , sand , Sakura , مریم۷۰ , shishabori
ارسال: #۱۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
بچه هااا!!!! زوووده واسه شروع کردن..خوبه که میخواین اون آخر وقت کم نیارین ولی نکنین این کارو با خودتون! بابا زندگی کنین..ارشدم به جاش شروع میکنینConfusedConfused
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , Mohammad-A , mohammad.ardeshiri , ka arman , blue70 , مریم۷۰
ارسال: #۱۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
خیلی انرژی میگیرم وقتی میبینم بعضیا اینقد با انگیزه اند.

منم ایشالا با ۵۰۴شرو میکنم(چون زبانم زیاد خوبی نیس)!

ولی در کل اگ خیلی زود شرو کنیم زود ممکنه خسته شیم!نظر شما چیه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , مریم۷۰ , tayebe68 , S - Is

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۱۳ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۸۹۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۱۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۰۹۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  نحوه محاسبه مجموعه پیش بینی یا lookahead Erfan_Ekh ۱ ۲,۳۲۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ftmbghrn
  قیمت دیوار پیش ساخته ۳dpanel ۰ ۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۳dpanel

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close