زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میشه بهمون اجازه بدید واسه دلخوشی هم که شده خودمون رو قبولی ۹۴ بدونیم؟ : )

ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
سلام
......
۲۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , e2000 , هانی الرضا , رتبه۱سال۹۴ , mahyamk , mahbub isp , poorchitsa , احسان مومنی , Good! , unicornux , neda_Network , m..ch , 0X00412E49H , n_amiry70@yahoo.com , 3369916381 , armin.sheikh , sorlin , sadafak7 , friends , minami , hnarghani , elynn66 , AI. , tayebe68 , reza19 , salam8 , Riemann , danesh , tohidi4503 , imanch , MShariati , ali.329 , iApp , salimeh , زهرا سادات , fereshteh JI , Alireza wanted , A V A , A7ade
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
RE: میشه بهمون اجازه بدید واسه دلخوشی هم که شده خودمون رو قبولی ۹۴ بدونیم؟ : )
Smile
سلام به همه دوستان

من متوجه ارسالهای دوستان بودم در این مدت و میدیدم که برخی از دوستان نه به نیت ناامید کردن بلکه انشاا... با نیت متوجه کردن سایر دوستان به سمت مسیری که خودشون فکر میکردند درست یا نادرست هست ، نظرات خودشون رو در تاپیکهایی که برخی از دوستان برای شروع ارشد ۹۴ ایجاد کرده بودند ، ثبت میکردند

چند بار خواستم وارد بحث ها بشم اما چون هنوز بحث کنکور ارشد ۹۴ قوت لازم رو نداره و بیشتر دوستان میخوان هم درس هاشون رو پیدا کنند ، یا کلیت موارد رو بسنجن، ترجیح دادم اجازه بدم خودشون این شرایط رو تجربه کنند
البته بهتر بود دوستان در این تاپیکها وارد نشن و بحث جداگانه ای باز کنند و در مورد چرایی ارشد بحث کنند . تا هر کس خواست اون بحث رو دنبال کنه و هر کس نخواست راه خودش رو بره ولی از طرفی چون اون تاپیکها هم به زودی به منظور جهت دهی بحث ها بسته میشد ، کمی تاخیر عمدی در دخول به بحث ایجاد کردم

اصل اینه که ما تا زمانی که ندونیم واقعا می خواهیم چکار کنیم ، فرقی نمیکنه که از چه راهی بریم
یادمه پارسال یکی از کاربران بودند که مدام به دوستان با الفاظ نامناسب و این که تو کنکور قبول نمیشی و ... انرژی منفی میدادند
اما در این شرایط این خود ماییم که باید انتخاب کنیم به حرف کی گوش بدیم و به حرف کی گوش ندیم و به نظرم باید از این بحث هایی که این مدت راه افتاد بهترین استفاده رو به نفع خودمون بکنیم . اگر اراده ما قوی نیست و هدف خودمون رو به درستی نشناخته باشیم این دست بحث ها باعث میشه ، خیلی زود جا بزنیم و از مسیری که فکر میکردیم درست هست خارج بشیم
پس گاهی لازمه این حرفها رو بشنویم و به خودمون تلنگر بزنیم و ببینیم اگر این حرفها در ما اثر کرد پس هنوز اونقدری که باید مسلط در این راه گام نذاشتیم و لازمه تحقیق بیشتری بکنیم و یا هنوز اونقدری که باید مقصد رو نشناختیم

دوستانی که راه ارشد رو انتخاب میکنند بهتره با قاطعیت این راه رو ادامه بدن ، و اگر هر جای راه کسی ازشون پرسید میدونید دارید کجا میرید ، جواب قانع کننده ای داشته باشند
اینکه امسال ارشد با حواشی بوده یا این که اجتماع در چه مسیری داره حرکت میکنه یا سایر موارد نمیتونه دلیل مناسبی برای ناامیدی از ادامه راهی که انتخاب کردید باشه ، بلکه همین ها خودش پیش زمینه ای هست که به خودتون ثابت کنید باید دلایل کافی برای ادامه راه داشته باشید

گاهی افکار مخالف ما رو مصمم تر می کنند برای رسیدن به نتیجه
اما باز هم تکرار میکنم این شمایید که از این بحث ها نتیجه گیری مثبت می کنید یا منفی

با این وجود از عزیزانی که تجربه خوبی از کنکور ندارند خواهش میکنم در تاپیکهایی که بقیه به راه دیگری دارند میرن بحث نکنند
بلکه در بخش تجربیات تاپیک جدا باز کنند و تجربیات خودشون رو بگن. البته الان کمی زود هست ، چون برخی هنوز ناراحت درصد هاشون هستند ، پیشنهاد میکنم کمی این روزها به خودتون استراحت بدید تا فکرتون آزاد بشه و تحت فشار و ناراحتی نخواهید شرایط رو بسنجید و نتیجه گیری کنید . البته این جمله رو کلی گفتم و روی صحبتم با شخص خاصی نیست که خدای نکرده ناراحت بشید

موفق باشید
این روزها از ایجاد گروه های درسی هم خودداری کنید چون خیلی زود هست . البته این مورد رو جداگانه و مفصل تر اطلاع رسانی میکنم
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , هانی الرضا , رتبه۱سال۹۴ , mahbub isp , poorchitsa , احسان مومنی , maneshty , unicornux , Sakura , neda_Network , 0X00412E49H , armin.sheikh , mahyamk , sadafak7 , friends , shovaliehsiah , AI. , minami , hnarghani , Pegasus , hhosseinid , tayebe68 , Riemann
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  من متوجه ارسالهای دوستان بودم در این مدت و میدیدم که برخی از دوستان نه به نیت ناامید کردن بلکه انشاا... با نیت متوجه کردن سایر دوستان به سمت مسیری که خودشون فکر میکردند درست یا نادرست هست ، نظرات خودشون رو در تاپیکهایی که برخی از دوستان برای شروع ارشد ۹۴ ایجاد کرده بودند ، ثبت میکردند
بعضی ها تا مرز خودکشی هم ارسال داشتند. Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , zeitun , Behzad TP
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ
اتفاقا بر خلاف چیزی که ظاهرا خیلی از دوستان می گن به نظر من خیلی کم پیش میاد تو امتحان ارشد کسی که انتظار (به جا) برا قبول شدن داشته باشه و قبول نشه . منظورم اینه که کسایی که واقعا خوندن برا قبول شدن حمتا هم قبول شدن .
اینم که بعضی از بچه هایی که ارشد دادن میان قضیه رو گنده ش می کنن برمی گرده به همون اخلاق دوران دبستانمون Big Grin که کلاس دومی ها به اولی ها می گفتن " کلاس دوم خیلی سخت تره " ،سومی هام به دومی ها و به همین ترتیب Big Grin Confused
من فکر می کنم کسایی که واقعا دارن می خونن اگه سال اول هم قبول نشن ( که تقریبا چیز طبیعیه ) سال دوم حتما قبولن .
کوه کندن که نیست یه امتحانه که اگه ساده باشه برا همه ساده س و اگه سختم باشه برا همه همینطوره .
با ارزوی قبولی برا ۹۳ یی ها و موفقیت برا ۹۴ یی های عزیز .
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , احسان مومنی , sadafak7 , minami , tayebe68 , پوونه , zeitun , رتبه۱سال۹۴ , MShariati , Behzad TP , fereshteh JI , مهرانگیز , A7ade
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط ۰X00412E49H.)
خب من هم به عنوان کاسه ی داغ تر از آش یا به قولی نخود هر آشی یه حرفی میخوام بزنم:

۱- اینکه به خدا کسانی بودن که سال پیش این موقع شرایط شما رو داشتن و برنامه ریزی کردن که کنکور بدنو جای خوب قبول شن. هی میومدن مانشتو گزارش میدادن که آره من فلان جور خوندم، فلان قد خوندم، فلان چیزو تسلط دارمو... . ولی بعد اینکه کنکور دادن به قول خودشون خراب کردنو این حرفا. سالهای قبلترش هم آدمایی بودن که اولش خوب شرو کردن ولی باز نتیجه ی خوبی نگرفتن. اینکه ما صرفا بگیم میخوام برم شریف پس میرم شریف ازین خبرا نیست.

۲- اینکه مانشت تا یه حدی خوبه و اگه از این حد رد بشید میتونه خیلی مضر هم باشه. مانشت تا حدود یه ماه برای تحقیق در مورد منابع و برنامه ریزی و ... خوبه. بعد از اینکه این اطلاعات رو کسب کردید دیگه نیایید مانشت چون خبری نیست، الکی میایید واسه چی؟ که مثلا نشون بدید که درس میخونید؟ باور کنید خیلی ها بودن که هر روز گزارش میدادن و پیش خودشونم فکر می کردن که خیلی خفنن. ولی نتیجه چیز دیگه ای شد. دیگه فعلا باید مانشت رو بی خیال شید بعد اینکه کنکور رو دادید دوباره بیایید چراغ راه دیگران بشید و اونها رو راهنمایی کنید، یا تو کارهای علمی و تحقیقاتی به دوستانتون کمک کنید و ازشون کمک بگیرید. اینکه گروه تشکیل بدیدو سعی کنید هر روز بیایید گزارش بدید در بیشتر مواقع به ضررتون تموم میشه.

۳- و همانا فراگیری دانش برشما از بدست آوردن ثروت واجب تر است. امام علی (ع) . دیگه چه انگیزه ای بالاتر از اینکه امام و پیشوای ما فراگیریه دانش رو بر ما واجب دونستن. حالا اینکه شرایط چی باشه و دانش چی باشه ممکنه که قضیه فرق کنه ولی تا یه حدی میشه تشخیص داد که درس خوندن برای ما واجبه و باید دانشمون رو بالا ببریم تو هر زمینه ای چه دنیوی چه اخروی.

۴- به آرزوهای خود ایمان بیاورید و به گونه ای به آنها بیندیشید که گویی به زودی رخ می دهند. ببینید دوستان شاید تو شرایطی که الان توش قرار دارید رفتن به شریف یا دانشگاه های بزرگ دیگه ای که تو ذهنتون هست، کارکردن تو ماکروسافت و گوگل یا رفتن به ناسا، براتون خیلی سخت و دشوار باشه. ولی باور کنید اگه تلاش کنید و خوب تلاش کنید و با هدف جلو برید حتما به نتیجه ی مطلوب میرسید. بودن آدمهایی که دانشگاه کارشناسیشون خیلی زپرتی بود، معدلشونم که داغون بوده، پایشون هم کلا اینطوری بگم که اصلا پایه نداشتن رو زمین پَخت شده بودن، ولی تصمیم گرفتنو خوندن و الان تو بهترین جاهای دنیا هست. نگید دیر شده، نگید نمیتونم، از خدا کمک بگیرید و تلاش کنید من مطمئنم که ما میتوانیم و می شود.

۵- این جمله ها رو تو ذهنتون فرو کنید، یک اراده ی قوی بر همه چیز حتی بر زمان غلبه می کند و اگر میخواهید با آسودگی خاطر به رخت خواب برگردید، با هدف از آن برخیزید، اینکه سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد و اینکه امام محمد باقر (ع) میفرمایند : هیچ بزرگواری و آبرومندی ای همچون بلند همتی نیست. و در جای دیگر امام هادی (ع) میفرمایند : کسی که خود را پست و ناچیز بشمارد و ارزش خویش را نداند، از بدیِ او آسوده مباش. خلاصه هم دلایل عقلی وجود دارند و هم دلایل نقلی که ما باید تلاش کنیم و ارزش خودمون رو پایین نیاریم و خودمون رو ضعیف تلقی نکنیم، البته یادمون باشه تکبر هم خیلی بده، چیزی که باعث شد شیطان از جایگاهی که داشت خارج شه چیزی نبود جز تکبر، ما باید همیشه خودمون رو کوچیک بشماریم، ولی در مقابل خدای خودمون، از طرفی باید انقدر خودمون رو قوی و بلند همت ببینیم که به هر هدفی که داریم میتونیم برسیم.

۶- اینارو گفتم که روز قیامت یقه ی مارو نگیریدو بگید تو اینارو میدونستیو نگفتی.

و السلامُ علیکم و رحمت الله و برکاته

مریضم، کجا برم؟
دردمندم، دوا میخوام!
مستحقم، به من صدقه بده!
به من نگو تا حالا کجا بودی؟
به من نگو بنده ی من امشب از من چی میخوای؟
کریم که هیچ وقت به گدا نمیگه چی میخوای!
یا نورُ یا قدوس...
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Amoojan , agh42778 , narges-g , alime , mahyamk , sadafak7 , hnarghani , tayebe68 , پوونه , shamim_70 , tohidi4503 , رتبه۱سال۹۴ , MShariati , Behzad TP , iApp , reyman , A7ade , atiangel8003
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
مدت مدیدی بود که اینجا پست نذاشته بودم.
اره خوب، راست میگی . منم جزو همون دسته ایم که ارشد خوندن رو آش دهن سوزی نمیبینم. ولی از طرف دیگه همیشه به این موضوع اعتقاد داشتم که انگیزه چیزی نیست که از بیرون به آدم تزریق بشه، هرکس باید خودش به این نتیجه برسه که راهی که داره میره درسته.

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , friends , hnarghani , 0X00412E49H , neda_Network , Mohammad-A , armin.sheikh , maneshty , رتبه۱سال۹۴ , Behzad TP
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  در گرایش هوش مصنوعی رتبه خوبی کسب نمی کنم، اما در هر چهار گرایش آی تی، با توجه به درصدهام در دروس این گرایش به احتمال بالا رتبه یک خواهم بود و در بدترین حالت تک رقمی.(درصدام رو اینجا اعلام نکردم، چون لزومی به این کار ندیدم Shy )
آدم لذت میبره که داوطلبان رتبه یکی هستند که امضا بلد نیستند ولی انگشت میزنن Big Grin
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , tayebe68 , neda_Network , مهرانگیز
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ق.ظ، توسط friends.)
دوستان من چند نکته بردارانه بگم
من نمی گم برای کنکورخودکشی کردم ولی تلاش خودمو کردم و اولین بار بود که برای چیزی هدفمند تو ۷ ۸ ماه زحمت می کشیدم از روند کارم کنکورهای ازمایشی راضی بودم ولی اخر بدترین امتحانی که دادم شد کنکور قسمتم نبود ولی ناراحت نیستم چو از همون اول تکلیفم مشخص بود اگه قبول نشدم چه کار می کنم ...
با اینکه این مدت تلاش کردم فشار روانی خیلی زیاد ی بود دلسرد نشدم اخرم به او چیزی که می خواستم نرسیدم ولی حتی یه لحظه پشیمون نیستم چون تجربه زندگی خیلی خوبی بود و یاد گرفتم چه جوری باید تلاش کنم...
اول به دوستای عزیزم بگم اگه با ۴ تا حرف دلسرد میشین همین الان قید کنکور رو بزنین برین دنبال یه کار دیگه چون این حرفها تمومی نداره تازه هر چه به انتهای کاری میر سین بدترم میشه الان حرف بچه های مانشت بعد حرف خانواده دوستان و بقیه و اینکه اگه قبول نشم و ........
اولین نکته برای کنکوری درس خوندن روحیه هست اینکه به خودتون ایمان داشته باشین برای همین اول به جای تحقیق منبع برین ببین سر چی دارین معامله می کنین ارزششو داره این وقت انرژی استرس و ریسک از تمام زوایا نگاه کنین قضیه رو

دوم اینکه حتما به این موضوع فکر کنین که ااگه قبول نشدین چه کار می کنین یهو قصر ارزوهاتون خراب نشه به همه چیز فکر کنین

از ماشنت هم به قدر معقول استفاده الان که وقت دارین همه پستهارو بخونین و بعدش بهتره که بیشتر از بخش سولات درسی استفاده کنین

و در اخر وقتی تصمیمتونو گرفتین دیگه به حرف بقیه فکر نکنین به هدف فکر کنین براش تلاش کنین و فقط توکلتون به خدا باشه
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , پوونه , رتبه۱سال۹۴ , neda_Network , احسان مومنی
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
من معذرت میخوام اگه کسی رو نا امید کردم. هدف نا امید کردن نبود بلکه اهداف دیگه ای بود. حلال کنید.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , armin.sheikh , tayebe68 , پوونه , neda_Network
ارسال: #۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
کنکور! خب منم شاید از کنکورم راضی نباشم ولی از راهی که اومدم اصلا ناراضی و پشیمون نیستم. Smile
کنکور خیلی به زندگی هدف میده. همین که یه هدفی داری که براش داری تلاش میکنی و میجنگی خیلی به آدم انگیزه و امید میده. شاید بالا و پایین های روحی و فشارهای عصبی داشته باشه ولی خوبیش اینه همچین مواقعی آدم بیشتر به سمت خدا میره و بیشتر باهاش دوست میشه. شاید در طول درس خوندن بارها بگیم کاش زودتر تموم بشه ولی الان که تموم شده شخصا اصلا خوشحال نیستم چون احساس خلا شدیدی بهم دست داده.
کنکور به زندگی جهت میده . برنامه ریزی رو یاد میگیرید و درک میکنید هدفمند زندگی کردن چه لذتی داره. بنابراین دوستان ۹۴ی اصلا با این حرفا سرخورده نشید و مطمئنا شما موفقید اگه برای هدفتون تلاش کنید. موفقیت صرفا قبولی در اون رشته و دانشگاه دلخواه نیست . موفقیت یعنی همین تجربه هایی که آدم در طول کنکور کسب میکنه. یعنی همین که برای هدفی برنامه میریزید و نهایت تلاشتون رو میکنید.
برای همه ی دوستانم آرزوی موفقیت میکنم
۹۳ای ها و ۹۴ی ها

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharif1394 , پوونه , رتبه۱سال۹۴ , neda_Network
ارسال: #۱۱
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
بعد از چند ماه از عضو شدن امدم سایت را چک کنم ولی ...

من واقعا برای کسایی که این دانشجو ها را دچار افسردگی میکنن واقعا متاسفم.

هه هه

واقعا متاسفم

اجازه به چه معناست؟ شما هر طوری که میخواهید باید فکر کنید و زندگی کنید؟

I do not know how to express my sympathy for you guys and gals

فقط از خودتون درخواست کنید و بعد عمل و مطمینم در انتها نتیجه ی خوب را خواهید دید(برای من که چنان بوده)

هیچوقت نبینید کسی چیزی گفته و بعد روی حرف ان زندگیتون را خراب کنید

تحصیلات کل زندگی نیست و فقط یک بخش قابل توجهی از آن است
زندگی یک یک دایره ی تو پر در بدو تولد است ولی افکار و حرفهای غلط بعضی ها در جامعه ان را تبدیل به یک دایره خالی میکنید
دایره ای شامل هزاران قطعه که فقط ۱ بر ۱۰۰۰روم آن تحصیلات است
سلامتی، توانایی یادگیری، و ... بخشهای دیگر ان است

من نمیدونم چرا ۸۰ سوال(در ارشد) سخت به نظر میرسه؟! همه وابسته است به نحوه فکر کردن شما
اگر نخوانید و بگویید نمیتوانم این واقعا نا امید کننده است
اگر میخوانید و سخت به نظر میرسد مشکل در نحوه خواندن و درک نکردن توانایی ذهنی است

بک تجربه

خوب سالیانی است که دارم با بچه های دانشگاه های خوب مثل berkeley کد میکنم و اصلا همچنین رفتاری از انها ندیدم
یکی از کسایی که دارم با ایشون کد میکنم تو اپل کار میکرد و فارغ التحصیل دانشگاه caltech در رشته فیزیک است ولی هیچوقت همچنین ناامیدی در بین ما رقم نخورده(حالا اگه بگم بهش یک عده زیادی دارن سر یک ازمون ۴ ساعته بحثهایی میکنن که اگه همه وقت ها را جمع میکردیم میتونستیم یک پروژه بسیار بزرگ کد کنن واقعا نمیدونم جوابش چیه؟!)

من الان ۲۰ سالم است و وقتی خیلی کوچکتر بودم کارمو باهاشون شروع کردم. خوب کارکردن با اون همه ادم که همشون تو گوگل و اپل کار میکنن و از دانشگاه های (واقعا) معتبر فارغ التحصیل شدن کاری است که سالها تجربه دانشگاهی و تجربه عملی میخواهد ولی انقدر تلاش و امید داشتم که من به راحتی در بین انها جا پیدا کردم و مایلند که برام دعوتنامه بفرستند
انقدر امید داشتم که باگها و پچهای کامپایلر اپل رو به نویسندش میفرستام

در نهایت

همه اینها حاصل امید داشتن به خود و تلاش است و گوش کردن به حرف خود است نه کسی دیگر و درس خواندن است(نه کنکور خواندن)

من همه ی این درسهای کنکوری به واقعت دیدم و کد کردم

به عنوان مثال زمانی که داشتم کامپایلر(کتاب Aho, Ullman, and Hopcraft) میخوندم رفتم با مدیر بخش کامپایلر پروژمون یک بحثی گذاشتم و اون از من یک سری سوالات پرسید شروع کردم به کد کردن پارسر کامپایلر

به هر حال تلاش و امید و گوش نکردن به حرف ادمهای بی تجربه باعث شد که من از زندگیم به حد زیادی راضی باشم و الان ترم ۷(اخر) هستم معدلم ۱۸.۵ و هر کاری بخوام میتونم
فقط بعضی مواقع دپرسم برای تفریح کردن

درس بخونید نه کنکور
تلاش کنید برای بهترینها
هر کسی یک سبکی و هیچکس نمیتونه الگوی دیگری

I try as hard as I can and never give up when I know I would cry at night, cry all the time
I'm on my own
Buck tradition(do not care peeps idea) and try for the best
Get the most out of yourself
Do not gaze at successful peeps; Just try to be better than them in your own preferred ways
and at the end "Heart yourself"
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Behzad TP , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
امیدوارم که تاپیک من شما رو دلخور نکرده باشه ! [تصویر:  259307_63izs7n.gif]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من وقتی داشتم متن این این تاپیک رو مینوشتم اصلاً فکرش رو هم نمی کردم که دوستانی هستن که از الان به فکر کنکور ۹۴ هستن !!!

صرفاً نیت من از تحریر این شرح حال , درد و دل کردن با هم دوره های خودم بود !!!

به علاوه اینکه یه شعر کوتاهی در آخر ضمیمه این تاپیک کرده بودم که به نوعی اعتراف به کم کاری خودم بود !

شاید باورت نشه آبجی جون
ولی من الان بیشتر از هر وقت دیگه ای انگیزه درس خوندن دارم !!!
برای من که همیشه از درس خوندن فراری بودم
حقیقتاً حس غریبیه !

من چوب اشتباهات خودم رو خوردم
و البته اعتماد به نفس بالام رو !
ولی خب دیگه باید برم آزاد !
هی به ما گفتن : " راه تو را می خواند ... " ! ما هم که عجول ! بدون توشه بی هوا زدیم به راه .... !

مخلص کلامم اینه که :
من از درس خوندن و یک سال (همون ۵ ماه خودمون [تصویر:  259307_129fs370785.gif] ) وقت گذاشتن پشیمون نیستم ! دلگیر نیستم ! خیلی هم خرسندم !

من از بی رحمی کنکور امسال دلگیرم !!!
شاید من اصلاً حقم قبول شدن نبود ! ولی بقیه بچه ها چی ؟؟؟
حتی اونایی که خیلی درس خوندن هم مزد زحمتشون , در شأن زحمتشون نبود !!!

حقا که کنکور امسال بیرحم بود !
رتبه های خیلیا رو به ناحق جابجا کرد !!!
ولی شما آبجی گلم دیگه به کنکور ۹۳ فکر نکن !
به امضای من فکر کن ...
و مطمئن باش کسایی مثل شما که از الان به فکر کنکور هستن , قطعاً سال ۹۴ میرن رو سکو !

و من الله توفیق ...

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , zahra.tanha , hnarghani
ارسال: #۱۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
ooooooooooohhhhhhhhh come on bache ha !!! chera enghadr zod be hame chi omidvar mishid
ma shekast khordim(93)
ghabol konid hala ba zahmat ya bedon zahmat
rah baz va jade deraz baraye bachehay 94
ke yahtamel manam yeki az onam!!!!!!!!!1
good-wishes، در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا فارسی بنویسید
بند ۳ قوانین مانشت

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط tohidi4503.)
تــو زنـدگی مثل یه تمبـــر باش , به یه هـــدف بچسب و اونو به مقصــد برسون
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , neda_Network , پوونه , afrooz-OMD
ارسال: #۱۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ
به نظرم کسی که سطحی می اندیشه موفق نمی شه حتی اگر برنده شود.چون مثل آجر کج باعث می شه بالاخره بنای زندگیش فرو بریزه.
پس نه تنها بهتر است تلاش کنیم در آزمون ارشد بلکه در زندگی هم موفق باشیم.ارشد تنها یک جز از یک کل است.نه باید کوچک شمرد نه باید شاخ و برگ افزود بلکه باید با خودباوری و مثبت اندیشی و پشتکار طی طریق کرد و لذت برد از زیبایی های مسیر.این است مفهوم زندگیWink
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۵ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close