زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳

ارسال: #۶۱
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
من رشته ام نرم افزاره و هم کنمور نرم رو می خوام بدم و هم هوش ولی هوش در اولویت هست ..
خب این طور که پیش می ره در یک درس هایی که مشترک هستند می تونیم شروع کنیم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۶۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط negar.v.)
Re: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
دوستان به نظر من هر کس اول برای خودش مشخص کنه که،چه درسایی رو میخواد بخونه و چه درس هایی رو کلا خذف کنه،بعدش مثلا برنامه ریزی کنه که تا عید چه درسایی رو می خواد تموم کنه
البته به نظر من هیچ کس به اندازه خود آدم،نمیتونه خوب برنامه ریزی کنه.
مثلا من خودم پایگاه و منطقی رو کامل خوندم،نظریه تقریبا داره تموم میشه،نرم افزار هم تازه شروع کردم،زبان هم هر روز میخونم،ریاضی و بقیه درس ها هم کلا حذف کردم،برای خودم،اینجوری برنامه ریزی کردم که تا ۱۰ فروردین نظریه و نرم افزار رو کامل تموم کنم،زبان هم هر روز بخونم ،۲ماه آخر هم فقط مرور و جمع بندی و تستBig Grin
البته من از وسطای آبان شروع کردم،تقریبا وقت اضافه میارم!

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , Pegasus , olom tahghighat
ارسال: #۶۳
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
خب میاید از نظریه یا منطقی شروع کنیم؟

منم هوش رو می خوام امتحان بدم ولی نرم در اولویت هست... اصلا وقت میشه دو تاش رو زد؟ Smile
ارسال: #۶۴
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط negar.v.)
Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  خب میاید از نظریه یا منطقی شروع کنیم؟

منم هوش رو می خوام امتحان بدم ولی نرم در اولویت هست... اصلا وقت میشه دو تاش رو زد؟ Smile

زمان کنکورش ۱۲۰ دقیقه بود پارسال!

بچه ها امروز جزوه نظریه دکتر کارگهی رو دانلود کردم،خیلی خوبهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۶۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط fo-eng.)
با سلام به دوست جدیدمون خانم نگار ...

خب دوستمون صحبت خوبی کردند و گفتند بهتره بیاییم و درس هایی رو که می خواییم بخونیم رو اینجا بگیم ...
من در پست های قبلی ام نوشتم که می خوام حداکثر نتیجه رو بگیرم و تا الان هم چیزی نخوندم و یکی از دوستان اومدن و گفتند
اگه بتونی نظریه و هوش و پایگاه رو بخونی قبول میشی ...
خب من با پایگاه و هوش موافق بودم ولی نظریه نه .. چون علاقه ندارم بهش و اصلا کتابی هم ندارم که بخونم ...گفتم بجاش زبان و سیستم عامل رو بخونم ... که جبران بشه .. پس تا الان من این برنامه ریزی رو برای خودم دارم:

رشته »» هوش مصنوعی
درس هایی که می خوام بخونم »» هوش مصنوعی . پایگاه داده . سیستم عامل . زبان تخصصی و اگه شد یه قسمت هایی از ساختمان داده.

خب بقیه هم بیان به همین روال بگن تا ببینیم در چه مواردی با هم مشابهت داریم ...

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  خب میاید از نظریه یا منطقی شروع کنیم؟

منم هوش رو می خوام امتحان بدم ولی نرم در اولویت هست... اصلا وقت میشه دو تاش رو زد؟
بله میشه هر دو رو امتحان داد به دلیل اینکه زیر گروه هم هستند ....
من در بالا گفتم که چه درس هایی رو می خوام بخونم، راستش به دلیل کم بودن وقت باید بریم سراغ درس هایی که بتونیم بیشترین درصد رو ازش کسب کنیم و دارای ضریب بالایی باشه ..
فرضا در هوش مصنوعی دروس هوش و نظریه و پایگاه ضریب ۴ داره و سیستم عامل ضریب ۳ و زبان ۲ ...
خب قطعا من در ابتدا اولویتم با هوش و پایگاه هست ....

»»»»»»»»»»»» خانم نگار .. می تونید لطف کنید جزوه نظریه ای که گرفتید کیفیت خوبی داره .. واسه کنکور هست
من خودم از نظریه زیاد خوشم نمی یاد می خواستم ببینم میشه اون رو خوند و یه درصدی ازش در کنکور کسب کرد.ممنون.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۶۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط sahar bano.)
من امسال فقط جزوه دکتر کارگهی رو خوندم برای نظریه و ۳ تا سوال رو درست جواب دادم به نظرم خیلی عالی هست

البته تمرینات پیتر لینز رو هم اگه کسی برسه حل کنه خیلی بهتر نتیجه میگیره منم از نظریه متنفر بودم اما با خوندن جزوه دکتر کارگهی هم عالی یاد گرفتم هم علاقمند شده بهش

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , hamid88
ارسال: #۶۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
من بین تجارت و شبکه موندم کدومو بخونم Sad
...........................!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۶۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  من بین تجارت و شبکه موندم کدومو بخونم Sad

اگه زمینه کاری منظورتون باشه فک کنم شبکه بهتره چون هم بیشتر جا افتاده هم همه جا کاربرد داره

من نرم افزار شرکت کردم و الان خیلی پشیمون چرا ای تی شرکت نکردم

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , hamid88
ارسال: #۶۹
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط fo-eng.)
من پارسال آی تی شرکت کردم. شاید امسال ویرایش اطلاعات رو گذاشتن.

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۷۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  من بین تجارت و شبکه موندم کدومو بخونم Sad

اگه زمینه کاری منظورتون باشه فک کنم شبکه بهتره چون هم بیشتر جا افتاده هم همه جا کاربرد داره

من نرم افزار شرکت کردم و الان خیلی پشیمون چرا ای تی شرکت نکردم

مرسی سحر خانوم از راهنمتاییتون
بله زمینه کاری بیشتر واسم مهمه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۷۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ
(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  با سلام به دوست جدیدمون خانم نگار ...

خب دوستمون صحبت خوبی کردند و گفتند بهتره بیاییم و درس هایی رو که می خواییم بخونیم رو اینجا بگیم ...
من در پست های قبلی ام نوشتم که می خوام حداکثر نتیجه رو بگیرم و تا الان هم چیزی نخوندم و یکی از دوستان اومدن و گفتند
اگه بتونی نظریه و هوش و پایگاه رو بخونی قبول میشی ...
خب من با پایگاه و هوش موافق بودم ولی نظریه نه .. چون علاقه ندارم بهش و اصلا کتابی هم ندارم که بخونم ...گفتم بجاش زبان و سیستم عامل رو بخونم ... که جبران بشه .. پس تا الان من این برنامه ریزی رو برای خودم دارم:

رشته »» هوش مصنوعی
درس هایی که می خوام بخونم »» هوش مصنوعی . پایگاه داده . سیستم عامل . زبان تخصصی و اگه شد یه قسمت هایی از ساختمان داده.

خب بقیه هم بیان به همین روال بگن تا ببینیم در چه مواردی با هم مشابهت داریم ...

منم هوش رو می خوام امتحان بدم ولی نرم در اولویت هست... اصلا وقت میشه دو تاش رو زد؟
بله میشه هر دو رو امتحان داد به دلیل اینکه زیر گروه هم هستند ....
من در بالا گفتم که چه درس هایی رو می خوام بخونم، راستش به دلیل کم بودن وقت باید بریم سراغ درس هایی که بتونیم بیشترین درصد رو ازش کسب کنیم و دارای ضریب بالایی باشه ..
فرضا در هوش مصنوعی دروس هوش و نظریه و پایگاه ضریب ۴ داره و سیستم عامل ضریب ۳ و زبان ۲ ...
خب قطعا من در ابتدا اولویتم با هوش و پایگاه هست ....

»»»»»»»»»»»» خانم نگار .. می تونید لطف کنید جزوه نظریه ای که گرفتید کیفیت خوبی داره .. واسه کنکور هست
من خودم از نظریه زیاد خوشم نمی یاد می خواستم ببینم میشه اون رو خوند و یه درصدی ازش در کنکور کسب کرد.ممنون.

منم موافقم چون یه جورایی حس درس خوندنم پریده
منم برای هوش و نرم افزار میخونم
درس های دیگه رو باید دوره کنم اما نرم افزار و پایگاه داده رو باید حسابی بخونم
حالا میگین از کدوم شروع کنیم؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
ارسال: #۷۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ق.ظ
بچه ها برای پایگاه داده چه کتابیرو میخونید دکه خیلی حجپش زیادم نباشه؟

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk
ارسال: #۷۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ق.ظ)goodcrazygirl69 نوشته شده توسط:  بچه ها برای پایگاه داده چه کتابیرو میخونید دکه خیلی حجپش زیادم نباشه؟

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk

سوالتون مربوط به این تاپیک نیست........بحث منابع اینجا ممنوع هست Big Grin

سوالتون رو اینجا بپرسید

ارسال: #۷۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ ب.ظ، توسط negar.v.)
Re: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳
دوستانی که راجع به منابع از من سوال میپرسند،من جوابشون رو هم در بخش منابع نوشتم،هم پیام خصوصی دادم،که نظم تاپیک حفظ بشهSmile
فقط هم در مورد اون درس هایی که دیگه دستم اومده کدوم منبع خوبه حرف زدم
بچه ها منابعی که من میگم خوبه،واسه من مفید بوده،شاید یکی بخونه و براش منبع خوب و کاملی نباشه یا از طرز بیان نویسنده خوشش نیاد!

سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۷۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
نگار جان کاش لینک های منابع رو اینجا می ذاشتید که دوستان دسترسی داشته باشند.

»» نگار جان اینجا میشه در خصوص موسسات کنکور صحبت کرد یا باید بریم جای دیگه ..؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۲۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close