زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، آمار

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط hoomanab.)
منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، آمار
سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب آمار شون رو اینجا معرفی کنند!

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط masoud67.)
RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، آمار
آمار پارسه. حرف نداره. من از درس آمار متنفر هستم و حتی توی دوره دانشگاه یک بار این درس را با ۶ افتادم و دفعه بعد با ۱۱ پاس کردم.
کتاب آمار پارسه خوبه و کامل و تستهاشم مناسب.

یکی ازدوستان نوشته بود آمار پارسه فصل آخر را خوب نگفته ولی بعد کامنتشو پاک کرد Big Grin
فصل آخر پارسه خوب گفته شده ولی زیادی توضیح داده. کسی یک بار همشو بخونه و یک بار هم مرور داشته باشه میتونه بفهمه. من خودم خیلی خوب فهمیدم ولی قبول ندارم که فصل آخر را بد گفته باشه ولی قبول دارم که زیادی توضیح داده و میتونست جمع و جورتر بگه.
خوبیه فصل آخر اینه که نیاز به تسلط زیاد نداره. تست های سال های قبل کنکور هم راحت زده میشد به شرطی که فقط بدونید چی به چی هست. تست های این فصل معمولا جنبه حفظی داشتند تا مفهومی و حلی .

New LifeHeart
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
فقط پارسه همین!
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  آمار پارسه. حرف نداره. من از درس آمار متنفر هستم و حتی توی دوره دانشگاه یک بار این درس را با ۶ افتادم و دفعه بعد با ۱۱ پاس کردم.
کتاب آمار پارسه خوبه و کامل و تستهاشم مناسب.

یکی ازدوستان نوشته بود آمار پارسه فصل آخر را خوب نگفته ولی بعد کامنتشو پاک کرد Big Grin
فصل آخر پارسه خوب گفته شده ولی زیادی توضیح داده. کسی یک بار همشو بخونه و یک بار هم مرور داشته باشه میتونه بفهمه. من خودم خیلی خوب فهمیدم ولی قبول ندارم که فصل آخر را بد گفته باشه ولی قبول دارم که زیادی توضیح داده و میتونست جمع و جورتر بگه.
خوبیه فصل آخر اینه که نیاز به تسلط زیاد نداره. تست های سال های قبل کنکور هم راحت زده میشد به شرطی که فقط بدونید چی به چی هست. تست های این فصل معمولا جنبه حفظی داشتند تا مفهومی و حلی .

میگم این فرمولهای زیاد چند فصل اخر را چطوری حفظ کنیم؟ با حفظیات مشکل دارم.مخصوصا فرمولهای طولانی رو که تازه زود هم فراموشم میشه...انگار نه انگار قبلا حقظشون کردم

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
با سلام

کتاب آمار انتشارات فاطمی تالیف محمد رضا مشکانی کتابی مفهومی است و در خوانند ایجاد علاقه می نماید.

کلا کتاب های انشارات فاطمی بسیار عالی هستند. مثل ۶۰۰ تست ساختمان داده از دکتر قدسی و ۴ جلد ریاضی گسسته گریمالدی ترجمه دکتر رمضانی.
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ
آمار محسن طورانی از انتشارات پارسه با انتشارات زیتون سبز فرق داره؟؟؟
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ
میشه یه فصلایی از آمارو نخوند به خصوص فصل احتمالاتو؟ به بقیه فصلا ربطی داره؟
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ
امار پارسه خیلی خوبه همه چیز ور توضیح داده اصلا هم از حجمش نترس زود جلو میره ولی دیگه الان باید شروع کرده باشی
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ
دوستان یه سوال دارن، کتابای پارسه، تست و درسش با هم فرق داره؟ مثلا آمار طورانی رو یکی معرفی کرده، فقط درسه یا تست هم داره؟
ارسال: #۱۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ ب.ظ)evangeline2 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دارن، کتابای پارسه، تست و درسش با هم فرق داره؟ مثلا آمار طورانی رو یکی معرفی کرده، فقط درسه یا تست هم داره؟
سلام تست و درس باهم هستن
فقط درمورد آمار حواستون باشه روی جلدش نوشته باشه مخصوص دانشجویان برق و کامپیوتر
چون مهندس طورانی ۱کتاب آمار دیگه از پارسه داره که برای انسانیاس

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۸۹۷ امروز ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۸ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۸ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۰۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۲۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close