زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی اشکالات کلید اولیه

ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ق.ظ
بررسی اشکالات کلید اولیه
با سلام به همه دوستان. اگه موافقید کلیدهای مربوط به رشته ها رو یه بررسی کنیم تا ببینیم اوضاع از چه قراره! واسه شروع تو IT به نطر من چند تا از کلید ها اشتباهه.
مثلا سوال ۹ که قطعا گزینه ۲ درسته( با در نطر گرفتن یه درخت با دو گره که فقط اریب به چپ جواب در میاد).
سوال ۱۷ هم که قطعا گزینه ۱ درسته.
سوال ۱۹ هم گزینه ۳ درسته ( با توجه به متن کتاب مهندسی اینترنت دکتر ملکیان ص ۲۵۳ که آورده "در پروتکل bgp به جای آنکه حداول مسیرسابی و هزینه ها بین مسیریاب های مجاور مبادله شود، در بازه های زمانی T ثانیه ای، فهرستی از.مسیر های کامل ...... ارسال می شود")
سوال ۲۷ هم گزینه ۱ درسته ( مثال ص ۱۵۳ کتاب بانک اطلاعات علمی کاربردی جلد ۲ دکتر حق جو و صفائی)
سوال ۲۸ هم گزینه ۱ هم میتونه درست باشه (ص ۲۳۶ کتاب بالا که میگه "هر درخواست نوشتن تمام دستورات خواندن مرتبط با مهر زمانی بزرگتر را تا نهایی شدن عمل نوشتن در انتظار نگه می دارد ...")
سوال ۳۹ هم قطعا گزینه ۴ درسته (چون frequent k-itemset مربوط به ارضای پشتیبانی هستش که در اینصورت Aهم جزو جوابه)
در مورد سوال ۷ هم که فکر میکنم جواب احتمالا باید ۱ باشه،(اگه نیست دوستان راهنمایی کنن)
ممنون میشم عزیزان نظرشون رو درباره این سوالا اغلام کنن و اگه موافق باشن لطف کنن تو سیستم سنجش اعتراضشون رو ثبت کنن تا حقی از کسی ضایع نشه( درضمن چون خود سنجش میدونست که احتمالا کلیدها اشتباه باشن، مسئولین مصاحبه کرده بودن که منتظر نظر کنکوری ها هستن تا بعدش کلیدهای نهایی رو اعلام و پاسخنامه ها رو بر اساس اون تصحیح کنن.)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط Ehsan685.)
بررسی اشکالات کلید اولیه
سوال ۲۹ گزینه ۱ هم درسته و با وارد کردنش به زمانبندی، حلقه تشکیل میشه!!!

البته سواله ۹ همون گزینه ۴ درسته! متاسفانه من فقط از نظر شکل درخت محاسبه کردم!!!
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
RE: بررسی اشکالات کلید اولیه
(۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Ehsan685 نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان. اگه موافقید کلیدهای مربوط به رشته ها رو یه بررسی کنیم تا ببینیم اوضاع از چه قراره! واسه شروع تو IT به نطر من چند تا از کلید ها اشتباهه.
مثلا سوال ۹ که قطعا گزینه ۲ درسته( با در نطر گرفتن یه درخت با دو گره که فقط اریب به چپ جواب در میاد).
سوال ۱۷ هم که قطعا گزینه ۱ درسته.
سوال ۱۹ هم گزینه ۳ درسته ( با توجه به متن کتاب مهندسی اینترنت دکتر ملکیان ص ۲۵۳ که آورده "در پروتکل bgp به جای آنکه حداول مسیرسابی و هزینه ها بین مسیریاب های مجاور مبادله شود، در بازه های زمانی T ثانیه ای، فهرستی از.مسیر های کامل ...... ارسال می شود")
سوال ۲۷ هم گزینه ۱ درسته ( مثال ص ۱۵۳ کتاب بانک اطلاعات علمی کاربردی جلد ۲ دکتر حق جو و صفائی)
سوال ۲۸ هم گزینه ۱ هم میتونه درست باشه (ص ۲۳۶ کتاب بالا که میگه "هر درخواست نوشتن تمام دستورات خواندن مرتبط با مهر زمانی بزرگتر را تا نهایی شدن عمل نوشتن در انتظار نگه می دارد ...")
سوال ۳۹ هم قطعا گزینه ۴ درسته (چون frequent k-itemset مربوط به ارضای پشتیبانی هستش که در اینصورت Aهم جزو جوابه)
در مورد سوال ۷ هم که فکر میکنم جواب احتمالا باید ۱ باشه،(اگه نیست دوستان راهنمایی کنن)
ممنون میشم عزیزان نظرشون رو درباره این سوالا اغلام کنن و اگه موافق باشن لطف کنن تو سیستم سنجش اعتراضشون رو ثبت کنن تا حقی از کسی ضایع نشه( درضمن چون خود سنجش میدونست که احتمالا کلیدها اشتباه باشن، مسئولین مصاحبه کرده بودن که منتظر نظر کنکوری ها هستن تا بعدش کلیدهای نهایی رو اعلام و پاسخنامه ها رو بر اساس اون تصحیح کنن.)

سلام
سوال ۹ را منم اشتباه کردم فقط به شکل دقت کردم و ۲ را زدم ولی با توجه به برچسب ها ۴ درسته
۱۷ - به نظر من ۲ درسته .... مثلا با استفاده از xof یا اینکه خود روتر خبر بده
۱۹- به نظرم پاسخ درسته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هرچند منم اشتباه زدم

۲۷- دقیقا - عینا تو کتاب اسلاید های سیلبرشوتز اومده .... اصلا عجیب بود برام چرا redo نمیکنه!!
۷- نه ۲ درسته من ۲۰ تا حالتشا میتونم بگم. البته فرمول هم داره که چون من یادم رفته بود از روش دستی رفتم

۲۸- را نزدم...
۳۹- به صورت واضح ۳ درسته .... در قوانین انجمنی اعضای مجموعه عینا میبایست با هم در مجموعه های اولیه آمده باشند

۴۳- همه جا از ebay به عنوان مثال بارز c2c یاد میکنند. نمیدونم این چرا گفته هیچکدام!

۲۹- هم به نظرم ۱ درسته ... البته ۴ هم درسته ولی شرایط ۱ حتی از ۴ هم بدتره
۱۲- را هم اگه کسی توضیح بده ممنون میشم
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط it866.)
بررسی اشکالات کلید اولیه
دوستان من نسبت به سوال ۱۷ اعتراض دارم
گزینه ۱ درسته!
دقیقا صفحه ۴ اسلاید های زیر گفته که زمان feedback برابر با مقدار ثابت RTT
لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط kavehn.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  دوستان من نسبت به سوال ۱۷ اعتراض دارم
گزینه ۱ درسته!
دقیقا صفحه ۴ اسلاید های زیر گفته که زمان feedback برابر با مقدار ثابت RTT
لینک

باید دید سوال ۱۷ چی می خواسته و اسلاید شما در مورد بازخورد چی صحبت می کند. طبق اسلاید :
the source will only learn about the effects of a transmission RTT after this transmission has started
the (corrective) effects of a contention event will only appearat the contention point RTT after the event occurrence
درحالی که در سوال حداقل زمان برای تاثیر بازخورد را خواسته است. حداقل زمان هم مربوط به وقتی است که طرف ارسال کننده به طرف دریافت کننده بگوید کمتر ارسال کند که آن هم در نصف RTT صورت می گیرد.

درکل درخواست بازبینی حق مسلم شماست ...

سوال ۱۵ کسی می تواند اثبات کند که جواب سنجش صحیح است ؟ دوستانی که گزینه ۱ زدند لطفا استدلال خود را بیان کنند Blush

در مورد سوالات هوش و زبان کسی اعتراض ندارد ؟ بعضی ها مشکوک میزنه Big Grin

نظم Tongue
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ ب.ظ
بررسی اشکالات کلید اولیه
کسی راجع به سوال ۱۰ نظری نداره
من ۶ درآوردم ولی تو گزینه ها نبود ۵ زدم !! البته سنجش ۷ بدست آورده که نفهمیدم چه شکلی
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ)fanisani نوشته شده توسط:  کسی راجع به سوال ۱۰ نظری نداره
من ۶ درآوردم ولی تو گزینه ها نبود ۵ زدم !! البته سنجش ۷ بدست آورده که نفهمیدم چه شکلی

این سوال هم در آزمون آی تی بود و هم آزمون کامپیوتر ... در مورد این سوال در یک تاپیک دیگه زیاد بحث شد و میگن اگر عنصر با اندیس ۱۰۰ جایگزین عنصر با اندیس ۱۰ کنیم در بدترین حالت ۷ مقایسه داریم ولی اگر با فرزندان مقایسه کنیم میشه ۶ تا.

والا من اینو اعتراض زدم بنظرم سوال مشکل دارد و نوع الگوریتم جایگزینی می تونه تاثیرگذار باشد Big Grin

حالا شما هم اعتراض بزنید امیدوارم روزی پاسخ تشریحی سوالات هم در سایت سنجش قرارگیرد تا آزمون تستی به نحوی جنبه آموزشی هم داشته باشد Wink

خیلی ممنون میشم اگر کسی الگوریتم حذف عنصر با اندیس دلخواه پیداکرده و در اینجا قرار دهد Blush

نظم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: fanisani
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ)fanisani نوشته شده توسط:  کسی راجع به سوال ۱۰ نظری نداره

این سوال هم در آزمون آی تی بود و هم آزمون کامپیوتر ... در مورد این سوال در یک تاپیک دیگه زیاد بحث شد و میگن اگر عنصر با اندیس ۱۰۰ جایگزین عنصر با اندیس ۱۰ کنیم در بدترین حالت ۷ مقایسه داریم ولی اگر با فرزندان مقایسه کنیم میشه ۶ تا.

والا من اینو اعتراض زدم بنظرم سوال مشکل دارد و نوع الگوریتم جایگزینی می تونه تاثیرگذار باشد Big Grin

حالا شما هم اعتراض بزنید امیدوارم روزی پاسخ تشریحی سوالات هم در سایت سنجش قرارگیرد تا آزمون تستی به نحوی جنبه آموزشی هم داشته باشد Wink

خیلی ممنون میشم اگر کسی الگوریتم حذف عنصر با اندیس دلخواه پیداکرده و در اینجا قرار دهد Blush

ساختار هیپ دودویی، به خاطر اینکه پیدا کردن عنصر دلخواه در اون، هزینه O(n)l داره، در ساختار کلاسیکش و همینطور تعریف ویکی پدیا، خذف عنصر دلخواه توش زیاد بحث نشده و الگوریتم به اصطلاح well defined واسه اون وجود نداره!
تعجب می کنم که در صورت سوال هم ذکر شده "الگوریتم حذف این عنصر..." ، انگار که یه چیز شناخته شده است.
اما اگه یه سرچ ساده تو google کنی چند تا لینک میاد مثه این:

که همون الگوریتمی هست که قبلا بحث کردیم. اما ندیدم که جایی تاکید کنه بعد از جایگزین کردن آخرین عنصر با عنصر حذف شده، اول مقایسه با پدر انجام بشه یا با دو فرزند!
اگر میگفت بهترین الگوریتم، جواب سوال ۶ مقایسه میشد، اما گفته الگوریتم فلان، انگار که منظور طراح، الگوریتم خاصی بوده کهاول مقایسه با پدر انجام میده و تعداد مقایسه ها میشه ۷ تا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , fanisani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۴۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۶۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۵۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۹۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close