زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون استخدامی قبول شدم و ارشد قبول میشم ، کدام را انتخاب کنم؟

ارسال: #۱۶
۰۷ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ب.ظ
تو بد جایی گیر کردم
انتخاب کار یا درس بستگی به سن هم داره
اگه خیلی جوانید و اصلا امکانش نیست یکی از این دو رو انتخاب کنید، گزینه بهتر درسه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال: #۱۷
۰۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ب.ظ
RE: تو بد جایی گیر کردم
(۰۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  بچه‌ها نظر اکثرتون اینه که کار بهتره و یا حداقل هردوش
به نظرتون می شه کار تو یک شهر باشه و ارشد تو شهر دیگه من به ادامه تحصیل خیلی علاقه دارم و بیش‌تر اون مد نظرم بود ولی با این حرفای شما(اونم تو انجمن کنکوریها!) خیلی مردد شدم تا چند هفته‌ی دیگه شاید برای مصاحبه خبرم کنن و من واقعا نمی دونم چیکار کنم به نظرتون اگه ادامه تحصیل رو انتخاب کنم پشیمون میشم؟؟Huh

من که گفتم دقیقا یک سال پیش من تو این وضعیت بودم و اگه می تونستم کارو انتخاب نکنم(یعنی از این موقعیت بگذرم)، قطعا درسو انتخاب می کردم. شماهم اگه می تونید کارو انتخاب نکنید و از این موقعیت بگذرید برید دنبال درستون چون قبولی هر یک سال زودتر خیلی بهتره تو رسیدن به شغلی در آینده و از طرفی اگه رفتید سر کار سختیای زیادیو باید تحمل کنید و گاهی غیر قابل اجتناب که بتونید درس بخونید.
پس نتیجه گیری من درسه. ولی بازم بستگی به شرایط خودتون داره. ببینید می تونید بعد از ادامه تحصیل برید اساسی دنبال کار بگردید؟ چون کار خودش در خونه آدمو نمی زنه.

[/size]زنده ام و با خوشی زندگی می کنم، ممنونم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال: #۱۸
۰۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
RE: تو بد جایی گیر کردم
(۰۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ)marygoli نوشته شده توسط:  قبولی هر یک سال زودتر خیلی بهتره تو رسیدن به شغلی در آینده و از طرفی اگه رفتید سر کار سختیای زیادیو باید تحمل کنید و گاهی غیر قابل اجتناب که بتونید درس بخونید.
بله واقعا هرچه زودتر فارغ التحصیل شدن خیلی بهتره و موقعیت های شغلی بیشتروبهتری هست. این تجربه من و چندین نفر دیگه ای هست که از نزدیک دیدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , ahmad8726
ارسال: #۱۹
۱۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
تو بد جایی گیر کردم
با خانواده اتون مشورت کردید؟اونا چی می گن؟
به این موارد توجه کنید:
۱- همونطور که دوستان گفتن سن.
۲- وضع مالی خانواده و حمایت آنها.آیا از لحاظ مالی حمایتتون می کنن یا نه؟چون بعضی والدین عقیده دارن که بچه باید رو پا خودشون بایسته و کمتر از نظر مالی حمایتش می کنن.میزان حمایتشون هم مهمه.
۳- انگیزه اتون برای ادامه تحصیل قوی هست یا بعضی وقتا دچار تردید می شید.
۴- تا چه حد می تونید سختی تحمل کنید؟آستانه تحملتون چقدره.اگه نمی تونید همزمان دو کار رو انجام بدید.یکیشو انتخاب کنید.
۵- تا چه حد خودتو می شناسی؟اگه می دونی که با سرکار رفتن.دچار خودخوری و شماتت خودت می شی.برو درس بخون.
و خیلی چیزای دیگه...................
همه اینارو کنار هم بزار و بعد تصمیم بگیر.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , ahmad8726

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۳۸ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۲۹ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۱۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۰۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close