زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....

ارسال: #۹۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ
بهترین اساتید من مربوط به دوران کارشناسی من بودند:
مهندس محمدعلی نیزاری( پایگاه داده، شی گرایی)
دکتر امین گلابپور( طراحی الگوریتم، نظریه زبان ها، گرافیک کامپیوتری، طراحی صفحات وب، طراحی و پیاده سازی زبان ها)
هر دو، اساتید فوق العاده زحمکتش و دلسوزی برای دانشجویان بودند. و با علاقه و انرژی خاصی به تدریس می پرداختن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight
ارسال: #۹۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ
RE: بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....
دکتر حبیب رستمی
دروس مهندسی اینترنت و طراحی الگوریتم رو باهاشون گذروندیم - ایشون حوصله و صیر بالایی در ارائه دروس داشتند

[تصویر:  174126_1_1379084221.jpg]

دکتر عباس عاشوری نژاد
ایشون دکترای تاریخ دارن، ولی خب دلم نیومد ازشون اسمی نیارم - واقعا انسانی شریف با اخلاق، خوشرو، منطقی و ...

[تصویر:  174126_2_1379084221.jpg]

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh , Lonely Palm
ارسال: #۹۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  با سلام‌،
من از خودم شروع میکنم ،من تو دانشگامون واقعا به دو استاد بیشترین علاقرو داشتم
۱- دکتر فولادی‌، دکترای رباتیک دانشگاه تهران‌، که فوق العاده در تدریس‌، کاملا بروز‌، و همیشه خنده رو وپاسخ گوی تمام دانشجویان در هرحال
۲- دکتر منصوری‌، دکترای آی تی از دانشگاه تربیت مدرس‌، که واقعا منو بدنیای تولید نرم افزار و ادامه تحصیل علاقه مند کرد...

امان از دست دکتر منصوری امان.........Sad
اما به قول خودش همه وقتی با من درس دارن نفرینم میکنن چند سال بعد دعاSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh , slinda
ارسال: #۹۴
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  مهندس معین شاکری. درس سیستم های خبره رو باهاش داشتم. ایشون فوق لیسانس رو دانشگاه فردوسی مشهد بودن، امروز لینکی رو از ایشون دیدم که نوشته بود بعنوان دستیار تحقیقاتی (Research Assistant) دانشگاه البرتا (کانادا) هستن.تصویر زیر رو هم از سایت دانشگاه البرتا گرفتم که مهندس شاکری هم در میان جمع هست.

[تصویر:  174772_1_1379083981.jpg]

شما کجا درس خوندی؟من قوچان بودم ۸۸ الی ۹۰
بهترین استادم آقای شاکری بود درس های گرافیک و پردازش تصویر رو باهاش داشتم

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۹۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
بهترین استاد من دکتر نورالله بودن تو تدریسشون عالی بودن مختصر و مفید درس مبدادن
و واقعا دلسور دانشجو بودن
ازشون مممممممممنونم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zx24
ارسال: #۹۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط omidranjbar.)
دکتر صبایی استاد شبکه امیرکبیر فوق العاده مرد با اخلاق و با سوادی هستن.
تدریس و تسلط دکتر محمدزاده که یکی دو سال مدعو بودن (درس وی ال اس آی) قایل تحسینه.
امیرکبیر استاد باسواد زیاد داره ولی اکثرا شیوه ی تدرس و نمره دهیشون طوریه که دانشجوها رو خیــــــــــــلی اذیت میکنن. Rolleyes

بدترین استادم رو میشه گف (برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار۱) بودن که هم خیلی خیلی بد درس میدادن هم نمره دهی عجیبی داشتن.
[/b][/u](مهندسی اینترنت) هم واقعا اذیت میکنن و اصلا خوب درس نمیدن و واس حرف دانشجو احترام قائل نیستن.

دکتر صدیقی(منطقی، دیجیتال، واسط)، صاحب الزمانی(منطقی، FPGA)، دهقان(DS, MUltiMedia)، زرندی(معماری)، پدرام(OS) از جمله استادای باسواد دانشکده ی کامپیوترن.

البته اینا نظر من بودن شایدم اشتباه میکنمSmile
Fardad-A، در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بدترین را قراری برای بازگو کردنش نداریم .

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera
ارسال: #۹۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ
من به اساتید دانشگاه علاقمندم ولی استاد من معلم ادبیات دبیرستانم هست و با اینکه من تو درسام ضعیف بودم وامیدی نبود دیپلم بگیرم یا یونی برم ایشون همیشه پیگیر من بودن و همیشه کنارم بودن،نزدیک منزلمون گالری هنر و خوشنویسی داشتن و من همیشه اونجا بودم و ایشون درس زندگی رو به من اموختند......
از همین تریبون اعلام میکنم آقای ساجدی معلم ادبیاتم دوستتون دارم و تشکر میکنم ازتون.

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MoonRise , vojoudi
ارسال: #۹۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  بهترین استاد من هم دکتر احمد براآنی بودن از دانشگاه اصفهان. با همه احترامی که واسه اساتید شریف دارم!!

دقیقا . منم پایگاه داده پیشرفته و داده کاوی با ایشون داشتم. واقعا فوق العادست. هم اخلاق هم علم هم عدالت.

وظیفه تو تغییر جامعه نیست ، وظیفه تو تغییر خودت است. امام علی(ع)
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr , mah5
ارسال: #۹۹
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ق.ظ، توسط لیلا_۹۲.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  مهندس معین شاکری. درس سیستم های خبره رو باهاش داشتم. ایشون فوق لیسانس رو دانشگاه فردوسی مشهد بودن، امروز لینکی رو از ایشون دیدم که نوشته بود بعنوان دستیار تحقیقاتی (Research Assistant) دانشگاه البرتا (کانادا) هستن.تصویر زیر رو هم از سایت دانشگاه البرتا گرفتم که مهندس شاکری هم در میان جمع هست.

[تصویر:  192834_1_1379081957.jpg]
سلام ،
این عکس که گذاشتید را که دیدم این فکر در ذهنم تداعی شد که کانادا داره از مغزهای کشورهای آسیایی(ضریب هوشی بالا)استفاده می کنه Idea.......چرا حداقل یکیشون از نژاد اصلی اونجا نیست همه مهاجرند؟؟؟.......شایدم برای این عکس فقط خارجی ها آمده اند؟؟قضیه چیه ؟؟Huh

من دو تا استاد را خیلی خیلی دوست داشتم.....یکی خانم ویکی آقاهست....
وهردو خیلی خیلی محبوب هستند نه فقط برای من برای هرکسی که ببیندشون...
اسم اونا رو نمی گم می ترسم خدای نکرده ترور بشن چون از کجا معلوم توی اینترنت جاسوسی نمی کنن برا ی شناختن مخ ها ؟ (چند دقیقه پیش کلیپ ترور احمدی روشن را دیدم)............زنده باد .........سلامت باد ............عمرش دراز باد.......ان شاء الله.........
علت دوست داشتنم هم اینه که آدمه .....باشعوره .......با محبته ............شاده وشاد می کنه ................درس زندگی میده ........به هرچی میگه خودش تا عمق وجودش عمل میکنه ......خاکی هست وصمیمی با بچه ها........مغز متفکره.....خدا حفظش کنه...
میگن : آدم ها را آدم ببین........بفهم داری چیکار می کنی(معنی کارت چیه )... ...به فهمت پشت نکن ......

فقط الان یه کمی ازشون دلخورم واز عصبانیت شماره تلفنشو از موبایلم پاک کردم (اما حفظم )چون سرش خیلی شلوغه و وقت نداره اس ام اس و تلفن جواب بده (شمارشو به بچه ها میده وتا جایی که ممکن باشه جواب میده).....طفلی به قول خودشون تلفنش قطع نمیشه .......خدایا هرکجاهست به سلامت دارش.....آمین
۱
۰
ارسال: #۱۰۰
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط saeed_435.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)alime نوشته شده توسط:  بهترین استاد من دکتر آبادی استاد درس پایگاه داده و pl ،به خاطر سطح علمی بالا(دکترای دانشگاه تربیت مدرس و عضو هیئت علمی همان جا) و دقت زیادی که تو درس دادن داشتن،یادمه یک بار یک اسلاید رو نفهمیدم سوال کردم ازشون،جلسه بعد یک اسلاید دیگه برای فهم بیشتر اضافه کردن تا این حد فهمیدن درس دانشجوها براشون مهم بود.
در حالی که استادایی داشتم که حتی بعد از چندین سال اسلایداشون تغییری نمی کرد.
من کلا از استادایی که فهمیدن دانشجو براشون مهمه خیلی خوشم میاد.

کاملا موافقم با نظرتون منم پایگاه و پی ال با ایشون تو فردوسی داشتم اینقد سر کلاس سوال و جواب میکردن که هر کسی جرات نداش بره سر کلاسشون
من از کلاسای دکتر یغمایی هم خوشم میاد در عین حال که دانشجو ارشد واسش هیچی حساب نمیشه بازم یجور به حرفات گوش میده که نگو، آخرشم به هیچ کدوم از قولایی که داده عمل نمیکنه!

(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  من دانشجوی کامپیوتر نبودم ولی از میون استادایی که سر کلاسشون میشستم
درس هوش مصنوعی دکتر ابریشمی واقعا فوق العاده تدریس میکنه به علاوه جوان بسیار خوش برخوردی و به دانشجوهاش اهمیت میده
توی گروه فردوسی هم تمام دانشجوها طرفدارشن
خدا حفظش کنه

موافقم بخصوص با خاطراتشون
یجورایی دارن جا پای دکتر کاهانی میذارن
۱
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)rasoul67 نوشته شده توسط:  دقیقا . منم پایگاه داده پیشرفته و داده کاوی با ایشون داشتم. واقعا فوق العادست. هم اخلاق هم علم هم عدالت.

منم توشیخ بهایی با دکتر برآانی هم ذخیره بازیابی داشتم هم پایگاه داده.ولی اخلاق و شخصیتتشون یه چیز دیگه ست.راسی فکر می کردم شما از دکتر قاسم آقاییAngry یادتون رفت اسم ببرین!!!!Ideaشاید نظرتون در موردایشون عوض شده؟؟؟Tongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rasoul67 , mah5
ارسال: #۱۰۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ق.ظ
مقطع کاردانی استاد الیاسی ذخیره و بازیابی خیلی خیلی خوب یاد گرفتم. و اینکه اینقدر پخته برخورد میکرد که ترس از کنفرانس دادن تپق زدن کلا برای بنده حل کرد

مقطع کارشناسی استاد دکتر محمودی نصر فوق العاده متواضع تسلط کامل به مباحت درس بنده درس معماری کامپیوتر با ایشون داشتم .
حقیقتا استاد علم ادب بودند
و استاد دکتر توسلی گرافیک کامپیوتر - طراحی الگوریتم با ایشون گذروندم.خیلی خوش برخورد بودند نحوه درس دادنشون طوری بود که ناخوداگاه دانشجو به درس خوندن برای مقاطع بالاتر تشویق میکردند. همیشه به مقطع تحصیلی بالاتر دانشجو فکر میکردند.
دکتر نیک پور درس پردازش تصویر و ریاضی مهندسی برای پایان نامه دانشجویان خیلی صبوری به خرج میدادند

انشاا.. هر جا هستند موفق باشند.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۱
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ق.ظ
آقای دکتر بابک دربیگی دانشگاه آزاد کرج یکی از بهترین اساتیدی بودن که من داشتم واقعا انسان متواضع و مهربون و مسلطی بودن امیدوارم همیشه در صحت و سلامت باشن
همچنین آقای دکتر عبدالرضا پیشوایی که بسیار دلسوز و مسلط بودن و دانشجوها خیلی در حق ایشون بی انصافی کردن Sad
خانم دکتر اعظم باستان فرد Smile
آقای دکتر امید سجودی ، آقای دکتر حمیدرضا رشیدی کنعان ، آقای دکتر علی برومند نیا ، آقای دکتر محمد صنیعی آباده که همگی از اساتید خوب و باسواد دانشگاه قزوین هستن
یاد همگی بخیر
Sad

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط hamidrezaa.)
از بهترین اساتیدی که همیشه در قلب منند و نحوه تدریس و شخصیتشون برام نمونه هست عبارتند از :
۱- آقای دکتر دهقان تخت فولادی هست که عضو هیات علمی امیرکبیر و مرتبه علمیشون در حال حاضر دانشیار است و دروس سیستم عامل ، ساختمان داده و سیستم های مطئن رو عالی تدریس می کنند و همیشه تمامی سرفصل ها رو پوشش میدند بدون اینکه احساس کنی که خسته شدی.
۲- آقای دکتر خورسندی که عضو هیات علمی امیرکبیر هست و مرتبه علمیشون استاد یاره ولی یک استاد تمام واقعی هست ، واقعا از لحاظ علم در زمینه ای تی صاحب نظرند و مطالب رو اونقدر پایه ای درس میده که درس برای آدم آسان می شود. واقعا سطحش بالاست( قبل ازین فکر می کردم آقای ملکیان در زمینه کامپیوتر حرف اول رو می زنند ولی دکتر خورسندی یه چیز دیگه هست) همچنین لحاظ شخصیتی دلسوز و زحمتکش هست.
۳- آقای دکتر میبدی عضو هیات علمی امیرکبیر هست و مرتبه علمیشون استاد تمام هست از لحاظ علمی بسیار سطح بالایی دارد در زمینه نظریه زبانها و ماشینها ، الگوریتم موازی و .. فوق العاده کلاس کارشون بالاست. بعضیا با خصوصیات اخلاقیش کنارنمیان.ولی از نظر من خیلی خوب و مهربون هست.
۴- آقای دکتر کنگاوری عضو هیات علمی علم وصنعت و خیلی دلسوز در یاد دهی و فهماندن مطالب به دانشجو ، خیلی با شخصیتند.

اساتید خوب بسیار بودند ولی این چهار استاد واقعا بر روی من خیلی تاثیر گذار بودند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Hera
ارسال: #۱۰۵
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
خانم دکتر فتاحی که متاسفانه یه ترم بیشتر در دانشگاه ما نبودند ولی اون یه ترم خیلی چیز ازشون یاد گرفتم.
آقای دکتر فرضی، یکی از بهترین ها. با اینکه سخت میگیره و پوستتو میکنه ولی بعد اتمام کلاسش حس میکنی یه چیزی یاد گرفتی. ایشون خیلی هم خوش اخلاق هستند

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۵۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۸۵ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۲۹ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۹۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۳۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close