زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....

ارسال: #۷۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
دکتر حسن سید رضی دکتری کامپیوتر از دانشگاه بروکسل و تخصص در شبکه های کامپیوتر از NEC ژاپن (استاد اسمبلی)
دکتر حسین حاج رسولی ها دکتری مهندسی برق دانشگاه ویکتوریا ی منچستر ( استاد معماری کامپیوتر)

هرچند دکتر سید رضی خیلی سن بالا تشریف دارن اما در من علاقه ی زیادی برای ادامه تحصیل بوجود آورد. آقای حاج رسولی هم همینطور.
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou , احسان مومنی
ارسال: #۷۷
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط banafshe.)
مهندس میر سعید حسینی (پایگاه داده ،طراحی الگوریتم)
دکتر امین خدابنده امیری از بیرتیش کلمبیا کانادا (آی تی ۲ ،اصول مدیریت ،استراتژیک)
چون با سوادن ،خوش اخلاق و جک و خنده،جدی
از خدابنده ۱۳ هم گرفتم اما بالا ترین نمره اش ۱۳/۵ بودBig Grin

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۷۸
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
RE: بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....
دکتر یزدانی برای درس محاسبات (باسواد و با خلاق)
مهندس دعائی برای ریاضی مهندسی (حداقلش این بود ک طبق سرفصل درس داد و انسانی شریف بودن)
مهندس میر سعید حسینی استادم بودن هم پایگاه هم الگوریتم.(خوش اخلاق اما تو درس دادن خیلی موفق نیستن مثلا در پایگاه نرمالسازی خوب توضیح نداد.مسلط نبود.فقط خیلی از خودش تعریف میکنهSmile
در مجموع خوبه بد نیست)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , friendchp
ارسال: #۷۹
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)uka نوشته شده توسط:  دکتر یزدانی برای درس محاسبات (باسواد و با خلاق)
مهندس دعائی برای ریاضی مهندسی (حداقلش این بود ک طبق سرفصل درس داد و انسانی شریف بودن)
مهندس میر سعید حسینی استادم بودن هم پایگاه هم الگوریتم.(خوش اخلاق اما تو درس دادن خیلی موفق نیستن مثلا در پایگاه نرمالسازی خوب توضیح نداد.مسلط نبود.فقط خیلی از خودش تعریف میکنهSmile
در مجموع خوبه بد نیست)

حالا نرمالسازی رو خوب درس نداد
من تو کنکور فقط جرزوه اش رو خوندم ۷۰ زدم
اصن حرف نداره

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ق.ظ
بهترین استادم زمانی که دانشجوی کارشناسی بودم پورذاکر عربانی بودند که سرکلاسش آدم مطلب را می فهمید. بهترین استادی که الآن در کلاسهای ارشد دارم اجلالی است که معلومات و دانش از مغزش سرریز میکنه و قدرت بیان از زبانش.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال: #۸۱
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ق.ظ
دکتر شریعتمداری ( طراحی الگوریتم و پایگاه داده با ایشون داشتم ) بسیار متشخص و آگاه به علم برخورد با دانشجو و با معلومات به روز
دکتر احمدی ابنوی ( ریاضی ۲ و ریاضی مهندسی و معادلات باهاشون داشتم ) واقع بین و راحت بود منم درساشو راحت می فهمیدم
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط saman_6468.)
بهترین استادی که داشتم
کامران مهران فر استاد ساختمان
۰
۰
ارسال: #۸۳
۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
استاد سلیمی ، سیستم عامل
استاد جابری پور ، کامپایلر
دکتر خرسند، زبان های برنامه سازی

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
ارسال: #۸۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
با سلام

من توی مقطعی کارشناسی هستم استاد یداللهی بر روی من تاثیر زیادی گذاشت..

استاد مهدی یداللهی ، فوق لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد نجف آباد و کارشناسی مهندسی نرم افزار هم دانشگاه آزاد ساری گرفته است. مهندس مهدی یداللهی متولد ۱۳۶۱ آمل عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات آیت الله آملی
استاد یداللهی از اساتید خیلی با سواد رشته کامپیوتر هستند و در زمینه های مدیر پروژه های نرم افزاری
تولید نرم افزارهای هوشمند بهینه سازی با الگوریتم های ابتکاری تخصص دارند من که هر چیزی از کامپیوتر بلدم رو مدیون ایشون هستم بزرگترین برتری استاد یداللهی اینه که علوم کامپیوتر رو در عمل به کار می گیرن و آموزش می دن و این خیلی ارزشمنده

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۰
ارسال: #۸۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
استاد بزرگوار و دلسوزم استاد نیزاری ، استادم در مقطع کارشناسی بودند و پروژه پایانی این مقطع رو با ایشون پاس کردم

ایشون علاوه بر اینکه در همه زمینه های درسی تا اونجایی که میتونستن به دانشجویانشون کمک میکردن ، با کردار و رفتارشون درس زندگی میدادن و تمامی تجربیات خودشون رو دراختیار ما میگذاشتن تا بتونیم از این تجربیات پلی بسازیم برای رسیدین به موفقیت حقیقی

بشخصه به ایشون خیلی مدیون هستم برای من استاد بسیار بسیار دلسوزی بودند ،انشالله که هرجا هستند سلامت و موفق باشند
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
استاد سعید زاهدی که در دوره کاردانی مدرس درس سخت افزار ما بودند . یک آدم عجیب و غریبی بودند که نگو . هر جلسه کوئیز می گرفتند و علاوه بر سخت افزار کلی دانش عمومی ما رو در زمینه کامپیوتر بالا بردند. تا سالها با پیش زمینه ای که از کلاس ایشون داشتم می تونستم در این فیلد صحبت کنم. دانشجو رو سر کلاس به چالش می انداختند.آخرش هم نمره ام شد ۱۹/۹۵ . تنها نمره ای بود که در طول عمر تحصیلیم با این شکل اعشار (نود و پنج صدم) در کارنامه ام ثبت شد . مرد فوق العاده ای بود . خصوصا که تنیک های جالبی هم برای تدریس داشتند .
البته یک خاطره خیلی وحشتناک هم دارم که با مقدمه چینی چند تا از به ظاهر دوستانم جلو ایشون اساسی خراب شدم در حدی که روم نمی شد دیگه سر کلاسشون بشینم اما بالاخره قضیه ختم به خیر شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , احسان مومنی
ارسال: #۸۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ق.ظ
بهترین استادم اقای مظلوم بودن که واقعا تدریسشون حرف نداشت هم لیسانس ریاضی داشت هم کامپیوترنگاه قشنگی داشت. فوق شون هوش بود.گسسته تدریس میکرد.مباحث مربوط به هوش رو اینقدرجذاب وبا انرژی میگفت که لذت میبردم واقعا نگاه ادمو عوض میکرد.بعد از اتمام کلاس ما رفت خارج از کشور انشالله هرجا که هست موفق باشه

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehman , Dark Knight , nina69
ارسال: #۸۸
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
دکتر خرسند(pl-mohasebat-compiler-algorithm)
مهندس عادلی نیا
مهندس محمدی نیا

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DrMohammad
ارسال: #۸۹
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ ب.ظ
مهندس معین شاکری. درس سیستم های خبره رو باهاش داشتم. ایشون فوق لیسانس رو دانشگاه فردوسی مشهد بودن، امروز لینکی رو از ایشون دیدم که نوشته بود بعنوان دستیار تحقیقاتی (Research Assistant) دانشگاه البرتا (کانادا) هستن.تصویر زیر رو هم از سایت دانشگاه البرتا گرفتم که مهندس شاکری هم در میان جمع هست.

[تصویر:  173196_1_1379084341.jpg]

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , alirrrrrr , farnaz.sad , احسان مومنی
ارسال: #۹۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
مهندس قاسم زاده . استاد طراحی صحفحات وب بودند ومدیر گروه هم بودند.
خیلی باسواد بودند و خوب مطلب منتقل می کرند.
مهندس مددیار(استاد هوش مصنوعی)

m.m:
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۵۸ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۸۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۹۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۳۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close