زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخمین محل قبولی بر اساس رتبه ها

ارسال: #۱۹۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ
RE: تخمین محل قبولی بر اساس رتبه ها
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)sara88 نوشته شده توسط:  نه اراکم

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ)sara88 نوشته شده توسط:  سلام دوستان با ارزوی موفقیت برای شما یه سوالی داشتم به نظرتون بین شبانه تبریز و شبانه صنعتی بابل با توجه به اینکه تبریز دانشگاه بهتریه ولی خوابگاه نمیده اما صنعتی بابل احتمالا خوابگاه میده اولویت با کدوم دانشگاه است؟

خب بستگی به شهرت داره
بچه تهرانی؟
نه اراکم

اونموقع رشته شما چیه؟!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara88
ارسال: #۱۹۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
با سلام
۱۲۰۰ هوش و۳۷۰۰ نرم کجا رو میرسونم که نزدیک تهران باشه؟خواهش میکنم کسی میتونه جواب بده وقتی نیست
ارسال: #۱۹۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ
سلام
بچه ها با رتبه ۴۵۲ معماری می شه جایی قبول شد؟
یا با رتبه ۲۰۰ علوم؟
ارسال: #۱۹۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه ها خواهش میکنم بیاید اینجا... به کمک همه نیاز داریم...

سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۰۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)hgm13681368 نوشته شده توسط:  با سلام
۱۲۰۰ هوش و۳۷۰۰ نرم کجا رو میرسونم که نزدیک تهران باشه؟خواهش میکنم کسی میتونه جواب بده وقتی نیست

علیک سلام
الان وقت این سوالا نیست
بشین به ترتیب اولویت تمام اون دانشگاه های دفترچه رو توی گرایش خاص خودت بزن
مگه کلش چند تاست؟؟!!!
فقط اولویت یادت نره. جوری نزنی که اگر روزانه قبول شدی نخوای بری!! چون دیگه سال بعد نمیتونی شرکت کنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara88 , ashena1
ارسال: #۲۰۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط sara88.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)sara88 نوشته شده توسط:  نه اراکم

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ)sara88 نوشته شده توسط:  سلام دوستان با ارزوی موفقیت برای شما یه سوالی داشتم به نظرتون بین شبانه تبریز و شبانه صنعتی بابل با توجه به اینکه تبریز دانشگاه بهتریه ولی خوابگاه نمیده اما صنعتی بابل احتمالا خوابگاه میده اولویت با کدوم دانشگاه است؟

خب بستگی به شهرت داره
بچه تهرانی؟
نه اراکم

اونموقع رشته شما چیه؟!!!
با اجازتون معماری

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  با سلام
من معماری رتبم شده ۶۰۷
خودمونم شهر اردبیل زندگی می کنیم.سال قبل تا ۶۵۰ توی معماری در دانشگاه محقق اردبیلی قبول شدن.
به نظرتون با این شرایط همپوشانی امسال امید برای قبولی من و اونایی که رتبه ی نسبتا ضعیفی اوردن هست؟
بعضی ها میگن این شرایط به ضرر رتبه های بهتر هست و به رتبه های مثل رتبه ی من زیاد فرقی نمی کنه.
در ضمن امسال ظرفیت این دانشگاه دو برابر شده و ۱۵ نفر توی روزانه برمیداره.
شبانش هم چون آموزش محوره نمیرم اصلا.
ممنون میشم جوابمو بدین.
اینطور به نظر میاد که به امید خدابه احتمال زیاد قبولید ولی اگه خدای نکرده نشد شبانه هم با اینکه اموزش محوره باز خوبه مخصوصا اینکه تو شهر خودتون هم هست

دل مسوزان که ز هر دل به خدا راهی هست * هر که را هیچ به کف نیست به دل آهی هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid2068 , ashena1
ارسال: #۲۰۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  با سلام
من معماری رتبم شده ۶۰۷
خودمونم شهر اردبیل زندگی می کنیم.سال قبل تا ۶۵۰ توی معماری در دانشگاه محقق اردبیلی قبول شدن.
به نظرتون با این شرایط همپوشانی امسال امید برای قبولی من و اونایی که رتبه ی نسبتا ضعیفی اوردن هست؟
بعضی ها میگن این شرایط به ضرر رتبه های بهتر هست و به رتبه های مثل رتبه ی من زیاد فرقی نمی کنه.
ممنون میشم جوابمو بدین.
سلام.منم رتبم خوب نىس ولى امىدم به شبانه اردبىله شما اطلاع دارىن شبانش تا چه رتبه اى گرفته سال قبل؟
ارسال: #۲۰۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  با سلام
من معماری رتبم شده ۶۰۷
ممنون میشم جوابمو بدین.
سلام.منم رتبم خوب نىس ولى امىدم به شبانه اردبىله شما اطلاع دارىن شبانش تا چه رتبه اى گرفته سال قبل؟

یکی از دوستام میگفت شبانش تا ۹۰۰ هم احتمال قبولی هست ولی دقیقشو نمی دونم.تازه امسال ظرفیت شبانش ۱۰ نفر شده و آموزش محورش کردن.احتمالش به نظرم زیاده.ولی من چون الان آزاد تبریز می خونم و ترم یک هستم شبانش نمیرم.بعدا واسه دکترا و پذیرش هیات علمی مشکل ایجاد می کنه شیوه ی اموزش محور.
راستی رتبتون چنده ؟شاید روزانه قبول شدیم و همکلاس شدیم انشاالله.

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid607 , ashena1
ارسال: #۲۰۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)baharan20 نوشته شده توسط:  سلام
با رتبه ۵۲۰ ایا احتمال قبولی در غیرانتفایی های مشهد هست؟؟؟
مرسی

یکی به من جواب بده یعنی غیرانتفایی شهرستان هم نمیارم؟

هرگز آرزویی به تو داده نشده ، مگر آن که توانایی به حقیقت درآوردن آن هم داده شده باشد.هرچند باید برای رسیدن به آن کارکنی.(ریچارد باخ)
ارسال: #۲۰۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  با سلام
من معماری رتبم شده ۶۰۷
ممنون میشم جوابمو بدین.

یکی از دوستام میگفت شبانش تا ۹۰۰ هم احتمال قبولی هست ولی دقیقشو نمی دونم.تازه امسال ظرفیت شبانش ۱۰ نفر شده و آموزش محورش کردن.احتمالش به نظرم زیاده.ولی من چون الان آزاد تبریز می خونم و ترم یک هستم شبانش نمیرم.بعدا واسه دکترا و پذیرش هیات علمی مشکل ایجاد می کنه شیوه ی اموزش محور.
راستی رتبتون چنده ؟شاید روزانه قبول شدیم و همکلاس شدیم انشاالله.
من ترم آخر آزاد تبریزم رتبه ام ۸۷۸ئه!شما به نظرم روزانه حتما قبول میشین منم موندم بخاطر آموزش محور بودنش که چیکار کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۰۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
به نظر من اگه مشکل مالی ندارین توی شهر خودتون یعنی تبریز دانشگاه ازادش ارشد بخونین براتون بهتره.چرا؟؟؟ چون استاداش خوب هستن شاید از محقق هم بهتر باشن.چون من هردوشونو دیدم میگم.تازه شهر خودتون هم هست بهتره.من شنیدم محقق کلاسارو پخش می کنه طول هفته.هزینه ی دانشگاه شبانه هم با ازاد خیلی زیاد فرق نداره.تازه ازاد تبریز اموزش محور هم نیست.من که دارم الان ارشد می خونم ترم یکش که هستم میبینم همه چی ختم میشه به پایان نامه.اگه پایان نامه نباشه معلوم نیست چه بلایی بعدا سرمون بیارن.باز خودتون فکر اتونو کنین

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid607 , ashena1
ارسال: #۲۰۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  به نظر من اگه مشکل مالی ندارین توی شهر خودتون یعنی تبریز دانشگاه ازادش ارشد بخونین براتون بهتره.چرا؟؟؟ چون استاداش خوب هستن شاید از محقق هم بهتر باشن.چون من هردوشونو دیدم میگم.تازه شهر خودتون هم هست بهتره.من شنیدم محقق کلاسارو پخش می کنه طول هفته.هزینه ی دانشگاه شبانه هم با ازاد خیلی زیاد فرق نداره.تازه ازاد تبریز اموزش محور هم نیست.من که دارم الان ارشد می خونم ترم یکش که هستم میبینم همه چی ختم میشه به پایان نامه.اگه پایان نامه نباشه معلوم نیست چه بلایی بعدا سرمون بیارن.باز خودتون فکر اتونو کنین

آخه من آزاد آی تی کنکور میدم کامپیوتر نزدم.اونم تبریز نداره تهران هم فک نکنم قبول شم.
ارسال: #۲۰۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ
خوب زمان انتخاب رشته هم تموم شدو ایشاالله همه تونسته باشن به ترتیب دلخواه خودشون بهترین انتخاب رو داشته باشن
اما مونده یه سوال واسه خودم که اگه کسی جواب کامل بده ممنون میشم

اقایون و خانوما این اموزش محور خوب هست اونم تو دانشگاه شریفو خواجه نصیر نه بقیه دانشگاه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۲۰۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط Good!.)
برای دکترا اصلا خوب نیست
اصن در کل هم فک نمیکنم خوب نباشه!ارشدی که تز و پژوهش نداشته باشه ارشد نیس که!

دوستان میدونید کلاسای بوعلی همدان و سمنان و کاشان چه روزاییه؟
من الان فقط ۱بار دیگه حق ویرایش دارم اونوقت تو یه موردی بدجور گیر کردم :/
بوعلی همدان رو دیدم بنظرم هیات علمی خوبی داشت.اساتیدی که دکترا خارج از کشور داشتن.واسه همین اینطوری زدم:
۳۳ - ۲۱۳۴۵ || دانشگاه بوعلی سینا-همدان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
۳۴ - ۲۱۴۲۵ || دانشگاه کاشان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۳۵ - ۲۱۳۴۸ || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۳۶ - ۲۱۴۳۶ || دانشگاه علم وفرهنگ /غیرانتفاعی / || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی || شرایط درانتهای دفترچه

حالا به ذهنم زد اگه خوابگاه ندن برم یه خونه بگیرم باید یه وایمکس هم بگیرم چون ارشد بدون نت که نمیشه!غذا هم که هرجا باشم غذای دانشگاه نمیخورم.الان واقعا ارزش داره برم همدان؟؟؟یا کاشان؟؟یا سمنان؟؟اگه اول ترم هم کلی غذا فریز ببرم بذارم تو یخچال(!).اصلا حواسم به نت نبود؟ :O جدا این دانشگاههای بالا ارزشو داره؟شایدم قبول نشم ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه یه انتخاب عاقلانه کنم لااقل!:O
دوستان بنظرتون با ۸۰۰ نرم افزار غیرانتفایی فرهنگ قبول میشم؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  برای دکترا اصلا خوب نیست
اصن در کل هم فک نمیکنم خوب نباشه!ارشدی که تز و پژوهش نداشته باشه ارشد نیس که!

دوستان میدونید کلاسای بوعلی همدان و سمنان و کاشان چه روزاییه؟
من الان فقط ۱بار دیگه حق ویرایش دارم اونوقت تو یه موردی بدجور گیر کردم :/
بوعلی همدان رو دیدم بنظرم هیات علمی خوبی داشت.اساتیدی که دکترا خارج از کشور داشتن.واسه همین اینطوری زدم:
۳۳ - ۲۱۳۴۵ || دانشگاه بوعلی سینا-همدان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
۳۴ - ۲۱۴۲۵ || دانشگاه کاشان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم
۳۵ - ۲۱۳۴۸ || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۳۶ - ۲۱۴۳۶ || دانشگاه علم وفرهنگ /غیرانتفاعی / || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-نرم افزار || غیرانتفاعی || شرایط درانتهای دفترچه

حالا به ذهنم زد اگه خوابگاه ندن برم یه خونه بگیرم باید یه وایمکس هم بگیرم چون ارشد بدون نت که نمیشه!غذا هم که هرجا باشم غذای دانشگاه نمیخورم.الان واقعا ارزش داره برم همدان؟؟؟یا کاشان؟؟یا سمنان؟؟اگه اول ترم هم کلی غذا فریز ببرم بذارم تو یخچال(!).اصلا حواسم به نت نبود؟ :O جدا این دانشگاههای بالا ارزشو داره؟شایدم قبول نشم ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه یه انتخاب عاقلانه کنم لااقل!:O
دوستان بنظرتون با ۸۰۰ نرم افزار غیرانتفایی فرهنگ قبول میشم؟؟

پیام نور چی؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۸۶۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۳۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۳۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۷۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۹۰۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۲۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۵۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۲,۱۵۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close