زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۰ معماری کامپیوتر

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط M4$0UD.)
۶۰ معماری کامپیوتر

اینم از رتبه من .خدا را شکر.

احتمال این که روزانه تهران بیارم هست دیگه؟

پ.ن: نخیر دلم الکی خوش بود Smile تهران رو با یه نفر فاصله نیاوردم که خوب از آدم بدشانسی مثل من اصلا دور از انتظار نبود Smile
البته خدا رو شکر شریف شبانه هم خوبه، باید کار کنم پولش رو در بیارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , unicornux , مهرانگیز , Samy , soheilazadvar , Hamooo90 , ana9940 , احسان مومنی , azarakhsh1986 , Pure Liveliness , Xilinx , masooome , Falcon , سودابه م , pooyaa
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ق.ظ
۶۰ معماری کامپیوتر
تبریک میگم، تهران رو نیاری امیرکبیر قبولی.بهر حال امیدوار باش

اسرار سنجش را نه تو دانی و نه من
وین حل معما نه تو خوانی و نه من
هست از پس پرده درصدهای من و تو
چون کلیدها برافتد نه تو مانی و نه من

(حکیم عمرخیام پس از کنکور اخترشناسی) Idea
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط سودابه م.)
RE: 60 معماری کامپیوتر
جناب هم تراز و هم رتبه!!! اینو ببینین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ان شاالله که صحت داره

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  جناب هم تراز و هم رتبه!!! اینو ببینین

ان شاالله که صحت داره

Smile بله خوندم. من هم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد. یه خبر خوب هم این که یکی از دوستای من تا الان ۱۰ نفر همپوشانی پیدا کرده با رتبه ۶۰ معماری.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سودابه م , npour
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط سودابه م.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  جناب هم تراز و هم رتبه!!! اینو ببینین

ان شاالله که صحت داره

Smile بله خوندم. من هم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد. یه خبر خوب هم این که یکی از دوستای من تا الان ۱۰ نفر همپوشانی پیدا کرده با رتبه ۶۰ معماری.

واااااااای تو رو خدا اینقد به من استرس وارد نکنینSad(((((((((((((((((بدم اینجور که میگن در صورتی که دونفر رتبه ۶۰ باشن بعدی رتبه۶۱ نیست و ۶۲ هستش و من الان ۶۲ یه معماری پیدا کردمSmile یعنی ما دو نفریم

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M4$0UD , npour
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
۶۰ معماری کامپیوتر
آپدیت شد Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط azarakhsh1986.)
۶۰ معماری کامپیوتر
سلام !
چه میلیمتری از تهران رد ۳۸-۳۹ و شبانه شریف۲۲-۲۲ قبول شدی !!!!!!! :-S Big Grin Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , M4$0UD
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  سلام !
چه میلیمتری از تهران رد ۳۸-۳۹ و شبانه شریف۲۲-۲۲ قبول شدی !!!!!!! :-S Big Grin Wink
سلام آذرخش
آره می بینی تو را خدا!! Smile البته شبانه شریف یکی بیشتر نبود توی دفترچه پس تعجبی نداره که من اولین و آخرین نفری بودم که شبانه رو آوردم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
۶۰ معماری کامپیوتر
إإإإ راست میگیاااا پس خیلی دیگه دقیق کار کردی !
از این به بعد بهت میگیم شریف قاپ Big Grin Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  سلام !
سلام آذرخش
آره می بینی تو را خدا!! Smile البته شبانه شریف یکی بیشتر نبود توی دفترچه پس تعجبی نداره که من اولین و آخرین نفری بودم که شبانه رو آوردم.

دروغ نگین منم قبول شدم پس شما اولین و آخریش نبودی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , M4$0UD
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ
۶۰ معماری کامپیوتر
إإإ یعنی ۱میخوان ۲ تا میبرن ؟ !! Big Grin
سردرنمیارم از این ظرفیتا !!!؟؟؟ :-؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  
سلام آذرخش

شما هم شبانه شریف ؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط سودابه م.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  
سلام آذرخش

شما هم شبانه شریف ؟

نه منکه تو کارنامه سبزم شبانه شریفو قول شده بودم:دی الان که میرم روزانه امیرکبیر ان شااللهSmile نشد هم کلاس باشیم

اصلا چیز عجیبی نیست اگه ما یک جا قبول میشدیم حتی شبانه شریف که یک نفر ظرفیت داشت.انتخاب رشته منو و ایشون کاملا موازی بررسی میشه ولی من روزانه هارو بالاتر از شبانه ها زده بودم اونم به خاطر مشکلات خوابگاه و اینا

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  
سلام آذرخش

شما هم شبانه شریف ؟

نه منکه تو کارنامه سبزم شبانه شریفو قول شده بودم:دی الان که میرم روزانه امیرکبیر ان شااللهSmile نشد هم کلاس باشیم

اصلا چیز عجیبی نیست اگه ما یک جا قبول میشدیم حتی شبانه شریف که یک نفر ظرفیت داشت.انتخاب رشته منو و ایشون کاملا موازی بررسی میشه ولی من روزانه هارو بالاتر از شبانه ها زده بودم اونم به خاطر مشکلات خوابگاه و اینا

کارنامه سبز دیگه چیه ؟ چیز جدیدی گزاشتن سایت سنجش؟ Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ
کارنامه سبز دیگه چیه ؟ چیز جدیدی گزاشتن سایت سنجش؟ Big Grin
[/quote]

کارنامه نهاییمونه الان رو سایته البته شما احتمالا یه انتخاب کردی همونم قبول شدی برا ماهاست که چندتا انتخاب داشتن:دی

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۹۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۷۲۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۶۷۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۴۴۱ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۹۹ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
  [درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی ssss777 ۱۰ ۱۶,۸۶۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bhzbbs_32

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close