زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

صرفا جهت عبرت!!!

ارسال: #۱۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
RE: صرفا جهت عبرت!!!
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)sajad90 نوشته شده توسط:  سال اولم بود شرکت میکردم ، اما کنکور میدم باز اینبار با کلی تجربه ... سخته واسم بشینم درسایی رو بخونم که بلدم همشو... خب کنکور امتحان شانس و تجربس بنظرم ... تقصیر طمع کردن خودم شد ، اگه رو ۳۰ درصد مشترک قانع میشدم الان با توجه به درصدای بقیه زیر ۱۰۰ بودم ، بیخیال گذشت اما اینبار یک رقمی میشم به امید خدا

انشالله ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط aamitis.)
صرفا جهت عبرت!!!
منم اشتباهم مثل همه شما بود
اما رتبم بدک نشده
با وجود ۱۰ تا پاسخ غلطی که داشتم

یعنی اگر این غلط ها رو نداشتم چقدر رتبم خوب میشد

باز هم خدا رو شاکرم که از این بدتر نشد
با خوندن این تاپیک فهمیدم خیلی باید شکرگزار باشم

شاید واسه من مصلحت باشه در یه دانشگاه سطح پایین تر اما همین امسال تحصیل کنم
اما واسه شما مصلحت این باشه که به امید خدا تک رقمی سال آینده باشید
فقط خودش میدونه_ با یاری خدا من مطمئنم به بهترین ها میرسید

یه نکته رو هم در آخر بگم که مومن از یه سوراخ دو بار گزیده نمیشه دقت کنید
و کسایی که تجربه نکردن از تجربه دیگران(همه کسایی که توی این تاپیک پست گذاشتن که تعدادشون کم نیست) درس بگیرن.

****به کوچه ای رسیدم که پیرمردی از آن خارج می شد؛
به من گفت :نرو که بن بسته! گوش نکردم، رفتم.
وقتی برگشتم و به سر کوچه رسیدم؛ پیر شده بودم!!!****

متاسفانه از تجربه سال گذشته نزدیکترین شخص به خودم درس نگرفتم
خواهشا شما از این تاپیک عبرت بگیرید

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  ****به کوچه ای رسیدم که پیرمردی از آن خارج می شد؛
به من گفت :نرو که بن بسته! گوش نکردم، رفتم.
وقتی برگشتم و به سر کوچه رسیدم؛ پیر شده بودم!!!****

مرسی خیلی جالب بود ، امیدوارم شما هم موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ق.ظ)sajad90 نوشته شده توسط:  درصدام و رتبه رو میزارم فقط برای عبرت خودمو بقیه ...
۴ تا اشتباه فجیع کردم تو مشترک سوالایی که چشمی هم بلد بودم سر جلسه غلط زدم ... ۴تا سوال هم شک داشتم بین دو گزینه که زدم و همش غلط شد و جوابای سوالای درستمم از بین برد با منفیاش !!! تو زبانم ۳ تا سوال شک بین دو گزینه زدم که اونام غلط شدن!!!
اگه سال بعد شرکت کنم و بتونم این روحیه داغونم رو ترمیم کنم دیگه شک بین دو گزینه نمیزنم...
سخته در حد عالی باشی اما با اشتباهات بچگانه یک سال زندگیتو نابود کنی ... فکر میکنم این اشتباهات رو نمیکردم الان خیلی رتبم بهتر بود خیلی ... اگه تلاش نمیکردم واسش انقد دلم نمیسوخت الان ...
زبان ۴۰
مشترک -۳
تخصصی ۵۱
معماری ۱۸
رتبه ۱۲۹۵ Sad

چیزی به زبونم نمیاد جز نچ نچ نچ نچ ...
انشالله سال بعد حتما تک رقمی هستی

اصلا غصه نخور شکست ها اصلا بد نیستند وقتی که آدم یه راه رسیدن به شکست رو پیدا میکنه و دیگه توی اون مسیر قدم بر نمی داره....
برات آرزوی موفقیت دارم
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)safdariit نوشته شده توسط:  اصلا غصه نخور شکست ها اصلا بد نیستند وقتی که آدم یه راه رسیدن به شکست رو پیدا میکنه و دیگه توی اون مسیر قدم بر نمی داره....
برات آرزوی موفقیت دارم

امیدوارم دوست عزیز ، شما هم همیشه پیروز باشید
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۱ ب.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
منم تست شانسی چندتا زدم و گند زدم به رتبم, طوریکه فقط میتونستم شبانه و غیر انتفاعی برم اونم چون توان مالیشو ندارم اصلا انتخاب رشته نکردم. ولی جای شکرش باقیه با همه مشکلاتم رتبم خوب بود و بخودم امیدوار شدم واسه تک رقمی. از الانم زبان تخصصی و نرم افزارو شروع کردم باز. برای روحیه خودمم میرم کلاسهای فرانسه و نینجوتسو که عاشقشونم! پیش بسوی کنکور ۹۴ Smile

I will win
not Immediateley
but Definitely
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , elynn66
ارسال: #۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ق.ظ)sajad90 نوشته شده توسط:  درصدام و رتبه رو میزارم فقط برای عبرت خودمو بقیه ...
۴ تا اشتباه فجیع کردم تو مشترک سوالایی که چشمی هم بلد بودم سر جلسه غلط زدم ... ۴تا سوال هم شک داشتم بین دو گزینه که زدم و همش غلط شد و جوابای سوالای درستمم از بین برد با منفیاش !!! تو زبانم ۳ تا سوال شک بین دو گزینه زدم که اونام غلط شدن!!!
اگه سال بعد شرکت کنم و بتونم این روحیه داغونم رو ترمیم کنم دیگه شک بین دو گزینه نمیزنم...
سخته در حد عالی باشی اما با اشتباهات بچگانه یک سال زندگیتو نابود کنی ... فکر میکنم این اشتباهات رو نمیکردم الان خیلی رتبم بهتر بود خیلی ... اگه تلاش نمیکردم واسش انقد دلم نمیسوخت الان ...
زبان ۴۰
مشترک -۳
تخصصی ۵۱
معماری ۱۸
رتبه ۱۲۹۵ Sad

اقا غصه نخور خراب شده فدای سرت..متاسفانه فکر میکنیم هرکی کنکور خوب داد و یه دانشگاه تاپ قبول شد آیندش خوب و رویاییه در صورتی که الان عکس این موضوع جریانداره...کافیه بیای ببینی تو یهترین دانشگاه ها چندتا از بچه ها از وضعشون راضی هستند؟ !!
من خودم تجربه ای شبیه اقا مهرداد رو دارم، حاصل یک سال زحمات و نتیجم بخاطر ۳ تا سوال ۵۰-۵۰ مشترک که زدم و اشتبا از اب دراومد و ۴ تا سوال نرم افزار که فکر میکردم درسته ولی طراح سوال بی سواد طبق دیدگاه خودش جواب درست رو مشخص کرده بود به هدر رفت. البته رتبم ۳۰۰ شد ولی قبول کردنش خیلی واسم سخت بود و تا مدتا اعصابم خورد بود، چون که ۱ سال وقت گذاشته بودم، تلاش کرده بودم، زندگیم شده بود درس خوندن و واقعا خودمو دانشگاه تهران میدیدم، تنها چیزی که میتونه روحیتو برگردونه گذشت زمان است اقا مهرداد و گفتن اینکه غصه نخور یا فدای سرت بیشتر اعصاب ادم رو خورد میکنه، امیدوارم که سال دیگه شانس باهات یار باشه و رتبه زیر ۵۰ بیاری، چون کنکور ۵۰% خوندنه، ۵۰% دیگش شانس سرجلست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: akilis , aamitis
ارسال: #۲۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
من هم تجربه ی بدی مثه شما رو سر جلسه داشتم.
تموم سوالای دفترچه رو (به جز زبان ) ی دور نیگا کرده بودم و جواب داده بودم . تا اینجاش خوب بود راضی بودم . اما ...

به ساعت نگاه کردم !! ی ربع مونده .. دودل شدم بزارم واس دو سه تا سوالی از مشترک که احتمال میدم بلد باشم یا نه ، واس زبانی بزارم که از قبل بی پایه بودم ولی واس ارشد براش وقت گذاشته بودم حدود یک هفته . ی آن ازمونای آزمایشی که داده بودم یادم اومد تا حالا بالای ۱۰ درصد زده بودم با پایه خرابم Cool . بالاخره دلو زدم به دریا و وقتمو گذاشتم رو زبان (که کاش نمیزاشتم). نتیجش شد این. با اینکه سوالات زبان امثال آسون بود ولی من سه تا زدم و هر سه غلط دراومد.

از من که گذشت ولی شماها از این کارا نکنین

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka , aamitis , sazesh
ارسال: #۲۴
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  من هم تجربه ی بدی مثه شما رو سر جلسه داشتم.
تموم سوالای دفترچه رو (به جز زبان ) ی دور نیگا کرده بودم و جواب داده بودم . تا اینجاش خوب بود راضی بودم . اما ...

به ساعت نگاه کردم !! ی ربع مونده .. دودل شدم بزارم واس دو سه تا سوالی از مشترک که احتمال میدم بلد باشم یا نه ، واس زبانی بزارم که از قبل بی پایه بودم ولی واس ارشد براش وقت گذاشته بودم حدود یک هفته . ی آن ازمونای آزمایشی که داده بودم یادم اومد تا حالا بالای ۱۰ درصد زده بودم با پایه خرابم Cool . بالاخره دلو زدم به دریا و وقتمو گذاشتم رو زبان (که کاش نمیزاشتم). نتیجش شد این. با اینکه سوالات زبان امثال آسون بود ولی من سه تا زدم و هر سه غلط دراومد.
شما درصداتون خیلی خوبه. اگه زبان رو یه ده درصدی میزدین شاید دو رقمیم میشدین
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
من اصلا نمیتونم این عادتمو ترکش بدم! همیشه سوالایی که شک دارم هم جواب میدم...کسی راه حلی نداره؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من اصلا نمیتونم این عادتمو ترکش بدم! همیشه سوالایی که شک دارم هم جواب میدم...کسی راه حلی نداره؟

چرا یه راه حل هست.
جواب نده

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من اصلا نمیتونم این عادتمو ترکش بدم! همیشه سوالایی که شک دارم هم جواب میدم...کسی راه حلی نداره؟

چرا یه راه حل هست.
جواب نده

بله! دیگه جواب نمیدم! خب من مشکلم حل شد برم! Big GrinTongue

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
Lightbulb نکات کاربردی جهت پایان نامه/مقاله نویسی αɾια ۱۳ ۸,۰۷۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
Question راهنمایی جهت موضوع پایان نامه h_kh ۸ ۶,۵۳۱ ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: atee
  جهت تدریس در دانشگاه، نیاز به گذراندن دوره ی خاصی هست؟ arshad_95 ۴ ۴,۶۹۶ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Brick مشاوره جهت تست نفوذ ( Black Box ) Moslehi Arman ۱ ۲,۳۱۷ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  منبع مناسب و مفید برای structure and written expersion جهت شرکت در MSRT لهمشد ۱ ۲,۹۳۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zoshan3
  لیست کنفرانس های معتبر جهت ارسال مقاله alilash ۰ ۱,۷۵۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  درخواست راهنمایی درباره انتخاب گرایش جهت مطالعه برای آزمون ارشد ۹۷ majidarshad96 ۵ ۴,۴۷۵ ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  نکاتی جهت نوشتن پروپوزال diligent ۹ ۱۰,۵۹۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parhamgift

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close