زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشتباه وارد کردن معدل در زمان ثبت نام

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ق.ظ
با سلام
امیدوارم که نتایج به کام باشه Smile
برای من که چندان دل چسب نبود !
دوستان لطفا هر طور که میتونید کمک کنید من توی گرایش ۱و۴ فناوری رتبه ام شده ۴۶۵و گرایش های ۲و۴ هم ۱۰۵۶ و مجاز به انتخاب رشته هستم (ولی بعید میدونم جایی قبول شم)اما یه مشکل بزرگ دارم زمان ثبت نام اشتباها ۱۶ صدم معدلم رو بیشتر زدم حالا باید چیکار کنم؟؟

دی شیخ گرد شهر همی گشت با چراغ ....... کز دیو دد ملولم و انسانم آرزوست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
من شنیدم زمان انتخاب رشته میتونید معدل رو ویرایش کنید.
من هم معدلم با توجه به نمره های ترم پیشم بالاتر از معدلی شده که زمان ثبت نام وارد کردم,حالا نمیدونم میتونم معدل جدیدم رو وارد کنم یا نه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
دو گزینه هست:

اطلاعات فوق (معدل کاردانی ، کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی) مورد تأیید می‌باشد. □
اطلاعات فوق (معدل کاردانی ، کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی) مورد تأیید نبوده و دارای مغایرت است. □

تبصره: در صورتی که داوطلبان بند دوم را علامتگذاری نمایند به آنها اجازه اصلاح و ویرایش معدل و دانشگاه محل تحصیل داده خواهد شد و پس از ویرایش این موارد و تأیید آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده می شود.
تذکر: داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، دارای مغایرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌های مربوط از آنان ثبت‌نام بعمل نخواهد آمد. پس لازم است داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذکرات خیلی مهم در رابطه با معدل» مندرج در صفحه ۲ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون مورد بررسی قرار دهند تا بین معدل اعلام شده به این سازمان و معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند نمود، مغایرتی نداشته باشند.
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  من شنیدم زمان انتخاب رشته میتونید معدل رو ویرایش کنید.
من هم معدلم با توجه به نمره های ترم پیشم بالاتر از معدلی شده که زمان ثبت نام وارد کردم,حالا نمیدونم میتونم معدل جدیدم رو وارد کنم یا نه

معدلتون باید معدل واحدهایی باشه که تا پایان شهریور ۹۲ گذروندید . واحدهای جدید نباید وارد بشن ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: r3za
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ
RE: اشتباه وارد کردن معدل در زمان ثبت نام
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  معدلتون باید معدل واحدهایی باشه که تا پایان شهریور ۹۲ گذروندید . واحدهای جدید نباید وارد بشن ...

ممنون , الان دفترچه رو خوندم , نوشته معدل میتونه تا ۳۰ بهمن ۹۲ باشه.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ)r3za نوشته شده توسط:  ممنون , الان دفترچه رو خوندم , نوشته معدل میتونه تا ۳۰ بهمن ۹۲ باشه.
اهان. نمیدونم والا آخه چون من خودم درسم تا آخر شهریور تموم شده در جریان این قسمتش نبودم
پس هر چیزی که تو دفترچه نوشته
Smile
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ق.ظ
دوستان ممنون ولی یه چیز الان برام جای سواله اونم اینکه محاسبه رتبه با احتصاب معدل شده ؟ یا معدل توی انتخاب رشته تاثیر داره ؟
اگه احتصاب شده با وارد کردن معدل درست رتبه تغییر خواهد کرد درسته؟؟؟

دی شیخ گرد شهر همی گشت با چراغ ....... کز دیو دد ملولم و انسانم آرزوست
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
RE: اشتباه وارد کردن معدل در زمان ثبت نام
تاریخ فارغ التحصیلیو هم میشه تغییر داد؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۹۵۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۷۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۹۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۵۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۹۷ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close