زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۳۳۲ نرم افزار (درخواست مشاوره)

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ
[تصویر:  270021_CaptureuOZRn.png]

سلام
من دو تا راه دارم و هنوز راهمو انتخاب نکردم
با توجه به این رنبه مزخرف به نظرتون انتخاب رشته کنم و برم شهرستان ارشدمو بگیرمو بعدشم دکتری یا اینکه کلا از تحصیل انصراف دم و برم دنبال خدمت و کار؟
چون حس و وقت اینکه یه سال دیگه بخوام کنکور بدم رو ندارم از طرفی هم میترسم برم دانشگاه های سطح پایین و فقط ۲ سال وقت تلف کنم و هیچی بهم اضافه نشه (مثل کارشناسی)
اگر راهنمایی کنین ممنون میشم
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , gogooli , sara_omd , Good! , izadan11 , shamim_s
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
درسته اون چیزی که می خواستین نشده ولی رتبه خوبی آوردین. درصداتون هم خیلی خوبه. به نظرم حیف است بی خیال ارشد بشین...
(من خودم بین سال دوم خوندن و شهرستان رفتن موندم البته سرکار هم می رم به زور یک جا کار گیر اوردم نمیدونم کارم هم باید چیکار کنم اصلا یه وضعی شده)
دوستان دیگه بهتر می تونن راهنماییتون کنن.Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
RE: رتبه ۳۳۲ نرم افزار (درخواست مشاوره)
کاملا میدونم ک لیاقتتون بیشتر از این چیزا بود. ولی الان با این رتبه فک کنم روزانه یزد و کاشان اینا رو بیارید
به نظر من اگه ی کار خوب نه ی کار عادی پیدا کنید اون موقع تازه می تونید باهم مقایسشون کنیدSmile
اگه نه که اتخاب رشته کنید بعد همون شهری ک پذیرفته شدید کار متوسطی هم پیدا می کنید
اگه کلا با شهرستان مشکل دارید انتخاب رشته نکنید بذارید برا سال بعد چون فکرمی کنم اگه پذیرفته شید بعد انصراف بدید یک سال محروم میشید.
خوب فکر کنید بعد تصمیم بگیرید Smileموفق باشید
۲
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  [تصویر:  270021_CaptureuOZRn.png]

سلام
با توجه به این رنبه مزخرف به نظرتون انتخاب رشته کنم و برم شهرستان ارشدمو بگیرمو بعدشم دکتری یا اینکه کلا از تحصیل انصراف دم و برم دنبال خدمت و کار؟
چون حس و وقت اینکه یه سال دیگه بخوام کنکور بدم رو ندارم از طرفی هم میترسم برم دانشگاه های سطح پایین و فقط ۲ سال وقت تلف کنم و هیچی بهم اضافه نشه (مثل کارشناسی)

من غیر انتفاعی خوندم. یکی از اصلی ترین انگیزه هام برای ارشد ، گرفتن مدرک از یک دانشگاه دولتی معتبر بود که اون ننگ! اسم دانشگاه غیرانتفاعی از روم برداشته بشه... Big Grin
من سال پیش ۴۵۰ نرم آوردم و هیچ جا قبول نشدم. رفیقام اکثرا رفتن دانشگاه دولتی... خیلی سخت بود ولی نشستم امسال رو هم خوندم... خدا رو شکر نتیجه داد... الان میگم که ارزش داره آدم بشینه یک سال دوباره بخونه که بره یه دانشگاه خوب... ولی به شرطی که واقعا بخونه...!! Smile
از طرفی اگر میخوای بری غیر انتفاعی ارشد بخونی ، به نظر من نری بهتره... برو بشین این ۲ سال رو کار کن هم پول در میاری هم ۱۰۰ برابر اون چیزی که تو دانشگاه یاد میگیری (اگر چیزی برای یاد گرفتن باشه!) یاد میگیری...

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , maryam.raz , Good! , shamim_s , سودابه م , ریحان
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  کاملا میدونم ک لیاقتتون بیشتر از این چیزا بود. ولی الان با این رتبه فک کنم روزانه یزد و کاشان اینا رو بیارید
به نظر من اگه ی کار خوب نه ی کار عادی پیدا کنید اون موقع تازه می تونید باهم مقایسشون کنیدSmile
اگه نه که اتخاب رشته کنید بعد همون شهری ک پذیرفته شدید کار متوسطی هم پیدا می کنید
اگه کلا با شهرستان مشکل دارید انتخاب رشته نکنید بذارید برا سال بعد چون فکرمی کنم اگه پذیرفته شید بعد انصراف بدید یک سال محروم میشید.
خوب فکر کنید بعد تصمیم بگیرید Smileموفق باشید

نظر لطف شماست
خیلی ممنون از کمکتون
من هنوز خدمت نرفتم پس برای کار خوب هم مشکل دارم. البته با شهرستان هیچ مشکلی ندارم بحثم با سطح علمی دانشگاه هست و می ترسم وقت تلف بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۹ ب.ظ
خدمت نرفتین .تازه رتبتون خوبه و ب روزانه میرسه. راستش من ب جای شما بودم می رفتم حتماSmile
۲
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ
مبارک باشه انشاا... تو کل زندگیتون موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط hnarghani.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  [تصویر:  270021_CaptureuOZRn.png]

سلام
من وقتی به مشکل درسی داشتم به قسمت دروس همین سایت مراجعه میکردم اکثر پستهای شما رو میخوندم و واقعا اون مشکلم حل میشد. و بخودم میگفتم این واقعا مطلبو گرفته که داره این طوری توضیح میده و اغراق اگه نکرده باشم از بعضی از استادای دانشگاهی که من توش درس خوندم بهتر بود و فکر میکردم رتبه شما خیلی خیلی خوب بشه ...حالا هم به نظرم ،شما لیاقت این دارین که یک دانشگاه خوب قبول شید. البته اگه یک سال دیگه حوصله کنیین بخونیین . و نتیجه دلخواه خودتونو بگیرید.و یک دانشگاه خوب قبول شین به امید خدا....

زندگی کوتاه است.
۲
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  از طرفی اگر میخوای بری غیر انتفاعی ارشد بخونی ، به نظر من نری بهتره... برو بشین این ۲ سال رو کار کن هم پول در میاری هم ۱۰۰ برابر اون چیزی که تو دانشگاه یاد میگیری (اگر چیزی برای یاد گرفتن باشه!) یاد میگیری...
سلام عمو جون رتبتو الان دیدم، هزارماشالا واقعا آفرین ایشالا تو همه مراحل زندگیت موفق باشی
من احتمال میدم روزانه شهرستانی مثل یزد قبول بشم. نظرت در مورد روزانه شهرستان چیه؟

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)hnarghani نوشته شده توسط:  من وقتی به مشکل درسی داشتم به قسمت دروس همین سایت مراجعه میکردم اکثر پستهای شما رو میخوندم و واقعا اون مشکلم حل میشد. و بخودم میگفتم این واقعا مطلبو گرفته که داره این طوری توضیح میده و اغراق اگه نکرده باشم از بعضی از استادای دانشگاهی که من توش درس خوندم بهتر بود و فکر میکردم رتبه شما خیلی خیلی خوب بشه ...حالا هم به نظرم ،شما لیاقت این دارین که یک دانشگاه خوب قبول شید. البته اگه یک سال دیگه حوصله کنیین بخونیین . و نتیجه دلخواه خودتونو بگیرید.و یک دانشگاه خوب قبول شین به امید خدا....

نظر لطف شماست دوست عزیز خوشحالم که وظیفه پاسخگویی به سوالاتم رو خوب انجام دادم
راستیتش من از نظر خودم تمام تلاشی که میتونستم برای درس خوندن انجام بدم رو به کار بستم و واقعا به رتبه دو رقمی فکر میکردم اما وقتی جواب رو دیدم تا یک ربع درجا مونده بودم، هیچکس جرات نمی کرد اهام حرف زنه به قدری عصبی بودم. در ضمن با توجه به اینکه معافیت تحصیلی من تا شهریور هست پس باید بعدش برم خدمت پس نه حوصله ای هست و نه شرایطش که یک سال دیگه همون درس های تکراری رو بخونم
حالا با این اوصاف راهنمایی کنید یک دنیا ممنون میشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  از طرفی اگر میخوای بری غیر انتفاعی ارشد بخونی ، به نظر من نری بهتره... برو بشین این ۲ سال رو کار کن هم پول در میاری هم ۱۰۰ برابر اون چیزی که تو دانشگاه یاد میگیری (اگر چیزی برای یاد گرفتن باشه!) یاد میگیری...
سلام عمو جون رتبتو الان دیدم، هزارماشالا واقعا آفرین ایشالا تو همه مراحل زندگیت موفق باشی
من احتمال میدم روزانه شهرستانی مثل یزد قبول بشم. نظرت در مورد روزانه شهرستان چیه؟
خیلی ممنون.
نمیخوام بهت امید الکی بدم. رک باهات صحبت میکنم.
من گمون نمیکنم جایی روزانه قبول بشی کلا حدود ۲۰۰ تا روزانه جا هست ،شبانه شاید! چون تقریبا تمام ۳۳۱ نفر قبل از شما نرم افزاری هستن... زیر ۱۰۰ که همه نرم افزاری هستن و تازه از بالای ۱۰۰ به بعد یک مقداری همپوشانی بین هوش و نرم هست. پس به شبانه ها فکر کن و غیر انتفاعی ها.
به نظر من اگر با هزینش مشکلی نداری ، اگر شبانه هرجا دولتی آوردی برو. ولی غیر انتفاعی ارزش نداره مگر اینکه بتونی بری یکی دو ترم بخونی که دوباره کنکور بدی. البته نمیدونم نظام وظیفه اجازه میده یا نه؟!
موفق باشی. Smile

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mehdi.m2 , eng_majid , hosshah , shamim_s
ارسال: #۱۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
روزانه یزد بنظرمن میاری، پارسال آورده بودن. دیگه اونقدرها هم داغون نیستن هرچی باشه روزانه هستن وبا غیرانتفاعی و مابقی کلی فاصله داره. بالاخره شبانه یا روزانه شهرستان میاری .برو حتما

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  از طرفی اگر میخوای بری غیر انتفاعی ارشد بخونی ، به نظر من نری بهتره... برو بشین این ۲ سال رو کار کن هم پول در میاری هم ۱۰۰ برابر اون چیزی که تو دانشگاه یاد میگیری (اگر چیزی برای یاد گرفتن باشه!) یاد میگیری...

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)hnarghani نوشته شده توسط:  من وقتی به مشکل درسی داشتم به قسمت دروس همین سایت مراجعه میکردم اکثر پستهای شما رو میخوندم و واقعا اون مشکلم حل میشد. و بخودم میگفتم این واقعا مطلبو گرفته که داره این طوری توضیح میده و اغراق اگه نکرده باشم از بعضی از استادای دانشگاهی که من توش درس خوندم بهتر بود و فکر میکردم رتبه شما خیلی خیلی خوب بشه ...حالا هم به نظرم ،شما لیاقت این دارین که یک دانشگاه خوب قبول شید. البته اگه یک سال دیگه حوصله کنیین بخونیین . و نتیجه دلخواه خودتونو بگیرید.و یک دانشگاه خوب قبول شین به امید خدا....

نظر لطف شماست دوست عزیز خوشحالم که وظیفه پاسخگویی به سوالاتم رو خوب انجام دادم
راستیتش من از نظر خودم تمام تلاشی که میتونستم برای درس خوندن انجام بدم رو به کار بستم و واقعا به رتبه دو رقمی فکر میکردم اما وقتی جواب رو دیدم تا یک ربع درجا مونده بودم، هیچکس جرات نمی کرد اهام حرف زنه به قدری عصبی بودم. در ضمن با توجه به اینکه معافیت تحصیلی من تا شهریور هست پس باید بعدش برم خدمت پس نه حوصله ای هست و نه شرایطش که یک سال دیگه همون درس های تکراری رو بخونم
حالا با این اوصاف راهنمایی کنید یک دنیا ممنون میشم

ببخشید من جواب میدم.
ولی یکی از دوستام با رتبه حدود ۳۳۷ روزانه شهرستان قبول شد تازه چهار سال قبل. الان که فکر کنم ظرفیتها نسبت به قبل افزایش پیدا کرده، پس به احتمال زیاد روزانه شهرستان را میارید.
بعدم اینو بدونید هستند، دانشگاههای شهرستانیی که سطح علمی بالایی دارند، با یک بررسی درست روی دانشگاهها روزانه و شبانه شهرستانی ، به ترتیب سطح اولویت از نظر سطح علمی، آنها را انتخاب کنید.

موفق باشید.

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ
اصلا این Amoojan نظر نده بهتره.کلا فاز غم و بی امیدی هستش.یعنی چی ۲۰۰ تا روزانه جا هست و باید به شبانه ها فکر کنی.الکی میگه تو روزانه های مورد علاقه تو بزن و توکل به خدا از یکیشون هم ان شا الله قبول می شی.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , hosshah
ارسال: #۱۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ
مرسی عزیزان دل ایشالا همتون همیشه شاد و خوشحال باشین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
سلام
هم تبریک می گم و هم می گم باهات همدردم
منم اصلا از رتبم راضی نیستم
رتبم ٢٨٩ شده تو یه حدودیم تقریبا
منم نمی دونم امسال با این رتبه کجا میشه قبول شد؟Sad

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۸۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close