زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی مهندسی رباتیک امیرکبیر

نظرسنجی: به نظر شما این معرفی مفید بود؟
بله
خیر
واقعا؟!
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ
RE: معرفی مهندسی رباتیک امیرکبیر
مرسی که وقت گذاشتید، خیلی عالی و به جا راهنمایی کردید، ممنون Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nkhdiscovery , Good!
ارسال: #۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ق.ظ)blackcode نوشته شده توسط:  سلام...درود بر شما...توضیحاتتون را خوندم و استفاده کردم
فقط چندتا سوال:
با توجه به متفاوت بودن دروس این رشته با هوش مصنوعی،امکان ادامه تحصیل در دوره دکترا در ایران یا خارج از ایران وجود داره؟
من شنیدم ایران در زمینه رباتیک تحریم هست و کسی که این رشته را انتخاب می کنه نمی تونه در خارج از ایران ادامه تحصیل بده.راسته؟
به نظر شما با رتبه ۱۲۶ هوش،می تونم شبانه این رشته را بیارم؟از اونجایی که برای درس خوندن و حضور در کلاس ها خیلی تنبل(!) هستم و اگه خوابگاه نرم به درسم لطمه می خوره،مشکل خوابگاه ندارم؟راحت خوابگاه میدن؟
من اصفهان زندگی می کنم.اگه شما جای من بودی رباتیک شبانه امیرکبیر را قبل از اصفهان و صنعتی میزدی یا بعدش؟

در مورد دکترای هوش دادن در صورتی که تز هوشی انجام داده باشید رقابت فقط کمی سخت‌تر هست همین نه این که اصلا نشه. برای خارج رفتن هم خب دوستان هم گفتند، مسلما پروژه نظامی بر ندارید طوری نیست هر چند درمورد مالتی ایجنت فکر نمی‌کنم زیاد سخت بگیرن.
شبانه خوابگاه ترم اولش اصولا نمی‌دن مگه که خیلی بدوی و بعیده ولی ترمای بعد میشه گرفت هرچند خوابگاه‌های داغون رو. برای حضور در کلاس و اینا کلا اگه تنبلی که کبیر نیا اصن :دی
من هم اصفهان بودم، و سال دومم بود و خونده بودم واسه تهران. من کلا شبانه نزدم ولی اگه می‌زدم قطعا رباتیک کبیرم میزدم چون اینجا فوقش دو تا سه تا از هشت تا درس و برخی موضوعات سرکاریه ولی صنعتی و خود اصفهان اینا رسما دیگه درس خوندن و همه چی سرکاریه!!
مرسی بابت راهنماییت...واقعا توضیحاتت مفیده و من خیلی راضی هستم...من به دروس غیر از کامپیوتری هم علاقه داشتم و روی همین حساب فکر می کنم رباتیک هم دوست دارم
حقیقتش من شدیدا تنبلم و اگه سر کلاس چیزی یاد نگیرم بعد از کلاس هم نمی خونم(اصطلاحا خودخوان نیستم)
اگه استاداش باحالن و سر کلاس چیز یاد میگیرم حاضرم حتی شبانه شو بزنم و اگه بشه قبول بشمو بیام و سختی های تمرین و ... را هم به راحتی تحمل می کنم
ولی اگه استاداش بی سواد باشند یا چیزی به دانشجو یاد ندن همون بهتر که نیام...حالا به نظر شما،اساتیدش توانایی انتقال سوادشون را به دانشجوهاش دارن؟انگیزه برای کار کردن دارن؟(مثلا دانشگاه کارشناسی من،اساتید کلا برای دور هم بودن میومدن دانشگاه و استادی که دنبال ارائه مطلب یا یک کار جدید بود خیلی کم پیدا می شد)
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط nkhdiscovery.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  اول بگم که درس‌ها بیش از این عوض نمی‌شه لااقل واسه امسال هموناییه که گفتم.
در مورد قیمت شبانه ورودی ۹۲ نهایتا هفت هشت ملیون میشه جوسازی نکنید. مقایسه با صنعتی اصفهان و بقیه کاملا اشتباه بود من خودم اونجاها بودم و از نزدیک دیدم. نهایت چیزی که بیرزه بالای شبانه رباتیک امیرکبیر ، هوش بهشتی یا علم هست، روزانه رباتیکشم فقط بستگی به علاقه داره. من یه تاپیک زدم ملت بفهمن چی به چیه ولی دیگه بیچاره نکنید مردم رو

مهندس فکر کنم این بنده خدا خرج دانشگاه + خرج ۲ ، ۳ سال زندگی رو گفت حدود ۲۰ تومن...

در این صورت من عذر می‌خوام Big Grin
دوستانی که شبانه می‌زنن می‌تونن به وام شبانه‌هم فکر کنن این معمولا یادشون می‌ره.

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)blackcode نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ق.ظ)blackcode نوشته شده توسط:  سلام...درود بر شما...توضیحاتتون را خوندم و استفاده کردم
فقط چندتا سوال:
با توجه به متفاوت بودن دروس این رشته با هوش مصنوعی،امکان ادامه تحصیل در دوره دکترا در ایران یا خارج از ایران وجود داره؟
....

در مورد دکترای هوش دادن در صورتی که تز هوشی انجام داده باشید رقابت فقط کمی سخت‌تر هست همین نه این که اصلا نشه. برای ......
مرسی بابت راهنماییت...واقعا توضیحاتت مفیده و من خیلی راضی هستم...من به دروس غیر از کامپیوتری هم علاقه داشتم و روی همین حساب فکر می کنم رباتیک هم دوست دارم
حقیقتش من شدیدا تنبلم و اگه سر کلاس چیزی یاد نگیرم بعد از کلاس هم نمی خونم(اصطلاحا خودخوان نیستم)
اگه استاداش باحالن و سر کلاس چیز یاد میگیرم حاضرم حتی شبانه شو بزنم و اگه بشه قبول بشمو بیام و سختی های تمرین و ... را هم به راحتی تحمل می کنم
ولی اگه استاداش بی سواد باشند یا چیزی به دانشجو یاد ندن همون بهتر که نیام...حالا به نظر شما،اساتیدش توانایی انتقال سوادشون را به دانشجوهاش دارن؟انگیزه برای کار کردن دارن؟(مثلا دانشگاه کارشناسی من،اساتید کلا برای دور هم بودن میومدن دانشگاه و استادی که دنبال ارائه مطلب یا یک کار جدید بود خیلی کم پیدا می شد)
خواهش می‌کنم وظیفه‌س!‌ خب اگه دروس غیر کامپیوتری که کنترل و سینماتیک و این چیزا باشه دوست داری رباتیک برات خوبه، و استادها بی‌سواد نیستن واقعا. ممکنه یکی‌ دوتاشون رو ناراضی باشی، ولی مثلا یه استاد هوش داریم که این اینقدر سواد داره، بی‌سوادی کل بقیه استادا رو جبران می‌کنه Smile) یه مساله دیگه‌هم اینه که استادا سواد دارن و شدیدا مشغولن و ممکنه سر کلاس واقعا فکر کنی ای بابا این که اسلایدشم نخونده اومده مثلا ... ولی بیرون کلاس می‌تونی بری خودت ازش بخوای وقت بذاره مثلا ... در کل همه جا هم استاد خوب هست هم استاد بد، این‌جا اگه به درس‌ها علاقه داشته باشی می‌تونی جمع کنی. یا مثلا استاد ویژن شدیدا با سواده ولی میاد سر کلاس اینقدر همه چیز رو ساده می‌گه بچه‌ها به اشتباه فکر می‌کنن سوادشو نداره یا خوب منتقل نمی‌کنه، فقط کافیه علاقه‌ داشته باشی به درسش و با دید درست گوش بدی :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
سلام.
لطفا راهنمایی کنید :
آیا گرایش هوش مصنوعی نوبت دوم امیرکبیر با کد ۲۱۳۵۵ نیز گرایش روباتیک است یا همان هوش مصنوعی متعارف است ؟
سپاس !

[تصویر:  16.png]
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط robotics.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام.
لطفا راهنمایی کنید :
آیا گرایش هوش مصنوعی نوبت دوم امیرکبیر با کد ۲۱۳۵۵ نیز گرایش روباتیک است یا همان هوش مصنوعی متعارف است ؟
سپاس !

رباتیک نیست

هوش مصنوعی محض است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Morris
ارسال: #۲۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  اول بگم که درس‌ها بیش از این عوض نمی‌شه لااقل واسه امسال هموناییه که گفتم.
در مورد قیمت شبانه ورودی ۹۲ نهایتا هفت هشت ملیون میشه جوسازی نکنید. مقایسه با صنعتی اصفهان و بقیه کاملا اشتباه بود من خودم اونجاها بودم و از نزدیک دیدم. نهایت چیزی که بیرزه بالای شبانه رباتیک امیرکبیر ، هوش بهشتی یا علم هست، روزانه رباتیکشم فقط بستگی به علاقه داره. من یه تاپیک زدم ملت بفهمن چی به چیه ولی دیگه بیچاره نکنید مردم رو

مهندس فکر کنم این بنده خدا خرج دانشگاه + خرج ۲ ، ۳ سال زندگی رو گفت حدود ۲۰ تومن...

پست اول یه ویرایش کوچیک اولش شد Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط kingxerxes.)
معرفی مهندسی رباتیک امیرکبیر
مرسی بابت پستتون
من شاهرود رباتیک قبول شدم
چه درسایی رو باید بگذرونم؟ چقدر هوش مصنوعی کار میشه تو این رشته؟من تو کارشناسی نرم خوندم
چقدر برام سخت خواهد بود که بخوام با این رشته کنار بیام؟ توضیه خاصی اگه دارید بفرمایید

Plan for the worst , Hope for the best
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ)kingxerxes نوشته شده توسط:  مرسی بابت پستتون
من شاهرود رباتیک قبول شدم
چه درسایی رو باید بگذرونم؟ چقدر هوش مصنوعی کار میشه تو این رشته؟من تو کارشناسی نرم خوندم
چقدر برام سخت خواهد بود که بخوام با این رشته کنار بیام؟ توضیه خاصی اگه دارید بفرمایید

مهندسی رباتیک هنوز سرفصل مصوب وزارت علوم ندارد
بنابراین هر دانشگاه ، سرفصل خاص خودش را دارد و هر سال ممکن است سرفصلش را عوض کند. همان اصطلاح خرتوخر
شاهرود فکر کنم چهار گرایش مصوب داخل دانشگاهی داشت که فقط در دو گرایشش دانشجو می گرفت!
یکی گرایش کنترل ربات و دیگری گرایش بینایی ربات
شما ببین به بینایی علاقه داری و یا به کنترل
امیرکبیر هم سه گرایش مصوب داخل دانشگاهی داشت و فقط توی یک گرایش دانشجو می گرفت!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingxerxes , blackway
ارسال: #۲۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان
کسی میدونه خدود آخرین رتبه برای قبولی در رباتیک امیر کبیر روزانه چند هست؟
میخواستم ببینم مثلا زود تر از خواجه نصیر یا شهید بهشتی پر میشه یا نه ؟
ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۴۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۳۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۷,۴۹۳ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۷۵ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۹۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۴۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۶۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۲۶ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close