زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای انتخاب رشته

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ق.ظ
RE: راهنمایی برای انتخاب رشته
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ق.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  دوستان عزىز غیر انتفاعى بهتره یا مجازى ؟؟
لطفا جواب بدین فرصتى نمونده :-(

مجازی ها همه آموزش محورن و هزینشون هم بالاتره به نظر من غیر انتفاعی ها بالاترن مگه اینکه مجازی دانشگاه معتبری باشه که هزینش بسیار بالاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
بچه ها کسى میدونه غیر انتغاعى صفاهان.اصفهان تا چه رتبه اى واسه آى تى پارسال گرفته؟
بنظرتون من با رتبه ۶۹۳ گرایش ۱،۴ و ۷۸۳گراىش ۲،۳ صفاهان قبول میشم؟ البته صفاهان و فولاد شهر MIS دارن. کدومشون بهترن ؟ فولاد شهر یا صفاهان ؟
اصفهان MIS بخونم بهتره یا برم تجارت تعالى قم؟ یا کلا غیرانتفاعیو بیخیال شم برم مجازى نصیر یا شیراز؟؟؟؟؟ توروخدااااااااا کمکککککک. وقت تنگه
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ
من خودم تو اولویت های انتخاب رشتم مونده بودم مثلا شبانه تهران هوش اگه بیارم رو زودتر بزنم یا روزانه شهرستان شبکه.

از دوستام که دانشجوهای سال دوم هستن پرسیدم، گفتن برای مقاله دادن و کار آکادمیک هوش دستمون بازتره و تنوع موضوع خیلی بیشتره، جای کار بیشتری هست و شبکه از نظر بازار کار تو ایران خیلی بهتره.

بخش اصلی تصمیم گیری هم به علاقه خودتون بستگی داره، یه سر به سایت های دانشگاه ها و موضوع تحقیقات بزنید، ببینید کدوم بیشتر براتون جالبه Smile

حالا دوستان هم نظرات خودشونو دارن، این چیزی بود که من فهمیده بودم، شاید به درد شما هم بخوره.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  بچه ها کسى میدونه غیر انتغاعى صفاهان.اصفهان تا چه رتبه اى واسه آى تى پارسال گرفته؟
بنظرتون من با رتبه ۶۹۳ گرایش ۱،۴ و ۷۸۳گراىش ۲،۳ صفاهان قبول میشم؟ البته صفاهان و فولاد شهر MIS دارن. کدومشون بهترن ؟ فولاد شهر یا صفاهان ؟
اصفهان MIS بخونم بهتره یا برم تجارت تعالى قم؟ یا کلا غیرانتفاعیو بیخیال شم برم مجازى نصیر یا شیراز؟؟؟؟؟ توروخدااااااااا کمکککککک. وقت تنگه

من با رتبه ۶۹۹ سال قبل شبکه صفاهان قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ)sedigh نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  بچه ها کسى میدونه غیر انتغاعى صفاهان.اصفهان تا چه رتبه اى واسه آى تى پارسال گرفته؟

من با رتبه ۶۹۹ سال قبل شبکه صفاهان قبول شدم

مرسى دوست عزیز.سطح علمى این دانشگاه چطوره؟ از نظر هزینه ها و خوابگاه چطوره؟ حدودا شهریس چند میشه ترمى ؟ واسه ادامه تحصیل مدرکش معتبره؟ شما مجازیو پیشنهاد میکنین یا صفاهان ؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط Aliyetv.)
سلام من رتبه ۴۷۴ علوم کامپیوتر شده کجا قبول میشم؟شبانه تبریز میارم؟یکی بهم کمک کنه

کمک کنین لطفا خیلی نگرانم جایی قبول نشم.من خیلی خوندم امسال نمیدونم چیشد نتیجه بد شد

هیچکی نیس جواب منو بده.من خیلی استرس دارم جایی قبول نشم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۱ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۶۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close