زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱ نرم افزار

ارسال: #۴۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط reza23108.)
RE: مصاحبه با رتبه ۱ نرم افزار
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  بعضی موقع آدم اگر اولش یه چیزی رو پایه ای نخوند دیگه هیچوقت درست نمی شه،یعنی اگر بخواد درست باید یه وقت زیادی گذاشت.باید دید برا این درس ها می رسیم وقت بزاریم.
آقا نا امیدمون نکنید دیگه! Smile
یه جاهایی تا حدی دست ما نبوده که پایه ای نخوندیم، بد مطالب رو بهمون گفتن و تا به خودمون اومدیم که اصل مطلب چیه و باید از کجا و چطوری یاد گرفت، یه کم طول کشیده ولی این که میگید هیچوقت درست نمیشه یه کم روحیه آدم خراب میشه!
من با جمله بعدش موافقم، شاید زمان زیادی بطلبه تا درست بشه.

من دقیقا میدونم چرا کنکور پارسال نتیجه خوبی نگرفتم و همونطور که گفتید با توجه به یه سری عوامل میخوام برنامه ریزی کنم.
فقط میخواستم ببینم شما کار و درس رو چطور با هم هماهنگ کردید.
تشکر از پاسختون

والا کار خاصی نکردم، صبح ها می رفتم،ظهر یکم استراحت می کردم عصر هم هر وقت می تونستم درس می خوندم.
این مهم بود که چون سال قبل خونده بودم درسا و برنامم برام آشتا بود،فکر کنم اگر کسی باید زیاد بخونه شاید با کار کردن نتونه زیاد موفق شه تو کنکور،یعنی باید کارشو کم تر کنه تا به یه جایی برسه که حس کنه وقت کافی برای پایان درسا داره.

(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  به نام خدا
با سلام. ابتدا بابت تلاشتون و درصد های عالی تون و مصاحبه تون بهتون تبریک و تشکر عرض میکنم . من هم دانشجوی هستم که امسال به دلایل مختلفی نتونستم قبول بشم میخواستم بدونم به نظرتون برای سال آینده باید چه کارهایی باید انجام بدهم تا به هدفم برسم . من منابعی که برای ارشد آینده در نظر دارم خوندن گسسته از روی گریمالدی و طراحی الگوریتم clrs و سیستم عامل حقیقت را در تابستان میخواهم بخونم اینم بگویم من در هر سه تاشون ضعیف هستم میخواهم در هر سه تاشون قوی بشم ممنون میشم راهنماییم کنید چیکار کنم.

با سپاس فراوان

حقیقت که عالی هست،ولی در خوندن کتاب های منبع باید دقت شه،چون زمانگیر هست و مثلا در مورد clrs اگر درست نخونید انگار نخوندین.منظورم از درست خوندن اینه که ببینید دروس دیتا و الگوریتم تا سوال حل نکنید و نبینید انگاری نخوندین.پس به نظر من با این دید clrs بخونید.
گریمالدی هم نخوندم،ولی می گفتن خوبه.
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , Riemann , happy07 , mrsh1372
ارسال: #۴۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  به نام خدا
با سلام. ابتدا بابت تلاشتون و درصد های عالی تون و مصاحبه تون بهتون تبریک و تشکر عرض میکنم . من هم دانشجوی هستم که امسال به دلایل مختلفی نتونستم قبول بشم میخواستم بدونم به نظرتون برای سال آینده باید چه کارهایی باید انجام بدهم تا به هدفم برسم . من منابعی که برای ارشد آینده در نظر دارم خوندن گسسته از روی گریمالدی و طراحی الگوریتم clrs و سیستم عامل حقیقت را در تابستان میخواهم بخونم اینم بگویم من در هر سه تاشون ضعیف هستم میخواهم در هر سه تاشون قوی بشم ممنون میشم راهنماییم کنید چیکار کنم.

با سپاس فراوان

داداش وقت خودت رو با این کتیبه ی حقیقت بیخود تلف نکن !!
من نصف وقتم به پای این کتاب رفت !!!
کتاب خوبیه ولی شدیداً طاقت فرساست ....

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۴۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ
یک نکته به نظر من بسیار مهم اینه که بعضی از مطالب مشخص هست که به نسبت بقیه مطالب اون درس کم اهمیته،ولی راجع بهش مثلا ۵۰ صفحه قصه گفتن.
به نظر من با این دید که پایه ای بخونم خیلی وقتتون رو روشون نگذارید چون خیلی وقتا واقعا این مطالب پایه ای و پر اهمیت نیستند.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mahyamk , fatemeh69 , artmiss , tayebe68 , mrsh1372
ارسال: #۴۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ
نظرتون در باره ریاضیات تو کنکور جیه رو کدوم بهتره بشیتر وقت گذاشت؟
ریاضی مهندسی رو میرزه وقت گذاشت ایا میشه جواب داد به تست هاش؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  نظرتون در باره ریاضیات تو کنکور جیه رو کدوم بهتره بشیتر وقت گذاشت؟
ریاضی مهندسی رو میرزه وقت گذاشت ایا میشه جواب داد به تست هاش؟

اگر می رسید بخونید، حتما بخونید،چون بقیه کم می زنن تاثیر گذاره.
به نظرم به ترتیب آمار،ریاضی گسسته بخونید محاسبات رو هم ۲ ماه مونده بخونید چون حفظی هست و مطالبش هم کمه.
ریاضی مهندسی نیاز به پایه خوب داره و خیلی هم وقت گیره ولی با این شرایط اگر برسید بخونید می تونه مفید باشه.ولی اگر یکی دو هفته وقت بگذارید و نتونید اصلا خوب بزنید،شاید ارزش نداشته باشه.
این رو هم در نظر بگیرید که سر جلسه وقت زدن همه دروس نیست احتمالا و با حذف درسی که توش ضعیفید و خیلی خوندنش وقت گیره خیلی ضرر نمی کنید.
من خودم امسال نخوندم، ولی بازم می گم اگر برسید خوب بخونید مفیده..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Morris , mrsh1372
ارسال: #۵۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
آقای مدیری که نظر منو پاک کردی و این نظر رو هم پاک خواهی کرد همانا که فقط به درد مدیریت همین انجمن می خوری. چون نمی دونم کی این کارو کرده اینجا می نویسم که خودش بیاد ببینه و پاک کنه. آقا جون نظر تبریکم مگه پاک می کنن ؟ شما از کجا منطق یاد گرفتی ؟ برم گل بگیرم در اونجارو.

آقا رضا عذرخواهی می کنم از شما.
۱۲
۷
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza23108 , mahyamk , alagh
ارسال: #۵۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  آقای مدیری که نظر منو پاک کردی و این نظر رو هم پاک خواهی کرد همانا که فقط به درد مدیریت همین انجمن می خوری. چون نمی دونم کی این کارو کرده اینجا می نویسم که خودش بیاد ببینه و پاک کنه. آقا جون نظر تبریکم مگه پاک می کنن ؟ شما از کجا منطق یاد گرفتی ؟ برم گل بگیرم در اونجارو.

آقا رضا عذرخواهی می کنم از شما.

آقا آرمین ما از شما عذرخواهی می کنیم که نظر گهر بارتون رو حذف کردنSmile
والا منم نمی دونم یه سری چیزا چرا حذف شد، ایشالا در ادامه بهتر برخورد شهSmile
مخلصم آقا، منت گذاشتی استاد آرمین.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
دوستان عزیز

به دلیل به حاشیه کشیده شدن این تاپیک و تنشی که ایجاد شد تمام نظرات دوستان که به غیر از بحث درسی و تبریک بودند حذف شدند چه مربوط به مدیران بود و چه مربوط به کاربران. این تصمیم هم با توجه به نظر جمع مدیران سایت گرفته شد.
اگر باز در مورد بحث غیر درسی متنی پاک نشده احتمالا به دلیل زیاد بودن ارسال ها متوجه اون قسمت نشدم و از این سو تفاهم پیش اومده عذر می خوام و دوباره بررسی میشه.
اگر پیام تبریکی هم پاک شده مطمنن فقط پیام تبریک نبوده و به دلیل بحث هایی که داشته پاک شده.

خواهش از دوستان اینه که دیگه هیچ ارسالی خارج از بحث مربوط به مصاحبه در اینجا نداشته باشند چون بر طبق دلیلی که گفتم مجبور خواهیم بود که ارسال حذف کنیم.
ممنون از دوستان

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۱۲
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Morris , tayebe68 , Brueder , SaMiRa.e , Doctorwho , ka arman , PanizIr , reyman , nazanin_sh , RASPINA
ارسال: #۵۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
منم تبریک عرض میکنم. امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشید.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza23108
ارسال: #۵۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ق.ظ
تشکر بابت مصاحبه

امیدوارم در یکایک مراحل زندگی همیشه موفق و موید باشید.Smile

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza23108
ارسال: #۵۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط reza23108.)
با سلام، کارهایی که در دروس مختلف کردم رو می گذارم، امیدوارم مفید باشه.
این ریاضی هاست،تا جمعه هم بقیه اش رو می گذارم.

فایل‌(های) پیوست شده
برنامه ارشد.pdf
اندازه فایل: ۱۱۸/۵۹ KB
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nlp@2015 , reyman , alagh , happy07 , anonetumer , ana9940 , fatemeh69 , sand , nazanin_sh , Ametrine , مهرانگیز , Parisa-SH , eris.199105 , hosein70 , d_felfelak , آرمانا , mrsh1372
ارسال: #۵۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  با سلام، کارهایی که در دروس مختلف کردم رو می گذارم، امیدوارم مفید باشه.
سلام ممنون ولی باز نشد Smile
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  با سلام، کارهایی که در دروس مختلف کردم رو می گذارم، امیدوارم مفید باشه.

خیلی زحمت کشیدی آقای توکلی ما بیشتر منتظر بقیه دروس هستیم Wink

یک سوال هم داشتم
می خواستم بدونم دروسی مثل سیستم عامل و برنامه سازی به دلیل اینکه حجم زیادی دارند و تا حدودی حفظی هستند, زود فراموش میشن, شما چه زمانی قبل از کنکور شروع کردید مثلا تو ایام تابستون یا دیرتر تو پاییز؟ همزمان با بقیه درس ها شروع کردید یا بعد از مطالعه چند درس؟

شکست خورده کسی است که طاقت ندارد شکست را تحمل کند...
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط reza23108.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  با سلام، کارهایی که در دروس مختلف کردم رو می گذارم، امیدوارم مفید باشه.
سلام ممنون ولی باز نشد Smile

والا نمی دونم چه مشکلی داره.ببینید اگر دومیش هم نمی شه یه کار دیگه انجام بدم.

آمار: دور اول:خواندن کتاب پارسه،نوشتن خلاصه و زدن تمام تست های درون درسش(البته تا جایی که حس می کردم کامل بلد شدم)، زدن ۱/۳ تست های آخر هر فصل. دور دوم:خواندن مرور و زدن تست های مهمی که در دور اول علامت زدم به علاوه زدن ۲/۳ باقی مانده تست های آخر فصل و در انتها بررسی کامل مطالبی که ضعف داشتم از روی کتاب های دیگر(مثل مدرسان یا کتاب های مرجعش)

محاسبات: دور اول:خواندن کتاب پوران و فهمیدن کامل مطالب و با توجه به حفظی بودن بخشهای زیادی از آن، در این دور زیاد مثال حل نکردم. همچنین با توجه به خلاصه بودن کتاب پوران از در این درس خلاصه ننوشتم. دور دوم:خواندن سریع مطالب و روخوانی از روی تست های هر فصل و زدن ۲ یا چند تست از هر نمونه.با توجه به طولانی بودن حل تست های محاسبات از زدن تست های زیاد از یک نمونه و مطلب، خودداری کردم.

ساختمان گسسته: دور اول:خواندن کتاب پوران و تهیه خلاصه نویسی و حل تمامی سوالات درون درس و زدن ۱/۳ تست های آخر هر فصل دور دوم:خواندن خلاصه و زدن ۲/۳ باقی مانده تست های آخر فصل. در صورت نیاز به پارسه نیز مراجعه گردد چون در این درس دیدن سوال های گوناگون برای یادگیری مهم است.

فایل‌(های) پیوست شده
برنامه ارشد.pdf
اندازه فایل: ۱۱۸/۵۹ KB
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , reza777gh , ana9940 , m450ud , - rasool - , hosein70 , d_felfelak , mrsh1372
ارسال: #۶۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ)reza23108 نوشته شده توسط:  والا نمی دونم چه مشکلی داره.ببینید اگر دومیش هم نمی شه یه کار دیگه انجام بدم.
ممنون.باز شد Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۳۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۷۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۲۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۶۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close