زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط negarrostami.)
Sad با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟
به نظرتون با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی جایی قبول میشم؟
از سهمیه استفاده کنم یا نه؟
من فارغ التحصیل سال مرداد ۹۲ هستم. گفته میشه مدت استفاده از سهمیه دو سال هست. میشه کنکور ۹۲ و ۹۳/ یا ۹۳ و ۹۴؟Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
منم فارغ تحصیل ۹۲ از دانشگاه پیام نورم اما به دانشگاه که مراجعه کردم قبول نکردن گفتند باید دوباره از مرکز بهشون نامه ابلاغ بشه وهمون پارسال باید از سهمیه استفاده میکردی .آخه مگه تو دفترچه نزده تا ۲سال میشه ۱ بار از این سهمیه استفاده کرد پس چرااا؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ
RE: با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  منم فارغ تحصیل ۹۲ از دانشگاه پیام نورم اما به دانشگاه که مراجعه کردم قبول نکردن گفتند باید دوباره از مرکز بهشون نامه ابلاغ بشه وهمون پارسال باید از سهمیه استفاده میکردی .آخه مگه تو دفترچه نزده تا ۲سال میشه ۱ بار از این سهمیه استفاده کرد پس چرااا؟؟؟

نه حتما پیگیری کن، منم پرسیدم گفتن نامه اش تا آخر خرداد میاد و باید صبر کنید تا نامه بیاد.چه برای ما که فارغ التحصیل سال قبلیم. چه برای امسالی ها. اما ظاهرا این شرطم داره که ورودی سال بعدیت که الان فارغ التحصیل میشه. معدل بالاتر از شما نداشته باشه، در این صورت اون شاگرد اوله و دانشگاهم فقط یه اسم میتونه بفرسته..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eliiinaz
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ
با چه رتبه ای با این سهمیه میشه قبول شد؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  منم فارغ تحصیل ۹۲ از دانشگاه پیام نورم اما به دانشگاه که مراجعه کردم قبول نکردن گفتند باید دوباره از مرکز بهشون نامه ابلاغ بشه وهمون پارسال باید از سهمیه استفاده میکردی .آخه مگه تو دفترچه نزده تا ۲سال میشه ۱ بار از این سهمیه استفاده کرد پس چرااا؟؟؟

با عرض سلام دقت کنید سهمیه شاگرد اولی بخصوص برای دانشگاهای روزانه ممکن شامل دانشجویان پیام نور- آزاد و علمی کاربردی نشه یا بطور محدود فقط برای دانشگاه های هم سطح (پیام نور-مجازی و...) قابل استفاده باشه ولی اینرا باید بپرسید موقف باشید انشالله

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
ببخشید که توی تاپیک شما سوالمو میپرسم، اما فکر میکنم سوالامون بهم مربوطه.
منم از پیام نور هستم.
تیرماه سال ۹۱ درسم تموم شده و دقیقا تیر سال ۹۲ گواهی فارغ التحصیلیم صادر شد.
دانشگاه گفته یک سال ولی دفترچه دوسال مهلت داده برای استفاده از این سهمیه.
از خود دانشگاه پیگیر شدم و همچنین سایت پیام نور، دیدم هردوجا به عنوان شاگرد اول دانشگاهم توی رشته ام هستم. البته خودم تا دیروز اطلاع نداشتم!
اما مسئول آموزش میگه باید توی پیام نور کل کشور رتبه اول رو بیارید تا بتونید از این سهمیه استفاده کنید!!!
البته یه قانون واسه ورود بدون کنکور به پیام نور هست که با این فرق داره اما اینا اطلاعی ندارن ظاهرا!
با دانشگاه استان تماس گرفتم اصلا اطلاع نداشت. با سازمان مرکزی هم که تماس میگیرم، مسئول مربوطه تشریف نداره و گوشی رو برنمیداره!
میشه راهنماییم کنید که کدومش درسته؟! چکار کنیم؟!
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ق.ظ)mmuid نوشته شده توسط:  با عرض سلام دقت کنید سهمیه شاگرد اولی بخصوص برای دانشگاهای روزانه ممکن شامل دانشجویان پیام نور- آزاد و علمی کاربردی نشه یا بطور محدود فقط برای دانشگاه های هم سطح (پیام نور-مجازی و...) قابل استفاده باشه ولی اینرا باید بپرسید موقف باشید انشالله
دفترچه چنین شرطی را ننوشته. گفته دانشجوهای آزاد نمیتونن استفاده کنند

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ، توسط IT Pro.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  تا جایی که من اطلاع دارم برای هر واحد دانشگاهی جدا حساب میشه. ینی هر واحد پیام نور یک رتبه اول.
در قسمت پاسخگویی سنجش هم سوالتون رو مطرح کنید.
ممنون از جوابتون،
خب اگه اینطور باشه، به نظر کمی غیر منطقی نمیاد؟ صدها واحد پیام نور هرکدوم یه شاگرد اول؟! اینو مسئول دانشگاهمون میگفت!
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
باذاین رتبه که ایشون گفتن امکان قبولی هست؟
مورد اینجوری بوده که قبول شده باشه؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
۰
۱
ارسال: #۱۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ
پارسال ۱۲۰۰ شب تهرانو آورد.به نظرم یه جاییو میاره، احتمالا شب یکی ازدانشگاه های تهرانو بیاره.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط IT Pro.)
یه سوال:
تاریخ فارغ التحصیلی من روی گواهی موقت زده ۳۱ تیر ۱۳۹۱.
دانشگاه گفته میتونستی همون مهر ۹۱ + مهر ۹۲ از این سهمیه استفاده کنی.
در صورتی که پیگیری کارهای فارغ التحصیلی + صدور گواهی و همچنین اعلام اسمم در سایت دانشگاه تا تیر ۱۳۹۲ طول کشید.
درست گفتن؟ یا امسال هم میتونم ازش استفاده کنم؟! Sad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۹ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۰۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۳۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۹۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۰۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۷۵۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۱۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۷۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close