زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۱۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
سلام.

من دیروز با مدیر گروه آی تی حرف زدم گفتن سنجش اشتباه کرده شریف ۱۴ تا شبکه میگیره.

امیدوارم مشکل حل شه...

There is no there there.
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , neda.h
ارسال: #۱۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ ب.ظ، توسط hamid88.)
مرسی وحید جان
ولی باید هرچه زودتر رسیدگی کنن چون وقتی نمونده
ایشالا که اشتباهشون حداکثر امشب رفع بشه وگرنه ....
ایشالا ک رفع بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

مرسی امیر جان منظورم شما بودین و همه ی دوستان

Sent from my iPhone using Tapatalk

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۱۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ
سنجش چطور میتونسته همچین اشتباهی بکنه؟
غیر ممکنه!
اقایون میشینن طرح و برنامه میریزن ، بعد هم کی بود کی بود من نبودم راه میندازن
باعث تاسفه که در بهترین دانشگاه کشور ، مسئولین عزیز ذره ای حس مسئولیت پذیری ندارن تا مسئولیت کارشون هرچند اشتباه رو به گردن بگیرن و بگن ما انجام دادیم.
واقعا باعث تاسفه، طوری صحبت میکنن انگار دانشگاه شریف یک مهدکودکه که سنجش میتونه به همین راحتی اشتباهی به این بزرگی رو انجام بده و راحت و آسوده باشه.

اقایون مسئولین شریف، خجالت بکشید.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
دوستانی که این قضیه براشون اهمیت داره لطف کنن فردا ساعت ٨ تشریف بیارن دم در سازمان سنجش با پست دادن اینجا هیچ مشکی حل نمیشه.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda.h , tayebe68
ارسال: #۲۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
آخرا یکم که با مسئولین مربوطه صحبت میکردیم، بیشتر متوجه عمق فاجعه شدن که چقد این اتفاق به ضرر خود آی تی دانشگاه شریف میتونه باشه. یکم بیشتر دست به کار شدن. یعنی امکانش هست که کار به سنجش رفتن ما هم نکشه. تا آخر امشب به سنجش سر بزنیم اگه نشد از دوستان خواهش میکنم بیان چون این تنها کاریه که از دستمون برمیاد. واسه دعوا هم نمیریم نترسید قرار نیس اونجارو به هم بریزیم! بچه ها میگفتن حتی شهرستانی ها هم بیان، ولی من میگم شهرستانی ها رو نخواستیم ولی اقلا اونایی که تهرانن بیان. اگه ساعت ۸ هم نتونستن دیرتر به ما ملحق شن. چون سنجش ببینه ۱۰ نفریم مثلا، متوجه عمق فاجعه نمیشه! نگید من نباشم فرقی نمیکنه که واسشون. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود! یک دست صدا نداره! وسایر ضرب المثل های مربوطه! Big Grin

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mojde# , neda.h , reza777gh , Good! , gholizadeh1992 , neda_Network , tayebe68
ارسال: #۲۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
اگه بشه قضیه رو کشوند به ۲۰:۳۰
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , Good! , sara-it
ارسال: #۲۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
ما که امروزم زورمونو زدیم و تا ساعت ۴ دانشگاه بودیم بلکه یه تغییری ایجاد بشه. باز یه اتفاق خوب هم این بود که دکتر ربیعی تمام سعیشون رو میکنن که این قضیه درست بشه (بیچاره نه اینکه کلن اون ور بوده اصلن نمیدونست تکمیل طرفیت چی هست..!!Smile) ) جلو ما با معاون وزیر علوم و ریاست دانشگاه شریف تماس گرفتن و قضیه رو براشون شرح دادن و خیلی پیگیرن من اینکه دانشگاه شریف مسئول این اتفاق بدونین اصلن موافق نیستم حداقل تو این ۲روز که با بچه ها دنبال کار بودیم من اینطور فهمیدم و اگه مشکلی هم باشه از طرف سازمان سنجش.. اما اگه تا شب اتفاقی نیوفته باید فردا بریم سنجش و اعتراض کنیم. دوستان حتمن سعی کنن بیان چون این اتفاق به ضرر همه تموم میشه. (انقدر امروز ما رو کشوندن اینور و اونور که الان رسمن نای واستادن دیگه ندارم البته بقیه دوستانم همینطور این معاونت تحصیلات تکمیلی یعنی ۴تا گاگول دورهم جمع شدن فقط میخوای خفشون کنی..!!! قشنگ بلد بود ما رو چطور بفرسته دنبال نخود سیاه.. )
۷
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , sadafak7 , leoba , ghaderZ
ارسال: #۲۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  آخرا یکم که با مسئولین مربوطه صحبت میکردیم، بیشتر متوجه عمق فاجعه شدن که چقد این اتفاق به ضرر خود آی تی دانشگاه شریف میتونه باشه. یکم بیشتر دست به کار شدن. یعنی امکانش هست که کار به سنجش رفتن ما هم نکشه. تا آخر امشب به سنجش سر بزنیم اگه نشد از دوستان خواهش میکنم بیان چون این تنها کاریه که از دستمون برمیاد. واسه دعوا هم نمیریم نترسید قرار نیس اونجارو به هم بریزیم! بچه ها میگفتن حتی شهرستانی ها هم بیان، ولی من میگم شهرستانی ها رو نخواستیم ولی اقلا اونایی که تهرانن بیان. اگه ساعت ۸ هم نتونستن دیرتر به ما ملحق شن. چون سنجش ببینه ۱۰ نفریم مثلا، متوجه عمق فاجعه نمیشه! نگید من نباشم فرقی نمیکنه که واسشون. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود! یک دست صدا نداره! وسایر ضرب المثل های مربوطه! Big Grin

اینقده رفرش کن که سایت down بشه بلکه اینا به خودشون بیان..!!Smile) عضو انلاین گروه معترضین..:دی
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۲۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ
بچه ها خواهشن هر که میتونه بره.واقعا ظلم بزرگی به همه رتبه ها میشه.تازه اونای که رتبه پایین هستن و باز شریف انتخاب کنند هم ضرر میکنن چون ی ترم عقب میفتن.Angel
خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو...
۴
۱
ارسال: #۲۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اگه بشه قضیه رو کشوند به ۲۰:۳۰

این خیلی جواب میده ها. کسی میدونه چطوری میشه این کارو کرد؟
آشنایی چیزی ندارید آیا؟! Big Grin

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اگه بشه قضیه رو کشوند به ۲۰:۳۰

اتفاقا من فکرش بودم.اما به شک افتادم!آخه اگه این موضوع تخلف شریف مشخص بشه بقیه دانشگاهها اعتراض نمیکنن که چرا شریف بتونه ما نتونیم؟؟
واقعا نمیدونم
بنظرم یه موقعیت خیلی خوبه این بحث کاملا باز بشه و رسانه ای تا خود کنکور بره زیر سوال.البته از سال بعد ها!امسال بر اساس همین کنکور سنجش باید پذیرش کنن
آقای حسینی بای رو پیدا کنیدBig GrinSmile
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , parande27
ارسال: #۲۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط neda.h.)
بچه ها
میگم حتی اگه دور از جونمون جریان شریف اصلاح نشد شما کد رشته هارو از انتخاب رشتتون حذف نکنید، یهو دیدید تا قبل از اعلام نتایج نهایی یه فرجی شد... اونوقت دیگه بهانه ای دست سنجش نباشه که ما اضافه کردیم اما داوطلبا انتخاب نکرده بودن یا هر چیز عجیب غریبی که دیگه باید انتظار داشت...

(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اگه بشه قضیه رو کشوند به ۲۰:۳۰

تو گوگل سرچ کنید ارسال خبر به اخبار ۲۰و۳۰
nتا لینک میاد براش
همه رو امتحان کنیم
اصن ۱۰۰ نفری بفرستیم بترکونیمشون تا پخش کننBig Grin
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , mrdkmrdk , sadafak7
ارسال: #۲۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  بچه ها
میگم حتی اگه دور از جونمون جریان شریف اصلاح نشد شما کد رشته هارو از انتخاب رشتتون حذف نکنید، یهو دیدید تا قبل از اعلام نتایج نهایی یه فرجی شد... اونوقت دیگه بهانه ای دست سنجش نباشه که ما اضافه کردیم اما داوطلبا انتخاب نکرده بودن یا هر چیز عجیب غریبی که دیگه باید انتظار داشت...

تو گوگل سرچ کنید ارسال خبر به اخبار ۲۰و۳۰
nتا لینک میاد براش
همه رو امتحان کنیم
اصن ۱۰۰ نفری بفرستیم بترکونیمشون تا پخش کننBig Grin
ف.ی.س آقای حسینی بای هم هستBig Grin
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , neda.h
ارسال: #۲۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ
من نمیدونم چطور باید از شماها که پیگیر هستین تشکر کنم، شرمنده کردین مارو ، بقیه هم خودشونو از بی خیالی بیارن بیرون واسه همه ما ضرر داره این قضیه
ای خدا کلی آرزو داشتیما

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ف.ی.س آقای حسینی بای هم هستBig Grin
آره این بنده خدا همیشه گزارشای کنکور و نتایج و ... رو میده.
شاید آدم پایه ای باشه Smile
دوستان امتحان کنید..ضرر نداره
فقط حواسمونو بدیم شبیه صفحه لیونل مسی نشهBig GrinTongue (شوخی بود - کسی ناراحت نشه ها!)
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۶۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close