زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۴۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط neda.h.)
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوستان جدی بگید بگیم به ۲۰:۳۰ یا نه؟؟

دوست من معلومه که بله!!! شوخی که نداریم الان!!!!!!!!Big GrinSmile
بچه ها "بگید" و "بزنید" و تمام افعال مخاطب سوم شخص از این قبیل، هیچ فایده ای ندااااااره!!!! همتون انگشتتونو سمت خودتون بگیرید!
هرکسی خودش بره توی سایتای خبری و خبر رو ارسال کنه. اینجوری که نمیشه بشینیم منتظر هم!!
یا یکی یه متن درست درمون بذاره اینجا تا همممممه کپی کنن تو سایتای خبری از جمله ۲۰:۳۰
شاید جواب بده ها!
کی یه متن خوب تایپ میکنه تا همه کپی کنیم؟؟؟؟

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان... الان باید حذف بکنیم یا نکنیم؟؟؟

اشکالی پیش نمیاد؟؟؟ شما چکار کردید؟؟؟

آسمان آبی جان! چرا انقد نگران این قضیه ای شما؟؟؟؟؟؟Big Grin
ببین اینجا هم یبار جوابتو دادمSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , reza777gh , Asemaneabi
ارسال: #۴۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ
لااقل یه لینک بدید! Sad
۱
۱
ارسال: #۴۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط npour.)
اگه لینک خبریشو پیدا کردید،اینجا بنویسید و با یک متن واحد همه بفرستیم

من این لینک رو پیدا کردم نمیدونم چقدر ربط داره به ۲۰:۳۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , س.غ
ارسال: #۴۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط Good!.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اگه لینک خبریشو پیدا کردید،اینجا بنویسید و با یک متن واحد همه بفرستیم

من این لینک رو پیدا کردم نمیدونم چقدر ربط داره به ۲۰:۳۰

این که کل زندگیتو میپرسه واسه یه خبر!Big Grin

این چی؟

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۵۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
من الان به این قسمت science@yjc.ir ایمیل فرستادم
۲
۱
ارسال: #۵۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط س.غ.)
منم این لینک رو پیدا کردم!!

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  من الان به این قسمت science@yjc.ir ایمیل فرستادم

چی فرستادین؟؟
تا ما هم همونو بفرستیم!!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۵۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
دوستان یه متن بدین.هنوز انتخاب رشته م نصفه مونده اومدم پی این صفحه ببینم چه کنم :|
اینکه ایمیلمون چی باشه مهم نیس که نه؟؟منظورم به لحاظ امنیته Big Grin
۲
۱
ارسال: #۵۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)س.غ نوشته شده توسط:  منم این لینک رو پیدا کردم!!

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  من الان به این قسمت science@yjc.ir ایمیل فرستادم

چی فرستادین؟؟
تا ما هم همونو بفرستیم!!
من اینو فرستادم شما اگه خواستید ویرایش کنید و بفرستید
با سلام،
این حرف دل من و و ۲۰۰ نفری است که با تلاش زیاد در ارشد مهندسی فناوری اطلاعات قبول شده اند
من رتبه ۴۳ ارشد آی تی رو آوردم ,قرار بود ۲۸ ام پایان انتخاب رشته باشه ،بعد اینکه همه انتخاب رشته کردند سنجش اصلاحیه داد و انتخاب رشته رو تمدید کرد ،در اصلاحیه اومده که شریف کلا هیچ دانشجویی درارشد آی تی پذیرش نمی کنه ،بعد از پیگیری هایی که بچه ها امروز و دیروز انجام دادن دانشگاه شریف میگه اشتباه شده و نامه ای رو به سنجش فرستاده ،سنجش گفته:شورای گسترش باید نامه رو تایید کنه الان که شورا تایید کرده سنجش میگه ما نمی تونیم این اشتباهمونو تصحیح کنیم حالا به چه دلایلی !جوابگو نیستند ،حدود ۲۰ نفری برای اعتراض رفته بودند کسی پاسخگو نبود ،اولا اگه قرار نبود دانشگاه شریف تو ارشد آی تی دانشجو نگیره پس چرا تا شب ۲۸ ام که پایان زمان انتخاب رشته بوداونا تو دفترچه اعلام ظرفیت کرده بودن ،ثانیا پس اگه شریف از اونایی که کنکور دادن بر نمی داره پس چرا اصلا کنکورو حذف نمی کنن ,الان معلوم نیست شریف با چه روال پشت پرده ای میخواد ارشد آی تی بگیره
و عمدا اصلاحیه انتخاب رشته رو دیر دادند که زمانی برای اعتراض نباشه و دانشجو ها نتونن از شهرستانا برن واسه اعتراض ،با این وجود یه کمپین اعتراضی تو لینک زیر

تشکیل شده ،خواهش عاجزانه دارم پیگیری کنید ،به خدا شب و روز درس خوندم (بقیه هم همینطور)تا تونستم این رتبه رو بیارم ،الان دارن با سرنوشت ۲۰۰و اندی نفر بازی میکنن ,و عین خیالشون هم نیست
خدا اجرتون بده ،پیگیری کنید
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , tayebe68
ارسال: #۵۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط reza777gh.)

مربوط به شبکه خبر میشه احتمالا بد نباشه

جایی برای خبر دادن نداره کهHuh

من این ایمیل رو پیشنهاد میدم از صفحه زیر

science@yjc.ir

تلفن هم داره

به نظر من باید توپ رو انداخت توی زمین سنجش و ورازتخونه
نه شریف
چون شریف جواب ما رو داده
۱
۱
ارسال: #۵۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  
مربوط به شبکه خبر میشه احتمالا بد نباشه

جایی برای خبر دادن نداره کهHuh

من این ایمیل رو پیشنهاد میدم از صفحه زیر

science@yjc.ir

تلفن هم داره

به نظر من باید توپ رو انداخت توی زمین سنجش و ورازتخونه
نه شریف
چون شریف جواب ما رو داده
الان رفتم تو ایمیلم ،ایمیلم به science@yjc.ir تحویل داده نشده نمیدونم چرا؟
۱
۱
ارسال: #۵۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط Good!.)
بنظرم همین وسط بنویسید
۱
۱
ارسال: #۵۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
بچه به ایمیل news@yjc.ir یا science@yjc.ir ایمیل بفرستید

بگید که فردا ساعت ۸ قرار بر تجمع جلوی سازمان سنجش هست به دلایلی که تو پست بالائی توضیح داده شد.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۵۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  بنظرم همین وسط بنویسید

آقا کجای این صفحه میشه نوشت ؟!!Huh
لطفا راهنمایی کن
۰
۱
ارسال: #۵۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط happy07.)
دوستان من یه متن نوشم ببینید خوبه شما هم خواستید بفرستید:

باسمه تعالی
با سلام
احتراما در خواست می شود به وضعیت پذیرش دانشجوی ارشد فناووری اطلاعات در دانشگاه صنعتی شریف رسیدگی کرده و از مسئولان مربوطه برای شرایط پیش آمده درخواست پاسخ کنید.
در نسخه اول راهنمای انتخاب رشته اعلام شده بود که دانشگاه شریف در مجموع ۱۷ نفر در گرایش شبکه پذیرش خواهد داشت ولی با انتشار اصلاحیه ی این دفترچه اعلام شد که این دانشگاه هیچ پذیرشی در رشته ی فناوری اطلاعات نخواهد داشت. با پیگیری های صورت گرفته از جانب رتبه‌های برتر کنکور مشخص شد خود دانشگاه هم در جریان این تغییر قرار نداشته و سازمان سنجش بدون اطلاع به گروه کامپیوتر شریف این کار را انجام داده است.
نظر به اینکه این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های موجود است و این عدم پذیرش منجر به تغییر آینده‌ی بسیاری از داوطبان این رشته که دارای رتبه‌های برتر آن هستند و این رتبه‌ها حاصل تلاش چندین ماهه‌ی آن‌هاست می شود، لذا خواهشمندیم شما هم با ما همراه شده و ما را برای گرفتن این حق یاری کنید.
لازم به ذکر است رتبه‌های برتر کنکور فناوری اطلاعات روزگذشته و امروز در محل دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده کامپیوتر تجمع داشته‌اند و روز آینده در محل سازمان سنجش تجمع خواهند داشت.
اطلاعات بیشتر در

باتشکر

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrdkmrdk , shahram.nasaji , Good!
ارسال: #۶۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
نظر شخصی بنده:اگه ساعت تجمع و مکانش توی ایمیل گفته نشه خیلی بهتره
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close