زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۱۹۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط happy07.)
golden68 شرمنده ببخشید میخواستم مثبت بدم یه هو دستم تکون خورد اشتباها منفی فشار داده شد، ببخشید نمی دونم چرا نمی شه حالا پسش گرفت!! امیدوارم دوستان مثبت بدن بهتون اشتباه من جبران بشه

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Golden68 , Good!
ارسال: #۱۹۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
واااااااااااای رسما بدبخت شدم....

رفتم این پردیس فارابی رو حذف کنم... بعد از فشردن دکمه تایید نهایی نوشت کد رشته ....(مال همون شریف..) یافت نشد لطفا اصلاح کنید....

ای خدا.... حذف شد برا من Sad((((((((((((((((((((

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , Good!
ارسال: #۱۹۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ
واقعا زحمت کشیدید و به قول دوستان ، مارو شرمنده کردین

خداخیرتون بده و ان شاالله که نتیجه بدهRolleyes
مهم اینه که همه تلاش ها انجام شد و میدونیم که بیشتر از این دستمون به جایی نمیرسید و حداقل از دست خودمون ناراضی نیستیم.

دیگه میمونه مسوولا که خودشون باید با خداشون و وجدانشون کنار بیان...چون خودشتون میدونن یا دارن کارشکنی میکنن یا دارن تنبلی میکنن و غیر از این نیست.

به خدا واگذارشون می کنیم چون راه دیگه ای برامون نذاشتن

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ
ارسال: #۱۹۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
حسینی های هم اومده بود پس
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۰۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  واااااااااااای رسما بدبخت شدم....

رفتم این پردیس فارابی رو حذف کنم... بعد از فشردن دکمه تایید نهایی نوشت کد رشته ....(مال همون شریف..) یافت نشد لطفا اصلاح کنید....

نگران نباش اگه حذف بشه که هیچی.اگه حذف نشه دوباره یه مهلت دیگه واسه ویرایش میدن.

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۲۰۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  واااااااااااای رسما بدبخت شدم....

بیخیال بابا شما که شریف قبول نمیشدید (متأسفانه)، پس ناراحتی نداره که. تازه وقتی اینطوری شده پس برای بقیه هم اتومات حذف میشه.
تکیه کلامت هم "رسما" هست، اگه نمیدونستی بدون Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۰۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  واااااااااااای رسما بدبخت شدم....

بیخیال بابا شما که شریف قبول نمیشدید (متأسفانه)، پس ناراحتی نداره که. تازه وقتی اینطوری شده پس برای بقیه هم اتومات حذف میشه.

من خودم رسما برای بوعلی هم راضیم... بابا چرا همه انقد از بوعلی بدتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟

بوعلی و صنعتی شیراز چشهههههههههههههههههههه؟

۱
۰
ارسال: #۲۰۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
گاهی اوقات قبل از رسیدن به یه شادی بزرگ ادم حسابی توی زحمت و دردسر و البته غم می افته، امیدوارم این باز از اون دفه ها باشه و یه شادی بزرگ در انتظار همه باشه، امیدوارم!
دوستان همه گی خسته نباشن. هنوز یه چند ساعتی فرصت باقیه پس هنوز برای ناامید شدن زوده، در ضمن دعا رو که ازمون نگرفتنWink

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , tabassom93
ارسال: #۲۰۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  واااااااااااای رسما بدبخت شدم....

من خودم رسما برای بوعلی هم راضیم... بابا چرا همه انقد از بوعلی بدتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟

بوعلی و صنعتی شیراز چشهههههههههههههههههههه؟

در ضممممممممن خدددمتون عرض کنم که..

پارسال با ۲۰۰!!! شبانه امیر کبیر قبول شدند.... هی من باید یاد اوری کنم کجا داریم زندگی میکنیم؟؟؟

اینجا ما با مسئله عدم قطعیت روبرو هستیم... یکککهو دیدی ربته ۳۰۰ رفت شریف..

برای آخرین بار میگم.. اینجا ایران است صدای.......

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , sand , neda_Network
ارسال: #۲۰۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
من که فکر نکنم بتونم تهران قبول شم . یعنی امسالم هیچی .

خدایا چی میشد تو این کشور به دنیا نمی اومدم . Huh

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۳
۰
ارسال: #۲۰۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
من خودم کامپیوترم،ولی خدایی بچه های فناوری اطلاعات مظلوما....SadSad

از یه طرف کنکورش آسونه و بچه های کامپیوترم راحت میان شرکت می کنن و رتبه های خوبیم میارنTongue....از طرفه دیگه ظرفیتاش کمهSad...اینم از داشنگاه شریف...

واقعا وقتی ناراحتی دوستانی که برایه رفتن به شریف خیلی زحمت کشیده بودن رو دیدم، ناراحت شدم....SadSad

از ته دل دعا می کنم که ان شاالله مشکل حل بشه...Smile

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۱۴
۱۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , hosseina4 , neda_Network , neda.h
ارسال: #۲۰۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ
دوستانی که تو نرم افزار رتبه هاشون خوب شده... خب تو آیتی انتخاب رشته نکنید بذارید ما قبول شیم دیگه
یه ذره دلتون به حال ما بسوزه...

آقا شما ۱۰۱ نرم شدی خب بیخیال اون شبکه شو دیگه بذار من بوعلی قبول شم

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , shahram.nasaji , Riemann , Good! , neda_Network , virtual girl
ارسال: #۲۰۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستانی که تو نرم افزار رتبه هاشون خوب شده... خب تو آیتی انتخاب رشته نکنید بذارید ما قبول شیم دیگه
یه ذره دلتون به حال ما بسوزه...

آقا شما ۱۰۱ نرم شدی خب بیخیال اون شبکه شو دیگه بذار من بوعلی قبول شم

چشم...Big Grin

من کلا به شبکه و امنیت علاقه ندارم...کنکوره فناوریم به عنوان کنکوره آزمایشی شرکت کردم....یادمه ساعت ۱۰:۱۵ هم پاشدم...Big Grin

من انتخاب رشته کردم و کلا شبکه نزدم....Smile

دوستم ۹۱ شده اونم داره میره امام حسین(ع)، یکی دیگه از دوستامم زیره ۱۰۰ شده اونم می ره نرم افزار...

شما بوعلی صد در صد قبولی...پارسال با ۱۹۸ آوردن

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , zoltrix_66 , Asemaneabi
ارسال: #۲۰۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  من خودم کامپیوترم،ولی خدایی بچه های فناوری اطلاعات مظلوما....SadSad

از یه طرف کنکورش آسونه و بچه های کامپیوترم راحت میان شرکت می کنن و رتبه های خوبیم میارنTongue....از طرفه دیگه ظرفیتاش کمهSad...اینم از داشنگاه شریف...

واقعا وقتی ناراحتی دوستانی که برایه رفتن به شریف خیلی زحمت کشیده بودن رو دیدم، ناراحت شدم....SadSad

از ته دل دعا می کنم که ان شاالله مشکل حل بشه...Smile
آیا وسط این جار و جنجال اینکه شما بگی کنکور آی تی آسونه حرف خوبیست؟ من از شما می پرسم. ملت رو با خاک یکسان کردی رفت!!!
ضمنا خیلی از اونایی که آی تی شرکت می کنن دانشگاه نرم افزار خونده بودن، اونایی که رشته امتحانی اصلی شون کامپیوتره در صورتی رتبه خوب تو آی تی میارن که تو رشته خودشون هم رتبه خوب گرفته باشن
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , Zahra.70 , Good! , neda_Network , karname , khaste2 , khordad.girl , Samaneh1991
ارسال: #۲۱۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ
من همین که رسیدم خونه، نهارمم نخوردم که اول بیام اینجا خبر بدم، از بی خبری دربیاید که دیدم دوستان خبرو دادن خوشبختانه.
راستی به بچه هایی که تو وزارتخونه مونده بودن گفته شده یا اصلاحیه میدیم یا به اونایی که این رشته بهشون مربوط میشه اس ام اس میزنیم که شریف شبکه اضافه شده برید اصلاح کنید. حالا نمیدونم دست به سرمون کردن یا واقعا اینطور میشه. ولی خداییش هرکاری از دستمون برمیومد بچه ها انجام دادن. مدیر گروه آی تی هم همچنان میگه وقت امروزم تموم شه ما نمیذاریم اینطوری بمونه درستش میکنیم.
من هنوز انتخاب رشته نکردم، برم انتخاب رشتمو بکنم! Big Grin
ولی هنوز امیدوارم.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۲۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ , reza777gh , iatii2 , Zahra.70 , it866 , ghaderZ , parniyan913 , Good! , pasbag , hosseina4 , neda_Network , مهرانگیز , sorlin , kadoos , ka arman , zoltrix_66 , neda.h , Brueder , tabassom93 , Asemaneabi , baby. , Arash-psi , hnarghani , Engineer , Samaneh1991

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۳۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۵۰۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۰۵۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۵۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۲۱۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۲۰۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۸۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close