زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از همه بچه های it میخام که کمکم کنند دیگه وقتی ندارم

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ق.ظ
از همه بچه های it میخام که کمکم کنند دیگه وقتی ندارم
من درگیر انتخاب رشته ارشد هستم و فقط یک روز دیگه وقت دارم...نمیتونم تصمیم بگیرم بین دانشگاه های اصفهان و مشهد و شیراز کدومو انتخاب کنم.من فک کنم کل مانشتو خوندم اما اینقد حرفای ضد و نقیض دیدم که واقعا گیجم...
یکی میگه بدترینه و یکی میگه حرف نداره ....
از شماهایی که دانشجوشون هستید خاهش میکنم کمکم کنید...یا هرکسی که میدونه
من کرمانی هستم برام دکترا گرفتن خیلی مهمه خیلی هم مهمه که دانشگاه خوبی درس بخونم استادای خوبی داشته باشم بتونم زیرنظر یه استاد خوب پایان نامه کار کنم بتونم یه مدرک معتبر بگیرم میشه درمورد سطح علمی گرایشهای it تو این دانشگاه ها بمن توضیح بدید..استادا چجورین...دانشجوها راضین؟ممنون میشم اگه کمکم کنید...خاااهش میکنم
بخصوص در این مورد که من شنیدم امکانات دانشگاه شیراز خوب نیست و اینکه سطح گرایشهای it اونجااا و اولین ساله که امنیت اورده... خاهش میکنم کمکم کنید...امسال فردوسی هم شبکه اورده شنیدم چندتا استاد معروف و ازمایشگاههای مجهز داره...یا اصفهان که فک میکنم امکانات ازمایشگاهی اصلا نداره و دوتا استاد جوون واسه شبکه داره ولی کلا دانشگاه سختگیریه... ولی درمورد امنیتش چیزی نمیدونم..ولی دکترای امنیت داره
و فک میکنم بطور معمول اینجوریه که اول اصفهانو میزنن ....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۹۸ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۶۰,۴۳۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۵۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۴,۰۳۴ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  همه چیز در مورد هوش مصنوعی ۲۰۶۳ ۲۶ ۳۱,۶۹۸ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۶۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۱۲ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا farzan2015 ۱ ۲,۴۱۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mjzarrin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close