زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امکان قبولی با رتبه ۳۹۰ در گرایش هوش مصنوعی

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
سلام

دوستان عزیز، با رتبه ۳۹۰ تو گرایش هوش مصنوعی میشه از روزانه/شبانه تهران و یا روزانه/شبانه تبریز قبول شد؟

دوستانی که میدونند لطفا راهنمایی کنید.

سپاس.

ورود به سایت ->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
احتمال داره روزانه یا شبانه ی تبریز رو بشی.
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ق.ظ
۳ سال پیش یکی از آشناهامون با ۴۰۰ شبانه هوش تبریز قبول شد ؛ ولی اون زمان همپوشانی زیاد بود ......

Impossible Is Nothing
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط Bahar-AI.)
سلام دوست عزیز
من پارسال با رتبه ۴۸۵ شبانه هوش تبریز قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که ۲ سال پیش یکی از دوستام با رتبه ۷۰۰ شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ق.ظ
RE: امکان قبولی با رتبه ۳۹۰ در گرایش هوش مصنوعی
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ق.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
من پارسال با رتبه ۴۸۵ شبانه هوش شریف قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که ۲ سال پیش یکی از دوستام با رتبه ۷۰۰ شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید

! آموزش محور؟
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ
من پارسال با رتبه ۴۸۵ شبانه هوش شریف قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که ۲ سال پیش یکی از دوستام با رتبه ۷۰۰ شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید

سلام. شما که دانشگاهتون رو علوم تحقیقات انتخاب کردید! ولی اینجا وارد کردید شریف. شاگرد اولی داشتید؟
تا اونجا که میدونم اگه تمام انتخابهای قبل از مصاحبه رو قبول نشید برای مصاحبه انتخاب میشید.
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
چرا دروغ میگی؟ ۴۸۵ چطوور ممکنه حتی شبانه اموزش محور شبانه قبول بشه؟
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  چرا دروغ میگی؟ ۴۸۵ چطوور ممکنه حتی شبانه اموزش محور شبانه قبول بشه؟ چ برسه روزانه...

دوست عزیز این چه طرز صحبته؟ پارسال با ۱۲۰۰ قبولی شبانه نرم تهران داشتیم. ایشون شاگرد اولی داشتند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar-AI
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  دوست عزیز این چه طرز صحبته؟ پارسال با ۱۲۰۰ قبولی شبانه نرم تهران داشتیم. ایشون شاگرد اولی داشتند.
شما چرا حرف می زارید؟ کجا نوشتن شاگرد اولن؟
بله خب ای کاش بنده نیز از جهاد دانشگاهی سبزی اباد می رفتم شاگرد اول می شدم!
ارسال: #۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط Bahar-AI.)
وایییییییییی ببخشید شریف نه ..تبریز ..اصلا نمی دونم چرا همچین اشتباهی کردم.

(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ق.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
من پارسال با رتبه ۴۸۵ شبانه هوش تبریز قبول شدم و روزانه هم با خیلی تفاوت اندک قبول نشدم طوری که از بدشانسیم ناراحت بودم الان دقیق یادم نیست اگه شرایط فرق نکرده باشه روزانه قبول هستید و انتخاب های بعدیم روزانه کرمان وسمنان و چند تا شهر دیگه قبول شده بودم...امسال از ظرفیت ها خبر ندارم اما پارسال هم خیلی ظرفیت ها کم شده بود طوری که حتی مصاحبه مالک اشتر نه روزانه نه شبانه دعوت نشدم در حالی که ۲ سال پیش یکی از دوستام با رتبه ۷۰۰ شبانه مالک اشتر قبول شد..به نظرم روزانه احتمالش زیاد قبول شید

! آموزش محور؟

ارسال: #۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ق.ظ
اینگار اگه خدا بخواد، بچه های هوش مصنوعی را اینجا پیدا کردم Smile
یه سوال مهم داشتم، درباره اولویت دانشگاه های هوش مصنوعی
_دانشگاه های تهران که همه خوبند
_شیراز فکرکنم بهتر از اصفهان و فردوسی باشه
_اما شهرستان ها؛ بین همدان و یزد و کردستان و تبریز و سمنان و شاهرود، اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم بگه!
اینگار شاهرود هیئت علمی بهتری داره، کسی از دانشگاه شاهرود خبر داره؟؟ همدان اینگار جالب نیست، البته طبق سایت خوده دانشگاش
ماشالا همه اساتید دانشگاه پردازش سیگنال و تصویر کار میکنند، چه دانشگاهی غیره تهران و امیرکبیر بیوانفورماتیک کار میکنند؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۹ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۹۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close