زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش)

ارسال: #۱۶
۲۹ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ق.ظ
پارسه برای درک و پوران برای دوره

...Let it Go
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
RE: کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش)
(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ق.ظ)Codd نوشته شده توسط:  پارسه برای درک و پوران برای دوره

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
من سیستم عامل دکتر حقیقت رو میخونم و صداهاشو گوش میدم
از قرار برای فصل سه مبحث نخ LWP دو صفحه اضافه شده که ایشون به آخر کتاب چاپ جدید اضافه کردن
یعنی دوصفحه به انتهای آزمون سال ۹۳ اضافه شده که درس و شکل هستش
و متاسفانه من توی این چاپ از کتابم ندارم.
ممنون میشم دوستانی که دارن تصویر این دو صفحه رو بگذارند

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ارسال: #۱۸
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
لینک دانلود صفحات ۵۰۰ تا ۵۱۵ سیستم عامل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ارسال: #۱۹
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ق.ظ)homa نوشته شده توسط:  من سیستم عامل مقسمی رو داشتم اما اون رو نخوندم چون تعریفی ازش نشنیده بودم و حتی گفته بودن که تعدا د غلط هاش زیاده البته کتابی که من داشتم مربوط به چاپ سال ۸۶-۸۷ میشد و من هم خودم نخوندم ببینم که غلط داره یا نه فقط بر اساس شنیده هایی که میدونستم گداشتمش کنار و نخوندم.
کتاب پارسه و پوران رو خوندم وبه نظرم پوران خوب بود و پارسه خوب تر. در مورد زمان بندی ها من از بیان پارسه بیشتر خوشم میومد و لی اگه میخواستم سریع و خلاصه وار تر بخونم جوری که مطالب هم تا حدودی برام جا بیافته از پوران میخوندم .
اینکه الان دودل هستی به نظرم توجه کن اکثرا چی خوندن و کدوم رو پیشنهاد میکنن.بخصوص اونایی که موفق بودن. اون وقت یکی رو انتخاب کن و شروع کن.
سلام من برای کنکور ارشد کتاب سیستم عامل پوران خریدم اما خیلی زیاده حجمش ، به نظرم نمیتونم تمومش کنم ، از اونجایی که برای نرم افزار فقط ۳ تا سوال از سیستم عامل میتونید راهنماییم کنه که کدوم فصل ها رو بخونم کافیه .
ممنون
ارسال: #۲۰
۰۸ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ)bf92149026 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ق.ظ)homa نوشته شده توسط:  من سیستم عامل مقسمی رو داشتم اما اون رو نخوندم چون تعریفی ازش نشنیده بودم و حتی گفته بودن که تعدا د غلط هاش زیاده البته کتابی که من داشتم مربوط به چاپ سال ۸۶-۸۷ میشد و من هم خودم نخوندم ببینم که غلط داره یا نه فقط بر اساس شنیده هایی که میدونستم گداشتمش کنار و نخوندم.
کتاب پارسه و پوران رو خوندم وبه نظرم پوران خوب بود و پارسه خوب تر. در مورد زمان بندی ها من از بیان پارسه بیشتر خوشم میومد و لی اگه میخواستم سریع و خلاصه وار تر بخونم جوری که مطالب هم تا حدودی برام جا بیافته از پوران میخوندم .
اینکه الان دودل هستی به نظرم توجه کن اکثرا چی خوندن و کدوم رو پیشنهاد میکنن.بخصوص اونایی که موفق بودن. اون وقت یکی رو انتخاب کن و شروع کن.
سلام من برای کنکور ارشد کتاب سیستم عامل پوران خریدم اما خیلی زیاده حجمش ، به نظرم نمیتونم تمومش کنم ، از اونجایی که برای نرم افزار فقط ۳ تا سوال از سیستم عامل میتونید راهنماییم کنه که کدوم فصل ها رو بخونم کافیه .
ممنون

مهمترین فصل های سیستم عامل فصل فرآیندها و الگوریتم زمانبندی و اینا هست و فصل مدیریت حافظه و الگوریتم paging و حافظه مجازی و اینا...در کل سخته سیستم عامل...ابن دو فصل هم بسیار سنگین و وقت گیره...خیلی وقت نذار روش به نظرم...اگر سواله راحت و متوسط بیاد همه میزنن ولی اگه سخت بیاد خود سیلبرشاتس و تتنبام و استالینگز هم بیان نمیتونن سر جلسه کنکور (اونم به عنوان آخرین درس مشترک ) با اون همه فشار و استرس جواب بدن...اینقدر دیگه دارن خلاقیت به خرج میدن توی طرح سوالای سیستم که اصن قابل حل شدن نیست اخیرا..خودشونم نمیفهمن چی سوال طرح کردن..کلن سه تا سوال میاد و کل سیستم هم ۷ فصل هست...طراح میخواد هر ۷ تا فصل رو جای بده توی این سه چهارتا سوالSmileSmileSmile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۲۱
۰۹ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۴۴ ق.ظ
سیستم عامل پارسه رو من خوندم ۱۰۰ زده بودم

رفت
ارسال: #۲۲
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ ق.ظ
من کتاب پوران دارم از مهندس موسوی بنظرم خیلی خوبه ،
در ضمن اول کتاب پوران دکتر حقیقت گفته این کتاب مورد تایید بنده می باشد
ارسال: #۲۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ
کتاب پارسه خیلی سخت توضیح داده
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۶۷۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۴۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۳۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close