زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال: #۳۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط dokhtare payiz.)
ممنون عالی بود, میخواستم نظرتون رو راجع به درس خوندن همراه با موسیقی بدونم؟ من که خودم شخصا دوست دارم همراه با درسای حل کردنی موسیقی گوش کنم اونم با صدای بلند, میخواستم بدونم دارم اشتباه میکنم یا نه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط masoud67.)
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  من تا حالا فقط کارنامه ارشدمو گذاشته بودم اینجا، اگرم از چیزی خوشم میومد در حد تایید کردن بود. ولی واقعا این مطالب خیلی خیلی مفید بودن دستتون و البته دکمه های کیبوردتون درد نکنه واقعا عالی بودن. ممنون از این وقتی که بابت این کار گذاشتین. الان کلی دعا پشت سرتونه.
خواهش میکنم. اگه کمی و کاستی داشت، شرمنده. دیگه مشغله کاری اجازه نداد بهتر از این باشه. و البته چون میخواستم تا قبل از تابستون تمومش کنم دیگه نشد بیشتر براش وقت بذارم

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  ممنون عالی بود, میخواستم نظرتون رو راجع به درس خوندن همراه با موسیقی بدونم؟ من که خودم شخصا دوست دارم همراه با درسای حل کردنی موسیقی گوش کنم اونم با صدای بلند, میخواستم بدونم دارم اشتباه میکنم یا نه!
به نظرم خوب نیست. چون آدم باید تمام حواسشو متمرکز درس کنه. گوش دادن و دیدن و خوندن و فکر کردن جور درنمیاد. ولی بستگی به سلیقه خود فرد داره. دوستی دارم که وقتی میخواد روی یه مشکلی فکر کنه آهنگ متال گوش میده که خیلی غیرمعمول هست.
در کل بستگی به خودتون داره.

معمولا توی مصاحبه ها فضا به صورت گل و بلبل ترسیم میشه و بیشتر در مورد خوبی ها گفته میشه ولی من سعی کردم بیشتر در مورد موانع و مشکلات و اشتباهات بگم.
خودم ذاتا چنین اخلاقی دارم که اول نیمه پر لیوان رو نگاه میکنم و سپس به انتقاد در مورد نیمه خالی لیوان میپردازم.
ولی توی مصاحبه ها که دیدم بیشتر نگاه به نیمه پر لیوان دوخته شده بوده. امیدوارم متنی که نوشتم تونسته باشه انگیزه ای برای مانشتی ها باشه

New LifeHeart
۵
۰
ارسال: #۳۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ
حالا با این همه رتبه یکی توو کنکور ٩٤ چیکار کنیم؟Smile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra888 , eng_majid , masoud67 , مهرانگیز , shamim_s , yamahdi , anonetumer
ارسال: #۳۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  حالا با این همه رتبه یکی توو کنکور ٩٤ چیکار کنیم؟Smile
وقتی امسال دو نفر یه رتبه مشابه توی یه گرایش آوردند پس میشه سال بعد کلی رتبه یک وجود داشته باشه. تیریپ المپیک که مشترکا سوم میشن دیگه Big Grin

New LifeHeart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۳۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط homa.)
من دیشب درگیر فوتبال و والیبال بودم اون وسطم این ۷۰ صفحه رو خوندم یک فاز عجیی داشت واقعاً Big Grin آدم دوست داشت با کتابای پوران والیبال بزنه بعد شوت کنه تو دروازه و روی صفحه تلویزیون یهو بنویسه شما رتبه ۱ هوش مصنوعی شدید, گزارشگرم انقد داد بزنه که صداش بگیره! Big GrinBig GrinBig Grin

شما ببخشید من زیاد احساساتی شدم! Big Grin

یه درخواست : میشه یه نمونه عکس از فلش کارتاتون بذارید ؟؟؟ دیگه ما که قراره هممون رتبه ۱ مشترک بیاریم گفتیم از فلش کارت هم بی نصیب نباشیم Wink
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۳۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
ممنون از شما واقعا زحمت کشیدید.اینقدر مطالب مفید بود که منی که خیلی دلسرد شده بودمو می خواستم برم دانشگاه مجازی درس بخونم اینقدر با خوندن مطالب شما انگیزه گرفتم که دلم می خواد کنکور بدم و با جدیت جلو برم.
اجرتون با خدا به خاطر کار فرهنگی عالیتون.ممنون

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
۳
۰
ارسال: #۳۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
خیلی ممنون استفاده کردیم . یه سوال
گفتین ازکتابهاب قدیمی استفاده نکنین دلیلش چیه مطالب که عوض نمیشن مثلا من مدارمنطقی پوران چاپ سال ۸۸ رودارم یعنی برم یکی چاپ جدیدشوبگیرم فقط هم این یکی نیست همه کتابام اینجوری ان
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)zahra888 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون استفاده کردیم . یه سوال
گفتین ازکتابهاب قدیمی استفاده نکنین دلیلش چیه مطالب که عوض نمیشن مثلا من مدارمنطقی پوران چاپ سال ۸۸ رودارم یعنی برم یکی چاپ جدیدشوبگیرم فقط هم این یکی نیست همه کتابام اینجوری ان
دلیل اصلیش اینه که به شما حس خوب نمیده. کتاب ۵ سال به هیچ دردی نمیخوره. حالا اگه واسه ۲ سال پیش بود بازم قابل تحمل بود ولی شما توجه کنید که مهمترین تست ها، تستهای چند سال اخیر هست که شما باید همه رو آماده داشته باشی. نه اینکه تازه بگردی ببینی تست های معماری ۵ سال اخیر را از کجا باید پیدا کنی.
دوم اینکه من دو سال پیش ۵ تا از کتابهای پارسه رو از یه پاساژی کپی کردم ولی حسی که کتاب اصلی پارسه به آدم میده را جزوه کپی شده نمیده. جزوه کپی شده یه جعلی بودن را به آدم منتقل میکنه.
در کل اگه پول دارید بخرید، چون برای هدفتون ارزش قائل شدید ولی اگه پول ندارید با همونا سر کنید ولی تلاشتون را باید برای جبران بعضی چیزها بیشتر کنید

New LifeHeart
۰
۱
ارسال: #۳۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  مصاحبه خوب بود و کار مفید و ارزشمندی انجام دادی.
فقط با یک مسئله مخالفم: تاکید روی رتبه یک یا هر رتبه ای.
با هدف رتبه تک رقمی خوندن شما رو فقط به بیراهه می برهـ .
اگه با هدف یادگیری عمیق دروس و با برنامه ریزی بخونی،
خواهی نخواهی رتبه خوبی کسب میکنی و نیازی به تاکید روی رتبه نیست.
.
تاکید روی رتبه تک رقمی>>> افزایش استرس در روزهای پایانی>>>کاهش شدید کارایی سر جلسه>>>نتیجه نامطلوب.
لذت از مطالعه بدون دغدغه رتبه>>>عدم وجود استرس>>>افزایش کارایی>>> نتیجه مطلوب.
.
در نهایت با انگیزه و شور و نشاط و با تمام توان مطالعه میکنم و لذت می برم و نتیجه هم هرچه شد می پذیرم.
.
خلاصه بگم:
اگر از ورق زدن کتاب ها لذت نمی بری و کیف نمیکنی و صرفا بخاطر رتبه و تست زدن درس میخوانی . . . به هیچ جا نمی رسی.
ببخشید من دارم جواب میدم آقای عباسیان. با تشکر مجدد از زحمت زیادی ک کشیدین و این ک وقت باارزشتون رو گذاشتین.
صرفا نظر خودم رو میگم با توجه ب اون چیزی ک تا الان از زندگی فهمیدم و خوندم و یاد گرفتم.
تاکید روی هدف، تکرار این ک هدفمون چیه، دقایقی رو در روز اختصاص دادن ب فکر کردن ب این ک به هدفمون رسیدیم صد البته اگه همراه با تلاش کافی برای رسیدن ب اون هدف باشه مطمئنا بازده و علاقه و انرژی رو بالا میبره.
یه قانونی هست ک علم هم ثابت کرده ک هر کلمه ای ک میگیم یه مقدار زیادیش انرژیه همینطور همه ی مولکولها. وقتی میگی ۱ میشم این انرژی باعث میشه ک کائنات دست ب دست هم بدن و تلاش آدم بیشترین بازده رو داشته باشه. توو این ک شکی نیست.
اما واقعا واستون خوشحالم ک ب این حد رسیدین ک درس رو فقط برای لذت مطالعه میخونین این واقعا ارزشمنده اما ایده آله. ما آدمیزادیم و وابسته ب علایق، اگه واقعا ب این سطح رسیدین ک صرفا ب راه فکر میکنید نه نتیجه، شخصا بهتون تبریک میگم.
اما بازم داشتن یه هدف مشخص تاثیر بهتری داره حتی اگه ب شیوه ای ک مثل آدمی ک ب درک بالایی رسیده مسیر مهم باشه نه هدف. البته توو اون سطح هم هدف بی اهمیت نیست.... این بحث عرفانی میشه دیگه....
بعد هم... داشتن هدف ب معنای لذت نبردن از مسیر نیست واقعا.
موفق باشید دوست عزیز.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۰
ارسال: #۴۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ
چجوری clrs رو بخونیم؟؟
اونم زبان اصلی؟!!(کسی که زبانش خیلی ضعیفه و تازه شروع کرده،و هیچی از زبان یادش نیست)

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۰
ارسال: #۴۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  چجوری clrs رو بخونیم؟؟
اونم زبان اصلی؟!!(کسی که زبانش خیلی ضعیفه و تازه شروع کرده،و هیچی از زبان یادش نیست)

کسی که میخواد بره ارشد باید از یه جایی عادت کنه به زبان اصلی خوندن، منم زبانم بد بود و اولین چیزی که خواستم بخونم پرت برای پیاده سازی بود، فارسی و انگلیسیشو همزمان باهم میخوندم، واسه شروع اینطوری خوبه، اما دیگه باید عادت کنین، موتون تخصصی معمولا لغاتش تکرار میشه و روان مینویسنش

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , masoud67
ارسال: #۴۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  چجوری clrs رو بخونیم؟؟

کسی که میخواد بره ارشد باید از یه جایی عادت کنه به زبان اصلی خوندن، منم زبانم بد بود و اولین چیزی که خواستم بخونم پرت برای پیاده سازی بود، فارسی و انگلیسیشو همزمان باهم میخوندم، واسه شروع اینطوری خوبه، اما دیگه باید عادت کنین، موتون تخصصی معمولا لغاتش تکرار میشه و روان مینویسنش

خب ایجوری کلی از وقت میره واسه ترجمه کردن

۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ
ممنون از لطفتون بابت این همه انرژى و انگیزه اى که دادید
من ٢ روز پیش رفتم انقلاب و تعدادى از کتاب هامو استک گرفتم مثل سیستم عامل استالینگز پدرام یا مجموعه گریمالدى ؟! اونام باید به روز باشه ؟! با توجه به اینکه احتمالن تغییرى نکرده ؟!
کتاب هاى پوران رو هم که گرفتم تو انقلاب چاپ ٩٢ بود ٩٣ نبود ! یعنى اگه بخوایم از اول تابستون بخونیم باید کتاباى ٩٢ رو بخونیم ؟! یا کتاب نگیریم تا ٩٣ بیاد ؟!! من اکثر کتابایى که ٢ روز پیش تهیه کردم چاپ ٩٢ هست !! الان نگران شدم Sad

پارسه طورانى ٩١ دارم ، در جریان هستید تغییر کرده یا نه ؟! شبکه هم ٩١

با استاد حقیقت هم صحبت کردم گفت کتاب جدیدم مهر میاد
کلا الان عذاب وجدان گرفتم کتابام ٩١-٩٢ هست Sad
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  ممنون از لطفتون بابت این همه انرژى و انگیزه اى که دادید
من ٢ روز پیش رفتم انقلاب و تعدادى از کتاب هامو استک گرفتم مثل سیستم عامل استالینگز پدرام یا مجموعه گریمالدى ؟! اونام باید به روز باشه ؟! با توجه به اینکه احتمالن تغییرى نکرده ؟!
کتاب هاى پوران رو هم که گرفتم تو انقلاب چاپ ٩٢ بود ٩٣ نبود ! یعنى اگه بخوایم از اول تابستون بخونیم باید کتاباى ٩٢ رو بخونیم ؟! یا کتاب نگیریم تا ٩٣ بیاد ؟!! من اکثر کتابایى که ٢ روز پیش تهیه کردم چاپ ٩٢ هست !! الان نگران شدم Sad

پارسه طورانى ٩١ دارم ، در جریان هستید تغییر کرده یا نه ؟! شبکه هم ٩١

با استاد حقیقت هم صحبت کردم گفت کتاب جدیدم مهر میاد
کلا الان عذاب وجدان گرفتم کتابام ٩١-٩٢ هست Sad

نه بابا دیگه در این حد مهم نیست
مطالب کتاب ها به این آسونی تغییر نمیکنه
تست های ۹۲ و ۹۳ رو هم جدا تهیه میکنی میخونی

۱
۱
ارسال: #۴۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  چجوری clrs رو بخونیم؟؟

خب ایجوری کلی از وقت میره واسه ترجمه کردن

باید یا سختیشو قبول کنین یا فارسی بخونین، بنظر من ارزششو داره چون دستتون میاد چیکار کنین
من چون خودم موقعیتم مثل شما بود و کاملا درک میکنم دارم اینو میگم،( البته من ٢ سال پیش مشکلو با کلاس رفتن حل کردم) کلاس فقط ترس منو از متن انگلیسی کم کرد، وقتی که عادت کنین حتی ممکنه خیلی لغاتو توو متن بلد نباشین اما میفهمین چی داره میگه
سی ال ار اس مثل کتاب قصه نیس که خیلی متن سختی داشته باشه، یه پیشنهاد، از الان تا اول تیر سعی کنین بخونینش، اگر دیدین واقعا کار سختیه بیخیال شین، همون فارسیو بخونین، اما قول میدم سختیش تا همون تیره، بعدش تازه خوشتونم میادSmile
با عرض پوزش از صاحب تاپیک، خاستم نظرمو بگم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۳۳ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۶۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close