زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال: #۴۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
یه توصیه.....
آدم باید خودش رو بفهمه انتظاراتشو بفهمه محیط خانواده میزان هوش و آیکیو و خیلی چیزا رو و...همچنین انتظاراتی که از درس خوندن داره و ببینه آیا مثلا رتبه یک آوردن براش یه لقمه نون میشه یا چیزای دیگه هدفشه؟!! و همچنین طرف با توجه به هزاران پارامتر دیگه نتیجه بگیره که آره مثلا من هم یخورده درس بخونم و مثلا کار هم کنارش انجام بدم( اینجور آدم خوب تلاش میکنه هم از لحاظ درسش، هم از لحاظ کاری ) رتبه تک رقمی هم برام مهم نیست..این طرز فکر براش خیلی بهتره چون اگه قبول هم نشه یا اون رتبه خیلی خوب هم نیاره ضرر نمیکنه چون قبلا انتظاراتشو بالا نبرده بوده خودشو از قبل بابت همه اتفاقات آماده کرده بوده و مهمتر
اینکه کاری هم کرده و فقط درس نخونده که یکسالش الکی بابت کنکور هدر بره...و روحیش هم خوبه
ولی برعکس طرف میاد همه زندگی و افکارشو میزاره مثلا رتبه یک بشه کارشم فقط درس خونده اینجور آدم اگه اون رتبه رو نیاره خیلی ضربه سنگینی میخوره تو زندگی! مورد بوده که دارم میگم...تا آخر عمرش هم یادش نمیره حالا اگه هم بیاره قرار نیست همه چیزش گل و بلبل بشه ...خدایی نکرده اگه بعد فارغ التحصیلی به اون چیزایی که فکر میکرد نرسه خیلی خیلی براش عذاب آوره چرا؟!! چون کارش فقط درس بوده ،کار دیگه ای نداشته که حداقل اونو ادامه بده بعدشم بهترین سالهای زندگیش رو از دست داده با کلی مشقت و سختی...
پس بهتره حداقل تو ایران انتظاراتمونو از درس بالا نبریم و خودمونو محدود به درس و دانشگاه نکنیم...چون خیلی ها بودن که به چیزایی که خواستن نرسیدن ...کاش فقط نرسیدن بود اینا تو زندگی خیلی دچار مشکل میشن...من دانشجوی سال آخر دکتری برقی رو میشناسم که هر روز قرص اعصاب میندازه بخاطر اینکه کلی زحمت کشیده انتظاراتشم فوق العاده بالا بوده ولی شده یک استاد دانشگاه...استاد دانشگاه خیلی عالیه برای کسی مثل من ولی اون بنده خدا یه چیزای دیگه فکر میکرده...
بیاید واقعی همه چیزو ببینیم و تصمیم بگیریم نه فقط فکر و خیال و آرزو

I feel loneliness in my room
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , masoud67 , نارین , RASPINA , shamim_s , tayebe68
ارسال: #۴۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط masoud67.)
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  چجوری clrs رو بخونیم؟؟
اونم زبان اصلی؟!!(کسی که زبانش خیلی ضعیفه و تازه شروع کرده،و هیچی از زبان یادش نیست)
دیگه اوضاعتون بدتر از من که نبوده؟؟
من که میخوندم تا حدی زیادی میفهمیدم. اگر میدونید که نمیتونید بفهمید این کار رو بکنید:
اول یه فصل یا بحث را از روی کتاب فارسی بخونید و بعد برید CLRS زبان اصلی را بخونید که متوجه بشید.
خیلی سخت نیست. CLRS خوندن یه خرده اراده میخواد. شمایی که میخوای یک بشی باید بخونی Big Grin
شما که نمیخوای مثل من ۵۱ بشی ؟؟؟

گفتید که زمان زیادی برای ترجمه میره.
من کل کتاب ریاضی مهندسی را خوندم فقط برای اینکه به خودم ثابت کنم که ریاضی مهندسی ساده است. ثابت کنم که من میتونم گذشته داغون ریاضیاتی خودمو از بین ببرم. خیلی وقت روی این درس گذاشتم و الان از اینکه این همه وقت گذاشتم راضی هستم چون تونستم دو تا درست بزنم.
مهم اینه که شما بتونی مشکلت را حل کنی.
اگه از الان شروع کنی وقت هم زیاد میاری.
در ضمن چهار تا لغت انگلیسی تخصصی هم یاد بگیری بد نیست واسه درس زبان

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  ممنون از لطفتون بابت این همه انرژى و انگیزه اى که دادید
من ٢ روز پیش رفتم انقلاب و تعدادى از کتاب هامو استک گرفتم مثل سیستم عامل استالینگز پدرام یا مجموعه گریمالدى ؟! اونام باید به روز باشه ؟! با توجه به اینکه احتمالن تغییرى نکرده ؟!
کتاب هاى پوران رو هم که گرفتم تو انقلاب چاپ ٩٢ بود ٩٣ نبود ! یعنى اگه بخوایم از اول تابستون بخونیم باید کتاباى ٩٢ رو بخونیم ؟! یا کتاب نگیریم تا ٩٣ بیاد ؟!! من اکثر کتابایى که ٢ روز پیش تهیه کردم چاپ ٩٢ هست !! الان نگران شدم Sad

پارسه طورانى ٩١ دارم ، در جریان هستید تغییر کرده یا نه ؟! شبکه هم ٩١

با استاد حقیقت هم صحبت کردم گفت کتاب جدیدم مهر میاد
کلا الان عذاب وجدان گرفتم کتابام ٩١-٩٢ هست Sad
اگه مربوط به دو سال پیش هست و خریداتو کردی دیگه مهم نیست. بچسب به درس خوندن.
اینکه گفتم جدید بگیرید به این دلیل بود که چنین استرس هایی را نگیرید.
کتاب منبع مهم نیست جدید باشه ولی تست اگه جدید باشه بهتره.

منم سال پیش کتاب های دو سال پیش یعنی ۹۰ را داشتم ولی چون پول از خودم داشتم (دستمزد مربوط به یک سال کاری که تو اون شرکت داشتم) رفتم نمایشگاه کتاب و کتابهای چاپ ۹۲ و۹۱ پوران را گرفتم.
بشین همونا رو بخون. قبلا هم گفتم که زیاد خودتون رو درگیر کتاب تست نکنید. مطمئن باشید تا آخر تابستون میفهمید که کتاب تستی که گرفتید تونسته شما رو مسلط کنه یا نه. اگر نه که باید یه هفکری به حالش بکنید

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  باید یا سختیشو قبول کنین یا فارسی بخونین، بنظر من ارزششو داره چون دستتون میاد چیکار کنین
من چون خودم موقعیتم مثل شما بود و کاملا درک میکنم دارم اینو میگم،( البته من ٢ سال پیش مشکلو با کلاس رفتن حل کردم) کلاس فقط ترس منو از متن انگلیسی کم کرد، وقتی که عادت کنین حتی ممکنه خیلی لغاتو توو متن بلد نباشین اما میفهمین چی داره میگه
سی ال ار اس مثل کتاب قصه نیس که خیلی متن سختی داشته باشه، یه پیشنهاد، از الان تا اول تیر سعی کنین بخونینش، اگر دیدین واقعا کار سختیه بیخیال شین، همون فارسیو بخونین، اما قول میدم سختیش تا همون تیره، بعدش تازه خوشتونم میادSmile
با عرض پوزش از صاحب تاپیک، خاستم نظرمو بگم
متن سی ال آر اس اصلا سخت نیست. مطالبش زیاده ولی خیلی روان و سلیس گفته. مطمئن باشید چند روز بخونیدش باهاش دوست میشیدHeart

New LifeHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ
مسعود جان عالی بود
امیدوارم در تمام مراحل زندگی ، سربلند و پایدار باشی

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۴۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ
شما واقعا نشستین ۷۰ صفحه نوشتید؟؟؟؟؟؟ واااااای خدای من اولش فکر کردم مزاح بوده!!!
واقعا دم شما گرم بخاطر اون احساسی که باعث شده این کارو بکنید!!!
قبل از خوندنش ازتون تشکر میکنم چون حتما جای تشکر داره دیگه!!!
واااای خدا من هنوز موندم توش!!Big Grin کم نیستاااااا!!!
همیشه موفق باشید
۲
۰
ارسال: #۵۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  شما واقعا نشستین ۷۰ صفحه نوشتید؟؟؟؟؟؟ واااااای خدای من اولش فکر کردم مزاح بوده!!!
واقعا دم شما گرم بخاطر اون احساسی که باعث شده این کارو بکنید!!!
قبل از خوندنش ازتون تشکر میکنم چون حتما جای تشکر داره دیگه!!!
واااای خدا من هنوز موندم توش!!Big Grin کم نیستاااااا!!!
همیشه موفق باشید
البته بیشتر هم میشد اگر وقت بیشتری داشتم. بهرحال وظیفه ای بود که نسبت به مانشت و تمام دوستان کنکوری داشتم و امیدوارم به خوبی انجام داده باشم و صد البته تا جایی که بازم توانایی و وقت داشته باشم در خدمت همه هستم

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  مصاحبه خوب بود و کار مفید و ارزشمندی انجام دادی.
فقط با یک مسئله مخالفم: تاکید روی رتبه یک یا هر رتبه ای.
با هدف رتبه تک رقمی خوندن شما رو فقط به بیراهه می برهـ .
داداش تو که از اول بدجور تو فاز رتبه یک بودی و ده تا گرایش شناور دیگه هم امتحان میدادی غمت نبود.
روی صحبت من بیشتر با ناامیدان و دلشکستگانی مثل خودم بوده

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  اگه با هدف یادگیری عمیق دروس و با برنامه ریزی بخونی،
خواهی نخواهی رتبه خوبی کسب میکنی و نیازی به تاکید روی رتبه نیست.
یادگیری عمیق چیه؟ رتبه یک چیه؟
کدوم قابل لمس تره؟ کدوم لذت بیشتری برای داوطلب به همراه داره؟ کدومش تو جامعه ارزش بیشتری داره و مهم تر محسوب میشه؟
خیلی دلم میخواست با جزییات بیشتری در مورد هدف صحبت کنم ولی نتونستم.
هدفی که فرد انتخاب میکنه باید ملموس باشه و بتونه تصورش کنه. ازش درک داشته باشه. ولی عمقی خوندن چیزی نیست که یک داوطلب با پایه علمی بد ، بتونه مفهومشو درست بگیره.

بازم تکرار میکنم شما اوضاعت خوب بوده که هدفت یادگیری عمیق بوده و ازش لذت میبردی ولی برای کسانی که مثل دو سال پیش من باشند، وقتی از خوندن لذت میبرند که اختیار داشته باشند و نه اجبار سنجش.
هم نظر شما درسته و هم صحبتی که من کردم. کسی که بخواد رتبه یک بشه باید حتما عمقی یاد بگیره و کسی هم که عمقی بخونه میتونه به فکر رتبه یک بشه. ولی بهتره هدف اصلی رتبه یک شدن باشه که داوطلب بتونه لمسش کنه
به همین دلیله که افکار و هدفها باید از ذهن به کاغذ آورده بشه که وجود فیزیکی به خودش بگیره

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  تاکید روی رتبه تک رقمی>>> افزایش استرس در روزهای پایانی>>>کاهش شدید کارایی سر جلسه>>>نتیجه نامطلوب.
لذت از مطالعه بدون دغدغه رتبه>>>عدم وجود استرس>>>افزایش کارایی>>> نتیجه مطلوب.
افراد بزرگ ، مشکلات بزرگتر دارند. نه فقط کسی که میخواد رتبه یک بیاره بلکه کسی هم که فقط قصد قبولی داره اونم استرس خودشو داره.
ولی مطمئنا کسی که برای رتبه یک میخونه استرس بیشتری نسبت به کسی که فقط برای قبولی میخونه داره.
به همین خاطر هست که رتبه های برتر باید کنترل بیشتری روی شرایط خودشون داشته باشند.
افراد بزرگ با مشکلات نمیجنگند بلکه اونها را کنترل و مدیریت میکنند

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  آدم باید خودش رو بفهمه انتظاراتشو بفهمه محیط خانواده میزان هوش و آیکیو و خیلی چیزا رو و...همچنین انتظاراتی که از درس خوندن داره و ببینه آیا مثلا رتبه یک آوردن براش یه لقمه نون میشه یا چیزای دیگه هدفشه؟!!
قبلا گفتم رتبه یک ارشد یا دکتری هدف نهایی نیست بلکه وسیله ای برای رسیدن به اهداف دیگه هست. اینجا ما قرار نیست در مورد کار و پول درآوردن صحبت کنیم. ما فقط قراره به کسانی که تصمیم به خوندن ارشد دارند کمک کنیم.
یکی از همین مانشتیها چند ماه پیش کار خودشو در اصفهان با حقوق ۷۰۰ تومن با بیمه و مزایا رها کرد برای اینکه ارشد بره.
کسی که الان میخواد پول حقوق ماهیانه داشته باشه، پس دیگه لزومی نداره ارشد امتحان بده.
من تیر ۹۲ کارم را ول کردم. ولی به خودم گفتم باید توی اسفند ماه یه کار خوب اصفهان پیدا کنم. با خیال راحت ارشد را خوندم و اسفند هم به راحتی کار پیدا کردم.
جالب اینجاست که در ایام کنکور چند تا پیشنهاد کاری خوب از تهران و اصفهان را از دست دادم ولی برام مهم نبود چون هدفم اونموقع فقط ارشد بود و تمام

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  و همچنین طرف با توجه به هزاران پارامتر دیگه نتیجه بگیره که آره مثلا من هم یخورده درس بخونم و مثلا کار هم کنارش انجام بدم( اینجور آدم خوب تلاش میکنه هم از لحاظ درسش، هم از لحاظ کاری ) رتبه تک رقمی هم برام مهم نیست..این طرز فکر براش خیلی بهتره چون اگه قبول هم نشه یا اون رتبه خیلی خوب هم نیاره ضرر نمیکنه چون قبلا انتظاراتشو بالا نبرده بوده خودشو از قبل بابت همه اتفاقات آماده کرده بوده و مهمتر
من الان خودم یک آدم بازنده نمیبینم چون هدفم مشخص بود و نتیجه شو هم گرفتم. اشتباهاتی کردم که منجر به عدم نتیجه ام شد ولی به قول ادیسون: من شکست نخوردم بلکه تجربه های مفیدی بدست آوردم.
هیچ اشکالی نداره که آدم توقعش رو از خودش بالا ببره. وقتی کسی تلاش داشته باشه هر چقدر هم توقعش بالاتر بره ضرر نمیکنه.
شما یه سری به اخبار مربوط به آزمایشگاه سری googlex بزن تا ببینی توقع بالا یعنی چه؟

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  من دانشجوی سال آخر دکتری برقی رو میشناسم که هر روز قرص اعصاب میندازه بخاطر اینکه کلی زحمت کشیده انتظاراتشم فوق العاده بالا بوده ولی شده یک استاد دانشگاه...استاد دانشگاه خیلی عالیه برای کسی مثل من ولی اون بنده خدا یه چیزای دیگه فکر میکرده...
بیاید واقعی همه چیزو ببینیم و تصمیم بگیریم نه فقط فکر و خیال و آرزو
منم خیلی ها رو میشناسم که حتی کار هم نداره. حتی حاضر شده بگه لیسانس داره که بتونه کار پیدا کنه.
هدف + تلاش + باور + مسیر
مطمئن باش برای ایشون یکی از موارد بالا میلنگیده. طرف اگه هدفش استاد شدن بوده که بهش رسیده اگه میخواسته پولدار بشه که با استاد شدن خیلی سخته که پول پارو کنی.
ازش بپرس هدفش چی بوده؟ پول؟ استادی؟ علم ؟ اونوقت میفهمی چرا قرص میخوره.

همین فکر و آرزوهاست که اختراعات و تکنولوژیهای جدید را بوجود میاره. فکرها باید از حدهای معمول بالاتر بره وگرنه درجا میزنیم

New LifeHeart
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , Pure Liveliness , shamim_s , mehrdad_tclh , sand
ارسال: #۵۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
خب من الان کلاس زبان میریم ترم اول تافل مقدماتی
واقعا به تکالیف زبانم به زور میرسم،زبانم داغونه(کلی واسه ریدینگا وقت میذارم)
حالا بخوام ترجمه شدشو بخونم چی؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۱
ارسال: #۵۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  خب من الان کلاس زبان میریم ترم اول تافل مقدماتی
واقعا به تکالیف زبانم به زور میرسم،زبانم داغونه(کلی واسه ریدینگا وقت میذارم)
حالا بخوام ترجمه شدشو بخونم چی؟؟

من تجربیات زبانمو خصوصی گفتم
امیدوارم کمکی کنه، اگر نکرد اینجا بچه ها کمک کننSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۵۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  ممنون از لطفتون بابت این همه انرژى و انگیزه اى که دادید
من ٢ روز پیش رفتم انقلاب و تعدادى از کتاب هامو استک گرفتم مثل سیستم عامل استالینگز پدرام یا مجموعه گریمالدى ؟! اونام باید به روز باشه ؟! با توجه به اینکه احتمالن تغییرى نکرده ؟!
کتاب هاى پوران رو هم که گرفتم تو انقلاب چاپ ٩٢ بود ٩٣ نبود ! یعنى اگه بخوایم از اول تابستون بخونیم باید کتاباى ٩٢ رو بخونیم ؟! یا کتاب نگیریم تا ٩٣ بیاد ؟!! من اکثر کتابایى که ٢ روز پیش تهیه کردم چاپ ٩٢ هست !! الان نگران شدم Sad

پارسه طورانى ٩١ دارم ، در جریان هستید تغییر کرده یا نه ؟! شبکه هم ٩١

با استاد حقیقت هم صحبت کردم گفت کتاب جدیدم مهر میاد
کلا الان عذاب وجدان گرفتم کتابام ٩١-٩٢ هست Sad

دوست خوبم من پارسال کتابام مال سال ۹۰ بود. جوگیر شدم رفتم همرو جدید خریدم . ولی بعد که مقایسه کردم درسنامش اصلا تغییر نکرده بود. فقط تست های ۲سال اضافه داشت (کتابام هم پوران بود)
شور نزن، غصه هم نخور . تا آخر تاستون اینارو بخون بعد چاپ جدید که اومد برو یه نگاه بنداز اگه خیلی عوض شده بود بگیر (بعید میدونم )
من پایگاه داده مقسمی سال ۸۵ ترم ۱دانشگاه رو دارم مطالبش با کتاب جدیدش هیچ فرقی نداره . ولی یه درسی مثل مهندسی نرم افزار میخواستم حتما از روی ویرایش ۷ پرسمن باشه بخاطر همین جدیدش به دردم خورد. خلاصه غصه نخور، ذهنتم درگیر نکن. گیریم که ویرایش جدید عوض شه فقط ۲-۳ تا نکته اضافی داره. کن فیکون نشده که ....Big Grin (اونم تو یه سال)
ولی من شخصا چون از کتابابی قبلیم به دلیل اینکه زیاد توش مطلب نوشتم و پره خودکارو مداده خوشم نمیادBig Grin از طرفی هم کلی نکته ارزنده گوشه کارش نوشتم Huh هنوز نمیدونم جدید بخرم یا نهHuh تازه بخوامم جدید بخرم همون ۹۲ رو میگیرم. تا مهر که اگه صب کنی کلی وقت از دست میدی ..
اینا تجربیات من بود Tongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mshelman , tayebe68
ارسال: #۵۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  کلا الان عذاب وجدان گرفتم کتابام ٩١-٩٢ هست Sad
شور نزن، غصه هم نخور . تا آخر تاستون اینارو بخون بعد چاپ جدید که اومد برو یه نگاه بنداز اگه خیلی عوض شده بود بگیر (بعید میدونم )
ممنون بابت جوابتون.
توجه کنید که واجب نیست کتاب آخرین نسخه باشه ولی وقتی شما قراره پول بدید حتما چاپ امسال یا سال قبل را بگیرید.
اگر قبلا پول دادید و خریدید و یا پول کتاب خریدن ندارید خیلی ذهنتون را درگیر نکنید.

جدید بودن کتاب را به این دلیل گفتم که بعد دلشوره نگیرید که خدای ناکرده کتاب من با کتاب چاپ جدید فرق داشته باشه. در ضمن کتاب جدید داشتن، باعث حس تازگی نسبت به درس میشه. Angel

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
Wink چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
سلام
وقت بخیر
مطالب شما خوندم ، گاهی انسانها اونقد بزرگن که توی کالبدشون نمی گنجن، تشکر

برای شروع چند تا سوال دارم ، سوالام کوتاهه اما جواباشون به کرم شما بستگی داره Big Grin

۱- شما عنوان کردی گسسته پارسه خوبه اما اشتباهات فاحشی داره ، میشه اون اشتباهات بگید
۲- مشاور پارسه بجز اغراق در جامعه آماری چه حرفهای ناصحیح دیگه ای زده
۳- شما تاکید داری که هیچ درسی حذف نکنید و یا حداقل سرفصل های مهم بخونید ، ممکنه برای دروس با حجم بالا سر فصل ها به ترتیب اولویت بیان کنید
البته این سوال اینجا [undefined=undefined]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/undefined] هم مطرح کردم اما هنوز پاسخی دریافت نکردم

ایام به کام
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۵۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ)s_t_6 نوشته شده توسط:  سلام
وقت بخیر
مطالب شما خوندم ، گاهی انسانها اونقد بزرگن که توی کالبدشون نمی گنجن، تشکر

برای شروع چند تا سوال دارم ، سوالام کوتاهه اما جواباشون به کرم شما بستگی داره Big Grin

۱- شما عنوان کردی گسسته پارسه خوبه اما اشتباهات فاحشی داره ، میشه اون اشتباهات بگید
۲- مشاور پارسه بجز اغراق در جامعه آماری چه حرفهای ناصحیح دیگه ای زده
۳- شما تاکید داری که هیچ درسی حذف نکنید و یا حداقل سرفصل های مهم بخونید ، ممکنه برای دروس با حجم بالا سر فصل ها به ترتیب اولویت بیان کنید
البته این سوال اینجا [undefined=undefined]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/undefined] هم مطرح کردم اما هنوز پاسخی دریافت نکردم
۱/ دقیق نمیدونم چه اشتباهاتی بود ولی هر جا شک میکردم از توی مانشت میپرسیدم یا یه نگاهی به پوران مینداختم. در کل اشتباهات چنان فاحش بود که تقریبا میشد بفهمی داره اشتباه میگه

۲/ در مورد ایشون نمیخوام صحبت کنم. من گهگاهی زنگ میزدم ایشون و باهاش صحبت میکردم ولی نه برای مشاوره ، برای اینکه نظر ایشون رو هم در مورد یه سری مسائل بدونم که لابلای صحبتهاش یه چیزهایی میگفت که آدم شاخ در می آورد

۳/ اولویت سرفصل ها رو میتونی تو توزیع موضوعی کنکور ببینی. فایلش تو مانشت هست. مثلا فصل آخر آمار یا فصل آخر مدار الکتریکی خیلی کم ازش سوال میاد. اگه خیلی مایل به خوندن نیستی یا وقت نداری میتونی حذفش کنی.

۴/ اگه منظورت نحوه تست زدن هست که شما یک ماه تست بزنی (مثلا برای دو آزمون اول موسسات ۲۵ درصد اول و دوم ) سیستم تست زنی خودت، درس مربوطه و نقاط ضعف و خیلی چیزهای دیگه دستت میاد و باید بر اساس همینها تغییراتی در برنامه خودت انجام بدی.
کلا من یا کس دیگه ای نمیتونیم برای شما برنامه با جزییات بنویسیم در همین حد میتونیم کمک کنیم که کلیات رو بگیم و جزییات با خودتون باشه

موفق باشی

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s_t_6
ارسال: #۵۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  [quote='mshelman' pid='281767' dateline='1402751836']

ولی من شخصا چون از کتابابی قبلیم به دلیل اینکه زیاد توش مطلب نوشتم و پره خودکارو مداده خوشم نمیادBig Grin از طرفی هم کلی نکته ارزنده گوشه کارش نوشتم Huh هنوز نمیدونم جدید بخرم یا نهHuh تازه بخوامم جدید بخرم همون ۹۲ رو میگیرم. تا مهر که اگه صب کنی کلی وقت از دست میدی ..
اینا تجربیات من بود Tongue

نه دیگه چه کاریه اخه !؟ چیزاییه که خودت نوشتى حتما مفید بوده که نوشتى همون کتاب هارو بخون. !! کتاب و تا خط نکشى هایلایت نکنى کنارش ننویسى اینگار نخوندیش ! الان بخواى کتاب نو بگیرى باز باید مسیر تکرارى سال قبلت رو برى ! شما که سال دومى هستى رو مرور و تست کار کن درسارو که یه بار خوندى :دى
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ق.ظ
با سلام
فایل کاملی بود ممنونم من دارم خودم رو برا دکتری آماده می کنم بسیار استفاده کردم
موفق باشیدSmile
۲
۰
ارسال: #۵۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ق.ظ
خیلی جالب بود
دقیقا با اشتباهات سال ۹۲ من که رتبه ام ۵۰۰ شد اشاره کردی!!!Big Grin

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , e2000
ارسال: #۶۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
خوشحالم از اینکه یکی از کسانی که امسال تو یه حوزه ( خیابان امام روبروی هجرت)با هم آزمون آزمایشی دادیم الان موفق شده و تجربیاتشو در اختیار دیگران قرار داده منم وضعیتی خیلی شبیه به شما دارم و بنا به دلایلی امسال اون نتیجه ای که میخواستمو نگرفتم اما نا امید نیستم ایشالا سال دیگه رتبه تک رقمی میشم.
بابت فایل بسیار مفیدتون هم ممنون آقای عباسیان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , reliable

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۲۴۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۳۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close