زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر

ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان

مصاحبه دانشگاه مالک از فردا (۲۵ ام) طبق حروف الفبا شروع میشه ، لطفا دوستانی که مصاحبه رو انجام دادند اگه براشون امکان داره لطف

کنند سوالات مصاحبه رو تا اونجایی که یادشون هست اینجا مطرح کنند تا دوستان دیگه هم بتونند استفاده کنند .

(در ضمن اگه تونستید یه مختصری هم درباره شرایط قبل و حین زمان مصاحبه ، برخورد مصاحبه کننده و ... هم بیان کنید )

با تشکر فراوان
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , friendchp , fatemeh_m , shani20 , Amoojan , chaka , taha_k , morweb , dr.a_AI , happy07
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
دوستان یعنی هیچ کس نرفته مصاحبه تا حالا که اینجا چیزی ننوشته؟؟

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka , morweb
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  دوستان یعنی هیچ کس نرفته مصاحبه تا حالا که اینجا چیزی ننوشته؟؟

یکی دیگه از تاپیکا یه خانومی توضیح دادند
متاسفانه چون با بروزر نیستم نمیتونم لینکشو بزارم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , chaka , morweb
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان. من امروز مصاحبه داشتم. صبح زود زود پاشدم که برم مصاحبه ولی تنبلی کردم و یکم دیگه خوابیدمBig Grin وقتی رسیدم دانشگاه ساعت ۹ و نیم بود. رفتم شماره بگیرم دیدم ۷۳۰ نفر جلومن. اول فکر کردم به ریال نوشتن، اما وقتی رفتم داخل سالن دیدم نه بابا به تومنهSmile. کلی دانشجو اونجا بود. آخرش آمار به ۸۰۰ و خورده ای رسید. تا حدود ۵۰۰ تاشونو صبح راه انداختن. بقیه اش رفت بعد از ناهار. رفتیم سلف ناهار خوردیمو و برگشتیم و دیگه رفتیم که مدارکمونو بررسی کنن. بنظر زیاد گیر نمیدادن سر مدارک و اینا. بعدم نوبتت که میشد صدا میزدن واسه مصاحبه. مکان مصاحبه یه جای خوبی شبیه تالار عروسی بود که ۱۰-۱۲ نفر نشسته بودن رو میزو منتظر شما بودن بری بشینی روبروشون. بعد مصاحبه بعضیا میگفتن آسونه بعضیا نه، بستگی به فردی داره که از شما مصاحبه میگیره. وقتی من رفتم شروع کرد به پرسیدن، از نام خانوادگی گرفته تا اینکه کسی از فامیلاتون رفته خارج و... و همزمانم سوال و جوابا رو مینوشت. سوالای من اینا بود:
شان نزول سوره کوثر؟ شان نزول آیه تطهیر؟
اصول و فروع دین چیان و تفاوتشون؟
تقوا یعنی چی؟
مرجعت کیه؟ چرا انتخابش کردی؟ از کجا میدونی اعلمه؟ بقا بر میت چه حکمی داره؟
نتایج اعتقاد به خدا چیه؟
مبطلات روزه؟
معاد چیه؟ برزخ چیه؟ اگه به معاد اعتقاد داشته باشیم چه تاثیراتی داره؟
توحید ذاتی یعنی چی؟ توحید فطری؟
تولی و تبری چیه؟ کدومش مهمتره؟
خمس به چه چیزایی تعلق میگیره؟
نظر مرجعت راجع به تراشیدن ریش؟
ارکان و واجبات نماز چیان؟ فرق رکن و غیر رکن؟
حمد و سوره رو فقط بخون!!
چند تا حزبای فعال تو ایران رو بگید. تفاوت اصلاح طلب و اصول گرا؟
ولی فقیه چیه؟ چرا باید باشه؟ اختیاراتش؟ چطوری باید ازش پیروی کنی؟ حق مردم بر ولی فقیه؟
نقش سپاه پاسداران؟ رویکردش؟ فرمانده سپاه کیه؟
تظاهرات میری؟ (فقط در حد آره یا نه پرسید) برنامه های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی شرکت میکنی؟
و چند تا سوال دیگه که یادم نمیاد. آخرشم گفت اطلاعاتت یکم پایینهSmile
بیشتر ساختموناش از بیرون قدیمی بنظر میومد ولی داخلشون ترو تمیز بود. درختا و فضای سبزشم خوب بود. مسیرش هم از ایستگاه مترو فدک که بیرون بیاید اونجا ون هست برای دانشگاه رجایی. اونجا که پیاده شدین یکم باید پیاده برین تا برسین مالک اشتر. به موبایلو این چیزا هم گیر ندادن، فقط یه کارت شناسایی بهشون نشون دادیم تا اسمونو توی لیستشون علامت بزنن و یه فرم بدن که پر کنیم.
خواهشا دوستان در این تاپیک سوال نپرسن تا کسایی که سوالا رو احتیاج دارن زیاد گیج نشن. فقط مصاحبه هاتون رو بذارید. برای سوال پرسیدن به این تاپیک رجوع کنید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , chaka , soly , shani20 , ida , pasbag , fatemeh_m , guest12 , taha_k , happy07 , javs , fz_916 , tayebe68 , mrpking , HamedNet , morweb , dr.a_AI , majidgeek
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ
با سلام
امروز من رفتم
بچه های شهرستان سوار مترو بشین و با تعویض خط خودتون به ایستگاه فدک برسونید از اونجا هم سوار ون های دانشگاه رجایی بشین چون دانشگاه مالک چسبیده به دانشگاه رجایی
از همه مدارکتون یک سری کپی بگیرید
من ساعت حدودا ۷ مالک بودم تقریبا و حدودا ۸۰ نفر قبل از من اونجا بودند و شماره گرفته بودند
صف خانم ها با آقایون فرق داره
مرحله اول اسمتون پیدا میکنند و بعد تیک میزنند و بعد یه فرم بهت میدن که اون فرم یه شماره داره که شماره نوبتونه و یه چیزایی رو باید پر کنید
بعد از اونجا میرید یه سالن اجتماعات و اونجا هم یه فرم قبل از ورود بهتون میدن تا پر کنید و ۲۰ تا ۲۰ تا از شماره ها میخونند و پس از بررسی تمام مدارک شما و گرفتن کپی مدارک شما رو میذارن تو صف مصاحبه و بعد صداتون می کنند
من مصاحبه ام حدودا ساعتای ۱۰/۵ ۱۱ شد
سوالاتی که از من پرسیدند
۱-مشخصات خانواده و چادری بودن خواهر و مادر و مسجدی بودن کل اعضا
۲-چرا ژل زدم به سرم
۳-ریشامو با چی میزنم
۴-مهدویت چیه
۵-بعد از شهادت امام زمان چه اتفاقی میافته
-۶-نظرت در مورد دولت اقای روحانی
۷-ولایت فقیه مطلقه و ولایت مطلقه خدا و پیامبر و...
۸-فیس بوک عضوم
۹-کارهای فرهنگی و ...
۱۰-مقاله و کارهای علمی ات و...
۱۱-تشهد نماز
۱۲-اعضا خانواده وخودم ایا سابقه کیفری دارند
تقریبا ۹۰ درصد سوالای من بود بقیه شو یادم نیست فقط جواب سوال از من نخواهید که من زیاد بلد نیستم و هر چی جواب بدی تو یه کاغذ مینوسه و بر اساس بارم نمره بهت نمره میده من نمره هام زیاد خوب نشد
دانشگاه انتشارات داره و سرویس بهداشتی وآب هم هست.رفتارشون خوبه فقط تو سالن همایش از عقب سالن پر کنید صندلی ها چون ی نفر هست خیلی گیره.
برخورد مصاحبه کننده من عادی بود و خیلی سوالای کلی می پرسید و گیر میداد و هی میپرسید اگه این بشه بعدش چی میشه
وقت مصاحبه من فک کنم ۲۰ دقیقه شد و ۱۵ دقیقه اش تقریبا صرف نوشتن مصاحبه کننده من تو برگ های مخصوص شد.
فک کنم ۷ ۸ نفری بودند مصاحبه کننده ها. خانم ها هم همینطور
من تمام سوالاتمو با صداقت جواب دادم و خیالم راحته که دروغ نگفتم!

موفق باشید
۱۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , fa_shinobi , chaka , Narges_rainbow , soly , shani20 , ida , fatemeh_m , guest12 , taha_k , happy07 , fz_916 , tayebe68 , morweb , dr.a_AI , mos1510
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط Falcon.)
ممنون دوستان
واقعا برای خودم متاسفم که در کشوری زندگی میکنم که مصلحت سالاری جای شایسته سالاری رو گرفته Huh
۱۵
۱۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , sand , morweb , bazardeh
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۳ مالک اشتر
سلام دوستان من شهرستانیم فردا میخوام بیام تهران لطفاً راهنمایی کنید چجوری میتونم خودمو به دانشگاه برسونم؟

Sent from my ST26i using Tapatalk
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ
من امروز رفتم ، ساعت ۸ خیلی شلوغ بود ساعت ۲ نوبت بهم رسید .

کلا از من سوالات شخصی پرسیدن
گفتن مهدویت چیه

سوالات سیاسی و احکام نپرسیدن ، مصاحبه کننده ها فرق دارن با هم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , guest12 , tayebe68 , morweb
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
سلام دوستان منم رفتم مصاحبه .روند سختی نداشت.همه خیلی مهربان و خوش رفتار بودن حتی کارکنانش خیلی مهربانتر از کارکنان دانشگاه لیسانس من(دانشگاه تبریز).انگار وارد یک دانشگاه معمولی مثل دانشگاههای دیگه می شیم فقط خودشون هنگام ورود کارت دادن کارت کشیدیم رفتیم داخل.اگه زودتر اونجا باشید کاراتون خیلی سریع راه می افته.مصاحبه کننده من بیش از اندازه مهریون بود کلی باهاش دردودل کردمSmile سوالاتم زیاد شخصی بود بقیشم ۱/در مورد مسائل عراق ۲/مجلس خبرگان و رئیس محترمش ۳/توحید ذاتی ۴/مبطلات نماز. که من سوال توحید ذاتی رو با اینکه می دونستم ولی توحید صفاتی رو جواب بدمSad نمی دونم چرا
در کل همه چیز خوب بود.موفق باشید

رفت
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , maryam parvini , guest12 , fz_916 , a.oxe50 , morweb , happy07
ارسال: #۱۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
دارید شوخی می کنید؟؟؟!!!!!!!! یا واقعا اینها سوالات مصاحبه برای جذب مهندسین کامپیوتر بوده؟!!!!!!! یعنی واقعا ملاک ارزیابی توانایی های یک مهندس این سوالاته؟؟؟!!!!

من واقعا باورم نمیشه !!!
۱۲
۱۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , Riemann , Falcon , tayebe68 , sand , AmiriManesh , morweb
ارسال: #۱۱
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ)man123 نوشته شده توسط:  دارید شوخی می کنید؟؟؟!!!!!!!! یا واقعا اینها سوالات مصاحبه برای جذب مهندسین کامپیوتر بوده؟!!!!!!! یعنی واقعا ملاک ارزیابی توانایی های یک مهندس این سوالاته؟؟؟!!!!

من واقعا باورم نمیشه !!!

حالا اونایی که حاضر میشن به این سوالات جواب بدن جالب ترن :دی :دی!!!!!!!!
عوض این که از خداشون باشه آدم درس بخونه و باعث پیشرفت مملکت باشه و تحقیق کنه و آزمایش کنه...

عوض این که امکانات در اختیار این دانشجوها قرار بدن...
عجب....

۷
۱۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Falcon , sand , AmiriManesh , k_111 , morweb
ارسال: #۱۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
سلام
من ساعت ۷:۱۵ اونجا بودم، نه و نیم صدام زدن برای مصاحبه! زیادی زود نوبتم شد! مجبور شدم برم سر کار بعدش! خوشحال بودم یه روزو میپیچونم که نشد!
جوش که خوب بود، سریع هم کارو راه مینداختن
انتشارات هم هست برای کپی مدارک و این چیزا ولی پیشنهاد میکنم قبلأ اینا رو تهیه کنید، چون خیلی شلوغه من رفتم کپی گرفتم شمارمو صدا زده بود نبودم
خانمه که با من مصاحبه کرد خیلی خوب بود، راضیم ازش! اصلأ گیر نبود
سوالات شخصی پرسید
فیس بوک ؟
نماز آیات چه زمانی باید بخونیم؟ چجوریه؟
تیمم چه زمانی باید بگیریم؟
فلسفه غیبت امام زمان
چرا نماز ستون دینه؟
حزب های ایران؟ تفاوت اصلاح طلب و اصول گرا؟
اصل ولایت فقیه؟
مهمترین اصل قانون اساسی؟
و همینا دیگه...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , a.oxe50 , morweb
ارسال: #۱۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ)man123 نوشته شده توسط:  دارید شوخی می کنید؟؟؟!!!!!!!! یا واقعا اینها سوالات مصاحبه برای جذب مهندسین کامپیوتر بوده؟!!!!!!! یعنی واقعا ملاک ارزیابی توانایی های یک مهندس این سوالاته؟؟؟!!!!

من واقعا باورم نمیشه !!!

حالا اونایی که حاضر میشن به این سوالات جواب بدن جالب ترن :دی :دی!!!!!!!!
عوض این که از خداشون باشه آدم درس بخونه و باعث پیشرفت مملکت باشه و تحقیق کنه و آزمایش کنه...

عوض این که امکانات در اختیار این دانشجوها قرار بدن...
عجب....

این یه دانشگاه خاصه، تمام سنجش تمام دانشگاه های کشور که اینطوری نیست که شما اینطوری صحبت میکنی.
یه دانشگاه ویژه با شرایط ویژه ورودی خاص هم داره، در ضمن اینجوری که من متوجه شدم بیشتر ملاک برای قبولی رتبست، یعنی تنها ملاک ارزیابی این سوالا نیستن قطعأ! مهندس کامپیوتری جذب میشه که شرایط خاص اونها رو داشته باشه!
۲۰
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , guest12 , mahdi-313 , pouya47 , p_farhadi , mr.ramezani , helena , a.oxe50 , morweb , happy07
ارسال: #۱۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط Falcon.)
منطق دوستان در دفاع از این حرکت زشت دانشگاههارو قبول ندارم.
دوستان من، این دانشگاه با بودجه بیت المال داره اداره میشه، بودجه بیت المال یعنی سهم برابر تمام ایرانی ها. اگر وزارت دفاع یا هرجای دیگه ای که پشت این دانشگاه بود از بیت المال تغذیه نمیشد حرف شما صحیح می بود. اختیار پولشونو دارند.
ولی دارند از بیت المال تغذیه میکنن، پس متعلق به کل جامعه اند.
دانشگاه با یک محیط امنیتی فرق میکنه، این نوع سوالات تبعیض بسیار بزرگی رو بر جوانان حاکم میشه.

ممکنه یک ایرانی وطن پرست باشه، عاشق وطنش باشه، جانشو در راه وطنش بده ولی مسلمان شیعه نباشه . کما اینکه تعداد بسیار زیادی از شهدای جنگ تحمیلی هم نه شیعه بودند نه مسلمان. ولی ایرانی بودند.
تکلیف با این سوالات زشت و سخیف چیه؟ من اگه اونجا بودم ازم در مورد حجاب خواهر مادرم میپرسیدن با لگد میرفتم تو صورتشون! واقعا شما خودتو خیلی کنترل کردی!

بودجه بیت المال دستشونه و اینجور مردم رو تحقیر میکنن، خدا ازشون نمیگذره.

پدر مملکت مارو همین خودی و ناخودی ها کردن در آورده.
بچه مسلمون / بی دین
با فرهنگ / بی فرهنگ
متیدن و انقلابی / بی دین و ضد نظام
۲۰
۲۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , man123 , tayebe68 , sand , Riemann , AmiriManesh , hnarghani , morweb , marjan_gh
ارسال: #۱۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  منطق دوستان در دفاع از این حرکت زشت دانشگاههارو قبول ندارم.
دوستان من، این دانشگاه با بودجه بیت المال داره اداره میشه، بودجه بیت المال یعنی سهم برابر تمام ایرانی ها. اگر وزارت دفاع یا هرجای دیگه ای که پشت این دانشگاه بود از بیت المال تغذیه نمیشد حرف شما صحیح می بود. اختیار پولشونو دارند.
ولی دارند از بیت المال تغذیه میکنن، پس متعلق به کل جامعه اند.
دانشگاه با یک محیط امنیتی فرق میکنه، این نوع سوالات تبعیض بسیار بزرگی رو بر جوانان حاکم میشه.

ممکنه یک ایرانی وطن پرست باشه، عاشق وطنش باشه، جانشو در راه وطنش بده ولی مسلمان شیعه نباشه . کما اینکه تعداد بسیار زیادی از شهدای جنگ تحمیلی هم نه شیعه بودند نه مسلمان. ولی ایرانی بودند.
تکلیف با این سوالات زشت و سخیف چیه؟ من اگه اونجا بودم ازم در مورد حجاب خواهر مادرم میپرسیدن با لگد میرفتم تو صورتشون! واقعا شما خودتو خیلی کنترل کردی!

بودجه بیت المال دستشونه و اینجور مردم رو تحقیر میکنن، خدا ازشون نمیگذره.

پدر مملکت مارو همین خودی و ناخودی ها کردن در آورده.
بچه مسلمون / بی دین
با فرهنگ / بی فرهنگ
متیدن و انقلابی / بی دین و ضد نظام

بسیار زیبا پاسخ دادید....
ممنون

۱۱
۱۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , AmiriManesh , morweb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۳۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۵۴۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۵۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close