زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۴۶
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
جزوه نظریه من رو هم که توی سایت fvu.ir هست یه نگاهی بندازین خوشحال میشم نظرتون رو بگین مطالبی که توش آوردم گلچین چند کتاب و نظرات شخصی خودم هست.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , HRZ , **sara** , ایرسا , پشتکار
ارسال: #۴۷
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  جزوه نظریه من رو هم که توی سایت fvu.ir هست یه نگاهی بندازین خوشحال میشم نظرتون رو بگین مطالبی که توش آوردم گلچین چند کتاب و نظرات شخصی خودم هست.
من دانلودش کردم خیلی خیلی خوب بود به دوستان هم پیشنهادش میدم ادامه نمی دی ؟ فقط فصل اولش بود .ممنون که به گروه ما سر زدی دوست قدیمی.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  جزوه نظریه من رو هم که توی سایت fvu.ir هست یه نگاهی بندازین خوشحال میشم نظرتون رو بگین مطالبی که توش آوردم گلچین چند کتاب و نظرات شخصی خودم هست.
من دانلودش کردم خیلی خیلی خوب بود به دوستان هم پیشنهادش میدم ادامه نمی دی ؟ فقط فصل اولش بود .ممنون که به گروه ما سر زدی دوست قدیمی.
وای جدا" ؟ ممنون Angel

فصل دومش رو هم گذاشتم ولی بقیه اش رو اصلا فرصتش پیش نیومده اگر بدونم دوستان استفاده میکنند حتما فصلهای بعدی رو هم آماده میکنم.

خواهش میکنمTongue وظیفه بود

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , **sara**
ارسال: #۴۹
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
من هم به امید خدا از امروز شروع می کنم.برنامه شخصیم رو هم تغییر میدم و به جز چند تا درس همه رو با هم پیش می برم.
هر شبی که به مانشت اومدم گزارش کار میدم،سعی میکنم در هفته حداقل ۲ شب سر بزنم و نتیجه خوندن رو اعلام کنم.
موفق باشینSmile

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ایرسا , HRZ , shobair87
ارسال: #۵۰
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ق.ظ
سلام دوستان.من منتظر نتایج دانشگاه آزاد می مونم اگه قبول نشدم بلافاصله شروع می کنم ولی الان با اجازه اومدم نظراتمو بگم.
اول اینکه با توکل به خدا شروع کنید و به او اعتماد داشته باشید که و از او بخواهید که یاریتان کند وحتما و یقینا کمکتان خواهد کرد . یادتان باشد هرچقدر هم برای انجام کاری تلاش کنید تا اثر بخشی از سوی خداوند در انجام اون کار قرار نگیرد تلاش شما بی نتیجه است.
وقتی شما با توکل و اعتماد به منشا اصلی یعنی خداوند شروع می کنید دچار آرامش روحی و قلبی می شوید و بدون استرس کارتون به جلو می رود.
یه تجربه شخصی‌: برای تقویت حافظه ۲۱ بار خواندن آیه الکرسی با تمرکز و توجه به معنی آیات مجرب است.مجرب است یعنی چه؟یعنی اینکه خیلی‌ها تجربه اش کردن.منم همینطور. واقعا اثربخشه و مثل اینکه یه جهش در شما رخ می ده .
و اما بعد...از نوشته های بعضی دوستان استرس و ترس رو میشه دید و کاملا طبیعی هم هست.می خوام بگم که شما بسم الله الرحمن الرحیم رو بگید و شروع کنید به خوندن‌، دیگه به بقیه اش کاری نداشته باشید.در ضمن هر کسی با توجه به توانمندیش برنامه ریزی کنه.یکی شب بهتر یاد می گیره خب شب بخونه اون یکی روز یادگیری بهتری داره خب روز می خونه .
می خوام چی بگم؟اینو می خوام بگم شما در ریز جزئیات نحوه و طرز خوندن همدیگه وارد نشید.شما نهایتا می تونید با هم قرار بگذارید مثلا در این هفته چه چیزهایی رو تا کجا بخونید.چرا؟خلاصه اشو بگم همه انسانها از نظر ویژگیهای شخصیتی و شرایط زندگی باهم فرق دارند.
نکته بعدی اینه که بعضی از دوستان هم قبلا گفتن و من هم واسه کنکور آزاد امسال تجربه اش کردم این بود که دوهفته آخر از نظر توانی واقعا کم آوردم.پس طوری برنامه ریزی کنید که شما به این مشکل برنخورید.من بعضی وقتا دیگه اصلا قاطی می کردم چون خسته شده بودم مغزم تحلیل نمی کرد،عصیان کرده بود.یه جمله رو ۱۰ بار می خوندم ولی واقعا نمی فهمیدمش.بعد استراحت می کردم مثلا می خوابیدم دوباره شروع می کردم.چی می خوام بگم؟ واسه استراحت و تفریح هم وقت بگذارید. مثلا بعد از خوندن ۵۰ درصد دروس برید یه مسافرت توپ یه باد حسابی به سرتون بخوره.انرژی مثبت که گرفتید به درس خوندن ادامه بدید.هر خوندنی خوندن نیست.مهم درست و کارا خوندنه.
نکته بعدی اینه که واسه دوستانی مثل سارای عزیز که مدت زیادیه از درس دور بودن یه پیشنهاد دارم اونم اینه که می تونن از کلاس تقویتی استفاده کنن به نظر من خیلی خیلی بهشون کمک می کنه.نمی خوام بگم کلاس تقویتی همه چیزه .نه؟ بازهم در این کلاس اگه خودت تلاش نکنی بی نتیجه است ولی مزایایی داره . درواقع مثل کاتالیزور می مونه و بهره وری خوندنت رو بالا می بره و در وقت صرفه جویی می شه و اینطوری استرس ناشی از فراموشی درسها و کم آوردن زمان از بین می ره.ببینید شما یه وقتی می گید خوب من زمان بیشتری می گذارم خودم می خونم . امسال نشد سال دیگه.یکی دیگه می گه نه امسال باید قبول شم ولی از یه سری امکانات برای بالابردن تواناییش استفاده می کنه مثلا کلاس کنکور.نمی خوام تبلیغ کلاس کنکور و تقویتی رو کنم‌، مثال زدم.
نکته بعدی اینه که برای بالابردن اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه از درسهای آسون شروع کنید.من خودم اینطوریم وقتی از درسهای آسون شروع می کنم هم در وقتم صرفه جویی میشه و هم اینکه انرژی مثبت بیشتری پیدا می کنم.
نکته آخر: اون توکل و یاری گرفتن از خداست که اگه نباشه هیچکدوم از باقی موارد مفت نمی ارزه.اول و آخر و وسطش همین توکله است که گفتم.
موفق باشید

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , fateme66 , SarahArshad , HRZ , پشتکار , farazin
ارسال: #۵۱
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  جزوه نظریه من رو هم که توی سایت fvu.ir هست یه نگاهی بندازین خوشحال میشم نظرتون رو بگین مطالبی که توش آوردم گلچین چند کتاب و نظرات شخصی خودم هست.

آفاق جون دست گلت درد نکنه،به درد من یکی که خیلی خورد با توجه به اینکه قبلا این درس رو نداشتم،دوست عزیز ادامه بدهHeart

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , ایرسا
ارسال: #۵۲
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ب.ظ
بچه‌ها منم میخوام جدی‌تر شروع کنم .فعلا که دارم آمار و زبان و داده را می خونم . هفته دیگه ریاضی مهندسی و گسسته را هم اضافه میکنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۵۳
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  جزوه نظریه من رو هم که توی سایت fvu.ir هست یه نگاهی بندازین خوشحال میشم نظرتون رو بگین مطالبی که توش آوردم گلچین چند کتاب و نظرات شخصی خودم هست.
وای جدا" ؟ ممنون Angel

فصل دومش رو هم گذاشتم ولی بقیه اش رو اصلا فرصتش پیش نیومده اگر بدونم دوستان استفاده میکنند حتما فصلهای بعدی رو هم آماده میکنم.

دستت درد نکنه آفاق جان . فصل های بعدی رو هم بذارید عالی میشه . یک سوال این فصل دوم که گفتید که داخل سایت نبود که‌!
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
با تشکر از بانوی عزیزم که همیشه راهنمایی های خوبی برایمان دارن. ممنون آره خودم هم به امروز همین کار رو کردم وامروز یکیمی شروع کردم اما کلیات برنامه‌ام را می دونم چیه جزیئاتش رو هم برای خودم شخصی سازی کردم وبه امید خدا استارت رو زدم .شب کامل گزارش میدم. در مورد کلاس ممنون که راهنمایی کردی از اونجایی که توی اهواز کلاس توپی وجود نداره من یه سری ویس وجزوه کامل رو تهیه کردم که برای خیلی خیلی مفید هست تابستان به اختمال زیاد همین ویس هامو کامل گوش میدم وقتی اونا رو گوش می کنم از حالت کرختی می یام بیرون از صحبت اساتید نیرو می گیرم .ممنون از تمام راهنمایی هات و خدا خیرت بده برات بهترین‌ها رو آرزو دارم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ببینید من فکر میکنم ضرری که از خوندن ۵ ساعت ببینید کمتر از ضرری هست که از خوندن ۸ ساعت می‌بینید.
اصولا مشاوره من تا یک زمانی‌ واسه من حد تعیین میکرد که چقدر بخونم. از یکی‌ دو ماه مونده به کنکور مشاورم اجازه داد هر چی‌ می‌تونم بخونم.
البته از یه طرف هم چون شما چند سال از درس دور بودید ممکن توانایی و صبر بیشتری واسه درس خوندن داشته باشید.
به هر حل تصمیم گیری با شماست.

یعنی شما میگی تابستون ۵-۶ ساعت مفید درس بخونیم بعد از مهر میانگین مثلا ۸ ساعت از دی هم هر چقد که بیشتر بخونیم بهتره؟(می دونم کیفیت از کمیت مهمتره اما می خوام بدونم مثلا این شکلی که گفتم منظورتونه؟) مرسی

"Life is what happens to you, while you're busy making other plans." John Lennon
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)vovin نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ببینید من فکر میکنم ضرری که از خوندن ۵ ساعت ببینید کمتر از ضرری هست که از خوندن ۸ ساعت می‌بینید.
اصولا مشاوره من تا یک زمانی‌ واسه من حد تعیین میکرد که چقدر بخونم. از یکی‌ دو ماه مونده به کنکور مشاورم اجازه داد هر چی‌ می‌تونم بخونم.
البته از یه طرف هم چون شما چند سال از درس دور بودید ممکن توانایی و صبر بیشتری واسه درس خوندن داشته باشید.
به هر حل تصمیم گیری با شماست.

یعنی شما میگی تابستون ۵-۶ ساعت مفید درس بخونیم بعد از مهر میانگین مثلا ۸ ساعت از دی هم هر چقد که بیشتر بخونیم بهتره؟(می دونم کیفیت از کمیت مهمتره اما می خوام بدونم مثلا این شکلی که گفتم منظورتونه؟) مرسی
مثلا اینجوری:
تابستون از ۵ ساعت شروع بشه زیاد بشه تا شهریور برسه به ۶ ساعت.
مهر ۷ ساعت.
آبان ۸ ساعت.
آذر ۸ تا ۹ ساعت.
از یه موقع ای‌ توی دی‌ دیگه هر چی‌ میتونید بخونید. (مثلا ۱۳ ساعت روزی)
فک می‌کنم قبلا هم گفتم:ایده‌آل اینه که بغد از کنکور دیگه انرژی نداشته باشید ولی‌ قبل از کنکور هم انرژیتون تموم نشه. بهترین راه واسه اینکه این اتفاق بیفته هم به نظر من کنترل ساعت درس خوندن تا نزدیک کنکور و بعدش رها کردنشه(یعنی از اون به بعد دیگه هر چی میتونید بخونید).
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vovin , SarahArshad , HRZ , ایرسا , فاطمه
ارسال: #۵۷
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
وای جدا" ؟ ممنون Angel

دستت درد نکنه آفاق جان . فصل های بعدی رو هم بذارید عالی میشه . یک سوال این فصل دوم که گفتید که داخل سایت نبود که‌!
ببخشید یادم بود دو تا فایل گذاشتم فکر کردم فصل اول و دوم بوده!! به زودی فصل دوم رو هم آماده میکنم Smile

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , SarahArshad , ایرسا , Helmaa , Parva
ارسال: #۵۸
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مثلا اینجوری:
تابستون از ۵ ساعت شروع بشه زیاد بشه تا شهریور برسه به ۶ ساعت.
مهر ۷ ساعت.
آبان ۸ ساعت.
آذر ۸ تا ۹ ساعت.
از یه موقع ای‌ توی دی‌ دیگه هر چی‌ میتونید بخونید. (مثلا ۱۳ ساعت روزی)
فک می‌کنم قبلا هم گفتم:ایده‌آل اینه که بغد از کنکور دیگه انرژی نداشته باشید ولی‌ قبل از کنکور هم انرژیتون تموم نشه. بهترین راه واسه اینکه این اتفاق بیفته هم به نظر من کنترل ساعت درس خوندن تا نزدیک کنکور و بعدش رها کردنشه(یعنی از اون به بعد دیگه هر چی میتونید بخونید).

هر چند که خود من از دوساعت شروع میکنم
ولی منم دقیقا همین روش رو قبول دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ایرسا
ارسال: #۵۹
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
من امروز فقط مدار منطقی خوندم. فصل اول منطقی پوران پژوهش‌: نمایش اعداد

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Helmaa
ارسال: #۶۰
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سلام دوستان الوعده وفا !!!!!!
امروز به امید خدا کارم رو شروع کردم تقریبا سعی کردم صبح ۷ بیدار بشم .وتا ۸ دیگه مشغول درس بودم تا ۱۰ ۲ ساعت آمار رو خوندم .بعد از اون دیگه نخوندم تا ساعت ۵ بعد از ظهر .۵ -۶:۳۰ داده خوندم.
۸-۹:۳۰ هوش .۱۰:۳۰الی۱۱:۳۰ و یس زبان تخصصی بود
فکر کنم برا روز اول خوب بود فقط سیستمم رو نخوندم .
سعی کردم با راهنمایی دوستان فعلا امروز رو ۶ساعت خوندم .راستش خیلی بهم فشار نیومد راستش فقط می خواستم فعلا خوابم رو تنظیم کنم وخودم رو عادت بدم.
فردا قراره اینا رو بخونم:
ریاضی مهندسی
نظریه ومنطقی
مدار الکتریکی
زبان .
فکر کنم اگه به جای عصر که بیشتر خوندم صبح دوتا ۲ ساعت می خوندم وعصر هم دوتا ۱ ساعت بهتر می شد فردا این روش رو امتحان می کنم .
دارم خودم رو عادت می دم یه ساعتهای خاصی بیام مانشت .باید خودم رو مقید کنم .من هر شب اینجا می نویسم .تا هم برای هودم انگیزه باشه هم شاید برای کسی انگیزه شد .
شب بخیر سارا.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , ایرسا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۵۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close