زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارب شخصی رتبه ۵۸ it

ارسال: #۱۶
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ
تجارب شخصی رتبه ۵۸ it
ممنون از راهنماییتون. فقط منبعی که برای مدیرییت خوندین رو میشه بگید ؟
من رفتار سازمانی رابینز رو خریدم. خوبه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط bha.1370.)
RE: تجارب شخصی رتبه ۵۸ it

(۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)bha.1370 نوشته شده توسط:  برا هوش من چون تو دبیرستان پاس نکرده بودم ....

ممنون از انتقال تجارب مفیدتون فقط یه سوال شما هوش رو تو دبیرستان پاس میکنید؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
ببخشید دیگه دیر جواب دادم Big Grin
آقا اون سوتی بود، منظورم دانشگاهه، بعدشم شریف کلا کاری به چارت وزارت علوم نداره هرچی خودش صلاح بدونه انجام میده براهمین کلا برا آی تی تو کارشناسی اختیاریه Tongue (با تشکر از دوستانی که اشاره کردن به این موضوع)

(۰۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ)marii نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)bha.1370 نوشته شده توسط:  

salaammm...pdfe shabakaro inja mzarin dooste aziz?TongueBlush
pdf شبکه رو از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید Big Grin
(۰۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)anonetumer نوشته شده توسط:  تبریک میگم انشالله یه جای خوب قبول شین

فقط یه سوال:
کتابی که واسه مبانی مدیریت خوندینو نگفتین چی بوده
مبانی مدیریت هم مقسمی نارنجی خوندم که به نظرم واقعا خلاصه هست و چکیده یعنی اگه خودتون هم یه کتاب بزرگی و بخونید احتمالا همینا و بلکه کمتر از اینا رو خلاصه برداری میکنید، برا همین کتاب خوبیه ، ولی خوب باید درک کنید که کتاب خلاصه پیوستگی مطالب نداره انگار کل مطالب هر درس رو لیست کرده باشه پشت هم! در ضمن فقط هم درسنامه داره با تست تألیفی!!

(۰۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  پی دی اف فارسی راس رو داری؟

(۰۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  منم پی دی اف راس رو میخولم البته فارسی
pdf فارسی راس رو هم ندارم ، ولی اینو بگم که انگلیسیش واقعا روونه
(۰۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ)azsx نوشته شده توسط:  ممنون
شما کارشناسی رو شریف بودید؟ خوش به حالتون
من میخوام از هفته بعد شروع کنم تازه امتحانای دانشگاه تموم شده ممنون از تجاربتون
حالا ایشالا برا ارشد میری میبینی واقعا این کلیشه ای که میگن توش مارو کشته بیرونش بقیرو صادقه Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۱۸
۰۷ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط happy07.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ)bha.1370 نوشته شده توسط:  
(۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)bha.1370 نوشته شده توسط:  برا هوش من چون تو دبیرستان پاس نکرده بودم ....

ممنون از انتقال تجارب مفیدتون فقط یه سوال شما هوش رو تو دبیرستان پاس میکنید؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
ببخشید دیگه دیر جواب دادم Big Grin
آقا اون سوتی بود، منظورم دانشگاهه، بعدشم شریف کلا کاری به چارت وزارت علوم نداره هرچی خودش صلاح بدونه انجام میده براهمین کلا برا آی تی تو کارشناسی اختیاریه Tongue (با تشکر از دوستانی که اشاره کردن به این موضوع)

خواهش می‌کنم، من به شخصه خدایی نکرده قصد جسارت نداشتم فقط می‌خواستم با یه شوخی نشون بدم که اگه شما یا سایر دوستان لطف می‌کنید و وقت می‌ذارید از تجربیاتتون می‌گید ما هم با دقت می‌خونیمCoolBig GrinTongue
موفق باشیدSmile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bha.1370
ارسال: #۱۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ
تجارب شخصی رتبه ۵۸ it
آقا نتیجه اینکه آخرین نفر شبانه تهران it-it قبول شدم
اینم کارنامه نهایی باشد که به درد کسی بخوره ، ببخشید دیگه فرمتش بهم ریختس
*رشته های جذابم نوشتم اسمشونو
کد رشته محل/رتبه ی من تو اون کد رشته محل/ رتبه ی آخرین قبولی تو اون رشته محل
۲۱۲۳۱ /۴۸ / ۱۷ / روزانه تهران it-it
۲۱۲۰۲ /۹۰ / ۲۸ / امیرکبیر شبکه
۳ / ۲۱۱۸۷ / ۹۰ /۲۶ /امنیت امیر کبیر
۴ / ۲۱۴۰۰ / ۲۵۶/ ۲۳ /
۵ / ۲۱۳۳۴ / ۲۵۴ / ۲۷
۶ / ۲۱۳۹۲ / ۲۴۷ /۲۶
۷ / ۲۱۳۲۱ / ۲۳۸ / ۲۹
۸ / ۲۱۳۳۱ // ۲۴۷ /۳۹
۹ / ۲۱۳۹۹ / ۲۴۷ / ۳۵
۱۰/ ۲۱۲۴۶ / ۲۹ / ۲۹ *
۱۱ / ۲۱۲۳۸ / ۲۱ / ۴۴ /معماری سازمانی بهشتی
۱۲ / ۲۱۲۳۲ / ۳۱ / ۶۹ / سامانه های شبکه ای علوم فنون
۱۳ / ۲۱۱۶۳ / ۴۵ / ۲۱ / تجارت امیر کبیر
۱۴ / ۲۱۲۶۱ / ۱۹ / ۱۰۷ /خواجه مدیریت سیستم های اطلاعاتی
۱۵ / ۲۱۲۳۳ / ۳۰ / ۷۵ / علوم فنون چند رسانه ای
۱۶ / ۲۱۲۳۷ / ۳۰ / ۹۱ / بهشتی چند رسانه ای
۱۷ ۲۱۱۶۴ / ۳۰ / ۱۰۴ / خواجه تجارت
۱۸ / ۲۱۱۶۵ / ۳۵ / ۷۲ / علم و صنعت تجارت
۱۹ / ۲۱۲۰۳ / ۷۱ / ۶۶ / خواجه شبکه ( خوب شد طرف شبکه نرفتم :دی )
۲۰ / ۲۱۲۰۸ / ۷۷ / ۵۳ / علم و صنعت شبکه
۲۱ / ۲۱۱۹۰ / ۶۰ / ۲۱ / امیرکبیر شبانه امنیت Smile)
۲۲ / ۲۱۱۶۹ / ۲۵ / ۲۹ / تجارت امیرکبیر شبانه
۲۳ / ۲۱۲۱۲ / ۶۰ / ۲۷ / امیر کبیر شبکه شبانه //
۲
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)bha.1370 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یادمه قبل کنکور زیاد از انجمن استفاده میکردم گفتم تجربیات خودمم بنویسم شاید به درد کسی یخوره البته یه بخشیش که بررسی کتاب و .. هست رو قبلا برای یک نفر نوشته بودم که صرفا کپی پیست کردم Big Grin
کارنامم هم ضمیمه کردم ، قبولیم اومد همینجا میزنم

اگه سوالی هم بود در حد خودم پاسخ میدم
یه توضیحم در مورد کارنامه که این مشترک تقریبا پایین ترین مشترکی بود که تو آزمایشیا زدم وحتمالا اگه طبق معمول ۴۰ میزدم رتبم نزدیک ۲۰ میشد، ولی در هر صورت الان این شده که خیلیم راضیم Big Grin ایشالا که یه جا خوب قبول میشم Tongue
نکته : چیزی که واضحه اینکه این نتایج و نظرات نسبت به من صادقن با پیش زمینههای درسی و سطح توان ذهنی من ، پس شاید برای شما دقیقا مطابق این نباشه، ضمنا من کتابهایی که خودم خوندم و نظر دادم دیگه، شاید یه کتابی باشه که من کلا نخوندم و خیلی بهتر از اینا باشه.
کارشناسیمم آی تی شریف بودم ولی بصورت کلی آدم درس خونی نبودم، یعنی اصن هدفم درس خوندن نبود تو کارشناسی، آخرش تازه فهمیدیم چه خبره!

توضیح کلی هم اینکه به نظرم گسسته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و تو تابستون بخونید و تستشم بزنید
کتابهایی که من خوندم :
زبان : «سری عمومی ارشد» که «سری عمران» هم بهش میگن کتاب خیلی خوبیه کلمات ۵۰۴ و اینارم توش داره گرامرهاشم کامله
ضعف: چون کلمات کنکورهای سالای پیش توش هست کنکور آزمایشی هارو خوب میزنی که جوگیر نباید بشی، ولی خوب اگر همشو خونده باشیو مسلط باشی دیگه ترسی نداری ، پس به نتایج مقطعی تو زبان بسنده نکن همینجوری لغط حفظ کن، گرامر رو میتونی بزاری اول مهر یا آخر تابستان بخونی

گسسته: کلا از سخت ترین و بیقاعده ترین درسای کنکور به نظر من باید براش زحمت نسبتا خوبی بکشی و نتیجه اونقدرها مطلوب نیست ولی چاره ای نیست اصلا نباید فکر ول کردنش به زهنت نزدیک شه
پیشنهاد من : کتاب گسسته پوران پژوهش و خوب بخون حتی مثالهای داخل فصلشو چون تستهای کنکور استاندارد کاملی ندارن و صرفا هر چی مثال بیشتر دیده باشی بهتره ، به نظر من باید آروم بخونی و با حوصله ولی همونطور که گفتم تا آخر تابستان تمومش کرده باشی

ساختمان دادهها: درس منطقی و خطی که مقدار کمی درسنامه و کلی تست داره، اگر تو دانشگاهم علاقه نداشتین بهش (مثه من) احتمالا الان علاقه مند میشین، یکی از پایه هایه بالا زدن درصد دروس مشترک، من مقسمی و خوندم که خوب بود هم از درس نامش هم از تستاش راضی بودم

طراحی الگوریتم: این هم مثه DS اگر علاقه مند نبودین مثه من، علاقه مند خواهید شد و کمککار بالا بردن درصد دروس مشتر هست، من مقسمی خوندم و راضی بودم

مهندسی نرم افزار: نسبتا حفظی ولی نه اونقدری که در ابتدای امر به نظر میرسه، به نظر من باید چندین بار کتاب و کامل بخونید بارهای اول نه به نیت حفظ کردن فقط به نیت درک ساختار مطالب و آشنایی با مفاهیم اصطلاحات بارهای بعدی دقیقتر به نظر من یه بار تا قبل تابستان روخوانی کنید یه بار تو تابستان یه بارهم مهر تا کنکور که بار آخر جدی و با جزئیات به همراه تست و مرور هست من مقسمی خوندم چون خیلی کتاب رو خلاصه و جمع بندی کرده شاید تو درک مفاهیم دچار مشکل شین مگر اینکه قبلا آشنا باشین ولی اگر چندبار و آروم به نیت یادگیری خونده باشین کتاب خوبیه من پوران پژوهشم داشتم که به نظرم مقسمی بهتر بود براهمین مقسمی رو خوندم

شبکه: من پارسه خوندم که خیلیام توصیه میکنن، ولی انقدرها هم آش دهن سوزی نیس به خصوص فصلهای اولش که مباحث بی ربط انتقال داده رو آورده ، خیلی جاهام توضیح زیادی و جزئیات بلا استفاده گفته ولی در کل کتاب بدی نیستی، ذکر این نکته هم لازمه که من چون کارشناسی شبکه رو خوب پاس کردمو علاقه مند بودم پایه خوبی داشتم و بیشتر مطالب برام تکراری بود.
کتاب راس رو هم خیلیا توصیه میکنن میگن که جدیدا بعضی سوالات مستقیما از این کتاب در میاد ولی من چون تو کارشناسی همینو خونده بودم و قطرشم زیاده حال نداشتم دوباره بخونم ولی بصورت کلی کتاب عالیه و بدرد دنیا میخوره :دی (میتونید تو تابستان به عنوان کتاب مرجع مطالعه کنید، من پی دی افشو دارم اگر خواستید)

مبانی مدیریت: به نظرم اگه درصد بالای ۸۰ میخواید که تراز ببره بالا باید مثه مهندسی نرم یه بار الانا روخونی کنید یه بار تابستون رو خونی یه بارم برا کنکور بخونید، اگرم ۵۰ تا ۸۰ مناسبه براتون دوبار بخونید، بایه بار خوندن نزدیک کنکور هم راحت ۴۰ میزنید، پس این آخری رو از دس ندید

برا سیستم عامل من پارسه خوندم که مثه بقیه کتابای پارسه مشکلش اینکه زیادی توصیح میده و الکی شرح و بست میده ولی خوب بد نبود و در کل راضیم البته سیستم عاملم مثه شبکه چون علاقه داشتم نسبتا پایم خوب بودو مطالبو بلد بودم

برا دی بی که من تو دانشگاه از کتاب دکتر روحانی خونده بودم و تقریبا هیچی نفهمیده بودم کتاب مقسمی و خوندم که خیلی خوب بود هم از دی بی خوشم اومد هم تستشو خوب زدم اینم درسیه که تقریبا باید همه تستاشو تو کنکور درست بزنید که اختصاصی و بکشه بالا

برا هوش من چون تو دبیرستان (دانشگاه) پاس نکرده بودم باید از صفر میخوندم کتاب راهیان ارشد گرفتم که واقعا خوب بود هم توضیحاتش هم مثالاشو تستاشو جواباش، حالا اگه شما آشنایی دارین با این درس شاید منابع بهتری باشه، البته این اصلا مشکل زیاد یا ابتدایی توضیح دادن نداشت و مناسب کنکور بود

معماری هم من اشتباه کردم ول کردم شما ول نکنید چون راحت میتونید تو اوردر ۴۰ درصد بزنید بیشتر بخواید باید زحمت بکشید براش، من یه مقداری که خوندم از رو پوران پژوهش خوندم که کتاب خوبی بود و خوب توضیح داده بود
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ
تجارب شخصی رتبه ۵۸ it
خیلی خوب بود

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۴۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۴,۸۹۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۹ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  درخواست حل تست IT_87 maryam_en ۱ ۱,۴۷۹ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۸۹۰ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۱۱۳ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
Smile تجارب من (۲۸ هوش، ۲ علوم) ~FatemE~ ۱۲ ۸,۸۹۳ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  رتبه ۴۵۰۰ نرم افزار..(تجربه شخصی متفاوت) Milad_Hosseini ۰ ۲,۷۲۹ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  دانشگه های مجاز با رتبه ۸۳۸۴ هوش و رتبه ۸۷۳۲ ای تی(شبکه) roshi65 ۲ ۲,۶۷۸ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roshi65
  مصاحبه و تجارب داوطلبین سال ۱۳۹۶ Masoud05 ۰ ۲,۸۲۳ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close