زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جوابهای کنکور آزاد نرم افزار ۹۳

ارسال: #۱۶
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط bihamegan.)
RE: جوابهای کنکور آزاد نرم افزار ۹۳
(۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  از نظر من سوال ۳ میشه ۳

ظاهرا سر سوال ۳ نظر های مختلفی هست چون یکی از دوستان توی یه تایپیک دیگه نظرش گزینه ۴ بوده من گزینه ۱ رو زدم چون به این دلیل که فلاپی دیسک ها و هارد دیسک ها زیر مجموعه ی حافظه های ثانویه هستن پس اگه این گزینه ها یکیشون جواب باشه ۲ تای دیگشون هم می تونن جواب باشن.
البته من توی یکی از وب لاگ ها هم دیدم این موضوع رو که واستون قرار می دم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir-m89
ارسال: #۱۷
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)bihamegan نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  از نظر من سوال ۳ میشه ۳

ظاهرا سر سوال ۳ نظر های مختلفی هست چون یکی از دوستان توی یه تایپیک دیگه نظرش گزینه ۴ بوده من گزینه ۱ رو زدم چون به این دلیل که فلاپی دیسک ها و هارد دیسک ها زیر مجموعه ی حافظه های ثانویه هستن پس اگه این گزینه ها یکیشون جواب باشه ۲ تای دیگشون هم می تونن جواب باشن.
البته من توی یکی از وب لاگ ها هم دیدم این موضوع رو که واستون قرار می دم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام دوست عزیز
از نظر تکنیکال همه گزینه ها درست هست.
اینجا دنبال درست و غلط نبوده. دنبال بهترین گزینه بوده. من از چندین نفر پرسیدم و روی گزینه ۳ توافق کردند
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط m-m.)
این هم جواب هایی هست که من در اوردم: (البته نمیشه گفت ۱۰۰% درسته اگر نظری در مورد صحیح یا غلط بودن جوابها دارید ممنون می شم بگید)

۱-۲
۲-۱
۳-۳
۴-۱
۵-۳
۶-۲
۷-۴
۸-۱
۹-۱
۱۰-۲
۱۱-۱
۱۲-۲
۱۳-۴
۱۴-۴
۱۵-۱
۱۶-۳
۱۷-۲
۱۸-۲
۱۹-۳
۲۰-۴
۲۴-۱
۲۵-۴
۲۷-۲
۳۱-۲
۳۴-۱
۳۶-۲
۳۷-۲
۳۸-۱
۳۹-۴
۴۰-۳
۴۱-۲
۴۲-۳
۴۴-۱
۴۵-۳
۴۷-۲
۴۸-۱
۴۹-۳
۵۰-۲
۵۱-۴
۵۲-۲
۵۳-۴
۵۶-۱
۵۷-۱
۵۸-۱
۵۹-۴
۶۰-۳
۶۴-۴
۶۹-۱
۷۰-۴
۷۱-۱
۷۲-۴
۷۳-۲
۷۴-۴
۷۵-۳
۷۶-۳
۷۷-۳
۷۹-۴
۸۰-۳
۱۰۱-۴
۱۰۲-۳
۱۰۳-۴
۱۰۴-۳
۱۰۵-۴
۱۰۶-۳
۱۰۷-۱
۱۰۸-۱
۱۰۹-۳
۱۱۰-۴
۱۱۱-۲
۱۱۲-۱
۱۱۳-۲
۱۱۴-۳
۱۱۶-۲/۳
۱۱۷-۲
۱۱۸-۳
۱۱۹-۳
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , amir-m89
ارسال: #۱۹
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط H-Arshad.)
سلام
داداش سوال ۱ میشه مدار. من منبع انگلیسی رو چک ردم.
سوال ۱۰ میشه ۲/ در کامپایلر های مختلف این break point وجود هست
۱۲ میشه نویز و گزینه ۲ هس.همان سیگنال ناخواسته که براثر گرما و .. اینا بوجود میاد و خراب میکنه

سوال ۷۰ میشه ۴ که متاسفانه من هم زدم گزینه ۲ و اشتباه زدم
سوال ۷۱ میشه گزینه ۱/ DBMS میتونه لغو یا تائید کنه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m-m , amir-m89
ارسال: #۲۰
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  این هم جواب هایی هست که من در اوردم: (البته نمیشه گفت ۱۰۰% درسته اگر نظری در مورد صحیح یا غلط بودن جوابها دارید ممنون می شم بگید

۱۱۳-۴
سوال ۱۱۳:
گرامر، زبانی تولید میکنه که تعداد aها با cها و تعداد bها با dها برابره، برای مثال دستگاه رشته aabccd را میپذیره.
پس جواب گزینه ۲ میشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m-m , amir-m89
ارسال: #۲۱
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  این هم جواب هایی هست که من در اوردم: (البته نمیشه گفت ۱۰۰% درسته اگر نظری در مورد صحیح یا غلط بودن جوابها دارید ممنون می شم بگید)

۲-۲
من فکر می کنم جواب این سوال گزینه ۱ باشه البته مطمئن نیستم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط m-m.)
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)bihamegan نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  این هم جواب هایی هست که من در اوردم: (البته نمیشه گفت ۱۰۰% درسته اگر نظری در مورد صحیح یا غلط بودن جوابها دارید ممنون می شم بگید)

۲-۲
من فکر می کنم جواب این سوال گزینه ۱ باشه البته مطمئن نیستم

درسته من اشتباه نوشتم جواب ۲ میشه ۱ . مرسی
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  این هم جواب هایی هست که من در اوردم: (البته نمیشه گفت ۱۰۰% درسته اگر نظری در مورد صحیح یا غلط بودن جوابها دارید ممنون می شم بگید)

۱-۲
۲-۱
۳-۳
۴-۱
۵-۳
۶-۲
۷-۴
۸-۱
۹-۱
۱۰-۲
۱۱-۱
۱۲-۲
۱۳-۴
۱۴-۴
۱۵-۲
۱۶-۳
۱۷-۲
۱۹-۳
۲۰-۱
۲۴-۱
۲۵-۴
۲۷-۲
۳۱-۲
۳۴-۱
۳۶-۲
۳۷-۲
۳۸-۱
۳۹-۴
۴۰-۳
۴۱-۲
۴۲-۳
۴۴-۱
۴۵-۳
۴۷-۲
۴۸-۱
۴۹-۳
۵۰-۲
۵۱-۴
۵۲-۲
۵۳-۴
۵۶-۱
۵۷-۱
۵۹-۴
۶۰-۳
۶۹-۱
۷۰-۴
۷۱-۱
۷۲-۴
۷۳-۲
۷۴-۴
۷۵-۳
۷۶-۳
۷۷-۳
۷۹-۴
۸۰-۳
۱۰۱-۴
۱۰۲-۳
۱۰۳-۴
۱۰۴-۳
۱۰۵-۴
۱۰۶-۳
۱۰۷-۱
۱۰۸-۱
۱۰۹-۳
۱۱۰-۴
۱۱۱-۲
۱۱۲-۱
۱۱۳-۲
سوال ۶۰ هرجور حساب کنی نقص صفحه میشه ۷ تا
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)saeedmohamadinia نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  
اینطور که من حساب کردم : برای ۴ صفحه اول ۴ نقص صفحه داریم،۵ در جای صفحه ۳ میاد (چون ۳ مدت طولانی تری استفاده نشده) و ۶ جای ۴ میاد پس مجموعا ۶ نقص صفحه داریم.
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)saeedmohamadinia نوشته شده توسط:  
اینطور که من حساب کردم : برای ۴ صفحه اول ۴ نقص صفحه داریم،۵ در جای صفحه ۳ میاد (چون ۳ مدت طولانی تری استفاده نشده) و ۶ جای ۴ میاد پس مجموعا ۶ نقص صفحه داریم.

منم باهاتون موافقم ۶ تا هستش به نظرتون جواب سوالای ۶۱ و ۶۴ چی میشه من اولی رو گزینه ۳ زدم دومی رو هم ۴
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط saeedmohamadinia.)
(۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)مهرزاد ۳۳۳ نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  

منم باهاتون موافقم ۶ تا هستش به نظرتون جواب سوالای ۶۱ و ۶۴ چی میشه من اولی رو گزینه ۳ زدم دومی رو هم ۴

(۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)saeedmohamadinia نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)مهرزاد ۳۳۳ نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  

۵۸ ?

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ
جواب سوال۵۸ :

این تست ناقصه اما اگه فرض کنیم بقیه بیتهای جدول صفحه مثل حضور و غیاب و بیت M , Rو... نباشند و فقط شماره قاب صفحه در هر درایه از جدول صفحه داشته باشیم. جواب ۸ بیت میشه

سوال ۶۱ رو نمیدونم اما ۶۴ میشه ۴

تست های زبان رو دوباره چک کردم و پست قبلی رو اصلاح کردم (حداکثر یک غلط ممکن توش باشه)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز
ارسال: #۲۸
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ
یعنی واقعا کسی تا امروز نتونسته جواب همه سوالات نرم افزار در بیاره تو سایت قرار بده بقیه استفاده کنن چقدر امسال بچه ها بی حالن Confused
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ
دکتر غریبی:
هم‌افزایی فعالیت‌های دانشگاه آزاد در گرو تجمیع پردیس‌های علوم و تحقیقات و واحدهای مادر است
خبرگزاری آنا: معاون آموزشی دانشگاه آزاد تجمیع واحدهای علوم و تحقیقات با دیگر واحدهای دانشگاه را گامی در جهت قانونگرایی دانست و گفت:ادامه فعالیت پردیس‌های علوم و تحقیقات موجب رقابت منفی و مانع استفاده مناسب از امکانات دانشگاه بود.

printنسخه چاپی
به گزارش آنا، دکتر حسین غریبی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: یکی از اصول مهمی که هر سازمانی برای اداره بهتر و بقای خودش در نظر می گیرد استفاده صحیح و درست از منابعی است که در اختیار دارد.

وی با اشاره به برخی مشکلات فعالیت پردیس های علوم و تحقیقات گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از منابع بسیار زیادی مانند منابع فیزیکی، انسانی، تحقیقاتی و مالی در واحدهای مراکز استان ها و شهرستان های بزرگ برخوردار است که حفظ این منابع مستلزم عقلانیت و خرد‌ورزی است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد با اشاره به تدبیر مدیریت دانشگاه آزاد برای حل مشکل رشته‌ها و واحدهای فاقد مجوز علوم و تحقیقات، اظهار داشت: در سال‌های اخیر دانشگاه آزاد با مخاطراتی جدی روبرو بود که بر روند کیفیت دانش‌آموختگان تحصیلات تکمیلی تاثیر بسزایی داشت. از جمله این موارد می‌توان به فعالیت موازی پردیس‌های علوم و تحقیقات با واحدهای دیگر اشاره کرد. دانشگاه مجبور بود هزینه مضاعفی را صرف ساخت فضای فیزیکی، آزمایشگاه و زیر ساخت های تحقیقاتی و پژوهشی کند.

غریبی افزود: از سوی دیگر کیفیتی که در تحصیلات تکمیلی مدنظر بود توسط پردیس های علوم و تحقیقات حاصل نمی شد. این پردیس ها تعداد زیادی دانشجو جذب می کرد اما به دلیل کمبود اعضای هیات علمی، کمبود فضای فیزیکی و تجهیزات آزمایشگاهی مجبور به استفاده از استادان مدعو، فضای فیزیکی و تجهیزات واحدهای مادر بود تا بتواند خدمات آموزشی با کیفیت ارائه دهد که این برنامه در مقام عمل با ناهماهنگی و تعارضاتی روبرو شده بود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد تصریح کرد: کیفیت مناسب خدمات آموزشی نیازمند اعضای هیات علمی کار آمد، منابع اطلاعات علمی قوی، منابع مالی و منابع فیزیکی مناسب است که این موضوع نیز یکی دیگر از نقاط ضعف واحدهای علوم و تحقیقات به شمار می رفت.

وی تجمیع واحدهای علوم و تحقیقات با واحدهای دیگر را راهکاری مناسب برای پایدار کردن رشته هایی که هم اکنون در واحدهای مراکز استانها و یا شهرستانهای دارای پردیس های علوم و تحقیقات هستند، دانست و گفت: تصور کنید ما از اعضای هیات علمی مجرب برخوردار هستیم، به آنها حقوق می دهیم اما به اندازه کافی از دانش آنها بهره نمی‌بردیم از سوی دیگر برای راه اندازی رشته های جدید مجبور به جذب استاد بیشتری هستیم که نیازمند منابع مالی جدید است.

دکتر غریبی به دیگر چالش های فعالیت واحدهای علوم و تحقیقات اشاره کرد و افزود: رشته هایی که در واحد علوم و تحقیقات تهران ارائه می شد بعضا همان رشته ها در واحدهای علوم و تحقیقات شهرستان ها نیز وجود داشت، بنابراین زمانی که از واحدهای مادر درخواست استاد می کردند با مقاومت از سوی آنها روبرو می شدند. چرا که واحدهای مادر معتقد بودند اگر هیات علمی علوم و تحقیقات توسط ما تامین می‌شود دانشجو نیز باید در اختیار ما قرار بگیرد.

وی افزود: نارضایتی دانشجویان از پاسخگو نبودن پردیس های علوم و تحقیقات برای پذیرش طرحهای پژوهش کارشناسی ارشد و دکترا در زمان مناسب و در دسترس نبودن اساتید راهنما برای هدایت پایان نامه ها از سوی دیگر به چالشی جدی برای دانشگاه آزاد تبدیل شده بود. برای کاهش این نارضایتی لازم بود که این تعارضات را به کاهش دهیم، از این رو، یک از راه کارها ادغام پردیس‌های علوم و تحقیقات در واحدهای مادر مراکز استان‌ها و یا شهرستان‌ها بود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی تجمیع پردیس های علوم و تحقیقات با واحدهای دیگر را گامی در راستای قانونگرایی دانست و خاطر نشان کرد: ادامه فعالیت رشته ها و واحدهای علوم و تحقیقات منوط به اخذ مجوز از سوی شورای گسترش وزارت علوم بود، به همین سبب از مهرماه ۹۳ امکان پذیرش دانشجو در این واحدها وجود نداشت.

وی گفت: ما در دانشگاه آزاد به دنبال هم‌افزایی هستیم اما ادامه فعالیت پردیس‌های علوم و تحقیقات نه تنها موجب هم‌افزایی نمی‌شد بلکه موجب رقابت منفی و مانع استفاده مناسب از امکانات دانشگاه آزاد شده بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۹۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۰۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۱۱۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۷۸۴ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close