زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور

ارسال: #۷۶
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ
یادش بخیر اسفند سال۹۰ بود که استخدامی بانک صنعت و معدن شرکت کردیم و بعد از واریز۶ هزار تومن گفتند ازمون فعلا کنسل شد.
هنوز هم دارن با ما تماس می گیرن برای ازمون..................
مملکت گل و بلبل به این میگن.کسی نیست به اونها بگه پول ملت و بدید یا ازمون برگزار کنید

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , virtual girl , K@online
ارسال: #۷۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ
RE: اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کاش منم میدونستم قبلش میخوندم و شرکت میکردم...امروز تصادفی ب یکی از دوستام زنگ زدم تصادفی حرفش شد گفت امروز رفته بود امتحان داد گفت خوب داده بودم برام دعا کن قبول بشم... من:!!!،
خوبه قبلش بهش گفته بودم اگه ازین ازمونای استخدامی با خبرشدی ب من هم بگو، حالا دوست صمیمیم هست!!!!دوسته داریمBig Grin

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دوستانی که گفتن امتحان نرفتیم بدیم از همین تریبون بهتون تبریک میگم ...
واقعن حیف به اون زمان وهزینه ای که گذاشتم ... خیلی مسخره بودواقعن !
تعطیلات نازنینم رو بگو از دستم رفت ..خورد تو پرم !عاخه این چی بود خبSad
حالااینا به کنار اون خانومایی که باشوهراشون اومده بودن وفکرمیکردن حالاقراره چه امتحانی بدن رو کجای دلم بذارم انصافن وجدانن! Smile))
خود منو بگو دیشب چه حسی گرفته بودم!ولی خدایی خیلی دوس داشتم بانک کارکنم خب Sad
انشاا که قبول بشین امیدداشته باشین
دوست من ک میگفت خوب داده، ازنظرشما سوالاتش چجوری بود مگه؟

عاره روی رفاقتهای امروزی نمیشه حساب باز کرد واقعا ! هرکی به فکر خودشه ! بیخیال Wink
من با یکی دوتادوستانم که از شاگرداولای دانشگاه بودن رفتیم امتحان دادیم اونا هم هیچکدوم راضی نبودن از سوالا ..
خب من بی سواد نرفته بودم سرجلسه و بیشترسوالات آزمونهای بانکی سالهای پیش رو خونده بودم انتظارم بیشتر بود .. ولی سطح این سوالا بهتر بگم چرت و پرت بود .. سوالای پایگاه داده اش رو نمیشد خوند اصن ! یا سوالی که از ساختمان داده بودن درخت قرمز و سیاه بود ! حالا این تخصصیها به کنار سوالات عمومی اش مثلا اطلاعات عمومی گفته بود نماز جمعه عیدفطر سال ۵۸ رو کی امام جمعه اش بود!! (من همین الانش نمیدونم کی هست Tongue ) یا مثلن سوالای دیگه اش هم همینطورمسخره آمیز بود ! یدونه سوال از اون کتابایی که من از کتابخونه خریدم و مربوط به بانک بود نیومده بوووود !! بعدم سوالات بانک و حسابداری هم واسه مایی که کامپیوتری هستیم و ازاین چیزا بلد نیستیم کلی داده بودن ! خواهر من رییس حسابداری یکی از اداراته بعد یکی دوتا سوال رو براش خوندم برگشت گفت این گزینه ها که همش درستن !
چن مورد دیگه هم بود که با دوستام چک کردیم دیدیم همه گزینه ها درستن !
خلاصه باگ زیاد داشت حالا دیگه نمیدونم این دوستتون چطوری میگه خوب دادم! بهرحال خدا کنه قبول شن Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , npour , Narges_rainbow , K@online , neda_Network
ارسال: #۷۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ
بانک صنعت و معدن !!!!یادش بخیر پول ما رو خوردن ولی از ازمون خبری نیست؟؟؟؟؟؟

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , virtual girl , npour , K@online , neda_Network
ارسال: #۷۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
من پارسال ۲۷ اردیبهشت آزمون بانک کشاورزی شرکت کردم و مثل بعضی از دوستان فکر میکردم پارتی بازیه اما خدا رو شکر قبول شدم اونم کی درست ۱ روز بعد از اینکه از دانشگاه آزاد قزوین به خاطر مشکلات مالی انصراف داده بودم.دوستان مطمئن باشید اگه خدا بخواد قبول میشید هیچ پارتی بالاتر از خدا نیست.البته بگم هنوز استخدام نشدم یعنی ۱۵ ماهه درگیر مراحل استخدامیم هفته پیش مصاحبه عقیدتی داشتم و شکر خدا هم قبول شدم فقط مونده پزشکی و ایشالا تا آخر شهریور مشغول میشیم.دوسصتانی که شرکت کردن امیدشون به خدا باشه و به این حرفا که در مورد پارتی و این چیزاست توجه نکنن
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱آسمان , Engineer , virtual girl , happy07 , npour , nina69 , 8Operation , AmiriManesh , chaka , sahar salehi , alime , NP-Cσмρℓєтє , hnarghani , kimiagar , نارین , sand , K@online , neda_Network
ارسال: #۸۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
من بواسطه شغلم با چندتا بانک در ارتباط هستم ، اتفاقا با قسمت کارگزینی.
تو این آزمونها نمی خوام بگم اصلا پارتی بازی نمیشه اما درصدش خیلی کمه، پس فکر نکنید چون پارتی ندارید قبول نمیشید،
اگر قصد استخدام دارید در این آزمونها حتما شرکت کنید و در صورتیکه آمادگی خوبی داشته باشید مطمئنا شانس قبولی دارید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: K@online , نارین , ana9940 , neda_Network
ارسال: #۸۱
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان
نتایج اومد، کسی قبول شده؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۹۳ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۹۹ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۹۵ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استخدام در پلیس فتا majidjan ۳۰ ۳۶,۸۱۲ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: مجیدمیرزایی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close