زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور

ارسال: #۱۶
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط Morris.)
دو سال پیش، مخابرات آزمون استخدامی گذاشت و از کل کشور ثبت نام کردند و قیمتش ۲۵۰۰۰ تومان بود. آنقدر شرکت کردند که پایگاه داده نرم افزارشون دچار مشکل شد و مجبور شدند نرم افزارو دستکاری کنند. تو قسمت سوالات مردم، پرسیده شده بود چرا آنقدر گرون ؟ جواب داده بودن چون خیلی جاهای دیگه مثل تامین اجتماعی هم گرون ثبت نام کرده (واقعا از این جوابی که دادند و اون منطق ناب پشت حرف این برادر گرامی ساعت ها مدهوش بودم Big Grin ).
من اون موقع تقریبا آماده بودم. سوالاشم ساده بود ولی حتی تو آزمون ورودی قبول نشدم. گفتم خوب دست بالای دست بسیار است. بعد که پیگیری کردم دیدم یکی از همسایه های قدیمی ما که تو سن ۲۵ سالگی تازه کاردانی کامپیوترشو تو علمی کاربردی شروع کرده بود قبول شده ! در مورد این دوستمون بگم که اگه دو تا کسر به این آدم بدید و بخواید با هم جمع کنه، مقادیر مخرجو با هم و مقادیر صورتو با هم جمع می کنه !

حالا چرا این آدم قبول شد، برای اینکه اولا پدرش پسر عموی مدیر عامل بود و دوما چند سالی بود که کارمند قرارداری محابرات بود. چرا این آزمونو برگذار می کنن، برای اینکه کارمندای قراردادیو رسمی کنن. چرا اعلام عمومی انجام می دن، چون حقوق یک سال همین تازه استخدامی ها در بیاد.

البته تو شهرای بزرگ مثل تهران شرایط کمی متفاوته ولی بدون شک تو شهرای کوچیک پارتی بازیه به طوری که خود پارتی ها هم دسته بندی می شن.

واقعا یاد این جمله می افتم که می گه : "از آب گل آلود ماهی می گیرند".
۱۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , ho3ein.59 , tabassomesayna , Mänu , sahar salehi , hotmail , iammiti , lotus , tayebe68 , mzha , fatemeh69 , maryam.raz
ارسال: #۱۷
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ
پس نتیجه میگیریم بانک رو بیخیال شیم بشینیم درسمونو بخونیم .....
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n a z a n i n
ارسال: #۱۸
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ
بانک سپه بانکی هست که تا همین اواخر در شرف ور شکستگی بوده و هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n a z a n i n
ارسال: #۱۹
۱۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
RE: اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  میگم جایی نیست نمونه سوال رایگان گذاشته باشه ؟!!!!
هم جا پولیه!!!

به آدرس زیر یه سر بزنی خالی از لطف نیس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena , n a z a n i n , 1آسمان , sahar salehi
ارسال: #۲۰
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)nahid_it نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  میگم جایی نیست نمونه سوال رایگان گذاشته باشه ؟!!!!
هم جا پولیه!!!

به آدرس زیر یه سر بزنی خالی از لطف نیس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی

خیلی ممنونShy

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ
من با حرف دوستان تقریبا موافقم
ولی من خودم شاید ۶ یا ۷ آزمون استخدامی دادم، بعضی هاش رو در حد عالی زدم و میگفتم حتما من اینجا قبول میشم، ولی نشد
اما بلاخره آزمون ۷ام توی یه اداره خوب قبول شدم و الان هم شکر خدا مشغولم، هم ادامه تحصیل میدم (دانشگاه اراک) و هم کار میکنم، به نظر من کار با درس هم منافاتی نداره، شرکت کنین، امیدتون به خدا باشه و پشتکار داشته باشین

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar , sahar salehi
ارسال: #۲۲
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ق.ظ)S_Mehrjoyan نوشته شده توسط:  من با حرف دوستان تقریبا موافقم
ولی من خودم شاید ۶ یا ۷ آزمون استخدامی دادم، بعضی هاش رو در حد عالی زدم و میگفتم حتما من اینجا قبول میشم، ولی نشد
اما بلاخره آزمون ۷ام توی یه اداره خوب قبول شدم و الان هم شکر خدا مشغولم، هم ادامه تحصیل میدم (دانشگاه اراک) و هم کار میکنم، به نظر من کار با درس هم منافاتی نداره، شرکت کنین، امیدتون به خدا باشه و پشتکار داشته باشین

دوست عزیز کار نشد نداره ولی فک میکنی چند نفر میتونن شرایط شما رو داشته باشن و مشغول به کار بشن با وجود ((بند پ ))البته منظورم به شما نیست سو تفاهم نشه ولی اصلآ به این راحتیام نیست که شما میگی .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ho3ein.59
ارسال: #۲۳
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
اقا مثلا یک مهندس نرم افزار در بانک استخدام بشه چه کارهایی تو بانک می کنه یعنی آیا مثلا کارهای کامپیوتری انجام می ده یا کارمند می شه؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا مثلا یک مهندس نرم افزار در بانک استخدام بشه چه کارهایی تو بانک می کنه یعنی آیا مثلا کارهای کامپیوتری انجام می ده یا کارمند می شه؟

معمولا کاری انجام می دید که مرتبط با سمت شما باشه (یعنی همون اسمی که باهاش استخدام شدید) ولی ممکنه هر کار اداری دیگه ای از شما بخوان و کلا چون در ادارات کاری انجام نمی شه و هیچ سمتی به تخصص و دانش احتیاج نداره و با اطلاعات عمومی هم می شه اونارو انجام داد معمولا این موضوع نگرانی نیست.
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ
مرسی از همتون که این اطلاعات رو در اختیار ما میزارین

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۲۶
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سلام
ریاضی وامار ومعارف ومبانی مدیریت چی بخونیم؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
بی خیال
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
من میخوام چند تا کتابی که تو استخدام زدنو اول بخونم تا ۱۷ مرداد. بعد اون برم سراغ کتابای کنکوری که تو استخدام نیس. مثل نرم افزار و هوش و اینا. اما میترسم هم از کنکور بمونم هم از استخدام. نظر دوستان چیه؟

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ق.ظ
کسانی استخدام شدن میتونن بهمون بگن که چه کتاب هایی رو خوندن؟
منظورم کتاب های خاص استخدامی که سوالات و مطالب مربوط رو داره، لطفا انتشارات و ... رو معرفی کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ق.ظ
اطلاعات عمومی قوی باید داشته باشید. مثلا ادبیات و معارف کاردانی ب کارشناسی و زبان هم همین طور. بقیه سوالات در حد کنکور ارشد بخونید می تونید جواب بدید

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۷۵ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۹۹ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۹۵ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استخدام در پلیس فتا majidjan ۳۰ ۳۶,۸۱۱ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: مجیدمیرزایی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close