زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج نهایی

ارسال: #۲۲۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج نهایی
امروز اومدم کارای فارغ التحصیلی رو انجام بدم
همون نگهبان دم در گفت امروز مراسم قرانی تو دانشگاه برگزار میشه همش تعطیله بهتره برگردی
حالا مراسم قرانی تا دوشنبه طول میکشه
با شناختی که از مسولین دانشگاه و مدیر گروه نرم افزار دارم حداقل یه دو هفته ای کارم طول میکشهSadSadSadSadSad
استادی که میخام پروژه پایانی رو بهش تحویل بدم رفته شمال عشق و حال تا هفته دیگه هم نمیادAngryAngry
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۲۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ
سلام دوست گرامی نگران نباش ولی حسابی پیگیر باش فکر کنم تا ۳۱ شهریور فرصت فارغ التحصیلی هست موفق باشید انشالله

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Pegasus
ارسال: #۲۲۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ
چقدر خوب بود این چند روزه ۲۴ ساعته مشغول بودم، متوجه نشدم زمان چطوری گذشت! Smile

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۲۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ
هروقت آدم استرس داره که یه چیزی زودتر اتفاق بیفته دیگه هیچی برا مشغول بودنم پیدا نمی کنه حالا فردا امتحان داشته باشی مهمون می آد دوستت بعد شونصد سال زنگ می زنه هزار تا کارم هس که باید انجام شه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , p_farhadi , yahyazahedi , hamid1989
ارسال: #۲۳۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
سنجش بالا نمیاد کمتر رفرش کنید بابا! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , azarakhsh1986 , Pegasus , Good! , yahyazahedi , elynn66 , hamid1989 , sand , mehran_rz78
ارسال: #۲۳۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  سنجش بالا نمیاد کمتر رفرش کنید بابا! Big Grin

ایول بابا !
از الان زدی دانشجوی کارشناسی ارشد !! البته چیزی هم نمونده Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Amoojan
ارسال: #۲۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط npour.)
در انتظار نتایج نهایی
نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد فردا اعلام می‌شود

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد فردا دوشنبه سوم شهریورماه اعلام می‌شود.
خبرگزاری فارس: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد فردا اعلام می‌شود

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد فردا دوشنبه ۳ شهریور ماه اعلام می‌شود.

وی افزود: در این دوره برای ۱۴۲ کدرشته امتحانی پذیرش صورت می‌گیرد که پذیرفته شدگان باید با در دست داشتن مدارک برای ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی اضافه کرد: نتیجه اولیه این آزمون در روز ۲۱ اردیبهشت ماه به همراه دفترچه راهنمای انتخاب رشته بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و از تعداد مجموع حاضران در جلسه ۳۷۴ هزار و ۷۲۶ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد ۲۳ هزار و ۳۰۱ نفر در دو کدرشته مجاز شدند.

شایان ذکر است، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته صبح و بعدازظهر روزهای ۲۳،۲۴ و ۲۵ بهمن سال گذشته در ۱۱۳ حوزه امتحانی برگزار شد که از تعداد ثبت‌نام کنندگان، ۷۸۰ هزار و ۴۷۷ نفر در جلسه حاضر بودند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , hamid1989
ارسال: #۲۳۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
بریم یه مشت فیلمی ببینیم زمان زودتر می گذره.........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sand
ارسال: #۲۳۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
من فکر میکنم دکتر توکلی اینا از مریضی خاصی رنج میبرنBig Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , p_farhadi , elynn66 , hamid1989 , ka arman , Pegasus , vahid2068
ارسال: #۲۳۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  تازه می فهمم این دلواپس های مملکت چی میکشن. من که دلم از حلقم داره میزنه بیرون که کجا قبول میشم

بابا بیخیال !!
شما که اون بالا بالاهاییی !!!Cool
۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  من فکر میکنم دکتر توکلی اینا از مریضی خاصی رنج میبرنBig Grin
نه بابا ما دانشجوها این مواقع از یه بیماری خاصی رنج می بریم
وقتی می گه دوشنبه میاد چ کاریه یه عده از صب یکشنبه تو سایت سنجش چادر زدن Big Grin
من که از صب بجا سایت سنجش رفتم تو آشپزخونه یه آبگوشت درست کردم برا ناهار،لباسای کثیفو شستم Smile کلی ظرف شستم Smile
بعدشم نشستم زبان خوندم

نهایت نهایتش بخاد زود بیادو امروز بیاد از ۶ به بعد میادCool
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989 , sand
ارسال: #۲۳۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط npour.)
من فکر میکنم دکتر توکلی اینا از مریضی خاصی رنج میبرنBig Grin
[/quote]
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  [quote='NOOSHIN61' pid='292055' dateline='1408869513']
نه بابا ما دانشجوها این مواقع از یه بیماری خاصی رنج می بریم
وقتی می گه دوشنبه میاد چ کاریه یه عده از صب یکشنبه تو سایت سنجش چادر زدن Big Grin
من که از صب بجا سایت سنجش رفتم تو آشپزخونه یه آبگوشت درست کردم برا ناهار،لباسای کثیفو شستم Smile کلی ظرف شستم Smile
بعدشم نشستم زبان خوندم

نهایت نهایتش بخاد زود بیادو امروز بیاد از ۶ به بعد میادCool

خوش به حالتUndecided من که کلی برنامه باید بنویسم چهارشنبه هم باید تحویل بدم،دریغ از یه خط کدDodgy..از صبح همش اینترنتمSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۲۳۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  خوش به حالتUndecided من که کلی برنامه باید بنویسم چهارشنبه هم باید تحویل بدم،دریغ از یه خط کدDodgy..از صبح همش اینترنتمSad
خوب نتتو قطع کن هر یه ساعت بیا یه سر بزن سایت سنجشو چک کن هم به کارت می رسی هم فکر نکنه نتیجه ها اومده باشه اذیتت نمی کنه
حالا مثلا نتیجه ها ساعت ۴ بیاد تو ساعت ۵ ببینی اتفاق خاصی میفته؟Smile
۰
۰
ارسال: #۲۳۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
در انتظار نتایج نهایی
دوستان عزیز اونایی که میگین وقتی سنجش میگه دوشنبه نتایجو می زنیم و شما میگین غروب یکشنبه نتایج رو می زنن.آیا مطمئنید؟؟ دیدید تا حالا این طوری باشه؟؟
آخه چه کاریه ؟؟یه دفعه بگن غروب یکشنبه می رنیم دیگه.
لطفا منو راهنمایی کنید ممنووووووووووووون میشم.
انشاالله همه از یه جای عالی قبول بشن و همه خوشحال Smile

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۱
۰
ارسال: #۲۴۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز اونایی که میگین وقتی سنجش میگه دوشنبه نتایجو می زنیم و شما میگین غروب یکشنبه نتایج رو می زنن.آیا مطمئنید؟؟ دیدید تا حالا این طوری باشه؟؟
آخه چه کاریه ؟؟یه دفعه بگن غروب یکشنبه می رنیم دیگه.
لطفا منو راهنمایی کنید ممنووووووووووووون میشم.
انشاالله همه از یه جای عالی قبول بشن و همه خوشحال Smile
این قدر این مساله رو دیدم که میتونم به عنوان یک قانون منتشرش کنم!شما مطمئن باشید امروز غروب نتایج میاد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid2068 , Pegasus , Amoojan , رتبه۱سال۹۴ , npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۲۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۰۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۵۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close