زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.

ارسال: #۳۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
بابا برک الله شما از حالا شروع کردین

بگید برنامه تون دقیقا چیه من از رو شما برنامه رو الهام بگیرم

CoolBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ
RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام

من امروز چهار ساعت vlsiخوندم

سلام
VLSI از رو چی و چجوری میخونید؟؟ اگه منبعی میدونید لطفا بیان کنید.
ارسال: #۳۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
Sad RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
دیشب تونستم ۱۵۰ تست از ۳۰۰۰ مساله شبکه بزنم. امروز هم تا الان صفر. مهمون اومده. مجبورم شبو نخوابم اقلا ۲ ساعت بخونم. معماری میخونم.Sad
ارسال: #۳۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ
Smile RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
بچه ها متاهلی و درس خوندن خیلی سخته. دیروز نشد بخونم. امروز از اداره الان مرخصی گرفتم اومدم خونه . برناممو برسونم. توکل به خدا. ۱ چایی میخورم و یا علی مدد شروع میکنم. راستی دوستان VLSI از چه منابعی و چجوری میخونند. من برام این درس شده کابوس..Huh
ارسال: #۳۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
تا الان ۲ ساعت شبکه خوندم. ۳۰ تا تست زدم. مربوط به OSI و TCP/IP یک ساعت هم زبان خوندم. بچه ها من زبانم ضعیفه. از اول شروع کردم. زبان عمومی. فعلا دارم مقدمات گرامر و تمرین میکنم. یعنی میرسونم؟؟؟؟؟ConfusedHuh
ارسال: #۳۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط Architecture2015.)
بچه ها از معماری کامپیوتر بحث طراحی واحد کنترل به روش سیم بندی شده رو کامل از فصل ۵ مانو خوندم. تستی هاشو از چی بخونم؟Huh

۲ ساعت معماری کامپیوتر خوندم. حالا بعد استراحت دوباره میرم سراغش. بچه ها به نظرتون تا آخر شهریور میشه اقلا ۳ تا درسو تموم کرد؟؟؟ البته....Undecided
ارسال: #۳۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ
Smile RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
سلام منن امروز زیاد معماری خوندم. چند تا هم تمرین حل کردم. تمرین ۱۳ فصل ۵ مانو خیلی خوبه. میشه گفت روی همرفته امروز ۴/۵ ساعت معماری کامپیوتر خوندم. واسخ خودم قابل قبول بودSmile
ارسال: #۳۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ
Sad RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
دوستان چرانمیان و نمینویسن که یه کم محیط رقابتی تر بشه. این واسه هممون خوبه ها... چقدر خوندیم با صداقت بنویسیمSmile
ارسال: #۳۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
تا الان معماری کامپیوتر خوندم. تا انتهای micro instruction از مانو. ۲/۵ ساعت مفید خوندما....Smile
فردا دوباره از اول میخونم و تست و تشریحی حل میکنم.:Confused
ارسال: #۴۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ
سلام
من وی ال اس آی کتاب صاحب الزمانی رو می خونم.

دیروز معماری پترسون رو شروع کردم
امروز هم تو برنامه م هست.
ارسال: #۴۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام

سلام خیلی ممنون . همون که انتشارات شیخ بهایی چاپ کرده؟ با فرشاد صفایی و محمود فتحی نوشتن؟؟؟؟
ارسال: #۴۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
منم امروز لایه فیزیکی شبکه رو از کتاب تننباوم خوندم ۲/۵ ساعت. ولی باید زیاد کار کنم. فردا از رئیسمون اجازه گرفتم. از صبح معماری و شبکه رو مرور میکنم و تست مربوطه رو میزنم.Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , ppositiveenergy
ارسال: #۴۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ
من هم کارمند ام، هم یک مادر با یه عالمه وظایف خانه داری! اما خب تصمیم گرفتم برای دکترا بخونم. از شنبه هم شروع میکنم، میام اینجا میگم هرروز چقدر خوندم، اگرچه که ماکزیمم روزی سه ساعت می تونم بخونم.

تا اول آبان به خودم فرصت میدم اگر خوب خوندم، سراسری شرکت میکنم، اگر ببینم خوب پیش نمیره میرم سراغ آزاد و درسهای آزاد را شروع می کنم.

برام دعا کنید که بتونم از عهده ی چند تا هندوونه با هم بربیام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , amironline
ارسال: #۴۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام

سلام خیلی ممنون . همون که انتشارات شیخ بهایی چاپ کرده؟ با فرشاد صفایی و محمود فتحی نوشتن؟؟؟؟
سلام همون که با فرشاد صفایی و محمود فتحی نوشتن.
ارسال: #۴۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
سلام بچه ها من خیلی ناراحتم. امروز یه حادثه پیش اومد نتونستم بخونم. فقط ۲ ساعت زبان لغت خوندم. از الان شرو میکنم. مرورو میزارم فردا. ولی تمرکز ندارم. برم یکم مدار منطقی بخونم. ConfusedUndecidedSad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۹۰۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۶۹ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۰۵ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۸۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۹۷ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close