زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر درصد منفی در رتبه

ارسال: #۱۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ
تاثیر درصد منفی در رتبه
سلام...بنظر من تاثیر زبان خیلی کم...با وجود اینکه زبانم خوب بود و وقت بیشتری واسه زبان گذاشتم تا ریاضی... درصدم -۱ شد.... اما تخصصی و اصلیم خوب بود و رتبم ۲۲۰ شد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
تاثیر درصد منفی در رتبه
من امسال دروس معماری همینجوری شانسی زدم منفی ۸ در اومد و رتبم تو گرایش معماری ۹۹۲ شد
یکی از دوستام شانسی زد شده بود ۲۷ درصد مثبت رتبشم حدودای ۱۵۰ اومده بود!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sana2014
ارسال: #۱۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط sana2014.)
RE: تاثیر درصد منفی در رتبه
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ)porya11 نوشته شده توسط:  سلام...بنظر من تاثیر زبان خیلی کم...با وجود اینکه زبانم خوب بود و وقت بیشتری واسه زبان گذاشتم تا ریاضی... درصدم -۱ شد.... اما تخصصی و اصلیم خوب بود و رتبم ۲۲۰ شد

می شه لطف کنید درصداتو بنویسید
من فک کنم مربوط به همون نزدیک بودن به میانگین باشه یعنی ۱- با ۴- خیلی فرق کنه
وگرنه منظورم به تاثیر زبان نیس منظورم اینکه وقتی منفی بزنی و خیلی از بقیه فاصله داشته باشی همین زبان ضریب ۱ می تونه رتبه اتو خیلی پرت کنه.

با
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ق.ظ)eng_majid نوشته شده توسط:  من امسال دروس معماری همینجوری شانسی زدم منفی ۸ در اومد و رتبم تو گرایش معماری ۹۹۲ شد
یکی از دوستام شانسی زد شده بود ۲۷ درصد مثبت رتبشم حدودای ۱۵۰ اومده بود!!!
والا اون دوستتون دیگه آخر شانس بوده...
من اشتباهم این بود که سوالای ۵۰ ۵۰ ام زدم وگرنه طمع نکرده بودم همون ۴ تا سوال که مطمئن بودمو زده بودم الان
رتبه ام خیلی بهتر بود.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
تاثیر درصد منفی در رتبه
زبان اتفاقاً خیلی تعیین کننده هست. به خصوص وقتیکه سوالات زبان ساده‌تر باشند و میانگین بالا باشه، خیلی تعیین کننده میشه. زبان یکی از عوامل تغییر در رتبه است. اما مثلاً در رشته‌ی IT دروس مشترک با ضریب ۴ تأثیر بیشتری نسبت به زبان داره و ۵ درصد در مشترک با ۵ درصد زبان برابر نیست.

اما زبان یک عامل رقابتی هست و به بالا بردن تراز کمک میکنه. حالا مشخصاً اگر زبان منفی باشه، تأثیر منفی خیلی زیادی در تراز داره

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , abji22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۳۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۱۳۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۱۸ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Tongue درصد های رشته نرم افزار و الگوریتم دکتری ۹۷ amir5107 ۱۰ ۷,۴۹۵ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۲۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
Exclamation فروش کتاب های ارشد کامپیوتر با بیش از ۵۰ درصد تخفیف csun ۱ ۲,۲۸۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Elham Pr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close