زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید.

ارسال: #۶۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید.
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  استیوجابز تکرار نشدنیه.
تیم کوک اپل رو پرسودتر از قبل کرد
اما نوآوری آنچنانی نداره اپل الان.
یه زمانی هیچ برند دیگه ای نمیتونم عرض اندام کنه در مقابل اپل اما الان همه شدن رقیب اپل
تعداد رقبا وقتی زیاد میشه یعنی سطح کارها آنچنان فرقی با هم نداره.
کاش اقلا به جای کوک، سینا تمدن میشد مدیر اپل. سال ها قبل تر از کوک با جابز بود و شاید اپل بهتر از اپلی بود که الان هست. اپل اگه تغییری نکنه بعید نیست تا ده سال آینده بتونه اصلا خودش رو مطرح کنه. (البته این نظر منه ممکنه اونایی که اپل دارن مخالف باشن با کل حرف های من)
خلاقیت اپل از تجاری کردن طرح‌هایی بود که قبلا بودن و اختراع شده بودن فقط با سیاست و تبلیغات تونست مردم رو جذب کنه
جابز یه مدیر موفق بود و عالی بود ولی خدمات زیادی به دنیای کامپیوتر و فناوری نکرد مهندس و برنامه‌نویس نبود مدیر خوبی بود، مهندس پشت اپل استیو وزنیاک بود.
اپل از نظر سخت‌افزاری، ابزارهای قویی داره ولی به دلیل سیاست انحصار طلبانه خود شرکت به هیج وجه حاضر نیستم از ابزار‌هاش استفاده کنم. از نظر من یکی از بدترین شرکت‌های دنیای فناوری هستش.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , پوونه
ارسال: #۶۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ
چن وقت پیش دوستم دنبال لپ تاپ میگشت بعد از سرچ فراوان به یه مدل وایو رسیدم و نقد و بررسی و نظرات بقیه رو.که خوندم واقعا عالی بود و با معیارای دوستم میخوند،الانم.گرفته و.کاملا راضیه...کیفیت=وایو..
ارسال: #۶۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  استیوجابز تکرار نشدنیه.
تیم کوک اپل رو پرسودتر از قبل کرد
اما نوآوری آنچنانی نداره اپل الان.
یه زمانی هیچ برند دیگه ای نمیتونم عرض اندام کنه در مقابل اپل اما الان همه شدن رقیب اپل
تعداد رقبا وقتی زیاد میشه یعنی سطح کارها آنچنان فرقی با هم نداره.
کاش اقلا به جای کوک، سینا تمدن میشد مدیر اپل. سال ها قبل تر از کوک با جابز بود و شاید اپل بهتر از اپلی بود که الان هست. اپل اگه تغییری نکنه بعید نیست تا ده سال آینده بتونه اصلا خودش رو مطرح کنه. (البته این نظر منه ممکنه اونایی که اپل دارن مخالف باشن با کل حرف های من)
خلاقیت اپل از تجاری کردن طرح‌هایی بود که قبلا بودن و اختراع شده بودن فقط با سیاست و تبلیغات تونست مردم رو جذب کنه
جابز یه مدیر موفق بود و عالی بود ولی خدمات زیادی به دنیای کامپیوتر و فناوری نکرد مهندس و برنامه‌نویس نبود مدیر خوبی بود، مهندس پشت اپل استیو وزنیاک بود.
اپل از نظر سخت‌افزاری، ابزارهای قویی داره ولی به دلیل سیاست انحصار طلبانه خود شرکت به هیج وجه حاضر نیستم از ابزار‌هاش استفاده کنم. از نظر من یکی از بدترین شرکت‌های دنیای فناوری هستش.
حرف دل من رو زدی ... البته به نظر من اون سخت افزار قوی هم تمام شد

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۶۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ
لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید.
در پیرو حرف دوستان راجع به جابز توصیه میکنم فیلم جابز رو ببینید.دقیقا به حرف دوستومون میرسید.

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  جابز یه مدیر موفق بود و عالی بود ولی خدمات زیادی به دنیای کامپیوتر و فناوری نکرد مهندس و برنامه‌نویس نبود مدیر خوبی بود.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۸۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۸۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۸۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۳۸ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۴۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۸۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close