زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های ارشد ۹۳

ارسال: #۱۸۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
RE: قبولی های ارشد ۹۳
سلام دوستان
رتبه ۲۱۰ معماری -> روزانه دانشگاه اصفهان
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989 , happy07 , neda_Network , Morris , احسان مومنی , Engineer , fum_com , hnarghani
ارسال: #۱۸۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ)qweali نوشته شده توسط:  با ۴۹۰ معماری کامپیوتر باهنر کرمان البته شبانه قبول شدم.کسی میدونه امکانش هاست که بتونم واسه یکی از دانشگاه های شمالی انتهالی یا مهمان بگیرم؟

باهنر دانشگاه خیلی خوبیه البته راه دوری هم خیلی سخته
اره خیلی واسم دوره!!من زیاد با این دانشگاه آشنایی ندارم.مثلا در چه حدی هست این دانشگاه؟
راستی به شبانه ها خوابگاه میدن یا نه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , happy07 , neda_Network , Morris , hnarghani
ارسال: #۱۸۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ
قبولی های ارشد ۹۳
من با رتبه ۷۵۶ نرم‌افزار پردیس دانشگاه تهران توی کیش قبول شدم. Sad Sad :.(
با ۴۲۱ معماری انتخاب‌هام دانشگاه شیراز و اصفهان بود که نه شبانه و نه روزانه قبول نشدم.
لینک کارنام:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باید رفت!...Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , happy07 , neda_Network , Morris , Engineer , hnarghani
ارسال: #۱۸۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط mmuid.)
بنام مهربانترین

وبا درود وعرض سلام خدمت همگی شما مانشتی های گرامی
به همتون تبریک همیشه شاد و پروتوان باشید و نیز با آرزوی تحقق تمام آرمانهای عزیزانی که امسال وارد دوره ارشد نشدند ناراحت نباشید هنوز خیلی زندگی فراز و نشیب داره مهم آن هست که نا امید نشید و محکم بسوی آینده انشالله بس درخشان خود پیش روید
البته من هم شق القمر نکردم مجازی شیراز ام ای اس (مدیریت سیستمهای اطلاعاتی قبول شدم) (رتبه کمترم ۸۰۰ بود)تا خدا چه خواهد در هرحال شکر بیکران خداوند همیشه مهربان !

با سلام مهم کد قبولی است از روی کد معلوم هست

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , neda_Network , Morris , Engineer , hnarghani , آرمانا
ارسال: #۱۸۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ق.ظ)reskandarinia نوشته شده توسط:  سلام
با تبریک فراوان به همه دوستان
منم با رتبه ۱۰۸ هوش شهید چمران اهواز قبول شدم.
البته بدلیل مشکلات شخصی انتخاب اولم بود ولی بازم فکر نمیکنم همون مشکلات شخصی بهم اجازه ثبت نام بده.

اول تبریک ولی
HuhHuhHuhHuhHuhHuh
آخه چرااااااا با ۱۰۸؟/؟؟؟؟؟ چمرااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چمراااااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون دوست من
حقیقتش نمیتونستم از شهر خودم خارج بشم و باید توی اهواز می موندم ولی الان یه شرایطی پیش اومده که احتمالا مجبورم کلا انصراف بدم متاسفانه.
به هوش خیلی علاقه داشتم و خیلی دوست داشتم که توی این زمینه ادامه تحصیل بدم ام ظاهرا نمیشه.
البته اینم بگم که یه ارشد نرم افزار از دانشگاه آزاد دارم !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , neda_Network , Morris , mahshidq , Engineer , hnarghani , mrsh1372 , آرمانا , Victoria
ارسال: #۱۸۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط matias.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ)qweali نوشته شده توسط:  اره خیلی واسم دوره!!من زیاد با این دانشگاه آشنایی ندارم.مثلا در چه حدی هست این دانشگاه؟

دانشگاه خوبیه استاداشم خوبن.. البته به نظر من تو ارشد همه چی به دانشجو و تلاش و پشتکارش ربط داره.... در مورد خوابگاه هم تا جایی که جا داشته باشن میدن.. زود ثبت نام کردن خیلی مهمه! شما پیگیر ثبت نام باش در عین حال دنبال انتقالی و جابه جایی هم باش
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarehkar , happy07 , Morris
ارسال: #۱۸۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط sarehkar.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ)qweali نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ)qweali نوشته شده توسط:  با ۴۹۰ معماری کامپیوتر باهنر کرمان البته شبانه قبول شدم.کسی میدونه امکانش هاست که بتونم واسه یکی از دانشگاه های شمالی انتهالی یا مهمان بگیرم؟
باهنر دانشگاه خیلی خوبیه البته راه دوری هم خیلی سخته
اره خیلی واسم دوره!!من زیاد با این دانشگاه آشنایی ندارم.مثلا در چه حدی هست این دانشگاه؟

من از کاشناسیش خبر دارم تا حدودی
بله میدادن اطراف دانشگاه و در سطح شهر هم خوابگاه زیاده خوابگاه دانشگاه هم چسبیده به خود دانشگاه متاهلی هم میدن
برادر من روزانه بود( کارشناسی )ولی تو خوابگاه بند نشد خودم هم یکبار رفتم تو خوابگاه پیش یکی از دوستام خیلی اتاق هاش کوچیک بودUndecided ولی نظم داشت البته به شخصه از خوابگاه پسرها خبر ندارم Big Grin

خودم خیلی باهنر رو دوست دارم دانشگاه قشنگیه به نظرم البته یه ترم هم توش درس خوندم

از سطحش اطلاعی ندارم ولی مطمئنم پایین نیست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Morris , آرمانا
ارسال: #۱۸۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
فکرشم نمیکردم قبول شم مطمئن بودم که مردود میشم
کل انتخابم امنیت اطلاعات بود
البته جاببم که قبول شدم نمیدونم ....
موسسه غیر انتفاعی ایرانیان تهران
خواهش میکنم نظرتونو بگین
به همه عزیزان تبریک میگم
موفق باشید

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Morris , Engineer , hnarghani
ارسال: #۱۸۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۷۵۶ نرم‌افزار پردیس دانشگاه تهران توی کیش قبول شدم. Sad Sad :.(
با ۴۲۱ معماری انتخاب‌هام دانشگاه شیراز و اصفهان بود که نه شبانه و نه روزانه قبول نشدم.
لینک کارنام:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی برام سواله چرا با رتبه ۳ رقمی پردیس زدی ؟!Huh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Morris
ارسال: #۱۹۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
قبولی های ارشد ۹۳
۳۴۴ گرایش اول ، ۱۳۴ گرایش دوم
علوم کامپیوتر
مجازی شهید بهشتی

شانسی برای شبانه های شهرستان داشتم؟ چون هیچ کدوم رو نزدم.
راستی اگر کسی از هزینه هاش خبر داره میشه بگه ؟ ممنون میشم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Morris , Engineer
ارسال: #۱۹۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ
سلام دوست گرامی

شاید تو تکمیل ظرفیت بتونی با قبولی در رشته های بهتر نتیجه بگیری
شهریه مجازی حدود ترمی تا ۳ تومان هست و معمولاً بین ۸۰۰تا ۱۴۰۰ را اول میگیرند من فکر کنم شما خوب ترتیب انتخاب رشته ها را رعایت نکردی میتونستی جاهای خیلی خوبه دیگه هم قبول بشی ولی خوب حسرت بی فایده هست وباید نگاه به آینده داشت در هرحال موفق باشی اگه برای سال دیگه هم تلاش کنی انشالله رتبه زیر ۵۰ یا بهتر میاری

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarehkar , npour , happy07 , Morris , hnarghani
ارسال: #۱۹۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
اره کلیم ناراحته که چرا خواجه رو زیر این گذاشته و از این رشته خوشش نمیاد..!!! اما شاید شبانه باشه ازش نپرسیدم که روزانه یا شبانه
از همکلاسی های خودم در دوره لیسانس..

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  من اول امیر کبیر و تهران روزانه و شبانه بعد تربیت بعدش همین تجارت خواجه
علم و صنعت و تهران سامانه های شبکه ای...

یکی از دوستان با رتبه ۱۵۸ سامانه های شبکه ای دانشگاه تهران قبول شده...

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  اینم کارنامه من

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  دوستان عزیر سلام ...
اووول به همتوون تبریک میگم ...
خودم هم ۱۵۵ ایتی بودم

روزانه تجارت خواجه نصیر اوردم..Smile خدا رو شکر...

اولویت هات چجوریه؟؟

چرا من با ۱۱۷ سامانه های شبکه ای رو قبول نشدم پس؟؟؟؟مطمئنی؟؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , happy07 , Morris , narjesk , hnarghani
ارسال: #۱۹۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
قبولی های ارشد ۹۳
با عرض سلام خدمت دوستان
با رتبه ۱۱۷ شبکه فردوسی مشهد قبول شدم
اولین انتخابم بود و خدارو شکر میکنم
برای همه آروزی موفقیت دارم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , happy07 , Morris , yahyazahedi , احسان مومنی , msalehi1991 , Engineer , hnarghani , hamid1989 , neda_Network
ارسال: #۱۹۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ
قبولی های ارشد ۹۳
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۷۵۶ نرم‌افزار پردیس دانشگاه تهران توی کیش قبول شدم. Sad Sad :.(
لینک کارنام:

خیلی برام سواله چرا با رتبه ۳ رقمی پردیس زدی ؟!Huh
پردیس انتخاب ۱۰۰ام من بود Sad گفته بودن با رتبه معماریم شبانه اصفهان میارم که نشد Sad الان دیدم یکی با همین رتبه صنعتی کرمان آورده Tongue
مگه با این رتبه‌های من میشد جای خوبی قبول شد؟ به تکمیل ظرفیت امید داشته باشم؟
غیرانتفاعی و مجازی نمی‌خواستم برم Sad Sad

باید رفت!...Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarehkar , happy07 , Morris , yahyazahedi , Engineer , hnarghani , hamid1989
ارسال: #۱۹۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
قبولی های ارشد ۹۳
۱۰۷ آی تی
دانشگاه تهران گرایش سامانه های شبکه ای روزانه ( محل تحصیل دانشکده علوم فنون)

همکلاسی نداریم از بچه های مانشت ؟؟؟؟؟؟؟؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , narjesk , yahyazahedi , احسان مومنی , Engineer , hnarghani , hamid1989 , neda_Network , آرمانا , Lonely Palm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۲۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۷۱۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۸۸۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۰۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۵۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۸۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۶۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۰۳ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close