زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسیقی

ارسال: #۶۱
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ ب.ظ
RE: آهنگ تیتراژ پشت کنکوری ها
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از خودم می پرسم تا چند سالگی باید کنکور بدمSad
شما امسال قبولیWink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , mohammadali1990
ارسال: #۶۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط esisonic.)
آهنگ تیتراژ پشت کنکوری ها
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از خودم می پرسم تا چند سالگی باید کنکور بدمSad

منم یا mthsh ... موافقم...شما تلاش کن...عمرا ً بی نتیجه بمونی...
آخر آهنگ رو خوب گوش کن :

یکی همیشه با تو هست *** مثل صدا مثل نفس

موفق باشی Wink

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , mosaferkuchulu , mohammadali1990
ارسال: #۶۳
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ق.ظ
منم دارم به این فکر می کنم که تا کی باید کنکور بدم!
بعضا میگم برم آزاد اما از طرفی دوست دارم سراسری بخونم!
از طرفی می ترسم موقعیتی که الان برای ادامه تحصیل دارم و سال بعد دیگه نداشته باشم!
پارسال به امید سراسری، آزاد نرفتم و حالا بدتر از پارسال!
تازه امسال آزاد و زدم نرم افزار و اگه بخوام برم باید ۴ درس جدید علاوه بر درسهای it که خوندم و بخونم!
آخه چرا همه چی بهم ریخت!
یکی منو راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!
آزاد بخونم یا باز از اول!؟؟؟!؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ق.ظ)nikou نوشته شده توسط:  منم دارم به این فکر می کنم که تا کی باید کنکور بدم!
بعضا میگم برم آزاد اما از طرفی دوست دارم سراسری بخونم!
از طرفی می ترسم موقعیتی که الان برای ادامه تحصیل دارم و سال بعد دیگه نداشته باشم!
پارسال به امید سراسری، آزاد نرفتم و حالا بدتر از پارسال!
تازه امسال آزاد و زدم نرم افزار و اگه بخوام برم باید ۴ درس جدید علاوه بر درسهای it که خوندم و بخونم!
آخه چرا همه چی بهم ریخت!
یکی منو راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!
آزاد بخونم یا باز از اول!؟؟؟!؟

قصد جسارت ندارم...ولی فکر کنم شما هنوز هدفت رو انتخاب نکردی...
بهتره اول هدفت رو مشخص کنی...!!!...بعدش براش برنامه بریزی...همین...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۶۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ب.ظ
هدفم و مشخص کرده بودم اما نشد...
یجورایی سرخورده شدم.نیاز به یک تنوع توی زندگیم دارم تا از این حالت تکراری بیرون بیام!
از اینکه هر صبح بم سرکار و همش تکرار مکررات خسته شدم!
از اینکه بین ادامه تحصیلم ۳ سال وقفه افتاده خیلی عصبی ام!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , mohammadali1990
ارسال: #۶۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از خودم می پرسم تا چند سالگی باید کنکور بدمSad
شما امسال قبولیWink

مرسی از امیدتون ولی خوب چه کنیم دیگه ...ماییم و کنکوری که پر پر شد...کاش یه طوری میشد که من برم سر کار دیگه نخوام باز ارشد بدم...!!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۶۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  هدفم و مشخص کرده بودم اما نشد...
یجورایی سرخورده شدم.نیاز به یک تنوع توی زندگیم دارم تا از این حالت تکراری بیرون بیام!
از اینکه هر صبح بم سرکار و همش تکرار مکررات خسته شدم!
از اینکه بین ادامه تحصیلم ۳ سال وقفه افتاده خیلی عصبی ام!
ببین دوست عزیز...قشنگ ترین تنوع توی زندگی همین قبول شدنه...

بنده آدمی بودم که تو دوره ی مدرسه همیشه از مدرسه فرار میکردم (معدل دیپلمم ۱۳)...توی کاردانی هم الکی الکی پاس میکردم میرفت (معدل کاردانیم ۱۴)...بین هر کنکور هم یه سال درس نخوندم و وقفه انداختم...الآن باید دانشجوی ترم دوم ارشد باشم...درصورتی که دانشجوی لیسانسم.Dodgy
ولی از وقتی فهمیدم معدل ۲۰% تأثیر داره دارم درس میخونم تا معدلم بره بالا به اضافه اینکه برای کنکور هم از الآن دارم میخونم...چون منم از سرکار رفتن و درس نخوندن و این وقفه ها خسته شدم...برای همین میگم قشنگ ترین تنوع توی زندگی همین قبول شدنه...
شما هم امیدتو از دست نده و تلاش کن و به خدا توکّل کن ...

به امید قبولی تو هر دانشگاهی که دوست داری Wink

(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از خودم می پرسم تا چند سالگی باید کنکور بدمSad
شما امسال قبولیWink

مرسی از امیدتون ولی خوب چه کنیم دیگه ...ماییم و کنکوری که پر پر شد...کاش یه طوری میشد که من برم سر کار دیگه نخوام باز ارشد بدم...!!!

کار همیشه هست...ولی الآن حس برای درس خوندن داری Wink

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , nikou , mohammadali1990
ارسال: #۶۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ب.ظ
موسیقی
برای خوندن کنکور بیشتر از سه سال ارزش نداره
آخه فکر کن ۳ سال برای کنکور بخونی + ۳ سال هم خود ارشد طول میکشه=۶ سال
حالا یه آدم چقدر عمر می کنه زیاد ۶۰ سال یعنی ده درصد از عمر خودتو صرف یه مدرکی کنه که آخرشم با لیسانست فرقی نداره مخصوصا الان که تا دلت بخواد فوق لیسانس هست Smile
میشه کارای بهتری کرد مثلا یه زبان برنامه نویسی را خوب یاد گرفت یا نقاشی کرد یا موسیقی کار کرد و..................

من که دلم نمی یاد بیشتر از ۶ سال یعنی ده درصد از عمر طبیعی یه انسان را صرف یه مدرک کنم و تازه بعدش بخوام برم دنبال کار بگردم

the life is short

http://www.persianqa.tk/
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , MIT , mohammadali1990 , nina69
ارسال: #۶۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ب.ظ
موسیقی
(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  برای خوندن کنکور بیشتر از سه سال ارزش نداره
آخه فکر کن ۳ سال برای کنکور بخونی + ۳ سال هم خود ارشد طول میکشه=۶ سال
حالا یه آدم چقدر عمر می کنه زیاد ۶۰ سال یعنی ده درصد از عمر خودتو صرف یه مدرکی کنه که آخرشم با لیسانست فرقی نداره مخصوصا الان که تا دلت بخواد فوق لیسانس هست Smile
میشه کارای بهتری کرد مثلا یه زبان برنامه نویسی را خوب یاد گرفت یا نقاشی کرد یا موسیقی کار کرد و..................

من که دلم نمی یاد بیشتر از ۶ سال یعنی ده درصد از عمر طبیعی یه انسان را صرف یه مدرک کنم و تازه بعدش بخوام برم دنبال کار بگردم

the life is short
شما با سه سال خوندن برای کنکور میتونی یه رتبه ی عالی بیاری که باعث میشه تو یه دانشگاه سراسری خوب قبول بشی...سه سال هم خود مقطعت میشه که با این زمان میتونی واحد کمتری برداری که باعث بهتر شدن معدلت میشه...در نتیجه بورسیه میشی و میتونی هم دکتری تو یه کشور خوب بخونی و هم یه کار با حقوق بالا خواهی داشت...یعنی : زندگی بهتر از نمیشه ، زنگییییییییییی (مثل منصور بخونش Big Grin)

ارسال: #۷۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
موسیقی
شما نمیتونید ۳ سال ارشد رو طول بدید چون قانون عوض شده جدیدا. اگه زیاد پیشنیاز بخورید(فکر کنم حداقل ۸ واحد بود) یا تز ارشدتون زیاد طول بکشه (البته با نظر استاد راهنماتون) میتونید ۵ ترمه کنید. ضمن اینکه ارشد یه دوره میانجیه مثل دوره راهنماییه، آدم هنوز تکلیف خودشو و زمینه ای که میخاد کار کنه رو نمیدونه. وقتی موضوع تزتون رو مشخص میکنید که شناخت ندارید. تازه بعد از گرفتن چند تا درسه که علاقتون رو پیدا میکنید. تو دکترا هدفمند تر میشه. هرچه زودتر از ارشد عبور کنید به نظرم بهتره.
اگه میخواید برای ارشد وقت بذارید به نظرم همون سال اول نهایت تلاشتون رو بکنید. اگه نتیجه دلخواه حاصل نشد، سال های بعد دیگه نیازی نیست تمام وقت رو ارشد وقت بذارید بلکه کافیه از تجربه سال قبلتون استفاده کنید و ضمنا با performance بیشتری درس بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Donna , Parva , Mohammad-A , mohammadali1990 , 10:30
ارسال: #۷۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
یه آهنگ زیبا از ونجلیس
سلا به خدمت تمام دوستانی که بدون چشم داشت به هم کمک میکنن.
یه آهنگ خوب و حرفه ای(از نظر خودم) از آقای ونجلیس میذارم. پیشنهاد میکنم ۱۰ بار "با دقت" موسیقی رو گوش کنید بعد قضاوت کنید. باس هم اگه زیاد باشه که دیگه معرکه اس.
راستی دوستانی که از آهنگای بی کلام و سبک الکترونیک خوششون نمیاد دانلود نکنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موففففففففففق باشید.

خدایا افکنم در چه خدایا بنهم اندر ره --- ز هر امرت بوم راضی منم عبد و تویی قاضی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , mohammadali1990
ارسال: #۷۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط یاقوت سرخ.)
موسیقی
آهنگ بسیار زیبای یه شب مهتاب ماه میاد تو خواب از فرهاد مهراد ....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Heart

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , neilabak , nikou , **sara**
ارسال: #۷۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
RE: موسیقی

میم مثل ماه
میم مثل مریم
میم مثل مادر
کاشکی میشد بهت بگم چقدر صداتو دوست دارم
چقدر مث بچگی هام لالایی هاتو دوست دارم
سادگی هاتو دوست دارم، خستگی ها تو دوست دارم
چادر نماز زیر لب خدا خدا تو دوست دارم
کاشکی رو تاقچه ی دلت آینه و شمعدون میشدم
تو دشت ابری چشات یه قطره بارون میشدم
کاشکی میشد یه دشت گل برات لالایی بخونم
یه آسمون نرگس و یاس تو باغ دستات بشونم
لالایی… لالایی… لالالا…
بخواب که میخوام تو چشات ستاره هامو بشمارم
لالایی… لالالا…
پیشم بمون که تا ابد دنیا رو با تو دوست دارم
دنیا اگه خوب اگه بد، با تو برام دیدنیه
باغ گلای اطلسی، با تو برام چیدنیه
مـــــــــــــــادر…
مـــــــــــــــادر…

انقدر این آهنگ برام عزیزه که صدبار هم گوش بدم بازم احساستی میشم و بغض می گیرتم.

تقدیم می کنم به همه دوستان عزیز مانشتیم مخصوصا متینای عزیز،

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , انرژی مثبت , mohammadali1990 , jameshenas
ارسال: #۷۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ
RE: موسیقی
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  آهنگ بسیار زیبای یه شب مهتاب ماه میاد تو خواب از فرهاد مهراد ....

Heart

عاششششقققشششمممم!
فرهاد یه دونه است!
ارسال: #۷۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط aminamini.)
موسیقی
فرهاد یه اسطورس
اسطوره ای که دیگه تکرار نمیشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثبات حرام بودن موسیقی غنا و مطرب از قرآن mas69 ۱ ۲۷,۵۵۱ ۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: frr
Music موسیقی و درس خوندن aatwo ۴ ۴,۳۴۱ ۲۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close