زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۳۹ + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران

ارسال: #۴۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  چرا بچه ها با سهمیه مخالفن؟!
چرا بعضیا فک می کنن کسیا که با سهمیه شاگرد اولی وارد دانشگاه می شن بدون زحمت به موفقیت می رسن؟
این بنده خداها انقدر درس خوندن که رتبه اول بشن تا بتونن از سهمیه ش استفاده کنن
اون مطالعه هایی که ماا تو ماه های قبل از کنکور داشتیم این بنده خداها تو دوران دانشگاه داشتن
به نظرم کاملا منصفانه س
با سلام و ضمن احترام به کلیه دوستان موافق و مخالف این سهمیه که کاملا طبیعی است که میزان مخالفین بیشتر از موافقین است(چرا که تعداد معدل الف ها کمتر از تعداد غیرمعدل الف هاست)
هر سال در همین زمان اعلام نتیجه این بحث ها در مانشت داغ می شود و به هیچ نتیجه ای هم نمی رسد و مضررات این بحث ها بیشتر است تا سود آن! چرا که اصلا اینجا محل به نتیجه رسیدن نیست پس زیادی داستان رو حساس نکنید چون این جا مجمع صدور حکم نیست!
همیشه بین اینکه یک ایده خوب است و اینکه یک ایده خوب در اجرا با اشکلاتی رو به رو است تفاوت بسیاری است!در کشور ما حالت دوم بیشتر نمود می کنه!بنده اگر چه به شخصه کاملا به معدل الف ها احترام می گذارم و خود نیز از این سهمیه استفاده کرده ام اما معتقدم اجرای این سهمیه اگرچه به حق است اما در اجرا کاستی هایی دارد که قابل اصلاح است!
اما این دلیل نمیشود که دوستان به همدیگر توهین کنیم و ارزش تلاش چه کسی که معدل الف می شود و چه نمیشود را زیر سوال ببریم! چرا که شرایط هر فرد در هر محیط تحصیلی بسته به خودش و محیطش زمین تا اسمان تفاوت می کند که باعث می شود نباید سریع قضاوت کرد و استفاده از این سهمیه را به راحتی بی عدالتی دانست!
به هرحال این ماجرا سر دراز دارد و می توانید به تایپک های سالهای قبل سری بزنید
فرصت نیست وگرنه بیشتر بحث را باز می کردم.
به هرحال همه دوستان موفق باشید.

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , AI. , arman1993 , neda_Network , Engineer , The BesT , fa_shinobi
ارسال: #۴۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط ahoo_vahshi93.)
من از نویسنده پرسیدم شاگرد اول کدوم دانشگاه هستند ولی جوابی هنوز ندیدم!!!؟؟؟؟؟

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  چرا بچه ها با سهمیه مخالفن؟!
چرا بعضیا فک می کنن کسیا که با سهمیه شاگرد اولی وارد دانشگاه می شن بدون زحمت به موفقیت می رسن؟
اون مطالعه هایی که ماا تو ماه های قبل از کنکور داشتیم این بنده خداها تو دوران دانشگاه داشتن
به نظرم کاملا منصفانه س

فکر نمیکنم کسی با سهمیه مخالف باشه
با طریقه سهمیه دهی مخالفن
اینکه میگین شاگرد اول دانشگاه ها زحمت کشیدند و ... و حق آنهاست، من از شما سوالی دارم
آیا شاگرد اول همه دانشگاه ها زحمت کشیده اند؟؟؟
پس شما هم موافقین که سهمیه ها به زحمت کشیده ها داده شود
سوال دوم من این است
شاگرد اول موسسه های غیرانتفاعی زحمت بیشتری کشیده اند یا شاگردان دوم،سوم،چهارم و پنجام دانشگاه های شریف، امیرکبیر و ... ؟؟
۱۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , m_ok , neda_Network , Hera , PanizIr
ارسال: #۴۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
Re: RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  من از نویسنده پرسیدم شاگرد اول کدوم دانشگاه هستند ولی جوابی هنوز ندیدم!!!؟؟؟؟؟
وقتی جواب نمیده یعنی نمیخواد بگه، مگه زوره
شما چند سالتونه ؟
بچه کجایین
شغل پدرتون چیه
رتبتون چنده
معدلتون چنده
خوبه اونم اینا رو بپرسه
لطفا به حریم خصوصی احترام بذارین
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , AI.
ارسال: #۴۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ
RE: 439 + سهمیه شاگرد اولی + یه اتفاق عجیب !!! شبانه دانشگاه تهران
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)saturn2200 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  من از نویسنده پرسیدم شاگرد اول کدوم دانشگاه هستند ولی جوابی هنوز ندیدم!!!؟؟؟؟؟
وقتی جواب نمیده یعنی نمیخواد بگه، مگه زوره
شما چند سالتونه ؟
بچه کجایین
شغل پدرتون چیه
رتبتون چنده
معدلتون چنده
خوبه اونم اینا رو بپرسه
لطفا به حریم خصوصی احترام بذارین

وقتی بزرگواری اومده توی تاپیکی در مورد سهمیه شاگرد اولی حرف زده
پس داره شاگرد اولی رو توی جمعی مطرح می کنه
و سوالات در مورد این موضوع دیگه حریم خصوصی نمیشه دوست عزیز
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M
ارسال: #۵۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  من از نویسنده پرسیدم شاگرد اول کدوم دانشگاه هستند ولی جوابی هنوز ندیدم!!!؟؟؟؟؟

به نظرم کاملا منصفانه س

فکر نمیکنم کسی با سهمیه مخالف باشه
با طریقه سهمیه دهی مخالفن
اینکه میگین شاگرد اول دانشگاه ها زحمت کشیدند و ... و حق آنهاست، من از شما سوالی دارم
آیا شاگرد اول همه دانشگاه ها زحمت کشیده اند؟؟؟
پس شما هم موافقین که سهمیه ها به زحمت کشیده ها داده شود
سوال دوم من این است
شاگرد اول موسسه های غیرانتفاعی زحمت بیشتری کشیده اند یا شاگردان دوم،سوم،چهارم و پنجام دانشگاه های شریف، امیرکبیر و ... ؟؟

سلام دوست خوبم
من فک کردم دیدین، اگه پستا رو خونده باشین همکلاسی هام نظر دادن و دانشگاه مشخصه.

نه خیالتون راحت غیرانتفاعی و پیام نور نبودم.
دانشگاه صنعتی سیرجان خوندم.که سال ۸۸ از باهنر کرمان جدا شد.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۵۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  برادر شما حالت خوبه؟ خوشی؟ سرحالی!؟ Idea
و اینکه تصمیم گرفتم دیگه تو مانشت چرت و پرت ننویسم، چون وقتی چرت و پرت می نویسم، چند نفر دیگه هم میان زیر چرت و پرت من با یه چرت و پرت دیگه Big GrinBig GrinBig Grin کامنت میزنن و میشه چرت و پرت به توان ۲/ دوباره همین روند ادامه پیدا میکنه تا اینکه واقعا حرف ها به خوزعبلات Big Grin تبدیل میشه. حتی بعضی ها بعد از حذف ارسال هم به اون ارسال پاسخ میدن Big GrinBig GrinBig Grin

خلاصه خودتونو ناراحت نکنید و خوش باشید و به کارهاتون برسید.
این چه حرفیه که میزنید شما همیشه حرفاتون خیلی خوب و منطقی هست ، شما اصلا پرت وپلا نمینویسید بعضی ها افکارشون محدود هست و پرت وپلا میخونن...

멈추지 말고

My Dream is to fly
۴
۱
ارسال: #۵۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ
سهمیه شاگرد اولی از معدود سهمیه هایی هست که داوطلب براش زحمت کشیده
۷
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , anouk
ارسال: #۵۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط mt_saman.)
به نظرم کاملا منصفانه س

من توی یه دانشگاه دولتی توی تهران درس خوندم که نه انقدر معتبره که معدلم ضریب داشته باشه و نه انقدر بده که راحت بشه توش شاگرد اول شد. اونوقت من ۲ ساله که پشت کنکورم، پازسال در رشته ای که من کنکور دادم یکی با رتبه ۲ برابر من تونست دانشگاه ... قبول شه ولی من یا رتبه خیلی بهتر از اون ... قبول شدم. خوب من می تونستم برم یه دانشگاه دور افتاده که راحت تر میشه معدل اورد و درسا رو پاس کرد و شاگرد اول می شدم اونجا، اونوقت با رتبه ای که پارسال یا امسال اوردم راحت می تونستم دانشگاه تهران یا امیرکبیر روزانه قبول شم. خوب به نظر شما این عدالته؟ این که کسی زحمت کشیده که شده شاگرد اول توش بحثی نیست ولی خوب یکی یا با همون زحمت یا حتی زحمت بیشتر از اون توی یه دانشگاه دیگه شاگرد سوم هم نتونسته بشه. خوب این که مشخصه که بی عدالتیه خیلی نیاز به استدلال هم نداره.
با احترام به شما، من کلا با تاثیر هر چیزی جز خود نتیجه آزمون توی کنکور مخالفم. چه شاگزد اولی، چه ۲۰ درصد معدل، چه سهمیه کارمند بودن در وزارت علوم و آموزش پرورش و ...
بهتره به جای اینکه سهمیه های مختلف بزارن یکم عدالت آموزشی ایجاد کنن.
۱۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mahyamk , AI. , neda_Network , sadradin , PanizIr
ارسال: #۵۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
موضوع این تاپیک چیز دیگه بود:دی اما بنظر من هم بهتر بود این سهمیه به همون نوع دانشگاه داده شه. یعنی مثل ازاد. پیامنور فقط به پیامنور. روزانه به روزانه. غیرانتفاعی به غیرانتفاعی. یکم توو این مورد ناعدالتی میشه اما کسی هم زحمتهای این عزیزان رو نادیده نمیگیره. دیگه قابل انکار نیست که توو یه سری دانشگاها معدل خوب گرفتن هنر نیس. دوست خودم انصرافیه فیزیک دانشگاه تهران بود و الان معماری علمی کاربردی میخونه و خودش خندش میگیره که انقدر راحت و بی دردسر و استرس معدل الف دانشگاس. اما درکل سهمیه ای قابل قبول تر از سهمیه های دیگه س

در مورد تاپیک مطمعنا برداشته شدن همپوشانی روو اینم تاثیر داشته

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
ارسال: #۵۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  چرا بچه ها با سهمیه مخالفن؟!
به نظرم کاملا منصفانه س

من توی یه دانشگاه دولتی توی تهران درس خوندم که نه انقدر معتبره که معدلم ضریب داشته باشه و نه انقدر بده که راحت بشه توش شاگرد اول شد. اونوقت من ۲ ساله که پشت کنکورم، پازسال در رشته ای که من کنکور دادم یکی با رتبه ۲ برابر من تونست دانشگاه شهید بهشتی روزانه قبول شه ولی من یا رتبه خیلی بهتر از اون شبانه خوارزمی قبول شدم. خوب من می تونستم برم یه دانشگاه دور افتاده که راحت تر میشه معدل اورد و درسا رو پاس کرد و شاگرد اول می شدم اونجا، اونوقت با رتبه ای که پارشال یا امسال اوردم راحت می تونستم دانشگاه تهران یا امیرکبیر روزانه قبول شم. خوب به نظر شما این عدالته؟ این که کسی زحمت کشیده که شده شاگرد اول توش بحثی نیست ولی خوب یکی یا با همون زحمت یا حتی زحمت بیشتر از اون توی یه دانشگاه دیگه شاگرد سوم هم نتونسته بشه. خوب این که مشخصه که بی عدالتیه خیلی نیاز به استدلال هم نداره.
با احترام به شما، من کلا با تاثیر هر چیزی جز خود نتیجه آزمون توی کنکور مخالفم. چه شاگزد اولی، چه ۲۰ درصد معدل، چه سهمیه کارمند بودن در وزارت علوم و آموزش پرورش و ...
بهتره به جای اینکه سهمیه های مختلف بزارن یکم عدالت آموزشی ایجاد کنن.
خب الان به نفع شما شده
شما خوارزمی میخونی و رااااحت میتونی واسه دکتری شاگرد اول بشی
درصورتیکه بچه های تهران و شریف و امیرکبیر خیلی کارشون سخت تره
۴
۱
ارسال: #۵۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط mt_saman.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)saturn2200 نوشته شده توسط:  خب الان به نفع شما شده
من خوارزمی نمی خونم ولی به فرض که می خوندم. به نظر شما فوق لیسانس خوارزمی می تونه برای دکترا بره تهران یا شریف؟ دیگه نیاز به توضیح نداره که سیاست دانشگاه ها برای پذیرش دکترا به چه شکله.
۵
۰
ارسال: #۵۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط saturn2200.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)saturn2200 نوشته شده توسط:  خب الان به نفع شما شده
من خوارزمی نمی خونم ولی به فرض که می خوندم. به نظر شما فوق لیسانس خوارزمی می تونه برای دکترا بره تهران یا شریف؟ دیگه نیاز به توضیح نداره که سیاست دانشگاه ها برای پذیرش دکترا به چه شکله.
سیاست دانشگاه واسه ارشد شبیه به دکتری هست.
تازه طبق ایین نامه واسه دکتری خیلی نقش سهمیه استعداد درخشان پر رنگ تر از ارشد میشه

شاید نشه تهران قبول بشی ولی دانشگاه خودت میتونی قبول بشی
ولی بچه های شریف و تهران شانس قبولیشون توی دانشگاه خودشون کمتره چون رقابت خیلی سنگین تر از خوارزمی و .. هست

شما با یکم تلاش میتونی اول بشی و دکتری تو دانشگاه خودت ادامه بدی
اونا با کلی تلاش میتونن بعد از ۶ ترم فارغ التحصیل بشن
۱
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , npour
ارسال: #۵۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  نه خیالتون راحت غیرانتفاعی و پیام نور نبودم.
دانشگاه صنعتی سیرجان خوندم.که سال ۸۸ از باهنر کرمان جدا شد.

من یک سوال از خود شما دارم
جوابش هم طولانی نیست
شما رتبه ۴۳۹ آوردین
فرض می کنیم
شاگرد دوم شریف رتبه ۴۳۵
شاگرد دوم امیرکبیر رتبه ۴۳۶
شاگرد دوم تهران رتبه ۴۳۷

حالا سوال من اینه
شما باید دانشگاه تهران ( روزانه یا شبانه ) قبول بشین یا این سه نفری که مثال زدم؟
شما بیشتر زحمت کشیدین یا این سه نفری که مثال زدم؟
حق شماست یا این سه نفری که مثال زدم؟

ممنون میشم به سوال من جواب بدین
امیدوارم وارد حریم خصوصی نشده باشم
ممنون
۸
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , Riemann , m_ok , npour
ارسال: #۵۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط mt_saman.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)saturn2200 نوشته شده توسط:  سیاست دانشگاه واسه ارشد شبیه به دکتری هست.
تازه طبق ایین نامه واسه دکتری خیلی نقش سهمیه استعداد درخشان پر رنگ تر از ارشد میشه

شاید نشه تهران قبول بشی ولی دانشگاه خودت میتونی قبول بشی
ولی بچه های شریف و تهران شانس قبولیشون توی دانشگاه خودشون کمتره چون رقابت خیلی سنگین تر از خوارزمی و .. هست

شما با یکم تلاش میتونی اول بشی و دکتری تو دانشگاه خودت ادامه بدی
اونا با کلی تلاش میتونن بعد از ۶ ترم فارغ التحصیل بشن
برای قبولی در ارشد مگه دانشگاه باهات مصاحبه می کنه که سیاست دانشگاهی که می خوای بری تاثیر گذار باشه؟
بله می شه دانشگاه خودت دکترا قبول بشی ولی دیگه نباید به شریف فکر کنی. چون ۷۰ درصد مصاحبه تاثیر داره و دیگه آزمون تاثیر چندانی نداره و دانشگاه ها سلیقه ای عمل می کنن که این میشه بی عدالتی در بی عدالتی.
۳
۱
ارسال: #۶۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  من یک سوال از خود شما دارم
جوابش هم طولانی نیست
شما رتبه ۴۳۹ آوردین
فرض می کنیم
شاگرد دوم شریف رتبه ۴۳۵
شاگرد دوم امیرکبیر رتبه ۴۳۶
شاگرد دوم تهران رتبه ۴۳۷

حالا سوال من اینه
شما باید دانشگاه تهران ( روزانه یا شبانه ) قبول بشین یا این سه نفری که مثال زدم؟
شما بیشتر زحمت کشیدین یا این سه نفری که مثال زدم؟
حق شماست یا این سه نفری که مثال زدم؟
دوست عزیز اکثر شاگرد دوم سوم و چهارم(و حتی بیشتر بسته به ظرفیت) این دانشگاهایی که شما نام بردی اصلا کارشون به کنکور نمی کشه!یا بدون کنکور توی شریف،امیرکبیر تهران و ... پذیرش می شن یا اپلای می کنن میرن اونطرف!شما چندتا شاگرد دوم این دانشگاهها رو می شناسید که کنکور داده باشند؟!(البته من به شخصه چنین چیزی ندیدم!)اگر چنین چیزی که شما می فرمایید درست باشه بله حق با شماست!در ضمن به این نکته شما توجه نکردی که کسی که توی این دانشگاهای سطح بالا درس خونده زیر نظر بهترین اساتید کشور و طراحهای سوالاته کنکوره بوده!!پس ایشون که رتبش ۴۳۹ شده با محیط تحصیلی سطح پایین تر تلاش بیشتری کرده تا به این رتبه برسه تا اونی که دانشگاهها سطح بالا درس خونده پس حق رتبه ۴۳۹ به نظر من بیشتره!حرف من فقط یک چیزه!تنها با در نظر گرفتن چندتا فرض پیش خودمون و توجه نکردن به همه پارامتر ها قضاوت نکینم دوست عزیز!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۱۹
۵
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M , AI. , neda_Network , npour , atenaa , white bird , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۵۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close