زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در تنظیم درخواست برای انتقال

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ق.ظ
سلام دوستان
یه خواهشی داشتم ازتون. من از دانشگاه فردوسی مشهد قبول شدم و الان تحت شرایطی ( ازدواج!!! ) دوست دارم که از اونجا انتقال بگیرم به دانشگاه شهر خودمون ینی تبریز.
دیروز هم رفتم دانشگاه تبریز و از مدیر گروه پرسیدم که ایا انتقالی میپذیرن یا نه. که جواب دادن از طرف ما هیچ مشکلی نیست. از مبدا اقدام کن و درخواستی برای این کار تنظیم کن.
میشه با توجه به موقعیتی که دارم من رو در این تنظیم درخواست کمک کنین؟ چط.ر بنویسم که بیشتر تاثیرگذار باشه؟!؟
یه مورد اینه که از موضوع متاهلی استفاده کنم.
یکی انتخاب رشته هام که چندتا بعد از مشهد، تبریز رو انتخاب کرده بودم و صد در صد ازش قبول میشدم
یه موضوع هم باز رتبه م هست که به دانشگاه تبریز میرسید
یه مورد دیگه هم جانبازی ۲۴% بابا هست که میتونم مطرحش کنم. البته اگه لازم بشه و به درد بخوره!

میشه لطفا کمک کنین یه متن خوب بنویسم؟؟؟... Angel
اخه من از اولم انشام خیلی ضعیف بود! Big Grin

ممنون از همه تون Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ق.ظ
اگر تاریخ عقد قبل از انتخاب دانشگاه بوده باشه، قبول نمیکنن، مشکلی که دوستم داشت اینطور بود، میگن شما که متاهل بودی و میدونستی نمیتونی بری، حتما باید تاریخش بعد از اومدن نتایج اولیه باشه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ
RE: کمک در تنظیم درخواست برای انتقال
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  اگر تاریخ عقد قبل از انتخاب دانشگاه بوده باشه، قبول نمیکنن، مشکلی که دوستم داشت اینطور بود، میگن شما که متاهل بودی و میدونستی نمیتونی بری، حتما باید تاریخش بعد از اومدن نتایج اولیه باشه

دوست عزیز ممنون از پاسختون. در واقع همینطور هم هست. بعد از انتخاب رشته صورت گرفته! موقع انتخاب رشته و دانشگاه ها هیچ خبری نبود!!Blush برای همینم این مشکل بوجود اومده...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۸۶ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۱۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close