زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر و یک نکته جالب !!!!

ارسال: #۱۳۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط IT Pro.)
RE: شروع ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر و یک نکته جالب !!!!
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دو تا سوال:
۱- کسی متوجه شد این قضیه‌ی تأییدیه مدرک کارشناسی چیه؟ (برای بار سوم سؤال می‌کنم Big Grin)
۲- آیا مشخصات شما در سیستم تغذیه کار میکنه؟

گفتم که! انشاالله اوایل این ترم، دانشگاه بهمون نامه درخواست تاییدیه کارشناسی رو میده تا دستی ببریم دانشگاه دوره کارشناسی.

دانشگاه دوره کارشناسی نامه رو از شما میگیره و خودش طی یک نامه محرمانه تاییدیه رو برای دانشگاه ارشدمون میفرسته مبنی بر اینکه این شخص با این مشخصات با این معدل در این دانشگاه فارغ التحصیل شده ...

دانشگاه دوره کارشناسی احتمالا مبلغی برای این کار از شما میگیره (دانشگاه ما ۱۲۰۰ تومنه) پس قبل اینکه نامه رو ببرید، قبلش یه تماس بگیرید تا اگه لازم هست، مبلغ و شماره حساب رو به شما بدن و شما فیش رو هم همراهتون ببرید و دوباره کاری نشه ...

معمولا تا پایان ترم ۱ فرصت هست برای تکمیل این فرآیند تاییدیه.

برای منم سیستم تغذیه فعال نیست. البته من شبانه ام.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۳۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  ممنونم.
دانشگاه کارشناسی ما که سرش درد می‌کنه برای پول گرفتن! Smile

بازم ممنون

خواهش میکنم Smile
دانشگاه کارشناسی ما هم همینطور بود. موضوع تاپیک منحرف میشه وگرنه میگفتم چقدر پولی بود ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۳۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این آدرس گروهیه که ساخته شده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT Pro , AlBaTeh , Mohammad-A
ارسال: #۱۳۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان دیگه تاپیک جدید ایجاد ننید .. همین جا کافیه.. اینطوری پراکنده میشیم از هم...

من تهرانی هستم و الا اگر دنبال خوابگاه رفته بودم میگفتم بهتون... توروقرآن اگه کسی دنبال وام رفت بگه چی بهش جواب دادن... تورو خدا...
یکی از جالبترین دانشجو هایی هستید که تا حالا دیدم ولی آسمانت آبی نیست ها با این همه استرس
در مورد وام یکی از دوستان پرسیده بودند , گویا باید به اداره رفاهی خود دانشکده مراجعه بشه که اطلاعیه اون هم در دانشکده زده خواهد شد
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
شما زنده ای مورینیو جان Big Grin
کجا بودی ؟
خوابگاه گرفتی ؟ ما که شنبه میریم دنبالش !
۰
۰
ارسال: #۱۴۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط reza6966.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  کسی نرفت دانشکده عمران برا خوابگاه ببینه وضعیت چطوره؟
دوستانی که به محل دانشکده عمران و یا اداره خوابگاه ها مراجعه میکنند لدفا دو تا سوال من (که حتما سوال شبانه های دیگه هم هست) بپرسید و نتیجه رو اعلام کنید:
۱- برای دانشجویان ارشد شبانه شهرستانی خوابگاه تعلق میگیره یا خیر؟ در صورتی که تعلق میگیره، خوابگاه ملکی یا خودگردان؟
۲-خوابگاه خودگردان دانشگاه چه امکاناتی داره و مکانش کجاست ؟ (امکانات اساسی مثل لاندری، سرو غذا و کتابخانه و نمازخونه و... رو هم داره یا نه فقط ۴ تا آجره با چند تا تخت؟)
در مورد خوابگاه بیش از ۴ تا آجر هست Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  شما زنده ای مورینیو جان Big Grin
کجا بودی ؟
خوابگاه گرفتی ؟ ما که شنبه میریم دنبالش !
خوابگاه نگرفتم , طبق اطلاعیه که توی ساختمان مرکزی بود , گفتن برا خوابگاه ۲۲ ام
۰
۰
ارسال: #۱۴۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
حالا شنبه باید بریم کلاس ؟؟؟ یا ثبت نام خوابگاه ؟؟؟
خیلیییییییییییییی بی برنامه اس Sad(
۰
۰
ارسال: #۱۴۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ
آقا... جالبی از خودتونه... مرسی ممنون Smile

شما زیادی خونسردی.. شنبه دقیقا سر کدوم کلاس میخواید برید آخه.. اصلا نزده کدوم کلاس برگزار میشه.. Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iatii2
ارسال: #۱۴۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط reza6966.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  آقا... جالبی از خودتونه... مرسی ممنون Smile

شما زیادی خونسردی.. شنبه دقیقا سر کدوم کلاس میخواید برید آخه.. اصلا نزده کدوم کلاس برگزار میشه.. Smile
اینکه خیلی بی برنامه هستن که ۱۰۰ % حق با شماست و امیدوارم هفته اول برگذار نشه با این همه مشکلات
۰
۰
ارسال: #۱۴۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  مگه ترمک از الان باید بره سر کلاس؟ بابا کم کمش تا اول مهر همه چی تیر تو پره، اگرم نبود خوب دمکراسی کنید هماهنگی کنید که از کی کلاسا رو شروع کنید، قدرت خودتون رو دست کم نگیرید.

تیر تو پر رو برای اولین باره میشنوم.. عالی بود... حالا مگه از زبونم میفته؟؟؟ این دیگه تا آخر عمر شد تیکه کلام من.. خوشم اومد اقا خوشم اومد... تیر تو پر.. تیر تو پر.... تیر توپر...هه هه هه هه

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iatii2
ارسال: #۱۴۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط IT Pro.)
قابل توجه دوستانی که خوابگاه میخوان:
ثبت نام خوابگاه توی ساختمون مرکزی شروع شده ها!
ورودی های جدید از سه شنبه دارن خوابگاه میگیرن ...

من که شنبه صبح میرم دانشکده واسه پیگیری انتخاب واحد، وام و ... . شایدم کلاس تشکیل بشه. کسی نمیاد؟ میدونین جو دانشگاهش چطوره؟ سر وقت تشکیل میشه یا نه؟
شاید اطلاعیه شماره کلاسها رو تو خود دانشکده بزنن. چون تا اینجا اکثر کارهاشون (مخصوصا برای رشته ما) بی برنامه بوده.
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
شنبه زیاد شلوغ نکنید ، من میخام بیام زود ثبت نام کنم برم

اوکی ؟ سی ؟

اعصاب ندارم کار دست خودم میدم
۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  این خبرو که خودم برا بچه ها همین جا اعلام کرده بودم، ولی ترافیک اصلی برا شنبست، طبق اون اعلامیه هه‍هههه. شما خودت خوابگاه گرفتی؟ برنامت چیه؟ در آینده میخواهید چکاره شوید؟

خوابگاهم کجا بود! طرف با رتبه چند برابر من تو ی رشته دیگه دانشگاه خودمون روزانه قبول شده خوابگاه گرفته! ظرفیت رشته مون خیلی کمه Sad

فعلا که منتظرم ببینم دانشگاه برنامش چیه! بعد بشینم روی برنامه دانشگاه برنامه ریزی کنم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)IT Pro نوشته شده توسط:  خوابگاهم کجا بود! طرف با رتبه چند برابر من تو ی رشته دیگه دانشگاه خودمون روزانه قبول شده خوابگاه گرفته! ظرفیت رشته مون خیلی کمه Sad

ظرفیت شما کمه با ۱۹۸ قبول شدی خواجه نصیر
ظزفیت شبکه رو چی میگی ؟
۰
۰
ارسال: #۱۵۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  ظرفیت شما کمه با ۱۹۸ قبول شدی خواجه نصیر
ظزفیت شبکه رو چی میگی ؟
منظورم رشته مهندسی فناوری اطلاعات (تمام گرایش ها) بود.
طرف تو ی رشته دیگه با رتبه حدود ۶۰۰ همینجا قبول شده روزانه!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۹۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۷ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۰ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۴۵ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close