زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۸۰۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
بچه ها یه راهنمایی به نظرتون آزاد صفا دشت ارشد آزاد هوش مصنوعی ارزش خوندن داره؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj , npour
ارسال: #۱۸۰۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  بچه ها یه راهنمایی به نظرتون آزاد صفا دشت ارشد آزاد هوش مصنوعی ارزش خوندن داره؟
تو خوبه اما اگرت رو صفا دشته من نمیدونم تهران شمال برم یا نه
هوش اسمش خیلی سنگینه برام
۰
۰
ارسال: #۱۸۰۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط ladymj.)
[/quote]
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  بچه ها یه راهنمایی به نظرتون آزاد صفا دشت ارشد آزاد هوش مصنوعی ارزش خوندن داره؟
تو خوبه اما اگرت رو صفا دشته من نمیدونم تهران شمال برم یا نه
هوش اسمش خیلی سنگینه برام
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۸۰۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
امروز رفتم پاسداران می گن یه تکمیل دیگه هم اول مهر می دن
به نظرتون اینا دارن چی کار می کنن؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ladymj
ارسال: #۱۸۰۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط هدفدار.)
الان زنگ زدم دانشگاه قزوین میگن تکمیل ظرفیت نداریم Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , pedram25teh
ارسال: #۱۸۰۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  امروز رفتم پاسداران می گن یه تکمیل دیگه هم اول مهر می دن

بَده اگه یه تکمیل ظرفیت دیگه داشته باشن؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۸۰۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  امروز رفتم پاسداران می گن یه تکمیل دیگه هم اول مهر می دن
شما مطمئنید که باز هم هست؟من نمیدونم برم ثبت نام یا منتظر این تکمیل ظرفیت هم بمونم .... نمیدونید تاریخ جدید و جوابش کی میاد؟توی سایت زده از ۳۰ شهریور بریم واسه ثبت نام...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ladymj
ارسال: #۱۸۰۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ
بچه ها کسی واحد ملارد تجارت الکترونیک قبول شده؟ََ
۰
۰
ارسال: #۱۸۰۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط m.mosallaei.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چقدر اوضاع ثبت نام توی علوم تحقیقات به هم ریخته بود! :O
ولی من امروز قزوین ثبت نام کردم خوب و با برنامه بود با اینکه که مراجعین خیلی زیاد بود ولی با مرحله بندی و راهنمایی دانشجو ها تقریبا تو ۲ ساعت ثبت نامم تموم شد تازه من کپی مدارک و عکس کامپیوتری رو هم اونجا انجام دادم (ریز نمرات رو هم نبردم) فقط یه بدی داشت که زیاد جواب سوالهای اضافه نمیدادن به همین خاطر یکم هنوز یه سری سوال بدون جواب دارم Huh البته جلسه توجیهی هم گذاشتن فردا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pedram25teh
ارسال: #۱۸۱۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ)m.mosallaei نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چقدر اوضاع ثبت نام توی علوم تحقیقات به هم ریخته بود! :O
ولی من امروز قزوین ثبت نام کردم خوب و با برنامه بود با اینکه که مراجعین خیلی زیاد بود ولی با مرحله بندی و راهنمایی دانشجو ها تقریبا تو ۲ ساعت ثبت نامم تموم شد تازه من کپی مدارک و عکس کامپیوتری رو هم اونجا انجام دادم (ریز نمرات رو هم نبردم) فقط یه بدی داشت که زیاد جواب سوالهای اضافه نمیدادن به همین خاطر یکم هنوز یه سری سوال بدون جواب دارم Huh البته جلسه توجیهی هم گذاشتن فردا
شما نمیدونی بدون برگ لغو معافی و گواهی ثبت نام میکنن؟من کارای مدرک کارشناسیم یه ۱ ماهی طول میکشه .... فقط ریزنمره رو دارم
۰
۰
ارسال: #۱۸۱۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
مال منم یه ثبت نام ۴ روز دارم میرم میام پاهام تاول زد.خودشون مسخره کردن.اون دوستمون که گفت ۲ ساعته تموم کردم تا اونجام داره میسوزه
۰
۰
ارسال: #۱۸۱۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
اقا ما هنوز ثبت نام نشدیم
فعلا در مسیر پلیس + ۱۰ و نظام وظیفه هستیم
فردا باید دوباره برم پلیس + ۱۰
مشکل نظام وظیفه حل کنم. میگه مدرک از دانشگاه قبلی بیار.با این ثبت نام نمیشی !! کف کردم والا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamad--figo
ارسال: #۱۸۱۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اقا ما هنوز ثبت نام نشدیم
مشکل نظام وظیفه حل کنم. میگه مدرک از دانشگاه قبلی بیار.با این ثبت نام نمیشی !! کف کردم والا
من با اموزش دانشگاه کارشناسی صحبت کردم گفت خودشون (همون دانشگاه) تا پایان نیمسال اول وقت میدن بری مدرک بیاری از طرفی شما میگی ثبت نام نمیکنن .والا من خودم موندم چیکار کنم.کارای خودم هم حداقل ۱ ماه طول میکشه ...
۰
۰
ارسال: #۱۸۱۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ)mohamad--figo نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اقا ما هنوز ثبت نام نشدیم
من با اموزش دانشگاه کارشناسی صحبت کردم گفت خودشون (همون دانشگاه) تا پایان نیمسال اول وقت میدن بری مدرک بیاری از طرفی شما میگی ثبت نام نمیکنن .والا من خودم موندم چیکار کنم.کارای خودم هم حداقل ۱ ماه طول میکشه ...

۱ ماه کار چی طول میکشه؟
کارهای فارغ التحصیلی انجام دادی و برگه لغو معافیت گرفتی؟
برای ما مشمولین بیشترین چیزی که مهم هست . همین لغو معافیت هست. که تا فارغ التحصیلی انجام ندهید. بهتون نمیدن این برگه
برای مدرک فکر نکنم سخت گیری کنن در این حد.
۰
۰
ارسال: #۱۸۱۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)هدفدار نوشته شده توسط:  الان زنگ زدم دانشگاه قزوین میگن تکمیل ظرفیت نداریم Huh

جدی می گی؟
آخه چرا؟

بچه ها من واقعا نمی دونم چه کنم دیگه...
آخه پرندم شد دانشگاه!!!
نمی دونم چرا اینجوری شد
رفتم رو درصدام اعتراض زدوم گفت یه ماه دیگه...
فکر کنم بی خیال شم امسال بهتره یا تجارت قزوین رو برم که اصلا دوس ندارم رشته اش روووووو

ازبچه ها کسی شبکه پرند قبول شده؟؟؟
صبح می خوام یه سر برم ببینم چجوریاست...
تا چهار شنبه ثبت نامه

بازم جوابی دادن که هیچ ربطی به سوال من نداشت...
ولی واسه اصلاع رسانی اینجا می زارم
داوطلب گرامی لطفاً متن زیر را مطالعه کنید در صورت داشتن سوال خارج از موارد فوق می توانید سوال خود را مطرح نمایید:۱-موارد مربوط به ثبت نام با تاخیر، شهریه را با واحد دانشگاهی هماهنگی نمایید۲- چنانچه انتخابهای اول تا چندم شما تهران بوده باشد و در صورت عدم کسب نمره قبولی، در واحدهای تهران جنوب و یا تهران غرب(این دو دانشگاه یک سری از رشته های ان بعد از تکمیل ظرفیت مصوبه پذیرش دانشجوی ان به مرکز ازمون ارسال شده است) به همین جهت شما را در ان واحدها بررسی نموده اند. در صورتی که تمایل ندارید در ان رشته محل قبولی ثبت نام نمایید، می توانید درخواست کتبی خود را به مرکز ازمون ارایه نمایید تا انتخابهای بعدی شما بررسی شود.اما اگر در انتخابهای بعدی نیز قبولی کسب ننمایید این قبولی فعلی شما نیز حذف می گردد. ادرس مرکز ازمون تهران خیابان پاسداران نبش بهستان ششم پلاک ۱ کد پستی ۱۹۴۵۹۶۱۱۶۷ .۳- نتایج بدون ازمون ممتازین ارشد در هفته اول مهرماه اطلاع رسانی می گردد. اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را پییگری نمایید.۴- قبولی قبلی شما محفوظ است. برای ثبت نام و پیگیری ان باید مستقیماً از طریق واحد دانشگاهی اقدام نمایید.۵- تکمیل ظرفیت جدید در طی هفته اتی اطلاع رسانی می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید.۶- اگر در کارنامه شما ثبت نام در نیمسال بهمن قید شده، امکان تغییر زمان ثبت نام از نیمسال دوم(بهمن) به نیمسال اول(مهر)وجود ندارد. زیرا تاییدیه قبولی و مجوز ثبت نام شما در واحد دانشگاهی از نیمسال دوم به واحدهای دانشگاهی ارسال و ارایه می گردد. لذا واحد دانشگاهی امکان ثبت نام شما را در نیمسال اول ندارد.۷- چنانچه با شماره داوطلبی و کارنامه قادر به مشاهده کارنامه نمی باشید لطفا در خواستتان را باذکر اطلاعات فردی و رشته و شماره داوطلبی و ادرس و تلفن به ادرس : تهران خیابان پاسداران نبش بهستان ۶ پلاک ۱ ساختمان مرکز ازمون ،با کدپستی ۱۹۴۵۹۶۱۱۶۷ ارسال کنید./ چند روز بعد با شماره ۲۲۵۸۱۳۴۲ دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید شماره ثبت درخواستتان را دریافت کنید.۸- چنانچه شما در زمان ثبت نام سهمیه را انتخاب کرده باشید و یا احیاناً در باجه رفع نقص قبل از ازمون ان را اصلاح نموده باشید و در موعد مقرر سهمیه شما توسط نهاد مربوطه به مرکز ازمون واصل و تایید گردیده باشد، در کارنامه سهمیه اعمال می گردد. در غیر اینصورت طبق ضوابط عادی محاسبه می شوید. ضمناً بعد از اعلام نتیجه امکان ویرایش و تصحیح ان وجود ندارد.(اگر در کارنامه شما سهمیه درجه شده در تکمیل ظرفیت نیز با سهمیه بررسی می گردد. در غیر اینصورت امکان اضافه نمودن ان در این موعد تکمیل ظرفیت وجود ندارد)۹- موارد مربوط به مرخصی تحصیلی، نقل و انتقال و میهمانی و جابجایی را با معاونت امور دانشجویی دانشگاه هماهنگی نمایید. ۱۰-واحدالکترونیکی کلاسها به صورت مجازی برگزار میشود به سایت انها مراجعه نماییدwww.iauec.ac.ir/امکان جابجایی قبولی در اولویتهای مختلف وجود ندارد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۰۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۲ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close